تعبیر خواب فرودگاه و هواپیما

خواب دیدم در فرودگاه منتظر از راه رسیدن عزیزانم و پیاده شدن آن ها از هواپیما هستم،و از دور منظره زیبای فرودگاه را تماشا میکردم و در همین حین بود که همسر و دو فرزندم در حال پیاده شدن از هواپیمای سفید بودند تعبیرش چیست؟ جعفر طاهری در کتاب خورشید مغز نوشته اند تعبیر خواب فرودگاه شنیدن خبر خوب و یا وصلت است،مثلا ممکن است در همین روزها از یکی از دوستانت خبر ازدواج عقد یا عروسی دو زوج را بشنوی که آن ها را میشناسی یا اینکه خودت پس از چندین سال با کسی ملاقات کنی که منتظر دیدنش بودی

سوال: سلام من خواب دیدم که تو یه فرودگاه بزرگ در شهر تهران نشسته ام و مشغول گدایی کردن هستم و بعد از مدتی دیدم همسرم اومد و منو کتک زد و بخاطر دیدن چنین صحنه ای خیلی با من دعوا کرد تعبیرش چی میشه؟

پاسخ:دیدن فرودگاه در رویایی شما که به نشانه ی رسیدن شما به فردی محبوب و مورد علاقه است اما درگیر شدن و یا دعوا کردنتان با همسر به نشانه ی اختلاف و جدایی مجدد شما با همان فرد مورد نظری است که قرار است با او دیدار کنید

تعبیر خواب فرودگاه و هواپیما به روایت خالد اصفهانی:

اگر شخصی در خواب خود را در فرودگاه و در کنار هواپیما ببینید این به نشانه ی سفر دور و دارزی است که به همراه خانواده خود دارد اگر ببیند مشغول تماشا کردن دیگران است به نشانه ی وصلت اگر ببیند قصد خروج از کشور شهر یا دیار خود را دارد به نشانه ی ملاقات با عزیزان است

پرواز در خواب نیکو است مگر اینکه مستقیم تا اعماق آسمان بالا بروید که دیگر زیر پای خود را نبینید. این را معبران بد دانسته‌اند و معتقدند که حیات بیننده خواب را خطری حتمی تهدید می‌کند.

تعبیر خواب دیدن مرده یا مردگان در فوردگاه 

اگر فردی را که فوت کرده است در محلی به اسم فرودگاه ببینی متاسفانه به نشانه ی رنجی و یا غمی است که بواسطه ی مرگ زودهنگام یکی از آشنایانت به دلت می نشیند دیدن مرد یا زن مرده در فوردگاه به هیچ عنوان نمی تواند معنای خوبی داشته باشد و حتما در پس این خواب تعبیری بد و یا شوم وجود دارد

 پریدن بیشتر سفرکردن تعبیر شده یا زن گرفتن. اما اگر دیدید که پرواز می‌کنید و از جائی برمی‌خیزید و به آرامی جای دیگر فرود می‌آئید تحول و دگرگونی در زندگی شما به وجود می‌آید که دلخواه است. اگر جای سبز و خرمی فرو آمدید از این تحول و دگرگونی سود می‌برید. پرواز در شب تحولی است آمیخته به اندوه و غم یا سفری است که خستگی و رنج دارد و و سود ندارد.

گاه در خواب می‌بینید که پرواز می‌کنید اما می‌‌خواهید خود را به لبه دیوار یا بالای برج و یا نقطه دیگری برسانید و هر چه تلاش می‌کنید نمی‌توانید. این نشانه آن است که در تحولات آینده زندگی برای رسیدن به هدف‌های تعیین شده دچار مشکل و سختی می‌شوید و یا اصلاً نمی‌رسید.

مجلسی نوشته اگر کسی ببیند که حین پرواز به زمین می‌افتد زن خود را طلاق می‌دهد و زنی دیگر می‌گیرد اما سقوط در خواب نمایانگر سقوط حرفه‌ای و شغلی است و گویای این واقعیت که برای ایجاد تحول با ناکامی رو‌به‌رو می‌شوبد. مجموعاً دیدن پرواز در خواب بد نیست و بهبود امور را نوید می‌دهد.

تعبیر خواب دیدن فرودگاه به روایت شیخ طوسی

 فرودگاه چه بزرگ و چه کوچک در خواب‌، معمولا، نشان‌ دهنده‌ سلامت‌، تندرستی‌، آزادی‌، رهایی‌، نجات‌، آفرینندگی‌،خلاقیت‌، ابتکار و نوآوری‌ است‌. اگر یک‌ سانحه‌ هوایی‌ یا خرابی‌ وضع‌ هوا را در خواب‌ ببینید، به‌ این‌معنا است‌ که‌ طرح‌، برنامه‌ یا پروژه‌ای‌ به‌ تاخیر خواهد افتاد. فرودگاه‌ در خواب‌ نماد این‌ است‌ که‌ در یک‌مرحله‌ انتقال‌ و گذر قرار دارید. 

سوال: سلام من خواب دیدم که خودم و پدرم بصورت شراکتی یک فرودگاه بزرگ را مدیریت میکنیم و در خواب من به عنوان مدیر عامل فرودگاه بودم و مسافرین را برای سوار شدن به هواپیما راهنمایی میکردم تعبیرش چیه؟

پاسخ:شما و پدرتان در همین روزها دست به کاری بزرگ می زنید که این کار را به موفقیت به پایان میرسانید و در این امر مهم پیرزو و سربلند خواهید شد

تعبیر خوابتان را در توپ تاپ نیافتید؟ بپرسید !

مطالب مرتبط...

4 نظر

 1. FatemehFatemehsays:

  خواب دیدم که زخمی هستم ودر فرودگاه مراقب وسائل و چمدان های خانواده ام هستم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در اینده همه دوستان و خانواده تان با شما همراه و همدل اند گویی که همه دنیا دست به دست هم داده اند که با شما همراه باشند و بهترین لحظات را برایتان بسازند.

 2. آناآناsays:

  خواب دیدم قرار بود به کره جنوبی سفر کنم ولی بعد مسئولان آنجا گفتند عقب افتاده و چندساعت بعد پرواز است

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دخترم آنا یک بسته محتوی سوغات و یا هدیه از دست یکی از دوستان و یا نزدیکان خود دریافت خواهید داشت

 3. مهدیمهدیsays:

  .سلام . من خواب دیدم کسیو که دوستش دارم بعد سال ها توی فرودگاه میبینم که منتظر کسی هست و بهش میگم که بالاخره بهت رسیدم بعد این همه وقت .تعبیرش چی هست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در قلمرو عشق و روابط عاطفي، تحول مهمي اتفاق مي‌افتد كه براي تو تعيين كننده خواهد بود.

 4. مهرنازمهرنازsays:

  سلام. خواب ديدم براي ادامه تحصيل قصد رفتن به كشور آمريكارو دارم با عجله همه وسايلامو جمع كردم وشب با چندتا از خاله هام به فرودگاه رفتم ولي مامانم مدام در حال گريه كردن بود حتي تا كنار هواپيما هم باهم بود و گريه ميكرد منم از اين بابت خودم داشتم گريه ميكردم تو اين سفر قرار بود بادختر يكي از اقوام با هم بريم آمريكا ولي من اصلا اونو نديدمش فقط ميگفتم كه اون زوتر از من سوار هواپيما شده . تعبير خواب من چيه؟ ممنون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی این است که گرفتار عشق های دروغین خواهید شد