تعبیر خواب اگر مرده بیمار باشد

تعبیر خواب اگر مرده بیمار باشد

چنانچه کسی در خواب ببینید شخصی که مرده است بیمار است و در بستر بیماری افتاده است. تعبیرخواب او برایش خوب نخواهد بود. بعضی از مفسرین و معبرین تعبیر این خواب را ضررو زیان در مال، گرفتار شدن در یک توطئه و دسیسه و همچنین طرد شدن از سمت دوستی قدیمی دانسته اند.

معنی تعبیر خواب مرده ای که بیمار است در شکل های مختلف

اگر ببینید شخص مرده ای بیمار است و شما در حال مراقبت و پرستاری از او هستید تعبیرش آن است که شخص فوت شده از شما رنجیده شده است و به خاطر شما در عذاب است.

حال اگر بیننده خواب زن یا دختری باشد و در خواب خود مشاهده کند که شخص مرده در بستر بیماری افتاده است و او برای درمان مرده در تکاپوی پیدا کردن طبیب است تعبیرش دور شدن از گذشته و اتفاقات عاطفی است که در زندگی گذشته او رخ داده اند. همچنین بسیاری از معبرین این خواب را دلالت بر وارد شدن فرد جدیدی به زندگی بیننده خواب می دانند.

تعبیر دیدن خواب مرده ای که بیمار است برای شخص مذکر بخصوص پسر تعبیر خوبی ندارد و نشان دهنده به خطر افتادن سلامتی او می باشد. بنابراین بیننده خواب بهتر است از انجام برخی اعمال از جمله سفر کردن خودداری کند.

تعبیر خواب مرده ای که بیمار است از نظر امام جعفر صادق (ع)

اگر فردی خواب مرده را ببیند که به بستر بیماری افتاده است و به مریضی سخت و لاعلاجی دچار شده است و بر اثر همان بیماری در خواب بمیرد تعابیر متفاوت و مختلفی دارد مانند:

دلخور بودن و رنجیده خاطر شدن دوستی قدیمی و نزدیک از بیننده خواب.

رنج کشیدن و در عذاب بودن عده ای به خاطر رفتارهای ناشایست و بد بیننده خواب.

دلخور بودن و ناراحت بودن والدین از بیننده خواب.

بر باد رفتن ابروی بیننده خواب.

 اگر شخصی مرده ای را در خواب ببیند که دچار کسالت و مریضی است و آن شخص مرده پدر بزرگ او باشد نشان دهنده ناراحتی و رنجش مرده از او است.

تعبیر خواب مرده ای که بیمار است از نظر ابن سیرین

ابن سیرین می گوید دیدن مرده ای در خواب که بیمار شده است نشان دهنده طلب خیرات از زنده ها ایت. بنابراین باید برای آرامش روح مرده خیرات کرد. همچنین ابن سیرین می گوید:

اگر در خواب مرده ای را دیدید که در بستر بیماری افتاده است و لبخند بر لب دارد نشان دهنده وجود شخصی است که در فکر انتقام گرفتن از بیننده خواب است.

به تعبیر ابن سیرین اگر شخصی خواب ببیند که شخص مرده ای بیمار و در حال ناله و فغان است، دلالت بر عذاب او در آخرت است.

ابن سیرین می گوید اگر خواب دیدید که مرده ای بیمار است و از سر درد می نالد تعبیرش آن است که فرد مرده روحش در آرامش نیست و در این دنیا با تکبر و خودبینی زندگی کرده است.

ابن سیرین درباره خواب مرده ای که بیمار است و از چشم درد می نالد می گوید. دیدن این خواب دلالت بر طلب بخشش و مغفرت مرده از بیننده خواب است. همچنین نشان دهنده غیبت کردن مرده در زمان حیاتش است.

تعبیر خواب اگر مرده بیمار باشد

حضرت امام جعفر صادق (ع) می فرماید اگر چنان چه شخصی در خواب خود ببیند فرد مرده ای در بستر بیماری است و یا در حال تیمار و مراقبت از اوست این به نشانه ی آه ناله و یا نفرین کسانی است که از دست تو در امان نیستند و یا به هر دلیلی در حال حاضر و یا قبلا باعث رنجش و ناراحتی آن ها شده ای اگر دیدی شخص فوت کرده ای سخت مریض است و در اثر این کسالت فوت می کند این به نشانه ی آبرویی است که به زمین می ریزد در واقع بی آبرو شدن،عذاب دادن دیگران در زندگی دنیوی،آزار و اذیت پدر و مادر و ناراحت کردن ایشان،دلخور شدن دوست و یا آشنا چند معانی دیگر این رویا هستند

سوال: سلام من خواب دیدم که پدربزرگم بشدت بیمار است و توان راه رفتن ندارد روی تخت و در اتاق خواب دراز کشیده بود و من از ایشان نگهداری میکردم و برایش قرص و دارو تهیه میکردم تعبیرش چیه؟

پاسخ:یکی از نزدیکترین بستگان شما مانند خواهر برادر و ...ممکن است بخاطر رفتار اشتباهی که از شما سر زده باشد از دستتان رنجور شده باشد

تعبیر خواب اگر مرده مریض باشد به روایت جابر مغربی:

مریض شدن و یا کسالت های کسانی که مرده اند در خواب های ما نشانه ی های خوبی را به همراه ندارد و میتواند در زندگی دنیوی و برای صاحب رویا یک یا چند معنی بد و شوم را به بار بیاورد مثل اینکه گرفتار دام یک فرد کلاهبردار می افتد،قسمت زیادی از مال خود را می بازد در جریان یک معامله و یا یک تجارت دچار زیان خواهد شد و یا اینکه یکی از دوستان خوب ایشان او را ترک میکند

سوال: سلام من خواب دیدم که یکی از دوستانم که سالها پیش به دلیل تصادف با موتور جان خود را از دست داده بود دچار یک بیماری ناعلاج شده بود و من در همه حال در کنار او بودم و فقط به من نگاه میکرد و لبخند میزد اما نمی توانست درست صحبت کند و فقط با اشاره با من حرف میزد تعبیرش چیه؟

پاسخ:از جانب یک رفیق ضربه ی سختی خواهید خورد در واقع نزدیک ترین معنایی که می توان برای رویای شما اورد انتقام کرفتن دیگران از شماست ممکن است کسی یا کسانی در نزدیکی شما از شما کینه به دل گرفتند و تا این کینه را خالی نکنند آرام نمی شینند

تعبیر خواب کسالت و یا مریض شدن مرده ها در خواب به روایت ابن سیرین

در واقع این رویا برای مردها خوب و نیکو نیست و می تواند باعث ایجاد ضربه های جبران ناپذیر در زندگی باشد این ضربه میتواند یک ضرر مالی بزرگ،یک دعوای خانوادگی بزرگ یا دردسر ساز و یا کی بیماری مرموز که باعث میشود سایرین برای مدت ها دچار ناراحتی شوند اما برای زنان و دختران این نتیجه معکوس دارد و بیشتر نشانه از احساسات و عواطف میدهد و نمی تواند خطر خاصی را به همراه داشته باشد 


767 نظر

 1. ساراساراsays:

  سلام.من خواب دیدم که زن عموم که بر اثر سرطان از بین رفته ،از درد سرطان به خودش میپیچه هی ناله میکنه و غر میزنه و خودش رو از پنجره پرت میکنه به پایین که من نجاتش میدم و عموم اون رو به من سپرده بود که کمی مراقبت کنم اما من از ترس مرگش اصلا چکش نمیکنم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا بر جابه جایی منزل و محل اقامت اشاره دارد، رفتن به مکانی برای انجام کاری معین ( اداره، منزل ..... ).

 2. مهرمهرsays:

  سلام من خانم هستم. پدرم 40 روز است به رحمت خدا رفته و چند سال خیلی مریص بودند و بیشتر من ازشان مراقبت می کردم. من همیشه نگرانش بودم. و از لحاط روحی خیلی صعیف شده ام. چندین بار خواب دیدم که هنوز بیمار هستند و خیل صعیف هستند و در بیشتر خوابها من خیلی برایشان گریه میکردم. دیشب دوباره خواب دیدم بسیار مریص بودند و (ببخشید) استفراع میکردند و در خوابهایم هیچ کس حواسش به او نیست و مثل بیشتر وقتها من میرسم. به من نگاه نمی کند و انگار ناراحت و دلخور است. گاهی در خانه راه میروم و با خودم حرف میزنم و از او گله میکنم که دوستم نداشت و مواظبم نبود. من فرزند آخر بودم و بیشتر عمرم پدرم بیمار بود. خیلی افسرده ام. احساس میکنم افسردگی من آزارش میدهد. من گاهی با پدر بدخلقی می کردم دست خودم نبود خیلی در فشار بودم. پدرم چند سال بود که مریض بود و خیلی وقتها هیچ کس یک لیوان آب بهش نمیداد تا من برسم خونه و... خیلی داغونم. تعبیر خوابهایم چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در شرایطی قرار گرفتی که تحت نظر هستی. هر کاری که بکنی، فورا به چشم می‌آید و دیده می‌شود. باید مراقب رفتار و کردارت باشی و خطایی مرتکب نشوی چون اتفاق بزرگی در انتظار توست.

 3. مهرمهرsays:

  میشه لطفا سوال من رو از روی سایت پاک کنید؟؟؟ و خصوصی ج بدین؟

 4. سحرسحرsays:

  سلام من مادرم 40 روزه که فوت کردن در طول مریضیشون من پرستارشون بودم سه بار خواب ایشون رو دیدم که هر سه دفعه ایشون مریض بودن و من ازشون پرستاری میکردم و در همه خوابهام ایشون با من قهر بودن ولی دیشب خواب دیدم که من بالای کفن شون ایستادم و ایشون زنده شدن و ولی دائم میگفتن پاشون درد میکنه و من هم میترسیدم که دوباره قراره دردهایی که قبل از فوتش تحمل کردن رو دوباره تحمل کنن و غیر از من کسی متوجه حضور ایشون نمیشد و من دائم به دیگران میگفتم که مامانم زنده است نگرانم که شاید چیزی رو ازم میخواد یا کوتاهی کرده باشم که ایشون ازم ناراحته البته من هنوز توی تنهاییم دائم گریه میکنم بخاطر فوتشون ....ممنون میشم کمکم کنید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دخترم سحر ، در اینده يک پيشنهاد غيرمنتظره و تعجب‌آور مي‌شنوي و فكرهاي مغشوش و درهم‌ات نظم و ترتيب مي‌گيرد و اوضاع و احوال بر وفق مرادت خواهد بود.

 5. ملي. جملي. جsays:

  سلام. مادر من ٦سال است كه فوت كرده اند. خواب ديدم كه ايشان در گوشه اي از فضاي باز حياط خوابيده اند و وقتي كنارشان رفتم ديدم بيدار هستند و ميلرزند از سرما. سوال كردم چرا اينجا خوابيده ايد. بغلشان كردم و از پله ها ي زياد خياط بالا رفتم و در حال بردن به داخل إطلاق بودم كه در ترأس بزرگ جلوي إطلاق احساس ميكردم بدنشان گرم است و تب دارند. در همين لحظه خاله ام كه فكر كنم سوار بر اسبي بودند و يا شايد نگاهشان بر ما از بالاتر بود ازكنارمان ميگذشتند كه گفتم مادرم تب دارند ولي كمي احساس كردم كه بدنشان خنك تر شده است و بيدار هستند در بغل من با يك لبخند هميشگي كه بر لُب داشتند ! لطفا بفرماييد چه تعبيري داريد؟ با سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بی‌ملاحظه به دیگران اعتماد می‌کنی. شاید این کار نشانه حسن نیت تو باشد. اما باید مراقب بود که دیگران از این رفتار سوء استفاده نکنند. چون همه نیت خوبی ندارند.

 6. محسن همتیمحسن همتیsays:

  من پدر بزرگم سید بود و مرد خوبی بود چند سال پیش فوتکرد رابطه ایشان با من و خانواده ام خوب بود . زن ایشان بعد از فوت شوهرش بین بچه ها فرق گذاشت و بین آنها دو دستکی انداخت الان چند تا با هم قهرند . من خواب دیدم پدر بزرگم بیمار و در بیمارستان است حال خوبی ندارد و یکی از چشمانش را تخلیه و برایش چشم مصنوعی گذاشتند . تعبیرش چیست ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرزندم محسن این رویا نشان دهنده ی احوال خوب و آرامشی است که نصیب پدربزرگ مرحومتان در دنیای برزخ شده حتما برای او فاتحه بیشتر بخوانید و به سر مزارش بروید و غبار رویی کنید

 7. رضارضاsays:

  خواب مادرم رو دیدم که چند مدته پیش بعلت بیماری فوت شدند دیدم بهمراه برادرم و چند نفر دیگه به خونه من که تو یه جای دور بود که برای رسیدن به اونجا باید از کوه و صحرا گذشت اومدن مادرم مریض و ناتوان بود نه می‌تونست حرف بزنه نه راه بره اونها میخوان از پیش ما برگردن و من مادرم رو بغل میکنم و می‌شینم تو ماشینشان که برسونمش تا هواپیما مادرم تو بغلم خوشحال بود خیلی ممنون میشم زود بهم پاسخ بدید دوبار پشت سر هم دیدم خوابو

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کسی دل تو را شاد ميکند که شاید خیلی بزرگ نباشد اما برای تو بسیار امیدوار کننده است.بخت و اقبالت خوب است و دارای زندگی سعادتمندي خواهی شد پس نگرانی به دلت راه نده

 8. مريممريمsays:

  سلام من پدربزرگموکه حدود8 سال پيش از دنيا رفتن روبراى اولين بار توى خواب ديدم که دندان نيششون خراب شده بود ،درستش کرده بودن اما دوباره عفونت کرده بود و اندازه یک گردو بالا اومده بود.بايد بگم الان توى وضعيت خوبى نیستيم و توى خانواده ى مقدار دعوا داشتيم و از هم دلخورى داريم که اصل موضوع دعوا هم خودم هستم.:(ممنون ميشم تعبير کنيد خوابم رو.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   قصد و نیت خوبی داری و خداوند به شما کمک خواهد کرد پس نگران نباش و به راهت ادامه بده که بزودی موفق میشوی و وضع ماليت بهبود ميابد.

 9. سمیه عابدیسمیه عابدیsays:

  سلام. من مادرم به تازگی فوت شده خواب دیدم که مريضه، من گفتم تو مردی ولی هنوز خوب نشدی، دارو و قرص های زیادی داشتند و از خوردن داروها احساس بدی داشت با اینکه مادرم در قید حیات بودند دارو و قرصی مصرف نمیکردند و از اینکه مریضه خیلی ناراحت بود، غذا هم من براش آوردم نخورد.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی

 10. رضارضاsays:

  خاله و عمه من هردوشون برحمت خدا رفتند خانواده هامون بخاطر جدایی دختر وپسر پس از دوسال نامزدی از هم متلاشی شدند حالا خواب دیدم خاله ام سخت بیمار و عمه ام بیمار با آمبولانس میارنش عیادت مرحوم خاله ام همراه عمه داماد جدید و همسرش و پسرانش هستند برا عیادت. ....این چه نشانه ایست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مبلغی پول را از دست می دهید - یا پولی را برای خود با افرادی به عناوین مختلف خرج می کنید.

 11. جمیله السادات ناجیجمیله السادات ناجیsays:

  سلام ببخشید من دیشب دوخواب دیدم.اول خواب دیدم رفتم زیارت امام رضا ودرحرم روی بازوی راست من تاارنج بارنگ قرمزومشکی دعای فرج وبعدازاین قرآن نوشتن ومن درخواب به همه نشون میدادم وعروسم هم که جدااومده بودمشهد درحرم یه پلاک طلا دایره ای بهش داده بودند گردنش بود وسطش نوشته بود محمد(ص)ودورش آیه قرآن بود(جدیدا عروسم فرزندش را ازدست داده).وخواب دوم همسرم که فوت کرده توحرم امامت رضابود ومی گفت سرطان گرفته وکمی مریض بود.لطفاتعبیرش رابگید.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دخترم جمیله رویایی شما بیشتر از رفاه حرف میزند آنقدر مال و سرمایه تان افزون میشود که تا هفت پشتتان تامین هستند

 12. محمدمحمدsays:

  سلام خسته نباشيد . برادر من حدود ٢ ماه پيش به خاطر بيماري ناعلاجي كه داشتن فوت شدن و من و مادرم از او مراقبت ميكرديم در اين ٢ ماه ٣ بار به خوابم اومده كه در هر سه همچنان مريض است و با من حرف نميزند و من در حال مراقبت از او هستم ، تعبيرش چيه؟ يني از من ناراحته؟ يا كار بدي در حقش كرديم؟يا چيز ديگري؟ با تشكر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بين تو و دوست يا همسرت اختلافاتي پيش آمده است. اين اختلافات را بايد برطرف كرد اما قبل از آن بايد ريشه‌هاي آنها را بشناسي تا در قضاوت و داوري خود دچار خطا نشوي.

