تعبیر خواب دیدن جغد مرده

بیشترین موضوعی که برای مردم درباره تعبیر خواب جغد اهمیت دارد رنگ آن است و زنده بودن یا مرده بودن آن است که امروز در توپ تاپ بطور جامع راجب همین موضوع با همدیگر بحث خواهیم کرد دیدن جغد سفید مرده در خواب به نشانه ی سیاه بخت شدن و یا آرزو به دل ماندن است میگویند شخصی به نزد دانیال پیامبر میرسید و به ایشان میگویند خواب دیدم جغد بزرگ و سفیدی در خانه ی ما مرده است و من این پرنده را به بیرون می اندازم تعبیرش چیست حضرت پاسخ دادند پسر بزرگ شما به زودی بخاطر فراوانی مشکلات و گرفتاری ها از همسرش جدا می شود و به نوعی سیاه بخت می شود ! همچنین شیخ طوسی نیز درباره نحس بودن معنای جغد سفید رنگ مطالبی را ارائه کرده اند دیدن این رویا بخصوص برای زنان و دختران حالات بدتری را به همراه دارد اگر زنی چنین رویایی را ببیند نشان از به هم ریختن زندگی فعلی اش با همسرش می شود و ممکن است بصورت ناگهانی زندگی زنانشویی اش تهدید شود

سوال: سلام ببخشید من خواب دیدم که چند تا جغد سفید رنگ و بزرگ بخاطر گرمای شدید هوا جان می دهند و همشون توی حیاط خانه ی ما می افتند تعبیرش چیست؟

پاسخ:اضطراب ترس ناامیدی و بیماری برای دیدن چند جغد مریضی که به یکباره میمیرند معنی این خواب است

تعبیر خواب جغد های رنگی

تعبیر خواب جغد مریض به روایت حضرت امام صادق (ع):

دیدن پرنده ی جغد که مریض باشد نشانه ی کسالتی و ناراحتی های های مختلفی است که برای اهل منزل پیش آمد میکند 

سوال: من خواب دیدم  جغد زرد رنگ و زیبایی را شکار میکنم و لاشه ی آن را به منزلم میارم بعد به همسرم میگم تا کبابش کنه و بخوریم و همسرم اجازه نمی داد و میگفت گوشت این پرنده حرام و خوردنی نیست و من سر همین موضوع باهاش بحث زیادی کردم و در اخر خودم تنهایی گوشتش را کباب کردم و خوردم تعبیرش چیست؟

پاسخ:دعوا و شر بزرگی بین تو و یکی از دوستان نزدیکت ممکن است رخ دهد که این مشاجره بخاطر مال و یا پول حرامی است که بین تو آن ها تقسیم میشود خیلی مراقب باشید و از اعمال و رفتار روزهای اخیرتان غافل نشوید

همانطور که میدانید ایرانی ها از سالیان خیلی دور جغد را نمادی از شومی و یا ویرانی میدانند و اعتقاد دارند نشستن ان روی درختان و یا حیاط منزل باعث ویرانی میشود شاید این گفته ها و این شنیده ها کمی با تعبیر خواب جغد نیز همراه باشد !

تعبیر خواب جغد خاکستری به روایت جابر مغربی:

باعث ویرانی خرابی و یا برهم زدن نظم امور مختلف است بتدریج ممکن است دیدن این رویا عواقب بدی را در زندگی به همراه داشته باشد مثلا ممکن است شما در یک کار استخدام شده باشید در یک تجارت سهم داشته باشید و ناگهان همه چیز را به یکباره از دست بدهید شغلتان پولتان و مقام و پست قبلی را

تعبير خواب بر اساس نوشته های ابراهيم کرماني

اگر كسي بيند آواز جغد همي شنيد، دليل كه در آنجا نوحه و شيون بود به قدر بانگ جغد. اگر بچه جغد بود، دليل كه فرزند او شوم و ناخلف است. اگر بيند گوشت جغد خورد، دليل كه از مال مردي دزد نابكار به قدر آن چيز بخورد.

تعبير خواب بر اساس نوشته های خالد اصفهانی

برخي از معبران نوشته اند بوم و جغد در خواب دزد است و دسته اي ديگر نوشته اند جغد انساني است خبيث. اگر در خواب ديديد که بومي بر ديوار يا بام خانه نشسته يا روي تير چراغ نشسته و به پنجره اتاق شما مي نگرد خواب شما وجود انساني خبيث را آگهي مي دهد که ديده به شما دارد. اگر به بوم غذا و طعمه داديد با بدخواه دوست مي شويد. اگر بومي از هوا آمد و بر بام خانه شما نشست خبري مي شنويد که ممکن است دروغ باشد و اگر راست باشد شما را غمگين مي کند.

سوال: سلام خواب دیدم که جغد بزرگ وحشتناک و سیاه رنگی به من حمله میکند و با ضربه زدن و نوک زدن به چشم هایم باعث کوری هر دو چشم من می شود و خانواده ام مرا برای درمان به خارج از کشور می برند تعبیرش چیست؟

بر اساس گفته های ابن سیرین حمله ی جغد سیاه در خواب نشانه ی وارد شدن موجی از اضطراب ها و ناراحتی ها به سمت صاحب رویاست که حتی میتواند باعث تغییر سرنوشت فرد در زندگی می شود

به یک حکایت کوتاه دقت کنید یکی از زنان مصر خواب می بیند که همسرش جغدی را می کشد و با لاشه ی جغد را دفن میکند موقع دفن جغد دوباره جان میگیرد و به کودکانش حمله ور میشود این شخص مضطرب و نگران به سمت معبران مختلفی که در مصر ساکن بودند می رود تا تعبیر خواب خود را جویا شود تمامی مفسران به او میگویند ممکن است در روزهای آتی تو در یک مجلس غزا و ماتم حضور داشته باشی و بخاطر از دست دادن عزیزی اشک میریزی و سوگواری میکنی 

تعبیر خواب جغد با رنگ های زرد قرمز و خاکستری بنا به نوشته های علامه طباطبایی:

جغد رنگی (سبز سیاه قرمز سفید)، مردي است نابكار و حسام و حرام بود. اگر بيند كسي جغد همي گيرد، دليل كه او را با چنين مردي خصومت افتد و ديگر ديدن جغد در خواب، مبارك نباشد. ابراهيم كرماني گويد: اگر كسي بيند آواز جغد همي شنيد، دليل كه در آنجا نوحه و شيون بود به قدر بانگ جغد. اگر بچه جغد بود، دليل كه فرزند او شوم و ناخلف است. اگر بيند گوشت جغد خورد، دليل كه از مال مردي دزد نابكار به قدر آن چيز بخورد.

کشتن جغد با جثه ی کوچک به نشانه ی جان سالم به در بردن از حوادث هولناکی است که منجر به مرگ یا بیماری های ناعلاج است،کشتن جغد های بزرگ به نشانه ی مبارزه کردن با مشکلات و رسیدن به پیروزی و موفقیت است،کشتن بچه یا جوجه ی جغد نشانه ی گناهان کوچک و یا صغیره ای هستند که ممکن است در اثر انباشه شدن دیدن و ایمانت را نشانه بروند!

تو چه خوابی دیدی؟ کامنت کن تعبیرش را بدون !

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...