 13. ففsays:

  سلام خسته نباشید پدرم 2ساله که فوت شده دیشب خواب دیدم حالش خیلی بده و بردنش بیمارستان به من خبر میدن من هم باصدای بلند گریه می کنم و می گم اون که خوب بود من الان پیشش بودم و باهم صحبت می کردیم در خواب برادر و مادرم هم دیدم خیلی نگرانم لطف می کنید تعبیرشو بگویید ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بايد سعي كني در جمع دوستان و يا همكارانت شركت كني و انزوا و تنهايي را كنار بگذاري.

 14. محمدمحمدsays:

  با سلام ، پدرم به دلیل سرطان حدود 3 ماه پیش به رحمت خدارفت هر کس از جمله من او را که در خواب می بینیم خوشگل، زیبا مخصوصا لباسهای زیبا پوشیده ولی همه او را بیمار و مریض می بینند لطفا بفرمایید تعبیر خواب برای ایشان چکونه است آیا ایشان در عذابی است واگر هست این عذاب چه گناهی است ؟ متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگراني تو براي آينده بي‌مورد است. اختلاف با دوست يا همسرت طبيعي است. اين مسائل رفته رفته بهتر مي‌شود و آن وقت تو مي‌تواني با خاطري آسوده به كارهاي ديگرت برسي. بايد همچنان بر اعصابت مسلط باشي.

 15. مریممریمsays:

  سلام. من دستبند نقره ای دارم و خواب دیدم که ب شخصی هدیه دادم. توی خواب نفهمیدم چرا این کارو کردم انگار توی رودروایسی دادم اما وقتی دستبندو ازم گرفت پشیمون شدم. یادم نیست اون شخص کی بوده. تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به سفر هوایی می روید و از آن لذت می برید. به زودی به خواسته ها و هدفهایتان دست می یابید. هر زمان دچار کسالت و رخوت شدید چمدانهای خود را ببندید و به سفر بروید تا روحیه تان تازه شود

 16. ساعد جمشیدیانساعد جمشیدیانsays:

  سلام مادر من خواب دیده که مادرش بهش میگه حال من خوبه ولی پدرت خیلی مریض هستش تعبیر این خواب چیه مادر و پدرشون هر دو فوت کردن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقات مهمی در زندگیتان رخ خواهد داد و موجب تحولی عظیم در اوضاع اقتصادی و زندگی عاطفی شما خواهد شد پس منتظر این اتفاق باشید تا غافلگیر نشوید.

 17. عاطفه وکیلیعاطفه وکیلیsays:

  سلام من برادرام یکساله بخاطر مشکلات معده فوت شده دیشب خواب دیدم مراسم عروسی یک برادر دیگه ام ک الان متاهله هست و این برادر فوت شدم باز افتاده مریضه و داره ناله می کنه طوری ک همه به دورش جمع شدیم هرچی خوندم تعابیر خوبی نبود بنظر شما تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اسباب کشی در پیش دارید و محل کار یا محل زندگیتان را تغییر خواهید داد و این کار باعث تغییر روحیه شما خواهد شد.ممکن است به سياحتي چندروزه بروید.

 18. saba sahbaeesaba sahbaeesays:

  ما دوباره که خواب میبینیم مادر شوهرم که فوت کرده حالش خوب نیست ودر بستر بیمارییه وما داریم لباساهای اونو وپدر شوهرمو جمع میکنیم وتو کمد میزاریم و خونه شون هم خیلی شلوغه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نذار مسایل مالی ذهنت رو مشغول کنه به کارات برس و با برنامه ریزی سعی کن از مخمصه رها شی یه سفر یا گردش کوچیک می تونه دلا رو به هم نزدیک کنه

 19. الهامالهامsays:

  سلام من دختر هستم و خواب دیدم مادرم که فوت کرده در بیمارستان بستری است و وقتی من رو دید خیلی خوشحال شد و گفت که منتظر من بوده که به دیدنش بیام

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر ترک معاشرت با اقوام نزدیک و کناره گیری از آنها وجود دارد

 20. آرمیتاآرمیتاsays:

  سلام مادرم خواب دیدند که مادرشون که فوت شدند ناله و فریاد می کنه و از درد بی قراره.یک دختر بچه 3 یا 4 ساله هم روی پای مادرشون نشسته بوده.مادرم پرسیده مادر چه کاری از من برمیاد مادرشون گفته از دست هیچ کس کاری برنمیاد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در یک مجلس غم و اندوه مقداری در زحمت خواهید افتاد. اما چندان مهم نیست.

 21. احساناحسانsays:

  سلام دختردایی بنده خواب دیدن پدر من ک فوت شدن بسیار مریض بودن و توان راه رفتن نداشتن، حرفی نمیزدن و ناله هم نمیکردن فقط خیلی مریض احوال بودن بصورتی ک زیر بغلشونو گرفتن تا ببرنشون دکتر و حس کرده خیلی گریه کردن ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مورد رفتارهای دیگران زود قضاوت نکنید رفتارها و گفته های دیگران را در ذهن تان نگه دارید و بعد راجع به آنها نتیجه گیری کنید.

 22. محسن.محسن.says:

  عرض ادب و احترام من حدود دو هفته ای است براردرم به رحمت خدا رفته است در اثر بیماری سرطان خواب اورا دیدم که همچون دوران بیماری درد داشت و از من طلب چای خنک داشت همیشه چای داغ دوست داشت اما اینبار .....و من در کنار ا. نشسته بودم مراقبت میکردم و زمانی که دهانش را باز میکرد و مثل گذشته به سختی صحبت میکرد متوجه شدم بیماری سرطان تمام سلولهای بدن را داغون کرده حالت سوختگی شاید اگر درست یادم باشد گلو و حتی قسمت مجراهایی که به معده میرسید را دیدم که سوراخ سوارخ و از بین رفته بود محبت بفرمایید ایا تعبیر دارد یا خیر با سپاس فراوان

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   رازدار باشید ، اسرار خود و یا زندگی خود را به کسی بازگو نکنید ، این موردی است که حتما باید موضوعی پیش آمده را به عنوان راز نگه دارید ، در غیر اینصورت باید مراقب سوء استفاده های اشخاص سودجو باشید.

 23. آرزو رضاییآرزو رضاییsays:

  سلام .برادرم را در فروردین ماه از بر اثر سانحه تصادف و بعد از 12 روز کما او اهدای عضوهایش ازدست دادم..خیبی ناراحتش هستم..دیروز بر سر مزارش بودم و شب در خواب دیدم ک اومجدد زنده شده و در حالت کما است و وقتی من رامیبیند ناله میکند حتی من را بغل میکند و با ناله مرا صدا میکند و وقتی منو بغد میکنه گریه میکرد ک ب بقیه گفتم تو خواب ولی کسی باور نکرد .اونحالت میگفتن تو رو میبینه حست میکنه. و میدونستم ک مرده و پیش خودم گفتم دوباره علی میمره من طاقت ندارم .میگفتم ب خودم ک مغزش ضربه کمتری خورده ک اینکارا را میکنه و همش امیدوار بودم ک بهوش میاد..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای اینکه از شکست خوردنتان جلوگیری کنید بهتر است قبل از شروع کارها اول فکر‌کنید و بعد عمل کنید. و به عواقب آن فکر‌کنید.

 24. زهرا عربزهرا عربsays:

  سلام خسته نباشید ببخشید من چند شبه که دارم خواب میبینم پدرم که تازه چند ماهه فوت شده تو خواب سخت مریضه و یا من صدا میزنه و من ازش مراقبت میکنم میشه بگید تعبیرش چیه .؟ پدرم زمانی که در قید حیات بود سخت بیمار بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در حال حاضر در شرایط سخت و مشکلی هستید و تحت فشارید ولی این شرایط موقت و زودگذر است و مقاومت شما کمک زیادی خواهد کرد.

 25. هستیهستیsays:

  با سلام. پدر من سه ماهه که فوت کرده . تو ابن مدت بیشتر وقتا که خوابشو میبینم مریضه و روی تخت بیمارستانه.حتی وقتی تو خواب مریض نمیبینمش باز لاغر و ضعیفه اما دیگران هر وقت میبینشش شادو سر حاله. ...من پدرمو خیلی دوست داشتم. رابطمون خیلی عالی بود. دوران بیماریش همیشه کنارش بودم. میشه بگین چرا بابامو مریض میبینم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   روابط دوستانه خود را صمیمیتر و عمیقتر کنید اگر فردی قوی و پر تلاش هستید پس از ریسک کردن نترسید. گاهی مجبورید برای رسیدن به موفقیت ریسک ‌کنید.

 26. پري ابراهيميپري ابراهيميsays:

  من پدرم را كه مدت نه ماه كه فوت كرده را در خواب ديدم كه بسيار بيماراست كه از درد قلب حتا گريه دارد و من ميخواهم كه تداوي اش را در يكي از شفاخانه هاي مجهز كنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانة آن است که از پیمانهای قبلی خود دست برداشته است و در انتظار شوهری دیگر است .

 27. تمنا علیزاادهتمنا علیزاادهsays:

  سلام من در خواب دیدم پدرم که چهار سال پیش فوت کردند در زندان است و شدید بیمار شدن و من تلاش برای بیرون کردن آنها از زندان میکنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک یا دو در بسته (یک یا دو مشکل) برای شما به خوبی با کمک یک شخص و تلاش خودتان برطرف خواهد شد نگرانی نداشته باشید.

 28. زينبزينبsays:

  سلام من خواب ديدم پدربزرگم كه نزديك 30ساله فوت كرده اند در بستر بيماري ( احتضار) هستند و تمام فاميل دورش حلقه زدن تا من رسيدم كه عيادتش كنم عمه ام گف توبايد شام بدي و ومن هم براشون ساندويج خريدم مادرم از ته دل برام دعا كرد و خيلي اتفاقات ديگ

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   : امیدواری شما نسبت به زندگی خود و مسائل اطرافتان بیشتر خواهد شد.

 29. پرنيانپرنيانsays:

  سلام ، من در خواب ديدم داخل يك ظرف ميوه هاي خوشرنگ و رسيده اي از جمله سيب و خرمالو ميريزم و قصد دارم اون هارو براي دختر عمه ام كه از سادات هم هست و در پاركي منتظرمه ببرم ، در اين حين مادرم هندوانه اي بزرگ به من داد و پيشنهاد داد اون رو هم براي دختر عمم ببرم ، ميشه من رو از تعبيرش آگاه كنيد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بالاخره بخت و اقبال با شما یار میشود و پيشرفت های اقتصادی خوبی خواهید داشت هرچند که مشکلات عاطفی این روزها بسیار شما را می آزارد

 30. میترامیتراsays:

  سلام پدر من چند روز پیش طرف کار می‌رفت دزدا ب ضرب چاقو پدرم رو شهید کردن بعد دیشب خواب دیدم پدرم تو بیمارستان روی تخت بیمارستان خوابه و من به عجله با کفش پدرم به طرف بیمارستان میرم تعبیر خوابم چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای رسیدن به مقصودی که در سر داری باید بیشتر تلاش کنی زیرا این امر با راحت طلبی و تنبلی بدست نمی آید.

 31. جعفریجعفریsays:

  سلام وقت بخیر من امروز بعد از اذان صبح خواب دیدم مادرم که الان حدود ۹ ماهه به رحمت خدا رفته بیمار رنگش تیره است من در اغوشش گرفتم خیلی ناراحت بودم و پدرم که بعد فوت مادرم ازدواج کرده بود در خوابم بود من بخاطر اینکه به مادرم بی توجهی میکند و هی فکر زن دومش بود خیلی بهش بی احترامی کردم با این حال در خواب دیدم مادرم خیلی حالش بدتر شد یکدفعه دو تا از برادرم امدندن که ورق برگشت و مادرم بهتر شد و مدرم هم خوش خلق شد من برای مادرم غذا آماده کردم خیلی نگرانم که تعبیرش چیه؟من با پدرم در حالت واقعیت هیچ مشکلی ندارم وحتی با خانم جدیدش و بهشون هم سر میزنم و اگر کاری داشته باشند انجام نیدم ولی واقعیت اینه که قلبا از پدرم که تا سال مادرم صبر نکرد و اردواج کرد یکم دلخورم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تحولی تازه رخ می‌دهد. تو آرزو داری که این تحول به نفع تو باشد اما ممکن است چنین اتفاقی نیفتد پس خود را برای هرگونه احتمالی آماده کن.

 32. عرفانعرفانsays:

  سلام من نزدیک ۲ هفته یا شایدم بیشتر از فوت مادرم خواب مادرم رو دیدم که روی تخت بیمارستان افتاده بود و دکترا به خاطر سرطان جوابش کرده بودن و من به ملاقاتش رفتم و وقتی دیدمش بسیار حالش بد بود انگار یکی ز دستاش تا مچ پوستش رفته بودمن بغلش کردم و همونطور که من گریه میکردم اون هم منو تو بغل خودش فشار میداد چون مادرم منو خیلی دوست داشت از اون وقت هم که نزدیک ۴۰ روز از فوت مادرم میگذره دیگ خوابم نیومده میشه تعبیر خواب بگید من احساس میکنم از دستم ناراحته یا اتفاق بدی قرار بیوفته

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر اتفاقا بر عکس به نشانه ی آرامش و حال خوبی است که در برزخ برای ایشان پدید آمده است و اما شما می توانید بعد از دیدن این رویا حتما فاتحه ای قرائت کنید و برای آمرزش ایشان دعا کنید

 33. درسا عباسیدرسا عباسیsays:

  سلام. پدرم سه سال پیش فوت شدند و مریض هم بودندـ خواب دیدم که عمه ام در بیمارستان دنبال من میگردد و به من میگوید که پدرت زده شده و بیماری او نیز خوب شده ـ یعنی پدرم هم زنده شده بود و هم کاملا سالم و من نیز باور نمیکردم و در عیت حال خیلی خوشحال شدم. تعبیرش چیست؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این نشانه است که شما یک یا چند نفر از دوستان خود را نیازمند خواهید یافت

 34. آرزو شمسآرزو شمسsays:

  سلام من پدرم حدود دوماه ک فوت شده و قبلش اصلا رابطه خوبی نداشتیم.و کلا علاقه قلبی بهشون ندارم. ی فردی از پدرم طلب داره و بمادرم گفتم ک من پرداخت میکنم اما ندادم. پریروز براشون نماز خوندم و شب خوابشونو دیدم.خیلی بیمار بودن و روی تخت بیمارستان(پیش از مرگ بیمارن نشدن و سالم بودن)و در خواب قرار بود من برم پول تهیه کنم برا درمانشون.ی بارم داشتن از تخت میوفتادن ک من نگهشون داشتم.تعبیرش چی میتونه باشه?? ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام دخترم حتما و حتما اگر از ایشان آزرده خاطر هستید به طور کلی فراموش کنید و برای او از صمیم قلب طلب استغفار کنید چرا که موجب ناراحتی و رنج ایشان در دنیای برزخ شده است

 35. علی زمانیعلی زمانیsays:

  با سلام خاب دیدم خونه پدربزرگم ,برادرم که پارسال فوت شد ,رو تشک بود بیمار,اتاق دیگه هم دختری که مورد علاقمه با دوستش بهمراه داییام واسشون شام بردم.یه کیک کوچیک به شکل وطعم انار واسه دختره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه زندگی پرسعادت و داشتن عمری طولانی برای شما و معشوقتان است

 36. مریومریوsays:

  سلام ، من خواب دیدم که درجایی بودیم و خانواده مادرم هم اونجا بودند، پدر بزرگِ مادرم که ده سال هست فوت کردند حرفی زدند و آن حرف رو من و مامان بزرگم و همسر آن مرحوم شنیدیم و همسر ان مرحوم جواب حرفش داد و خاله ام از مادرش پرسید که مامان تو واقعا صدای بابا بزرگو شنیدی؟ که مامان بزرگم گفت اره منم گفنم منم صداشو شنیدم. میشه تعبیر کنید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این نشان دهنده ی این است که شخص قوت شده به دعا ذکر فاتحه و صلوات بازماندگان خود در حال حاضر نیازمند است

 37. شقایقشقایقsays:

  سلام من یک ماه پیش بهترین دوستمو از دست دادم.ایشون دختر بسیارمومن، خیر ،دلسوز و مهربان بودند.روز تولد پیامبر که قرار بود عقد کنن روز خاکسپاریشون شد.بعد ازسفر به سرپل و کمک به زلزله زده ها در باران دچار عفونت شدید شدندوبعد ازکما فوت کردن.برای اولین بار بعد از دعاهای بسیار،امروز وقت ادان ظهر خوابشونو دیدم مریض بودند اما ازینکه فراره تا فردا عصر بیمارستان باشند خوشحال بودم چون تو خواب فکر میکردم فردا صبح باید فوت کنن. مادرشون نگران هزینه های بیمارستان بودند.دست دوستمو گرفتم کمک کنم راه بره دیدم صورتش چروکه موی سرش سفید شده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حتما به سر مزار ایشان بروید و برایشان فاتحه قرائت کنید و مزار او را با آب و گلاب بشویید

 38. لیلی پویانلیلی پویانsays:

  سلام خسته نباشید من چند وقت پیش پدرم فوت کرده همیشه خوابشو میبینم اما چند روز اخیر دوتا خواب ازش دیدم که خیلی حس میکردم واقعی بودن یکی این بود با پسر دایی اش که تازه فوت کرده اومده بودن مهمونی خونه من خوشحالم بودن. چند شب بعد خواب دیدم بیمار ومن میخوام ازش مراقبت کنم اما وقتی زخماشو باز میکردم هیچ اثری از زخم نبود خوب شده بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوست را از دشمن تشخیص بده گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش

 39. حسینحسینsays:

  سلام و درود. بنده حدودا 40 سال پیش (در 4 سالگی) مادرم رو از دست دادم. دیشب خواب دیدم که ایشان در شهر دیگری زنده و بیمار است و به من خبر دادند که سریع بیا که در حال فوت است. من هم گریه میکردم و به خواهر بزرگترم میگفتم "خوش بحال تو که تازگی مادر رو دیدی، من که خیلی وقته ندیدمش". خواهرم گفت: "حالا عجله نکن برای مرخصی گرفتن و رفتن. شاید مادر حالش خوب بشه..." لطفا تعبیر بفرمایید، بسیار ممنون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این نشانه باشد که برای انجام کاری مهم عازم یک سفر هستید

 40. علی صمدیعلی صمدیsays:

  سلام مادر بنده خواب دیده است که پدرم به خواب او آمده در ضمن پدرم فوت شده و بسیار بیمار است و درحال مردن است و از مادرم طلب حلالیت میکند و فوت میکند میخواستم تعبیرش رو بدونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   يك فكر قديمي دوباره سراغت خواهد آمد كه علتش يك تازه وارد و يا نوآشناست. همين افكار به تو انگيزه‌اي تازه خواهد داد

 41. علی صمدیعلی صمدیsays:

  سلام پدر من فوت شده و موهای پرپشتی داشته است و خواهرم خواب دیده است که پدرم موهاش ریخته و به خواهرم گفته که اومده دنبال مادر بزرگم یعنی مادر پدرم ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوران پرتنش و اضطرابي فرامي‌رسد. اما كسي كه ريشه در اعماق خاك داشته باشد، از طوفان نمي‌ترسد.

 42. پ پپ پsays:

  سلام من پدرم در حدود هفت سال پیش بر اثر بیماری فوت کرده است و در حال حاضر خانمم پنج ماهه بارداره بچمونم دختره. دیشب خواب دیدم پدرم در یک اتاقی داخل بیمارستانی بستریه خانمم هم در همون اتاق بستریه برای زایمان. من رفتم داخل و با پدرم روبوسی گرمی کردم و پدرم منو محکم بغل کرد و بهمن گفت کجا بودی خیلی وقته ندیدیمت . من هم گفتم دنبال کاراتون بودم. بعد خانمم در حال فارغ شدن بود تا من رفتم دنبال دکتر که صدا کنم بیاد بالای سر خانمم با دکتر اومدیم داخل اتاق دیدم طبیعی زایمان کرده و پدرم خوشحال بود. بچه هم خیلی خوشگل بود. تمام تعابیری که برای این خواب جستجو کردم منو به نتیجه نرسوند لطفا شما تعبیرش کنید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با سلام خوشحالی پدر برای زایمان همسر شما بطور قطع بیانگر این است که شما از جانب پدرتان دعا میشوید و صاحب نوزادی سالم و با صفات نیکو خواهید شد قطعا شما زمانی خدمتگزار پدرتان بوده اید !

 43. سعیدسعیدsays:

  سلام من مادر مرحومم رو در خواب دیدم که خوشحال بود از این که من قراره کار بزرگی بکنم بعد از این که او را در آغوش کشیدم وجه نقدی به عنوان طلب به او دادم ولی او از مانده پول من که باید پس میداد به من بیشتر پس داد و زمانی که علتش رو پرسیدم گفت که این پول برای صلاح کار توست لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحالی مادرتان برای شما بیانگر این است که اوضاع مالی خانواده تان خراب میشود و باعث ایجاد گرفتاری میشود اما خوشبختانه زودگذر است و حل خواهد شد

 44. طوبیطوبیsays:

  سلام خسته نباشین من مادر بزرگ یک هفته پیش فوت کردن و هرکس هم از اقوام خواب ایشان را دیده یا بروی تخت بودن و یا گفتن بی حال هستن می خواستم ببینم تعبیر ش چی میشه باتشکر ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   كسي به تو طعنه ميزند از او دوري كن . اگر در همه ي اموذر به خدا توكل كني در كارت گشليش پيدا ميشود وبه مقصود ميرسي .

 45. فریبافریباsays:

  سلام دختر مجرد هستم خواب دیدم مادر بزرگم که فوت شده کنار من هست و با من داره صحبت می کنه تو خواب هم بیماری قند داشت!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم اگر برایتان مقدور هست همین هفته به مزار ایشان سر بزنید برایش قران بخوانید و قبرش را با گلاب و آب بشویید و از خداوند بزرگ برای ایشان مغفرت و رحمت طلب نمایید

 46. مجتبیمجتبیsays:

  سلام من سالهای پیش پدرم از دست دادم بر اثر بیماری. خواب دیدم که دوباره زنده شده ولی بیماریش دوباره هست یکمم بد حالتی هست . باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی شما آنچنان تغییر می کند که انگار عمر دوباره یافته ای ،از این واقعه نهایت استفاده را ببر وسعی کن اشتباهات گذشته را تکرار نکنی

 47. نيلوفر منصورنيلوفر منصورsays:

  سلام من خواب ديدم دايي ام كه يكسال است به طور ناگهاني فوت كرده در خواب كمرش كمي خم شده بود و به شدت لاغر و رنجور شده بود اما راه ميرفت ولي بسيار به هم ريخته بود حتى كت و شلوار تنش بهش بزرگ شده بود و آويزون شده بود انگار

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اوضاع و احوالت كاملا گرم و آفتابي خواهد بود. يک اتفاق خوشحال كننده باعث تغيير روحيه‌ات مي‌شود.

 48. Elahe10r8Elahe10r8says:

  سلام وقت بخیر من حدود یک هفته پیش خواب دیدم که پدر بزرگ پدریم که فوت کردن تو بستر بیماری هستند و پدرم دوان دوان با لباس مشکی میرفتن پیشش که بین راه من ازش پرسیدم کجا میری؟ گفت پیش پدرم که مریض هست بهم خبر دادن‌ دوتا دندون هاش افتاده میرم ببینم چه خبره منم رفتم و یک تصویر محوی از دوتا دندون سالم کف دست پدرم دارم.تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به زودی تجربیات جدیدی کسب می کنید و به این موضوع پی خواهید برد که اسرار زیادی وجود دارد که شما از آنها بی اطلاعید پس تا می توانید در جهت افزایش معلومات خود تلاش کنید.

 49. فاطمه شمسفاطمه شمسsays:

  خواب دیدم مادر شوهرم سخت مریض هستن و دخترش اومده دنبالم و گفت بیا با هم ببریمش دکتر تا خوب شه در ضمن مادر شوهرم دو سال پیش فوت کردن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دعوا ، درگیری ، با شخص یا اشخاصی کشمکش - با دوستان ، بستگان ، و یا یک یا چند نفر از اعضای خانواده - مشاجره و زد و خورد با دیگران.

 50. امین دیلمیامین دیلمیsays:

  سلام، من در خواب دیدم عمویم که سالها پیش فوت کرده است بر تخت بیمارستان مریض است و همه به ملاقات او آمده بودند، حتی باجناقش هم که سالهاست فوت کرده، به عیادتش آمده بود، خواستم بوسم کنم که او نگذاشت، آبمیوه هم برای او بردم که نخورد تعبیرش رو لطفا میگید، ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیلی خودمانی به دور از تجملات ، نشانه صفا و صمیمیت شما در این رابطه است.

 51. محمدرضا تهرانیمحمدرضا تهرانیsays:

  سلام من خواب دیدم پدرم رو که چندین ساله فوت کردن،در بستر بیماری بود و من بهش شیر دادم تا بخوره اما به سختی،از کنار دهانش میریخت شیر،با من حرفم زد اما متوجه نشدم چی میگه،بعد دیدم صدای یا فاطمه یافاطمه میاد و حالت روضه است منم داشتم بالاسره پدرم گریه می کردم با صدای گریه جمعیت. میشه بفرمائید چه تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   .به موفقیت های خواهید رسید که فراتر از تصورتان خواهد بود. در هنگام بروز مشکل یا مشاجره ای در ابتدا دست و پاچه گیری به سراغ تان می آید.

 52. وفائیوفائیsays:

  سلام من خواب دیدم که مادر که به رحمت خدا از دنیا رفته مریض شده در یک کوه است و من دارم براش دعا می کنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اخبار خوشحال کننده و دیدارهای سودمندی در انتظار توست.

 53. محمدمحمدsays:

  سلام من پدر وخواهرم رو باتفاوت زمانی یک سال هشت سال پیش از دست دادم پدرم ارادت خاصی به امام حسین داشت وهر سال در روز عاشورا نذری درست میکرد خواب دیدم در یه حسینیه رو تخت دراز کشیده ومردم دسته دسته به عیادتش میان وهمچنین با خواب دیدم در خانه دراز کشیده وچون معده درد داشت تقاضای قرص کرد که داداشم گفت نه این قرصو بهش ندین فلان قرص بدین وهمچنین خواهرم که فوت کرده تقاضای کلید کمدازمن کرد که دستمال خونی رو دران بزارد که کلیدرو ازجایی برداشت ویه چیزی دران کمد گذاشت وان دستمال رو به طرف من اورد وکلید را به من داد ودیدم که از ان دستمال به جا ی خون اب میریزد سفید بود ویا بیرنگ وخواهرم خیلی هم با نشات وخندان بود خواهش میکنم تعبیر به ادرس ایمیل بفرستید البته خواب دوم را ظهر دیدم باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   انقدر وسواس نداشته باش و کارها رو برای خودت سخت نکن اگه کمی اموراتت رو راحتتر بگیری مطمئن باش اوضاع برات خیلی مناسبتر میشه.

 54. رضا اسدیرضا اسدیsays:

  درود برشما پدر بزرگ من پنجاه روره ک فوت کرده من دیشب خواب دیدم خونه قبلیش بود گفتم خوش میگذره گفت اره بعد گفتم چته نگفت بعد گفت منتظر دکترم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر در چند روز اینده دچار مشکلات جدیدی شدید امید و روحیتان را از دست ندهید چراکه موقت است و دوباره آرامش به سمت شما باز می گردد

 55. روزبهروزبهsays:

  سلام پدرم 1.5 سال قبل بر اثر بیماری فوت کرده و من همیشه در دوران بیماری هر چند مدت زمان کمی بود حامی و کمکش بودم و هرکاری از دستم بر میومد کردم دیشب خواب دیدم سوار ماشینم کردم ببرم مهمونی که قبول نکرد وحال خوشی نداشت و کارت بانکی و رمز کارت رو بهم گفت که رمز کارت رو چندبار تکرار کرد و گفت برو با کارت من بنزین بزن و مامانتو هم ببر در ضمن مامانم هم طبقه بالا پیش خودم زندگی میکنه و هر روز چند بار بهش سر میزنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   يک شانس درست و حسابي در راه است. که نتیجه ای مافوق تصورت را رقم میزند.

 56. یک مادریک مادرsays:

  سلام.خسته نباشید.من یک مادر دلشکسته و خسته ام که یک پسر مهربان که با مادرش مثل دوستش و پرنسسها رفتارمیکرد رو از دست داده. چهار ماه که براثرسرطان لعنتی وفات کرده .همیشه درموردش خوابهای خوب میدیدم .اما دیشب خواب دیدم که در یک اتاق در بیمارستان بستریه و همه جاش درد میکنه من آدمهارو زدم کنار رفتم بغلش کردم اون اصلا حال نداشت من شتابان از اتاق بردمش سمت دکتر گفتم بدادش برسه. بعد دکتر یه آمپول فرو کرد توی استخوان پای بچم و گفت آخه طاقت داری .پسرم انگار میخواست که دردش قطع بشه بناچار گفت آره تحمل میکنم. چرا انقدر پاهاشو خواب میبینم . یا داره اونا رو میشوره .ودیشبم که دیدم آمپول فرو کردن توی پاش. نکنه بچم داره عذاب میکشه .من دیگه چیکار میتونم براش بکنم .اینهمه کارهایی که فقط خدا میخوام بدونه چی میشه پس .تو رو خدا خوابمو تعبیر کنید.جگرم آتش گرفته

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما نگران نباشید به مزار ایشان بروید قران قرائت بفرمایید فاتحه و صلوات زیاد بفرستید سنگ قبر را با آب و گلاب مطهر کنید تا روح ایشان به آرامش برسد

 57. ثریا ایرانیثریا ایرانیsays:

  با سلام . من مدت چند ماهه پدرم را ازدست دادم ایشان به دلیل بیماری سرطان از دنیا رفتند. دیشب خواب دیدم پدرم به شدت مریض بودند دقیقا همون حالات بیماری خودشون بود و خیلی زیاد منو بوسیدن و بهم میگفتن تو خیلی خوبی تو خیلی گلی و مرتب ازم تعریف میکردند ومن در عالم خواب مبدونستم که ایشون در حال مرگ هستند که بعد دیدم جنازه ایشون با امبولانس بردن . ولی اینم میدونستم که بابام از دنیا رفته و با خودم میگفتم ما یکبار برا بابا مراسم گرفتیم الان دوباره چطور مراسم بگیریم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم گرفتن مراسم دوباره برای پدری که قبلا مرده است به نشانه ی ازدیاد برکت رزق و روزی برطرف شدن تدریجی بدهی ها مشکلات و آرامش یافتن بازماندگان است

 58. omidomidsays:

  سلام من خواب پدرم که یه سالو نیمه فوت شده رو دیدم که تو اتاقی بستری بود بعد من واس پرستاری ازش پیشش بودم رو دیدم تعبیرش چی میشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پرستاری کردن از پدر مرده دلالت بر عزت شرف بزرگی و طول عمر برای بازماندگان این شخص است

 59. بصیرتبصیرتsays:

  سلام ..من دخترم مادرم ۸ سال پیش لخاطر سرطان و مریضی فوت کردن.امروز خواب دیدم مهمون دعوت کردیم و اون بخاطر اینکه هنوز خرید نکردیم دلخوره و سرفه میکنه و خون بالا میاره بغلش میکنم و ارومش میکنم ک همه چی خوبه و اروم نفس بکش..مهمونا با خودشون ناهار و ی سفره رنگی آوورده بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بالا آوردن خون توسط مرده خوب نیست فوری سری به مزار ایشان بزنید قران تلاوت کنید مزار را با اب و گلاب تطهیر کنید فاتحه بخوانید و طعامی را تهیه و بر بالای قبر بگذارید تا روح ایشان آرام شود

 60. ح نوشیروانیح نوشیروانیsays:

  سلام من مادرم یک ماهه که فوت کردن و من مجردم و در طول ۶سال بیماری ایشون وابستگی شدیدی به هم داشتیم.و رفتن ایشون حس تنهایی بزرگی در من ایجاد کرد و خیلی از مادرم دلخور بودم که تنهام گذاشت .من ۲بار خواب ایشونو دیدم که دفعه اول از یه چاه بیرونشون اوردم اما خیلی بی حال و رنگ کبودی داشت و روی تنش چند نقطه چرک بود ومن وقتی میشستم این چرکها رو رنگش سفید میشد و سرحال و خندان میشد و خوا بدوم این بود که دیدم وارد قبرستون شدم و چند قبر تو سایز مختلف تازه کنده شده بود من از کنارشون رد میشم و وقتی به قبر مادرم میرسم میبینم روی قبرشون تخت خواب هستن و مارم روی تخت دراز کشیده و چشمش رو باز میکنه میگه ببین چشمم چی شده من میبینم توی چشمش چرک زرد رنگی هست و بیدار شدم .لطفا تعبیر این دو خواب رو به من بگین متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب افرادی که تازه ملاقات کرده اید باشید. ممکن است این افراد، آنگونه که به نظر می رسند، نباشند.

 61. مینامیناsays:

  سلام،خواهر شوهر،پدرشوهر و مادرشوهرم به علت بیماری طی چهار سال پشت سر هم فوت کردند،من تو زندگی مشترکم از ناحیه اونا آزار و اذیت هایی دیدم که قابل جبران نیست و من الان در سنین میانسالی انواع بیماریها دارم،گاهی اونا رو میبینم که ناراحتند،یا باز سرطان گرفتن یا حتی بعضی وقتا دلداری یا عذر خواهی میکنند،دل من با اونا صاف نمیشه به خصوص پدرشوهر م،تعبیر خوابهام چیه؟به خصوص خواب بیماری مادرشوهرم ؟ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم بهتر است که هم خودت و هم دیگران ایشان را حلال کنند چرا که این رویا نشان دهنده این است که روح افرادی که نامبردید در رنج و عذاب است و آرامش آن ها در گرو بخشش شما و دیگران است

 62. مهدیهمهدیهsays:

  سلام پدرم ۱۰ساله که فوت شدند.من در خواب دیدم ک از بیماری دل درد رنج میبرند ک من ایشون رو ب بیمارستان منتقل کردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دل درد داشتن مرده به نشانه ی قرار گرفتن در وضعیت بد اقتصادی خانواده ی شماست که البته باید در این دوران فقط صبوری کنید چرا که همه چیز رو به بهبودی خواهد رفت

 63. فاطمهفاطمهsays:

  پدر بزرگ من ٦ساله فوت كرده و قبل از فوتشون پدر و مادرم خيلي برايش عزيز بودن مادر من خواب ديد كه پدر بزرگم مثل همون حالت قبل از فوتشون مريض هستن و در حال فوت هستن و همه اقوام كنارشان. بعد مادرمو صدا ميزنن و سر مادرمو ميزاره رو شانه حودش و نوازش ميكنه و مادرم اشك ميريزه از اينكه ميدونه ايشون قراره فوت كنن ناراحتن .اگه امكانش هست تعبير اين خواب را برايم بگوييد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فرصتهایی استثنایی در زندگی در پیش روی شما قرار خواهد گرفت که خودتان از آن بسیار تعجب خواهید کرد.

 64. حمیدحمیدsays:

  با سلام . پدرم حدود 30 روز پیش بعلت سرطان در سن 62 سالگی فوت کردن . بارهای به خوابم اومده ولی صبح ها از خاطرم میرفت چیزی یادم نمیموند اما دیشب خوابم خاص بود اول اینکه من میدانستم در خواب خواب هستم و با روح پدرم ارتباط گرفتم دوم اینکه من و مادرم با بابا تو یک خونه جدید ملاقات می کردیم و ایشان سرگرم خوردن یک میان وعده بودش در پاسخ به سوال من گفت جاش و اوضاعش خوبه من از درد پایی که در اواخر زندگیش گریبان گیرش شده بود پرسیدم و جواب داد خوبه و صحبت از مکه می کردش تا اینکه من به ماردم گفت ما الان خوابیم و این روح باباست اگر سوالی داری از بابا بپرس که مادرم شروع به گریه کردش و بابا بازم به مادرم گفت وضعیت مناسبی داره . فقط یک چیز منو ناراحت میکنه بابا نه شاد بود و نه غمگین انگار یک کوچولو دلخور بودش ممکنه خواب منو هم تعبیر کنید ممنونم ازتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برکت و نعمت به زندگی تان وارد میشود و همه چیز روبه راه می شود رابطه تان با عشقتان نیز صمیمی تر و عاشقانه تر می‌شود پس نگران نباشید.

 65. ماريامارياsays:

  بإسلام .من جند شب بيش خواب ديدم بدربزرك و مادربزركم كه سالهاست فوت شده اند خونه بدر و مادرم بودن سر سفره غذا و مريض حال بودن و مادرم ازشون برستاري ميكرد درضمن در خواب احساس ميكردم بدر ومادرم خودشون هم كمي مريض حال بودن ولي من به مادرم ميكفتم جاره ايي نيست اينهامسن شدن بايد ازشون نكهداري كرد كناه دارن الان خيلي دولوابس بدر ومادرم هستم ممنون ميشم تعبير كنيد برام .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران نباش فرزندم حال دو عزیز از دست رفته در دنیای برزخ خوب است تعبیر این رویا چیزی به جز سلامت طول عمر و زیاد شدن رزقتان نیست

 66. شفقشفقsays:

  باسلام، من مادرم بیش از دوسال هست که از بیماری سرطان فوت کردند ، در ماهای آخر بیماریشون من در کنارشون بودم ، من ومادرم خیلی بهم نزدیک بودیم و همدیگرو دوست داریم. دیشب خواب دیدم که مادرم در جنگلی سبز و بزرگ در پشت صندوق عقب ماشین خود پیدا میکنم ، در اون لحظه که مادرم میابم باران شدیدی آمده و باران بند آمده و همه جا خیس هست و مادرم در صندوق عقب ماشین در نیمی از آب باران فرو رفته و حالت مریض و بیحال داره وقتی میبینمش به شدت ناراحت میشویم میدوم سویش و بغلش میکنم و میبوسمش و گریه میکنم و او با زبان بی زبانی وبا اشاره به من میفهماند که زبانش زخم شده (از دهانش زخم و افت و غیره معلوم میشود انگار که در دهانش زخم عمیق و دردناکی)و نمیتوانسته به من خبر بدهد در انجا هست . خیلی نگران هستم ممنون میشم تعبیر کنید برام.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خداوند امیدها و راه‌های تازه‌ای را پیش پای شما قرار می‌دهد تا بتوانید راحت تر و بهتر تصمیم نهایی خود را در مورد مساله ای بگیرید.

 67. موناموناsays:

  سلام. من خواب دیدم مادربزرگم که فوت شدند وقتی در اتاق بودند موقع ریختن چای برای خودشان افتادند و سرشون خورد به لبه میز و بیهوش شدند. من دیدم ولی از ترسم به کسی نگفتم. چند ساعت بعد که خانواده مگرانش شدند پیداش کردن. به هوش اومد ولی با سطح هوشیاری پایین. قصد مسافرت داشتیم که حرکت کردیم با همون حال ایشون. تعبیرش رو میشهبگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کسی در اطرافتان است که مدام به زندگیتان سرک میکشد و شما را اذیت میکند،بهتر است او را از خودتان دور کنید تا همه چیز ارام شود.

 68. دانیالدانیالsays:

  سلام‌ من ۲۸ سالمه و در خارج از کشور زندگی میکنم پدرم چند هفته ایی است که فوت شده است و من نتوانسته ام به مراسم خاک سپاری ایشان خودمو برسانم و چند شب پیش خواب دیدم که پدرم در بستر بیماری است و ما ایشان را به حرم امام رضا برده ایم برای شفا یافتن ایشان بعد از گذشت ساعتی پدرم که روی یک‌ویلچر بود ناگهان بلند میشود و روی پا می ایستد که به ما نشان بدهد حالش خوب است اما اشتباهی سیم برقی که در نزدیکی ایشان بوده را به جای ریسمانی می‌گیرد و ناگهان برق ایشان را می‌گیرد و تمام بدن پدرم سیاه کبود میشود و ایشان فوت میکنن و بعد از فوت ایشان بدنشان سریع باد کرده و کبود میشود و عفونت میکند و من پیشانی ایشان را میبوسم و دفنشان میکنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان دهنده موانع است، ولی معمولا زودگذر هستند.

 69. ShaqayeqShaqayeqsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم مادربزرگم که ۵ ساله فوت کرده تو بستر بیماری هستند و فوت شدند..ولی بعد چند دقیقه دوباره زنده شدند و درخواست آب از من کردند فکرمو خیلی مشغول کرده ممنون میشم جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران نباش فرزندم فوت شدن دوباره ایشان چیزی به جز درازی عمر برای شما نیست برای بخش دوم یعنی درخواست آب حتما به مزار ایشان بروید و قبر را غبار رویی و آب پاشی کنید و فاتحه ای قرائت بفرمایید

 70. اسلامیاناسلامیانsays:

  سلام من پدربزرگی داشتم که چند سال پیش مرده درخواب میدیدم مادر شوهرم که الان در قید حیاته مریضه ولی من به چشم پدر بزرگم میبینمش که حتی نمیتونه بشینه بهش کمک میکنم که بتونه نماز بخونه یهو خودشو جلو کشید که روبوسی کنه از لبم بوسه ای زد که آب دهانش بر روی لبم بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تنوعی در زندگی شما ایجاد خواهد شد به گونه ای که سمت و سوی زندگی شما رو به بهبودی خواهد رفت و زندگی را با طعمی بسیار شیرین تر از قبل خواهید چشید

 71. مریم غیاثوندمریم غیاثوندsays:

  من در خواب دیدم که خاله ام که مرده است در خواب از درد قلب می نالد و گریه و زاری می کند.تعبیر آن چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقاتي در اطرافت مي‌افتد كه بخاطرش تغييراتي در وضعيتت میدهی كه خوشايند خواهد بود.

 72. سیروسسیروسsays:

  سلام بیش از هشت ساله که پدرم فوت شده خواب دیدم هنوز درهمان حالت بیماری است وما مشغول مراقبت ازایشان هستیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پرستاری از فردی که قبلا مرده آن هم به همان حالت سابق ، بیانگر آرامش روح و یا جایگاه خوب شخص مورد نظر در دنیای برزخ است

 73. محمدمحمدsays:

  سلام من پدرم یکسالو نیمه برحمت خدا رفته سکته کرد دیشب باز خواب دیدم مریض شده همون در حال سکته بردیمش همون بیمارستان اما صداش زدم نگاهم میکرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی

 74. راحلهراحلهsays:

  سلام من 8ساله پدرم در اثر سرطان فوت شدن.خواب دیدیم که ایشون مریضی بدی گرفتند ک مجبور شدیم خونه رو بفروشیم.تعبیش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فروختن منزل بخاطر بیماری پدر بیانگر پهن تر شدن سفره ، زیادتی رزق روزی و مال است

 75. نرگسنرگسsays:

  سلام. مدرم سه ماهه فوت کرده و من شدید بهش وابسته بودم و هنوز حال و روز خوبی ندارم و هرشب با گریه می خوابم.بارها خوابشو دیدم که حاش خوبه.ولی دیشب خاب دیدم تو بیمارستان رو تخت خوابیده بود دو تا پاهاش از زان قطع شده بود من کنرش بودم و اهاش حرف میزدم. بعد یکباره خابم عوض شد و مادرم راه می رفت یه بچه نوزاد بغلش بود در حالیکه دو تا دستاش از مچ قطع بد و هرچی میفتم بچه رو بده من بغل کنم قبول نمی کردم. مادرم مدتها مریض بود و من همیشه پیشش بدم. خاب دیشب خیلی داره اذیتم می که.ممنون میشم تعبیرش بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنی پیشنهاد از طرف جوانی حیله گر و نادرست که پیشنهاداتش باید دقیقا بررسی شود .

 76. محمدمحمدsays:

  با سلام من دیشب خواب دیدم به صورت سرزده بعد از پیاده روی صبحگاهی به خانه عمویم که الان فوت شده رفتم ( قبلا سابقه اینکار وجود نداشته) آنجا خیلی شلوغ بود و عمویم که در اثر سرطان فوت شده سرسفره رنگینی با پدر و عمه و دیگر اقوام نشسته بودند آنها از دیدن من تعجب کردند عمویم خیلی نگران و ناراحت بود و گفته میشد که پسرش یعنی پسر عموی من میداند چی شد دیگران اقوام سعی میکردند روحیه عمویم را عوض کنند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کاری را انجام خواهید داد که با نتیجه روشن و مثبت و عالی همراه است، این کار از دیده ی خودتان سرچشمه می گیرد.

 77. پگاه وفاییپگاه وفاییsays:

  کسی که خیلی دوسش داشتمو تو تصادف از دست دادم. خواب دیدم که تو بستر بیماری هست و من همش دارم التماس میکنم بخدا که نمیره و حالشم خیلی بد بود. این خوابو بارها دیدم ممنون میشم جواب,بدین. من خانم هستم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یکسری موانع در روابط عاشقانه تو و یا تاخیر در ازدواجت بوجود می‌آید و از دست تو هم کاری ساخته نیست. به جای ناراحتی و عصبانیت باید روحیه‌ات را حفظ کنی و حوصله کنی تا دوباره اوضاع مساعد شود.

 78. لیلیلیلیsays:

  سلام پدرم ۲ سال است که فوت شده است اوایل بسیار خوابش را می دیدم و همیشه سرحال بود این بار در خوابم بیمار است اما زمینگیر نیست. از دکتر امدیم خوب است ولی سدحال نیست به گوشه ای در پشت دست راستش اشاره می کند که انگار درد دارد ( این حالت را در خواب بیاد می آورم که انگار در زمان زنده بودن اینطور بود) ، دلم میگیرد در خواب حرفی نمی زند مامانم بمن می گوید متاسفانه همان ناحیه غده بدخیم هست ( پدر در اثر ناراحتی قلبی فوت شدن ) من غصه میخورم که کاش جدی گرفته بودیم و فکر نمی کردیم مال ناراحتی قلبیش است . از مادرم که مستقیم بمن می گدید که بابا زنده نمی ماند عصبی میشوم در همون حال شروع می کنم به دعا کردن که خدایا پدرم عذاب نکشد حالا که زنده است و درد نکشد برای بیماری و امیدواری میدهم که این حرف اشتباه است و شاید بیشتر عمر کند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به مزاری که ایشان دفن هستند بروید طعامی را برای فاتحه قرار دهید قبر را با گلاب تطهیر کنید آیاتی از قران را برای آرامش روحش حتما قرائت بفرمایید انشالله که خیر است

 79. پریپریsays:

  سلام.من خواب دیدم که مادرم میگه میخوام برم دیدن پدربزرگت قلبش ناراحته در واقع فوت شده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر پدربزرگ شما از دنیا رفته اند حتما برای ایشان در همین شب جمعه پیش رو همراه با خانواده ایاتی از قران را ختم کنید و فاتحه قرادت بفرمایید

 80. منیره کلاهیمنیره کلاهیsays:

  خواب دیدم مادر بزرگم که سی سال پیش فوت کرده مریض و تو بیمارستان بستری و عمه ام که سه سال پیش فوت کرده اونجا بود و چند نفر دیگه که فکر میکنم اونا همه مرده بودند قبلا بعد عمه من به من نون و مربا که فکر کنم مربای زرشک بود داد تعبیر اون چی میتونه باشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گرفتن مربا و نان از دست مردگان بیانگر شیرین شدن کام شما در زندگی و همچنین احساس رضایت و دلخوشی برای شماست ، فقط مقداری کم صبر هستید هیچوقت برای رسیدن به اهدافتان عجول نباشید خداوند بلند مرتبه است

 81. مجتبیمجتبیsays:

  سلام، مادرم رو چند مرحله در عالم رویا وخواب میبینم که مریض ورنجور است،وازدردش ناله میکند ایشان فوت نمودند بدلیل نارسایی قلبی ودر اواخر عمر در بستر بیماری بودند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم خداوند ایشان را غریق رحمت کند و اما نگران نباشید چرا که تعبیر این خواب طول عمر برای شما و جایگاهی خوب برای مادرتان در دنیای برزخ است

 82. مجیب احمدمجیب احمدsays:

  سلام بر شما محترم، ۲۰ روز بیش برادرم به شهادت رسید. ۲۳ سال عمر داشت.و دور از فامیل مصافر بود. اما فامیل ام خیلی گریه و ناله مینمایند. من همیشه برای شان میگویم. گریه و ناله ننمایند چون که مرده را اذیت مینمایند. اما به حرف هایم گوش نمی نمایند. ۱ و ۲ مرتبه خواب دیدم که برادرم در خانه ما آمده اما مریض است داکتر برای شان مدت ۳ روز وقت داده است. که فوت مینمایند. در بستر خواب مریض افتاده است. لطفن برایم بگویند چی تعبیر دارد. تشکر از مهربانی شما محترم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما حال مریض برادرتان در این رویا بیانگر آرامش ابدی و سعادت ایشان در دنیای برزخ است اگر کسانی برای ایشان از روی دلتنگی گریه میکنند مانع نشوید بدون شک شما شفاعت خواهید شد

 83. مریم تقدیریمریم تقدیریsays:

  باسلام خواب دیدم پدرم که فوت شده رو پاش گزیدگی حشره سالک هست ک نشونم داد که اینا چی هستن و من متوجه سالک شدم و ازش خاستم که ببرمش دکتر و اونم باهام اومد. تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم مهم و حسای را باید بگیرید و بسیار روی زندگیتان تاثیر میگذارد،پس عجله نکنید و حتما از کمک دیگران استفاده کنید.

 84. پروینپروینsays:

  پدرم دو ماه قبل فوت کردند . قبل از فوت دو ماه در کما بودند . تا حالا به خواب خیلی ها اومده درحالی که خالش خیلی خوب بوده و بسیار هم سرحال و آراسته بودند . ولی من خواب دیدم که دوباره در کما هستند و من و خواهرانم دوباره همان مراقبت های قبل رو ازشون انجام میدیم و دکترها هم باز اظهار ناامیدی می کنند. در ضمن در این دو ماه که ازفوت ایشان میگذره من مرتب خواب میدیدم که در حال آماده سازی خیرات برای ایشان هستم و هرچه را هم که خواب دیدم برایشان خیرات کردم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دودل هستید و باید تصمیم مهمی را بگیرید که بسیار روی زندگی خودتان و اطرافیانتان تأثیر خواهد گذاشت پس حواستان را جمع کنید.

 85. شکرگزارشکرگزارsays:

  سلام پدر بزرگ من چهارده روز هست که فوت کرده و مریضی زیادی داشت تو بیمارستان این اتفاق افتاد،من خواب دیدم که با اینکه این چند روز از فوتشون میگذره ایشون الان تو بیمارستان هستند وپدر من که دامادشون هست اسرار داره که بشورتشون انگار همه میدیدن که اون مرده ولی دکتر میگفت که باید خواهرپدربزرگم بیاد تا اینکه با اسرار بابام شسته شدن ضمنا درعالم واقعیت حمام و شست وشو وبعداز مرگ هم پدر من انجام میدادند،اما از پشت در اتاق صورت پدربزرگ میدیدم که اشاره میکرد زنده هست همش یه علامتی میداد که زنده هست اما هیچکس متوجه نمیشد انگار عاجز بود از اینکه کسی متوجه حرفش نمیشه بعد که اومدیم بیرون من گریه های زیادی کردم و به پدرم گفتم پدربزرگم زنده هست چرا خاکش میکنید تا وقتی که از خواب هم بیدار شدم هنوز فکر میکردم پدربزرگم زنده بوده دفن شده فقط گریه میکردم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر است و به علامت حال و عاقبت خوب برای خود شما و همچنین آرامش برای پدربزرگ مرحومتان است

 86. مریم تقدیریمریم تقدیریsays:

  با سلام خواب دیدم پدرم که ۷ سال هست فوت کردن گرسنه هستن و ازم خواست واسش غذا درست کنم لطفا بفرمایید تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   صبور هستی،کار هایت را سر حوصله انجام می دهی.در اکثر مواقع نتیجه ای مطلوب گرفته ای،اما در بعضی مواقع باید کمی تند و تیز عمل کنی.

 87. راضیهراضیهsays:

  باسلام خواب دیدم پدرم که دوهفته است فوت کردند گریه میکند دست در دست یکی از آشنایان که قبلا فوت شده نشستند علت گریه را پرسیدم اما فراموش کردم،از من آب خواست آب خنکی درست کردم به ایشان دادم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران مباش گریه مرده بد نیست و بیانگر حال خوب و آرامش روح است

 88. الههالههsays:

  باسلام پدربزرگم که فوت کرده به خوابم اومد در قالب روح ظاهر شد و در خانه شان نشست به بقیه گفتم مبینینش بقیه هم گفتند بله باحالت تعجب من گفتم پس یه صلوات بلند بفرستید همگی بعداز فرستادن صلوات پدربزرگم که تسبیح دستش بود به زبان عربی گفتند یه تار موی همه شمارو به هیچکس نمیدم درعالم واقعیت هم این حرف رو میزدند‌.پرسیدم آقاجون حالا کجایی؟حالت چطوره؟گفت تو باغ خر ویه لبخند زد جوری که شوخی میگردند.بعد پرسیدم یعنی کارتون درست درست شده تو بهشت هستید بابام وسط حرف من پرید و گفت خدا کارش درست کنه و بیدار شدم.حالا چه تعبیری داره؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تمجید و تعریف ایشان از شما برای شما عاقبت بخیری و سعادت به ارمغان خواهد آورد و اینکه از او سوال پرسیده اید ایا در بهشت هستید به نشانه ی آرامش روح ایشان در برزخ است

 89. مریم تقدیریمریم تقدیریsays:

  باسلام خواب دیدم پدرم که فوت شده رو پاش گزیدگی حشره سالک هست ک نشونم داد که اینا چی هستن و من متوجه سالک شدم و ازش خاستم که ببرمش دکتر و اونم باهام اومد. تعبیرش چیه؟؟؟ جوووواب منو چرااا ندادید؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیماری برای مرده ها آن هم از بستگان و نزدیکان تعبیر بالاعکس دارد یعنی نشانه ی سلامتی نشاط و امید برای بازماندگان این فرد است

 90. مریم تقدیریمریم تقدیریsays:

  با سلام خواب دیدم پدرم که ۷ سال هست فوت کردن گرسنه هستن و ازم خواست واسش غذا درست کنم لطفا بفرمایید تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیدن این رویا آرامش و سعادت شما را در همین دنیا رقم خواهد زد پس نیک است

 91. بهنامبهنامsays:

  سلام من خواب دیدم دایی پدرم که چند ماهی است فوت کرده بیمار شده و نمی تواند بلند شود من هم رفتم بالای سرش و چند بار بوسیدمش و گفتم خوب میشی نگران نباش بعد رفتم دنبال کاری و اون با دخترش و خونواده اش موند گفت بر می گردی گفتم بله صبر کنید خودم میام میرسونمتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کاری خیر در حق یکی از اقوام خود خواهی کرد

 92. بنی بنیامینبنی بنیامینsays:

  سلام و درود خواب دیدم عده ایی از فامیل مثل عمه دور مادرم هستن و مریض میباشد دنبال بالشت میگشت برادرم بالشتش را داد وای نگرفتم و رفتم بالشت اوردم و گذاشتم زیر سرش بسیار بیمار و نحیف شده بودن و گریه ام گرفت و شروع کردم به گریستن .در ضمن یاد اور شوم مادرم ۵ سال پیش فوت کرده اند .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه برای مادر مریضتان در این رویا به دو علامت است اولی سلامتی برای ایشان و دوم خوشحالی و منفعت برای خود شماست

 93. مهسامهساsays:

  با سلام مامان من ١ساله حدودا فوت شده در اثر بيماري سرطانصبح خواب ديدم كه مامان زنده است ولي هنوز مريضه دوتا برادرام ميگفتن مامان حالش خوب نيست دفنش كردن يعني فكر ميكردن مرده منم ازشون پرسيدم مامان مرده بود كه خاكش كرديد گفتن نه ولي خيلي بيحال بود منم سريع برگشتمو ديدم خودش از قبر بيرون اومده و يكم شكمش مثل موقع بيماريش ورم داره ولي اينجور كه توو خواب گفت داشت بهتر ميشد بعدش انگار ميخواستيم جايي بريم فكر كنم،سه لباس پوشيد ولي من يه لباسي كه توو خواب حس ميكردم واسه خودم خريدم ولي هنوز نپوشيدم رو بهش دادم،خوشش اومد و داشت ميپوشيد كه بغلش كردمو با گريه گفتم مامان هيچوقت نمير اونم گريه اش گرفتو منو بغل كرد،ممنون ميشم پاسخ بديد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گذشته را فراموش کنید و بدانید که روزهای بسیار خوب و پر از آرامش و آسایشی پیش رویتان است و تمام فکر و تمرکزتان روی آینده باشد.

 94. رعنارعناsays:

  درود برشما دوست عزیز.من مادربزرگ پدریم رو 2سال پیش از دست دادم.دیشب در خواب دیدم که مادر بزرگم کمی دورتراز من ایستاده ومادرم از کنارشون به سمت من میاد وباناراحتی میگه که حال مادربزرگت خوب نیست.آلزایمر گرفته.اول فکر کرد من دندانپزشکی اهواز قبول شدم بعداز چند دقیقه گفت دندانپزشکی تهران قبول شدم.من توی خواب از وضعیت مادربزرگم خیلی ناراحت بودم ولی زمانی که به من رسیدن بهشون پشت کردم ومشغول سوال پرسیدن از کس دیگه ای شدم.لازمه ذکر کنم که کنکوری هستم وتو خواب هم هنوز کنکور نداده بودم.سپاسگزارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با دیدن چنین رویای لازم شد تا بر سر قبر ایشان بروید چند خطی از قران را با صدای آهسته تلاوت بفرمایید و برای آرامش روح ایشان دعا کنید

 95. مصطفیمصطفیsays:

  سلام . پدر من 6ماه پیش فوت کرد الان دو سری هست که به خواب من میاد یکبار عصا به دست در دسته عزاداری برای امام حسین بود که به من خیره شود بود و هیچ حرفی نمیزد و توتن راه رفتن نداشت و یکبار هم درجمع کل فامیل بود که روی ویلچر نشسته بود و من در کنارش بود و با کسی حرف نمیزد و باز هم توان راه رفتن نداشت . درحالی که قبل از فوت مشکلی از نظر راه رفتن نداشت .خواستم بدونم دلیل این خواب چیست.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   حتما برای ایشان فاتحه ای قرائت نمایید و در بالای مزار قران تلاوت کنید و این رویا خوب و نیک است

 96. سمیه دشتیسمیه دشتیsays:

  سلام . مادرم 10 سال پیش بر اثر بیماری در بیمارستان فوت شد خوابب دیدم بیمارستان بستری شده همه رفتن ملاقاتش ولی نمیدونم جرا من نرفتم از بقیه که حالش و میپرسم میگن حال عمومی خوب ولی هرازگاهی سفه میکه و خون بالا میاره و ظاهر خیلی خوبه وقتی خواستم برم ملاقاتش بهم گفتن اعت ملاقات تموم شده با مادرم تلفنی صحبت کردم و گریه میکردم و حرف میزدم ولی مامانم میگفت که ساعت ملاقات تموم شده و نمیتونی بیای ساعت ملاقات یه روز دیگه است تعبیرش چی میشه ؟؟ خیلی ممنون میشم جوابم زود بدین خیلی استرس دارم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آرزویی کرده ای بدون اینکه برای رسیدن به آن تلاش کنی. اعتقاد داری که انسان بدشانسی هستی ولی اینطور نیست شما خودت فرصت ها را از دست داده ای

 97. عفت کشوری پارساعفت کشوری پارساsays:

  سلام ...من دیشب خواب پدرمو ک تقریبا ١٠ سالی میشه ک فوت کردن رو دیدم ..تو خواب اول دیدم ک توی بیمارستان بستریه من رفتم عیادتش منو دید خوشحال شد دوتامون همو بوسیدیم و بغل کردیم و بابام هم خیلی خوشحال بود...دوباره توی خوابم خواب دیدم ک بابام در حال فوت شدنه و توی خواب انگار باید مرده رو مثله کسایی ک اعدام میکنند با بستن طناب دور گردنشون ب زندگیه اونا پایان بدن...داداش بزرگم هم تو خواب بود بابام با بستن طناب دور گردنش دوباره مرد ولی چون ب گردنش فشار اورده بودن ازش خون اومد و اونو دفن کردن حالا لطفا بگین تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دیده شدن خون در این رویا خوب نیست یک نگرانی مختصر برای آینده برادر شما وجود دارد برخی از گره ها و بدشانسی ها برای ایشان بوجود خواهد آمد

 98. علی افشارعلی افشارsays:

  من خواب دیدم پدرم در بیمارستان بستری هستن و دکترا قطع امید کردن تعبیر خواب چی هست؟؟ پدرم فوت شده اند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نکند اگر به حاجت رسیدی و معتبر شدی خدا را فراموش کنی بلکه باید بیشتر رو به خدا آوری

 99. محمدمحمدsays:

  سلام خسته نباشید ببخشید من دیشب خواب مادرم که چندماه است فوت شده را دیدم ایشان چون به خاطر ابتلا به بیماری آسم و چندماه بستری در بیمارستان فوت شدند در خواب دیدم ایشان در تخت بیمارستان هستن و من به عیادت ایشان رفتم گفت مادر دلم برایت تنگ شده چرا دیر به دیر بهم سر میزنی تعبیر خواب من چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعادتمندی خوشبختی زندگی سالم و دور از خطر برای شما و آرامش روح مادرتان

 100. نرگس موسوینرگس موسویsays:

  سلام.من خواب دیدم پدرم به شدت مریض شد و فوت کرد و من و خانوادم فقط گریه و زاری میکردیم...در ضمن پدر من زنده است.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گریه زاری برای مرگ پدرتان به نشانه ی طول عمر ایشان و همچنین خوشی برای شماست

 101. خجسته جوکارخجسته جوکارsays:

  سلام خسته نباشید ببخشید من الان دو سال و نیم هست که پدرمو بعلت بیماری سرطان معده از دست دادم تو اون یه ماه بیماریش من بیشتر پرستارش بودم الان تو این چن سال همش تو خابام مریضن از درد معده یعنی تو خابام نسبت به اون موقعش حال جسمی و روحیش بهتره ولی باز درد داره و من همش به فکر بیماریش و دادن قرصاش هستم الان خاب دیدم داشته سخت کار میکرد ولی موقع استراحتش میگه معدم درد میکنه یه کم و به خودش میپیچه داداشم بهش حرف میزنه ک چرا رفته کار کرده و اون بشدت گریه میکنه که شما چکار من دارید و من بغلش میکنم میگم بابا تا منو داری غم نداری من مواظبتم چکار حرفای بقیه داری البته تو خابامم همه به جز خودشون از نوع بیماریش اگاه هستند. این خابایی هم که میبینم در مواقع مختلفی هست ممکنه شب باشه یا بعد از نماز صبح.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مطلب شما دقیق خوانده و بررسی شد این روزها ایشان کمی در دنیای برزخ ناآرام هستند کافیست برای آرامش روح ایشان ختم صلواتی داشته باشید و طعامی نیز بین بازماندگانش خیرات نمایید

 102. همایونهمایونsays:

  با عرض سلام من خواب دیدم که توسط دیگران در بیمارستان بستری شده ام تعبیر این خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلامتی و تندرستی،تمام شدن غم و غصه و دشواری های زندگی

 103. حمید رجب پورحمید رجب پورsays:

  سلام من دختری هستم که چندساله مادربزرگم رو از دست دادم و دیشب خوابشو دیدم که خیلی مرتب نشسته ناله هم نمیکنه فقط سه قسمت از دستش زخم شده و به من میگه دکتری بیار که برام زخمامو بخیه بده و من میگم مادر اینا خیلی خشک شدن و تازه نیستن شاید جوش نخوره،و براش دکتر میارم و دستشو بخیه میزنه.خیلی تو فکرم لطفا برام تعریرش کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به تعویق انداختن.تغییر و دگرگونی.

 104. طاهره حسينيطاهره حسينيsays:

  سلام من خواب ديدم مادر بزرگم مريضه استفراغ ميكنه خيلي و من بهش نون و عسل ميدم بخوره اون چند سالي هست فوت كرده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه قدر شناسی و تشکر است.

 105. فاطمه تقواییفاطمه تقواییsays:

  سلام من خواب مادرشوهرم رو که شیش ماه پیش فوت کرده رو دیدم که مریضه و میگه معدم درد میکنه و اکثر فامیل جمع شده بودیم و غذا داشتیم درست میکردیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   باداشتن تجربه هست که میتوانید مشکلات بزرگ راپشت سربگذارید. هرگز بدون تحقیق و مشورت اقدام به کاری نکنید و خودسرانه دست به کاری نزنید.

 106. AdelazarnushanAdelazarnushansays:

  سلام.مادرم خواب دیده مادربزرگش که فوت شده میاد به خوابش و میگه این دخترتو ببرش دکتر وقتی تو وشوهرت دعوا میکنین ی چیزی گلوشو میگیره ببرش دکتر میخواستم تعبیرشو بدونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه عشقی پر از سیاحت و سفر است.

 107. سمانهسمانهsays:

  سلام،خسته نباشید. برادر من 4ماهه که به رحمت خدا رفتن،خالم در خواب دیدن که داداشم آومده دیدن خالم وگفته من مریض هستم،پدرم هم از در اتاق داخل شده با یه پلاستیک دارو وگفته این دارو مال داداشمه، میخواستم تعبیر شو واسم بگیر،خیلی ممنون از لطفتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوش شانسی و بخت و اقبال نیکویی در انتظار شماست هرچند که شاید با سختی به دست آید.

 108. جعفرىجعفرىsays:

  سلام،مادربزرگ من ٢سال پيش به رحمت خدا رفت،خواب ديدم به من خبر ميدهند مريض است و من خودم رو سريع به بيمارستان ميرسونم ،روى تخت نشسته بود و خواهرش كه در قيد حيات هستن كنارش بود.انگار من و مادر بزرگم جفتمون هم از اين ديدار خوشحال بوديم هم غم مشتركى داشتيم گريه كرديم و همديگر رو بغل كرديم و بوسيديم.ميشه لطفا تعبيرش رو بگيد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دوست نادرستی دارید که ممکن است به شما آسیب بزند

 109. محسن احمدبیگیمحسن احمدبیگیsays:

  سلام من پدرم یه4ماهیه به رحمت خدا رفته چند شب پیش خالم خوابی رو دیده که پدرم از درد پاهاش داره اه و ناله میکنه لطفا تعبیر این خواب رو بگوید خیلی ناراحت شدم مرسی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنی یک قرار داد و یا شرکت در یک مهمانی است.

 110. ازادهازادهsays:

  مادرم ۴۰ روز است که فوت کرده وقبل از فوت یک ماه بیمار بود و در بیمارستان بود در خوای می دیدم که مادرم چهره زیبا و پوست کشیده و صاف دارد که هر از گاهی چهرش زشت می شه و حالت بیماری پیدا می کنه و اصرار داره که برای شفایش اور ا به مشهد ببریم که با وجود تلاش هایی که کردم در خواب نتوانستم او را مشهد ببرم می خواستم بدانم تعبیر این خواب چیست ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم خشنود باش که رویای شما به نشانه ی آرامش روح این فرد است که در همین روزها بدست آورده اند

 111. شهزادشهزادsays:

  با درود مادر بزرگ من چهار سال پیش در اردیبهشت مشخص شد تومور مغزی دارن و در خرداد فوت شدن. دیشب خواب دیدم زنده بودن و از سردرد مینالیدن. من مراقبشون بودم ولی پنهانی خیلی گریه میکردم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سردردهای شدید بیمار در رویاهای ما به علامت رسیدن به آرامش و یا جایگاه خوب در برزخ است

 112. عارفه جلالی فردعارفه جلالی فردsays:

  سلام .مادربزرگ من تقریبا دو ماه هست که فوت کردن و قبلش یه 6 ماهی در بستر بیماری و کما بودن یه چند بار که خوابشون دیدیم همین جور مریض و در بستر بیماری بودن ولی میتونستن حرف بزنند و حرف زدن با ما.تعبیرش چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پیروزی در مسئولیت ها و تعهدات

 113. منا سادات هادیانمنا سادات هادیانsays:

  سلام .من شب جمعه ساعت ۶ صبح خواب دیدم.اول دیرم مامانم بشدت مریض ردی تخت بیمارستان بود و عفونت بدنشا گرفته بود من با دکترش حرف میزدم که خواهش میکنم مرخصش کنید بعد دیدم رفتم خونه عموم ، عموم که فوت شدن اونجا خوابیده بودن و بشدت مریض بودن و دست و پاهاشون باند پیچیده بودن و خیلیی بدنشون کوچیک شده بود با من حرف زدن و گفتن نگران نباش چیزیم نیست من از شدت گریه از خواب پریدم خواهش میکنم تعبیرش را بهم بگید ممنونم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کسی مزاحم شما می شود و مانع از کارهایتان می شود. باید او را از سر راه بردارید. از دیگران کمک بگیرید.

 114. مرضيهمرضيهsays:

  سلام من پدرم ٣-٤ سال پيش بخاطر سرطان فوت شد. خيلي وقت ها كه خوابش را ميبينيم هنوز همان مريضي را در خواب دارد و ناراحت است! آيا مشكلي داره كه بايد كاري براش كنيم؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگرانی درمورد مشکل کوچکی که دارید بزودی برطرف خواهد شد

 115. زهرا عسگريزهرا عسگريsays:

  سلام من خواب مامان بزرگمو ميديدم كه ٢سالي هست فوت شده خونه خالم بوديم همه تو حياط جمع شده بوديم مادر بزرگم داخل خونه بود كه ميگفتن حالش خوب نيس منم همش گريه ميكردم بقيه انگار براشون خيلي مهم نبود از تو حياط رفتم داخل خونه اي كه مامان بزرگم بود نگاه كردم قيافش خيلي خوشگل به نظرم رسيد جوان تَر از چيزي كه بود و آنقدر به نظرم بد حال نيومد رفتم دستشو گرفتم بوس كردم يكم باهم صحبت كرديم بهش گفتم برام دعا كن گفت من كه عمرم به دنيا نيست برات دعا كنم گفتم اشكال نداره اون دنيا دعا كن و گريم گرفت اون لحظه همه اومدن داخل خونه يه دكترم اومده بود مامان بزرگمو معاينه كنه مامان بزرگم نمرده بود ولي همه به فكر ختم فردا بودن كه كيا رو دعوت كن كه من ناراحت شدم گفتم شايد زنده بمونه از الان چرا به اينجور چيزا فكر ميكنيد و از خواب بيدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانگر آینده روشن

 116. مهدي ملااقاييمهدي ملااقاييsays:

  سلام من حدود چهارساعت تو شب فقط خوابيدم خواب ديديم مادر زنم كخ حدود سيزده سال هست فوت شدن مريض هستن و بدنش عفونت كرده و مادر من دارن تميزشون ميكنن البته مادر من با مادر زنم موقع فوتشون قهر بودن

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر درد و رنجی است که هم اکنون ایشان در دنیای برزخ تحمل میکنند ولی این بزودی به آرامش خواهند رسید

 117. رضوانیرضوانیsays:

  با سلام پدربزرگم 2 سال است که فوت کرده، در خواب دیدم که پدربزرگم به خانه اومده و یک گوشه نشسته و به من میگوید که جلوی من بایست که کسی من را نبیند. در آن مع هم همه بچه ها . نوه ها بودند و میدانستند که پدربزرگم فوت کرده است. تعبیر این خواب چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای ایشان فاتحه قرائت کنید به مزارش سر بزنید و برای آرامش روحش دعا کنید

 118. رضارضاsays:

  سلام من یه خواب طولانی دیدم.خواب دیدم پدر زن عموم که سالهاست فوت شده;مریض شده بود و زن عموم کنارش ایستاده بود و با عصبانیت داشت با تلفن صحبت میکرد.همون موقه یکی از دایی هام که بیمار هم هست اومد تو خوابم و به همه خانواده میگفت تا نمرده بریم عیادتش.بعدش دوباره همون پدر زن عموم رو تو خواب دیدم کنار یه رودخانه ای نشسته بود و دوتا پسر بچه ای که برادر بودن داشتن کنار اب باهم دعوا میکردن و بعدش من از اونجا رفتم روی یک دیوار بسیار بلند و یه دریا شایدم دریاچه بسیار بزرگی دیدم و به شدت وحشت کردم و خوابیدم روی دیوار و خودمو از شدت ترس محکم گرفتم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر عزت سلامتی و برکت برای خانواده ی پدر زن عمویتان می باشد

 119. ابراهيمابراهيمsays:

  با سلام خواب ديدم پدرم زنده شده ودر منزل خود خوابيده ومريض است ومن وبرادرم كنار او هستيم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیرش زیاد شدن طول عمر شما و برادرتان است ، عمری با عزت و کمال

 120. زهرازهراsays:

  هشت ماه پیش پدرم به خاطر بیماری فوت کردن، خواب های زیادی ازشون دیدم که تو همه شون مریض احواله. تو یکی از خوابا دیدم که جسد مرده ش رو همه جا با خودمون میبریم، چشماشون هم خیلی سیاه شده بود حتی اون بخش سفیده. به نظرتون روحش در عذابه؟ میشع تعبیرش رو بگین، ممنون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما به هیچ عنوان تصور نداشته باشید که روح ایشان در عذاب است اتفاقا بنده در این خواب آرامش سکوت و رضایت هم دیدم ، فقط فاتجه و تلاوت قران بر بالای قبر فراموش نشود

 121. عباسیعباسیsays:

  سلام خدمت شما ،اول ممنون از جوابتون من مادرم 3ماه بر اثر سرطان فوت کردند ،امروز خواب دیدم زنده هستند و روی شیکمشون چند تاول هست که میگه باید بریم دکتر تاول رو بردارم و توی خواب میدونستم که مرده،و یه حالت مریضی داشتن ،چند وقت پیش هم خواب دیدم میگه قرض منو بده ولی هرچی گشتم مادرم به کسی بدهکار نبود ، لطفا راهنمایی کنید من همیشه کنار مادرم بودم و نمی‌گذاشتم از نظر مالی به کسی وابسته باشه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گرفتاری مالی و به سختی روزی به دست آوردن.

 122. فاطمهفاطمهsays:

  سلام. خسته نباشید. خواب دیدم همسرم که فوت کرده میره جایی و میخواد یه خونه بخره ولی صاحب خونه میگه نمیفروشم و فقط با خونت عوض میکنم. من و اون ناراحت میشیم و میگیم عمرا خونمونو نمیدیم. بعد دیگه نتونست راه بره و من همش بغلش کردم و آوردمش و تو راه براش یه چیزی تعریف میکردم ولی اون هیچ عکس العملی نداشت. تعبیرش چیه؟ به حال مرده تو اون دنیا ربطی داره؟ مرسی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خیر این مورد ارتباطی با حال مرده ندارد بلکه بیانگر مقداری جا به جایی و یا تغییر در زندگی خودتان است

 123. سپيدهسپيدهsays:

  سلام مادربزرگ من چندماه ايست فوت كرده اند ديشب خوابشون رو ديدم كه در خانه خودشان داشتند براي من غذا درست ميكردند و مدام به من ميوه و شيريني تعارف ميكردند من هر پنج شنبه براشون خيرات ميدم وهميشه از خودم ميپرسم آيا بهشون ميرسه لطفا تعبير خواب من رو بفرماييد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانعی در پیش پای شما قرار می گیرند. اگر به اندازه کافی از خود همت و تلاش نشان دهید قادر خواهید بود بر آنها غلبه یابید و به خواسته های خود برسید.

 124. نگار/۷۳نگار/۷۳says:

  سلام من این خوابو همین الان دیدم دارم بهتون میگم.. خواب دیدم مادر بزرگم که فوت شده کنار ما بود و قبل از فوت ۸ سال مریض بود و کلا نه کسی میشناخت نه راه میرفت نه حرف میزد به همون صورت دیدمش روی ولیچر که منو خانوادم باهاشون نمیدونم کجا بودیم مثل خیابوتای محرم بود که وقتی فهمید من کنارشم محکم دستمو میگرفت و خیلییی دوسم داشت و انگار میفهمید من کنارشم با اینکه کسی نمیشناخت جوری دستمو فشار میداد به اینکه بفهمونه من میدونم یکی و خیلی خیلی دوسم داشت و من از این قضیه همش اشک میریختم و توی یه مراسم عذا داری بودیم فکر کنم مثل محرم یا‌...درست نمیدونم دست مادر خودمو محکم بوس کردم گفتم خدایا شکرت که مادرم کنارما و پیشه از ته دلم از خدا ساپس گذار بودم و بلند میگفتم به نادرم ک شکر من همیشه خواب مادر بزرگمو سالم و خوشگل میدیدم این دفعه مثل همون موقع ها فلج دیدمش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اشکالی ندارد حتی اگر ایشان را فلج هم دیده باشید تعبیرش حال و احوال خوب و آرام است و بدانید ایشان نیز از شما رضایت دارند که چند مرتبه به خوابتان آمده اند

 125. امیرامیرsays:

  سلام خسته نباشید خواب دیدم که مادرم که شش ماه است فوت کردن روی زمین دراز کشیدن در حال استراحت هستن اما یه دستشون لاغر تر شده مریض هستن تعبیرش چی هست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای رسیدن به موفقیت راه درازی در پیش نداری وبه آن نزدیک هستی.سعی کن به مال دنیا فکر نکنی چرا که اعصاب آدمی را مختل می کند و تو نیز نیاز ی به آن نخواهی داشت.

 126. سیمینسیمینsays:

  سلام من پریشب خواب دیدم پدربزرگم که یکسال و نیم هست فوت کردن تو یه جمع نشستن و من خرما و شیرینی واسشون بردم و بسیار خوشحال بودن ولی دیشب برعکس شب قبل خواب دیدم تو یه اتاق تو زیر زمین با یه پنجره کوچک تو بستر بیماری افتاده و نوه ها دارن نگاش میکنن من با عجله رفتم پیشش گفتم باباجون حلالم میکنی اگه حلالم نکنی نمیتونم زندگی کنم اونم روشو برگردوند و با گریه گفت اره بابا چرا حلال نکنم تمام دست و شکمش از شدت عفونت سبز شده بودو ورم کرده بود لطفا تعبیرشو بهم بگید ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شرايط دشواري بر وضعيت اقتصادي و يا محيط كاريت حكمفرما شده است. اين مسئله مي‌طلبد كه هوش و حواست را بيشتر جمع كني تا بتواني به موقع تغييرات مثبتي در اين وضعيت ايجاد كني.

 127. نگار خسروینگار خسرویsays:

  سلام من نمیدونم چرا انقدر مادر بزرگم میاد بخوابم و این خیلی عجیبه دقیق خوابم یادم نیست خواب دیدم مادر بزرگم که در بستر بود قبل فوتشونم زمین گیر شده بودن خواب دیدم اولش مریض بود ولی یهو پاشد خوشحال خوشحال شروع کرد دست زدن و رقصیدن و طبق الزایمری ک داشت منو یادش میومد من دیشب با نیتی خوابیدم و خواب مادربزرگمو دیدم میشه راهنمایی کنید من‌و خیلی نگرانم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نماد بزرگی و قدرت. با پشتیبانی و کمک دوستان قدرتمند خود می توانید بر مشکلات غلبه کنید

 128. سیمینسیمینsays:

  سلام خدمت شما،ابتدا ممنون از پاسختون مادر من چهار ماه پیش بر اثر بیماری فوت کردن دیشب خواب دیدم من انگشتمو بریدم اونم انگشتش بریده بود ولی خون نمیومد و داشت یه غذایی رو سرخ میکر د مثل کوکو ولی قرمز رنگ ،خیلی نگرانم نکنه مشکلی داشته باشه خواهش میکنم جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به زودی خبر خوشحال کننده ای دریافت خواهید کرد که باعث هیجان و شادی تان می شود.

 129. حسین نعمت جوحسین نعمت جوsays:

  سلام .ببخشید من خواب دیدم که پدرم سخت عرق میریزه و میگه حالم بده تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از کامجویی و ثروت های احساسی و دنیوی که به شما ارزانی شده است بهره مند شوید ولی زنهار که به آنها وابسته نگردید.

 130. شمیمشمیمsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم امام زاده صالح هستم با خانوادم وسط حیاط امام زاده دوتا طناب خیلی بزرگ بود که به آسمون وصل بود نا گفته نمونه که من در این امام زاده نذر کرده بودم وقتی دست زدم به طنابا نگاه کردم به آسمون آسمون یک تیکش باز شد و یه نور خیلی بزرگ اون بالا بود و میدونستم خداس :(((( خدا بود و هی اشک ریختم و در برابر اون نور من و خانوادم سجده کردیم ....ولی در همون حال ۲ نفر مثل شیطان اومدن سمتمون دستشون حالت یه نماد داشتن ازشون گرفتم و محکم فرو کردم تو تنشون اما میگفتن هیچ آسیبی ب ما نمیرسه و میخندیدن ولی موفق شدم از دستشون فرار کنیم و زمانی ک خواستم فرار کنم باز اومدم سمت اون طنابا با گریه از خدا بابت همه چی تشکر میکردم ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام دخترم ، اتفاق شاد و خوش یمنی برای شما در زمستان امسال رخ خواهد داد

 131. طلا صدقطلا صدقsays:

  سلام من تو خواب ديدم كه پدرم در باغ مراسم مرثيه مانندي ترتيب دادن باجناقش هم كه فوت كرده اونجاست. جوانتر شده بود و حالش خوب بود. با زبان اشاره حرف ميزد. فقط در يك لحظه صورتش گرم و قرمز شد و گفت هوا آنجا گرم است. لطفاً تعبير اين خواب را بفرماييد.ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک دوره شادی و شادمانی بزرگ در پیش رو خواهید داشت که مربوط به شخص خودتان است.

 132. کاربرکاربرsays:

  سلام من خواب مادربزرگمو دیدم ک حدود سه سال فوت کردن ولی تو خواب خیلی مریض بود و کسی جز من نبود ک پیشش باشه،بعد من ایشونو بردم بیمارستان ولی تا چندساعت نتونستم برگردم پیشش همش یه چیزی اتفاق میفتاد وقتی برگشتم واسش غذا بردم زیاد نخورد و دلخور بود،بعد ب من گفت نمیخوام هیچکس از فامیلا و بچه ها بیاد دیدنم?ممنون میشم تعبیرشو واسم بگید??

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ماجرای عشقی معصوم،شادی های روزانه،و بلند پروازی

 133. ...sa...sasays:

  سلام من به تازگی بهترین دوستم شیما لطفی نژاد رو در اثر تومور مغزی ازدست دادم و خیلی خیلی خیلی حال و اوضاع بدی دارم . شب دوم ماه رمضان خواب دیدم حالش خیلی بده کنارم بود یه چسب هم بالای لبش بود من سرشو بقل کردم اما دیدم خیلی داغه بعد داد میزدم :سرش داااااغه تب داره اونم بی حال تو بقلم بود و با یه حالت مظلومانه ای نگام میکرد از اون شب به بعد دارم از فکر میمیرم نگرانشم یعنی بعد این همه بلا چه بلای دیگه ای سر عشقم اومده خواهش میکنم کمکم کنید اخه از دست دادن یه دوست 15 ساله خیلی زجر اوره ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، داشتن تب ، چهره ی معصومانه ، و حالت مظلومانه ی چهره ی این شخص در این رویا بیانگر بخشش مغفرت برای ایشان توسط خداوند رحمان است و نگران این رویا نباشید

 134. رها فروغیرها فروغیsays:

  من خواب دیدم خواهرم ک 6سال پیش بر اثر تصادف فوت کرده الان یک بیماری عجیب گرفته ک کسی نه میگه میمیره نه میگه زنده میمونه فقط درمانش خیلی سخته.به پاهاش دارو میزنن و توی فویل میپیچن پاشو و میگن رفته رفته درمانش سخت تر میشه و میگن باید همه لباس های قبلیش رو بندازید دور.حتی از خونه ای هم ک هستید برید.مثل اینکه بهش تجاوز هم شده بود ولی خودش نه برای بیماری نه تجاوزش اصن ناراحت نبود و بی تفاوت بود.خواهش میکنم بگید تعبیر خوابم چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیماری های عجیب و غیرقابل درمان برای افراد مرده به روایت از حضرت یوسف نبی کسب آرامش و یا آمرزیده شده برای این اشخاص است

 135. شمیمشمیمsays:

  سلام روزتون بخیر خواب دیدم پدرم که زندس مرده و همه مشکی پوشیدیم و من هی اشک میزیختم و رفته بودم پیش دوستی که ۱ سال ازش بیخبرم و پیش اون اشک میریختم و پدرم باز زنده شد و حالتوجون دادن داشت و من چشامو بسته بودم دستشو گرفته بودم میگفتم من بهت انرژی میدم فقط برگرد زنده شدخ بود و باز مرد الان ک اینو مینویسم دارم اشک میریزم واقعا بد بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اتفاقا تعبیر این خواب خیر است و یقین داشته باشید در حال حاضر ایشان از شما و خانواده تان رضایت تام دارند و در وضعیت خوبی بسر می برند

 136. شهلاشهلاsays:

  با سلام خدمت شما من خواب دیدم که شوهر سابقم(یکساله جدا شدیم) روی تمام شکمش (وپایینتر، ولی من فقط شکم رو دیدم) آثار سوختگی هست. منظورم اینه از قبل سوخته و جاش مونده(پوست چروکیده و بدشکل و تیره...) (چند ماه قبل هم دیده بودم نصف صورتش اینجوری سوخته) در ادامه خواب هم دیدم یک تمساح به سمتم حمله کرد و پامو گاز گرفت که بعدش از خواب پریدم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   جای سوختگی روی شکم همسر سابقتان نشانه ی اوضاع آشفته روح ایشان در حال حاضر است تمساحی که قصد حمله داشته خطری بوده که از سمتتان دفع شده

 137. اذيناذينsays:

  سلام من پدرم ١سال و ٤ ماه فوت كرده است و ايشان خيلي مرد با خدايي بودند و به علت بيماري قلبي فوت كردن و ٥ ماه قبل فوت بيمار شدند وضعيف من هم دختر اخر خانواده هستم و شبا كنار پدرم بودم و الان بعد فوت هر كاري ميكنم كه در ان دنيا شاد باشد و خيرات هاي زيادي برايش ميكنم تا جاي كه توان اجراي ان كار را داشته باشم ولي جند باري در خواب بنده و اقوامم اماده كه هنوز بيمار و ناراحت است و اقعا ناراحت هستم كه نميدونم چه كاري بايد انجام دهم براي سلامتش در اون دنيا لطفا جواب بديد و در اين رابطه كمك كنيد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با سلام بنده به شما تضمیم میدهم که ایشان هم اکنون حال آرام و خوبی در دنیای برزخ دارند و این از تعبیر این خواب قابل تفسیر است

 138. saharsaharsays:

  خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونم واقعا شبا کلی براش گریه میکردم و فکر میکردم شیما جونم اون دنیا حال و روز خوبی نداره و این فکر داشت مریضم میکرد واقعا ازتون ممنونم که این ترس وحشتناک منو از بین بردید حالا شبا دیگه با امید اینکه شیمای نازنیم حالش خوبه منم با آرامش می خوابم بازم تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پاینده باشی فرزندم

 139. الهامالهامsays:

  با سلام و تشکر پیشاپیش بابت تعبیرخواب......من چندی پیش خواب دیدم آقایی که دوستش دارم و با هم ارتباط داشتیم (که البته در حال حاضر با هم قهر هستیم) روی تخت یه بیمارستان بسیار سطح پایین خوابیده انگار اون اتاقی که درش بودیم سردخانه بیمارستان بود بدون کمترین تجهیزاتی .....من بالای سر این آقا ایستاده بودم برای عیادت و ضمنا هیچ ملافه یا پتویی روش نبود فقط یه تشک سفید زیرش بود که اون هم دونفر از خدمه بیمارستان اومدن از زیرش بر داشتن بردن و در واقع ایشون روی تخت خشک خوابیده بود تختش هم بسیار ساده بود و کلا شرایط اون بیمارستان خیلی ناجور بود....حس خوبی توی خواب نداشتم ممنون میشم خواب منو تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مراقب باش كه دست به ماجراجويي نزني چون فرصت‌هاي خوبي را از دست مي‌دهي

 140. عاطفهعاطفهsays:

  سلام خسته نباشید امروز خواب دیدم مادربزرگم که فوت شده یه بیماریِ لاعلاج گرفته و گفتن که درمانی نداره و میمیره و دخترش هم این بیماری رو گرفته اما زیاد به بیماریِ اون اهمیت نمیدادیم چون همش تو خواب یه جوری به نظر میومد که خوب میشه و من اون دخترشون رو نمیشناختم،مامان و خالم تو خواب باهام حرف میزدن و جز این دوتا دختری نداره مادربزرگم اینا اومده بودن خونه ما و من تازه متوجه مریضیشون شده بودم و مریضی واگیردار بود و همه چیزشون جدا بود و قبل از اینکه بیدار بشم داشتن میبردنش دکتر ولی همه گریه میکردن،نزدیک سالگرد اول مادربزرگمه،هنوز یه سال هم نشده.اگه میشه زود جوابمو بدین ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به شما خبر از غمی می‌دهد که بیشتر جنبه عام دارد

 141. sanasanasays:

  سلام ببخشید من خواب دیدم که رفتم سر مزار دوستم و قبرش رو کندم و بعد یک سنگ سفید اونجا بود که اون سنگ و از روی دوستم برداشتم و اسکلتشو در آوردم و تو بقلم گرفته بودم بعد دورم پر از آدم شد و هی نگران بودم که چیکار کنم آخه نمیخواستم دوباره خاکش کنم اما مجبور بودم چون آدما داشتن می‌دیدند بعد سریع گذاشتمش تو قبر و خاکش کردم اما تا پا شدم که برو دیدم سنگ قبرش شکسته یعنی یه تیکه ی کوچیک از سنگ قبرش نبود و روی سنگش پر از خاک بود و من دویدیم و با ترس رفتم و کل مزار رو دوییدم ... میشه بگیدتعبیرش چیه دارم کم کم میترسم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر شروعی تمیز و چشم اندازی جدید، تازه است. بیانگر صلح و آرامش معنوی است.

 142. هستیهستیsays:

  سلام من مادربزرگم تقریبایکسال وچندماهه مرده خواب دیدم حالش بده لباسهای مرتب و روسری سفید سرش بود یکی گفت مادربزرگت سردشه داره میلرزه روش وبکش برگشت طرف من وگفت نه حالم خوبه همه گریه میکردن دکترنوشته بود جدی خطرمرگ داشتن میبردن عملش کنن انگارقراربود من عضوی اهدا کنم دقیق یادم نیست عمم پول داده بود بهم که من پولش وپس دادم و همراه اونا نرفتم همه رفتن من ومادرخواهرم موندیم بایه خانم غریبه که بسیارخوش سیماو مومن بود.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر رفاه و آسایش در زندگى است.

 143. سحرکیانیسحرکیانیsays:

  سلام من خواب دیدم مادربزرگم از پدر بزرگ بشدت بیمارم مراقبت میکند .هردوی ایشان از دنیا رفته اند.البته مادربزرگم زودتر از پدربزرگم فوت کرده اند.ممنون میشوم اگر تعبیر خوابم را بگویید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   علامت آن است كه غریبه ای وارد زندگیتان خواهد شد.

 144. نگار/۷۳نگار/۷۳says:

  سلام وقت بخیر خواب دیدم داخل یه امام زاده شدم و از ته دل اشک میریختم و حاجتمو با التماس ازشون میخواستم :((((تعبیرش چیه ؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از بیم و هراس شما نسبت به موقعیت خودتان اطلاع می‌دهد.

 145. شمیمشمیمsays:

  سلام شبتون بخیر خواب دیدم هر وقت ک اراده میکردم و انرژی داشتم که میتونستم از زمین پا شم و به سمت بالا و حرکت کنم و خیلی اروم سر جایم برگردم خیلی حس خوبی بود چشامو میبستم و بدنم سبک میشد و صاف ب بالا میرفتم تا و باز فرود میومدم تعبیرش چیست؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آسایش و خوشبختی

 146. زهرا.شزهرا.شsays:

  سلام خسته نباشید ببخشید پدر من مریضه دیشب خواب دیدم مریضیش کلا خوب شده تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این نشانه ی بدست امدن آرامش در خانواده ی شما بعد از تحمل بعضی از سختی هاست

 147. ساناز طرلاندوختساناز طرلاندوختsays:

  من خواب دیدم مادر بزرگم که فوت شده مثل قبل از فوت که در بیمارستان بستری بودئ در همان بیمارستان است و پرستار به من گفت همه چیش خوبه فقط غذا نمیخوره تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک تغییر در زندگی شما روی خواهد داد

 148. فرانک سامریفرانک سامریsays:

  با سلام .من در عرض یک ماه و نیم پدرم بیماری کبد گرفت و از دست دادمش مدام توی بیمارستان خودم بودم و چهرش از ذهنم نمیره توی تمام خوابهام چهره بدی داره و فقط من میدونم که مرده ولی بقیه نمیدونن داره میمیره تعبیرش چیه

 149. سمانهسمانهsays:

  سلام من خواب خواهر شوهرم که تازه فوت شده رو دیدم که حالش خیلی بد بود و من اصلا جدئت نمیکردم برم سراغش از ترس اینکه بمیره وقتی رفتم‌ بالا سرش دیدم‌ناله میکنه و اسم برادرش رو میگه و بعد گفت چرا شوهرم پام روماساژ نمیده بعش یه دفعه پا شد و من بش گفتم پریود شدی خواهرش نگاه کرد و گفت اره پریود شدی بعدش بلند شد راه افتاد تا کارهای بعد مردن رو انجام بده و قبر بخره

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زمانی که شما در حال دیدن چنین رویایی بوده اید ایشان در دنیای برزخ بخاطر انجام گناهی در عذاب بوده اند ، برای آرامش روح ایشان دعا بفرمایید و از این تعبیر با بستگانش سخنی مگویید

 150. شمیم حاتمشمیم حاتمsays:

  سلام من برای بار دوم هست این خوابو میبینم خواب میبینم تو جمعی هستم که هرموقع اراده میکنم تو بدنم انرژی هست که میتونم به سمت بالا برم یعنی ایستاده به سمت بالا حرکت کنم و باز به سمت پایین برگردم..(.حالت پرواز )و به همه این نیرو رو نشون میدم تو بدنم انرژی قوی دارم که به صورت مستقیم تا سقف خانه به بالا میرفتم حالت پرواز حتی اگه سقفم‌ نباشه بازم‌میتونم بالا برم و همرو از اون بالا میبینم یه حس سبکی و عجیب و من این انرژی رو تو خواب حس میکنم تعبیرش چیست؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   باید احساستان را بیشترکنترل کنید.

 151. ابوالفضل پورعباسقلیابوالفضل پورعباسقلیsays:

  سلام پدرم ۱۰ماه میشه که فوت شده خواب دیدم که مریضه و من او پدرم رو به دکتر بردم و برگشتیم خونه میشه بگید تعبیر داره یانه ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این روزها برای او بیشتر فاتحه بخوانید و حتما به مزار او سر بزنید

 152. مینامیناsays:

  سلام برادر من تقریبا 5 ماه پیش بر اثر بیماری تومور مغزی فوت کرده است.حالا در بیشتر خواب های خانواده ام در حالت مریضی است.یکبار هم خودم خواب دیدم از قبر بلندش کردیم و به خانه آوردیم دوباره مردم عداداری میکردند و یک چشم برادرم باز بود دختر سه ساله اش هم پایین تختش نشسته بود و من مدام اصرار داشتم روش رو بپوشونن که بچش نبینه و کسی گوش نمیکرد.تعبیر این خواب ناراحت کننده است؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معنا است که باید در رفتار خود دقت بیشتری انجام دهید.

 153. Farnaz mohammadiFarnaz mohammadisays:

  سلام ببخشید من مادرم که مادرش فوت کرده در خواب حامله است و خواهر مادرم هم چند سالی فوت کرده است مریض است ممنون میشم جواب بدید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر مشکلات فراوان است

 154. علی حسینیعلی حسینیsays:

  سلام یکی از خویشاوندان من که نفس پاکی دارد خواب پدرم را داده پدرم سال قبل شهید شده بود بعد ایشان خواب دیده که سخت مریض هست و من کنار پدرم برایش نماز میخوانم و دعا میکنم برادرم هم کنارم است .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مریض شده فرد فوت شده ای که قبلا شهید شده در خواب های ما اتفاقی نیکوست و بیانگر داشتن وضعیت خوب و آرام در دنیایی دیگر است

 155. آتیآتیsays:

  سلام من یه خواهر شوهر داشتم فوت شده اومد تو خوابم دیدم فلج شده داره رو ویلچر غذا میخوره هرچیم به خوابم میاد مریضه تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه آن است که واقعه ای برایتان رخ خواهد داد و شما را برای رسیدن بر موفقیت ناامید خواهد ساخت.

 156. مهدیمهدیsays:

  خواب دیدم پادشاهی که مریض است و نمیتواند صحبت کند و فقط نگاه میکند، از طرفی در یک جنگ بدون اسلحه اینور و آنور میدوم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پادشاه مریض در این رویا به این تعبیر است که اوضاع رفاهی و اقتصادی مردم در دیار شما رو به آشفتگی خواهد رفت

 157. علیعلیsays:

  پدربزرگم که نزدیک ۹۰سال سن داشتن به دلیل نامعلومی حدود یک ماه پیش خود کشی کردند. چند شب پیش ایشون رو در خواب دیدم که مدام بیمار هستند و باید بهشون رسیدگی بشه. و هر روز هم بیماریشون بیشترمیشه خیلی نگران وضعیت ایشون هستم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   روح ایشان بخاطر عملی که مرتکب شده اند در وضعیت خوبی نیست ، به مدیر سایت پیامی ارسال نمایید تا دعایی کوتاه برای ایشان بنویسند

 158. سمیهسمیهsays:

  سلام شب گدشته خواب مادرم که حدود 3 سال ست فوت کردن را دیدم . بسیار بیمار بودند و خالم با من تماس گرفته و میکفت بیمارستانیم مامان نمی تونه حرف بزنه و من به خالم میگفتم چرا زودتر خبرم نکردی. من سراسیمه و ناله کنان بیمارستان رفتم. خیلی نگرانم برای ایشون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، این رویا خوب نبود لطفا به مدیر سایت توپ تاپ آیت الله مدنی پیامی ارسال نمایید تا دعایی کوتاه برای ایشان بنویسند http://www.toptoop.ir/contact-us

 159. بهنامبهنامsays:

  سلام و تشکر بابت سایت بسیار خوب شما ،، پدر بزرگم (پدر پدری) ۱۲ سال پیش فوت کردند. دیشب خواب همین پدربزرگم را دیدم که مریض است و در منزل خودش دراز کشیده است. هیچ صحبتی با او درخواب انجام ندادم. لطفا تعبیر را راهنمایی کنید. سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سود و منفعت بسیاری که به تو خواهد رسید

 160. نگارنگارsays:

  سلام ممنون از سایت عالیتون?? من خواب دیدم که داخل یه مغازه فرش فروشیم ک داخلش خیلی شلوغ بود یه فرش کوچیک متری اینا اون وسط بود من با قیچی ک اونجا بود فرشرو تیکه تیکه کردم به ۳ قسمت بزرگ که برم به مامانم ک جلودر وایساده بود نشون بدم که نشون دادم‌ که گفت نه بعدش فروشنده متوجه این شد که من پاره کردم عصبی شد و من اون فرشو به قیمت ۶۰۰ تومن خریدم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کامتان شیرین می‌شود و شادی و خوشحالی برای شما پیش می‌آید.

 161. الهامالهامsays:

  سلام.... آقایی در واقعیت از من خواستگاری کردن که همسر دارن وقصد دارن از اون خانم جدا بشن، برای طلاق هم اقدام کردن که اون خانم راضی به جدایی نشد.... من چند وقت پیش خواب دیدم که این آقا در یک بیمارستان بسیار سطح پایین بستری شده انگار در پایین ترین طبقه اونجا مثل زیرزمین بستری بود ...توی یه اتاق بسیار سطح پایین و بدون هیچ گونه امکانات بیمارستانی ...اون اتاق مثل سردخونه بیمارستان بود یا مثل جایی که زمین شورها رو میذارن...کلا فضای بیمارستان بسیار بد بود...ایشون روی یه تخت بسیار ساده دراز کشیده بود ولی اثری از بیماری در ایشون دیده نمیشد.حتی لباس تنش هم مردانه عادی ‌‌‌‌‌بود ...زیرش یه تشک خوشخواب بدون ملافه بود، منم بالای سر ایشون ایستاده بودم و تماشا میکردم که یهو دیدم تشک زیر این آقا از طول از وسط به دو‌نیم کاملا مساوی تقسیم شد و دو تا مرد که از خدمه بیمارستان بودن اومدن و تشک رو بردن...و این آقا روی تخت خشک خوابیده بود... ممنون میشم تعبیر خواب منو بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوشحالی و رضایت در عشق

 162. مریممریمsays:

  سلام خدمت شما،با تشکر از زحماتتون مادر من چند ماه پیش بر اثر بیماری فوت کردن دیشب خواب دیدم در بستر بیماری هستند و لباس سفید پوشیدن اما صورتش بر اثر بیماری سرطان ورم کرده که بعد ورمش خوب شد و در خواب میگفت من دیگه مال دکتر رفتن نیستم ،خواهش میکنم راهنمایی کنید نگرانم مشکلی داشته باشه ،زمان حیات مادرم من خیلی مواظبشون بودم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه مادرتان رخت سفید به تن داشته اند و دوباره او را بیمار دیده اید خوب است و اتفاقا نشان میدهد حال او هم اکنون آرام و خوب است و البته این رویا به دلتنگی مرده برای شما نیز اشاره میکند

 163. فاطمهفاطمهsays:

  سلام.پدر من ده ساله بخاطر بیماری فوت کردن. تو چند روز گذشته یکبار خواب دیدم که در حال احتضارن ومن هم به شدت گریه میکنم. خواب دومم دیدم که مریضن و روی پیشونیشون غده گوشتی بزرگی دراومده. من آز پدرم بخاطر رفتاربدی که با من داشت دلخورم وهر کار میکنم نمیتونم ببخشم و مقصر زندگی الانم میدونم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اللهم صلی علی محمد و آل محمد ، غده ی گوشتی که روی پیشانی ایشان بوده خبر از عذاب شدید پدرتان در دنیای برزخ می دهد ، برای آرامش روح ایشان به مدیر سایت توپ تاپ پیام خصوصی ارسال نمایید تار راهنمایی شوید

 164. سمیهسمیهsays:

  ۷۱ روزه که پدرم براثر بیماری فوت کردن یک ساعت پیش خواب دیدم خونوادم یه خونه باغی هستن که منم وارد اونجا میشم میبینم پدرم یه گوشه به دیوار تکیه داده می دونم فوت شده بعد انگار داشتم خداحافظی می کردم با همه که یدفعه بابام و دیدم بغض کردم و گریه کردم بغلش کردم باگریه گفتم حالت خوبه اول گفت خوب نیستم گفتم الان خوب نیستی ،با همون بیحالی و کسالی روزای اخرش گفت ولم کن حال ندارم خوب نیستم نشست و سرش و پایین انداخت خیلی بی حوصله بود منم با گریه رفتم تعبیرش چیه ؟لطفا.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در این روزها صلوات فاتحه و دعا برای ایشان فراموش نشود چرا که تعبیر این خواب درخواست کمک از بازماندگان است

 165. نیلوفرنیلوفرsays:

  سلام. وقتتون بخیر. من زیاد خواب مردگان رو میبینم. دیشب خواب دیدم مادر بزرگم که 6 ماه پیش فوت کردن زنده شدن. ایشان بر اثر کهولت سن در 92سالگی فوت شدن وبیماری هم نداشتن. درخواب من پیر و رنجور بودن و بیمار که بیماریشان به دلیل ناتوانی بود . من بر بالین ایشان نشسته بودم و احساس میکردم هر لحظه ممکن است بمیرند میخواستم تنهایشان نگذرام اما ایشان نمردند و در بستر بودند. دو شب پیشم خواب دیدم که حالشون خوبه اما توانایی راه رفتن ندارند.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این رویا خوب بود و نشان میدهد که ایشان مرگ راحتی داشته اند و هم اکنون نیز در آرامش به سر می برند

 166. نگارکنگارکsays:

  سلام خسته نباشید من تو بیداری ابروهای خیلی پری دارم خواب دیدم ک ابروهام کم پشت بود و من از ته دل گریه های بد میکردم و میگفتم ابروهامو کی برداشته؟؟؟؟ابروهامو بیارید:(((خودم برتداشته بودم و کم پشت و بد ریخت بودم وقتی خودمو نگاه میکردم گریع های بد میکردم و حالت دیوونگی گرفته بودم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به آرامش و سلامت و سعادت میرسی

 167. مهرسامهرساsays:

  سلام دوز بخیر خواب دیدم ی اقایی که اصلا نمیشناختمش ی جوان زیبا داشت باهام ح میزد که تو زندان بود که قتل کرده بود و دوستشو کشته بود غیر عمد ... نمیدونم چیشد یهو رو برگردوندم دیدم رو طناب دار داره جون میده ۲ بار نگهش داشتن بار ۳ داد زدم با گریه صبر کنید نگهش دارید من کل دیشو میدم با اینکه حتی پولمم نمیرسید به دیش داد زدم زیر پاش مجدد صندلی گداشتند تعبیرش چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بر مشکلات و سختیها غلبه می یابید.

 168. سیمینسیمینsays:

  سلام خدمت مدیر محترم سایت و با تشکر از زحماتتون،مادر من چند ماه پیش بر اثر بیماری فوت کردن ،خواب دیدم من و خانواده تو ماشین داریم بر می گردیم خونه که من از ماشین پیاده شدم و ماشین کوچیک شد مثل اسباببازی و رفت زیر یه ماشین دیگه و اون رو در آوردم اما کسی توش نبود انگار تو خلع بودم و نمیدونستم که مردم یا نه و مادرم رو دیدم که بغلم کرد و میگفت نترس ،و خانوادم رو دیدم که کمی زخمی شدن ولی از من دور بودن و حس میکردم مردم و میترسیدم و کسی من رو نمی دید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانعی بر سر راهتان قرار می گیرد و شما را از خواسته ها و اهدافتان باز می دارند. در کارهای خود بیشتر دقت کنید.

 169. مرجانمرجانsays:

  سلام خواب‌ مادر بزرگمو دیدم که از پنجره طبقه بالای خونشون تا نیم تنه بیرون اومده بود نصف صورتش حالت سوختگی بود من پایین تو کوچه بودم تولدم بود برام جشن گرفته بودن دوستام یهو دیدمش داد میزد من فقط تورو دعا میکنم من خیلی دلم برات تنگ شده من خیلی دعات میکنم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب است دعای ایشان در حق شما و در روز جشن تولدتان سعادت و دور بودن شما از خطر و زیان را بشارت میدهد

 170. نگار خسروینگار خسرویsays:

  سلام وقت بخیر خواب دیدم خانوادگی شمال هستیم من با بچه خالم رفتم بیرون و داشتم بهش‌ میگفتم انسان هر قدرتی داره و میتونه هرکار بکنه اینم بگم که من همش خواب میبینم‌ میتونم اراده کنم برم بالا تا سقف و اینو همه دیدن و من عموم و پسر عممو دستشونو گرفتم و باخودم بردمشون تا بالا به سقف ک میخوردیم برمیگشتیم پایین بعد این اتفاق عموم از شدت آرامشی ک گرفته بود گریع کرد و خوابید همون موقع و پسر عمم هم نماز شکر خوند...جالبیش اینجا بود تا پا از اون ویلایی که اجاره بود گذاشتم بیرون نزدیک هزار تا مار بزرگ سز رنگ و رنگا رنگ دیدم بعضی ها خیلی بزرگ بعضی ها رنگارنگ خیلیم ترسیده بودم و فرار کردم اما فقط‌نگاه میکردن تعبیرش چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خوب است و خبر از اتفاقات خوش خانوادگی می دهد ، همچنین به اتعتقاد و روحیه ی شما نیز اشاره میکند

 171. شیماشیماsays:

  سلام وقت بخیر . من دو سال و نیم هست پدرم رو از دست دادم دیشب خواب دیدم ایشون مریض هستند و در بستر بیماری و من دنبال چیزی میگردم که به ایشون بدم حالشون بهتر بشه ولی هر چی میگشتم چیزی پیدا نمیکردم میخواستم بهشون آب و نبات بدم که چون ایشون در زمان حیات قند داشتن این کار رو نکردم چون فکر کردم شاید حالشون بدتر بشه میشه لطفا بگید تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شما در تلاش بوده اید برای ایشان مقدار آب تهیه کنید و این خوب است و نشان میدهد در زمان سختی های و رنج ها راه حل های فوری و آسان پیدا میکنید

 172. merymerysays:

  سلام خسته نباشید من مادرم تازه فوت شده قبل فوتش بیماری آلزایمر داشت که من سعیم بر این بود که تا توان دارم خدمتگزار ش باشم حالا عذاب وجدان دارم که آیا تونستم از پس مسولیت بر بیام یا نه . مادرم خواب میبنم که بازم مریض تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام فرزندم ، بنده به شما تضمین میدهم که ایشان از شما رضایت کامل دارند و حتی دعاگویتان هستند

 173. لیلیلیلیsays:

  سلام ببخشید مادرم خواب دیدن که پدربزرگم که سال 93 فوت کردن در کما هستن و همه ی عمه عموهام قطع امید کردن و سر نمیزنن بهشون...اما یک روز پدربزرگم صحیح و سالم به منزل برمیگردن. ميخواستیم بدونیم تعبیر این خواب چیه؟ پیشاپیش ممنونم از راهنمایی تون و مطالب مفیدتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینکه پدربزرگ تان صحیح و سالم به خانه امده اند نشانه ی بزرگی است که حال (روح) فعلی او خوب و آرام است

 174. merymerysays:

  سلام و خداقوت ممنون از اظهار لطفتون انشاءالله که همینطور که میفرمایید باشه آخه بنا به دلایلی من ۲ هفته مسافرت رفتم و مادر رو پیش ابجی گذاشتم ایشان هم تنها در طبقه پایین نگه میداشت که تا من بر گردم مادر از دست رفت بیشتر عذاب وجدانم از اینکه چرا رفتم مسافرت مادر از تنهایی میترسید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تغییر و تحولی در زندگی شما روی خواهد داد

 175. NegarkhsNegarkhssays:

  سلام‌ وقت بخیر خواب دیدم یکی از رفیقای خیلی صمیمی ک‌ پسر هستش کنارم خوابیده بود سینه در اورده بود و من بدون اینکه بخندم ففط‌بش‌گفتم چرا‌اینجوری شدی تو و انگار برام عادی بود همچین چیزی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   یک غم بزرگ برای یکی از اطرافیان

 176. سمیه صفاسمیه صفاsays:

  من پدرم تازه فوت کردن. خواب دیدم زنده شدن ولی سردرد شدیدی داشتن.تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سردرد ایشان نمیتواند نگران کننده باشد ، بلکه به این معناست که دردهای مزمن و شاید خطرناک از طرف شما دور میگردد و این نیکوست !

 177. مرجانمرجانsays:

  سلام خواب دیدم عموم که اصلا از اینکارا بلد نیست دست راست منو از بالا تا پایین با حنا نقش زد وقتی ک تموم شد حواسم نبود همه حناها خورده بود به اینور اونور

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانه وصال و شنیدن تبریکاتی همراه با شادی در اطراف شماست.

 178. نگارخسروینگارخسرویsays:

  سلام خواب دیدم تو سرم شپش بود و سرمو که خاروندم شپش های سرم اومد کف دستم و کشتمشون و هی چندین بار اینکارک تکرار کردم تعبیرش چست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیانگر سلامتی و موفقیت است

 179. نرگسنرگسsays:

  سلام..بعد از نماز صبح که خوابیدم بعد از طلوع افتاب خواب دیدم مادر بزرگم که چند ساله فوت شده(توخواب اصلا یادم نبود که مرده) رو تخت بیمارستانه و من و پدرم و چند نفر دیگه اونجاییم و خون بالا میورد که میگفتن جیگرشه.رفتم نزدیکش دیدم انگار چشماش نمیبینه و میخواد از تخت بیوفته فکر کرد من پسرشم گفتم نیستم گفت باباتو صدا کن.نمیدونم به بابام چی گفت ولی دکترش که اومد سرم بزنه گفت امیدی نداشته باشید اخراشه ...من و بابامم گریه کردیم....

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به دست آوردن موفقیت به سختی

 180. SamanehSamanehsays:

  سلام من مادربزرگم سال پیش در بیمارستان فوت کردن خواب دیدم که رفتم بیمارستان و اون هم اونجا بستریه و حالش خوب نیس انگار که مارو نمیشناخت و و تو حرف زدنم مشکل داشت و رنگ صورتش تقریبا شبیه سبز بود تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نعمت و مال حاصل می گردد انشالله

 181. منامناsays:

  سلام عمه ام خواب دیده که پدرم که چندین ساله مرده برهنه وبدنش تاول زده وناراحت هست بعد که عمه ام رومیبینه میخنده وار را بغل میکنه ومیبوسه میشه تعبیرش رو بگین ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبرهای خوب و مهمی دریافت می کنید

 182. خانمخانمsays:

  سلام...من تازه عقد کردم و مادر همسرم ۲سالی میشه که فوت شده... من ایشون رو اصلا ندیدم...دیشب بخاطر مسئله ای با همسرم بحثمون شد...و مادر خدا بیامرزشونو خواب دیدم که سخت مریض بود و روی تخت بیمارستان و انگار در خواب مادرم برای کمکشون بهشون خون میداد... ممنون میشم پاسخمو ایمیل کنین واقعا از اینکه تعبیرش بد باشه میترسم...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در سال جاری اتفاقی خواهد افتاد که به خشنودی شما پایان میابد.

 183. نازینازیsays:

  سلام خسته نباشید من ی دختر مجردم که ۴ ماه پیش خیلی ناگهانی و بدون سابقه بیماری مادرمو به علت سکته از دست دادم خودمم تنها پیشش بودم. دیشب خواب دیدم که مادرم زنده س توو ماشین داییم نشسته یهو ماشینشون چپ کرد و سرو ته شد. داییم سالم بیرون اومد ولی مادرم رفت توو کما منتقلش کردیم بیمارستان دکترش گفت که حالش خیلی بده و امیدی نیست توو ی سالن بزرگ بود و همه فامیل هم بودیم بعد یهو مادرم حالش خوب شد و با خنده و صدای شفاف شروع کرد به صحبت کردن. ممنون میشم تعبیر خوابمو بگید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   شادی بزرگ راه به زندگی شما باز خواهد کرد انشالله

 184. نگار شمیمنگار شمیمsays:

  سلام روزتون بخیر خواب دیدم که داخل ی اتوبوس همراه خانوادمم من ی حفت کفش کتانی نو به پا داشتم ک تو اتوبوس یکیش رفت زیر صتدلی جلو و من اونو جا گذاشتم زمانی ک مادرم برام اورد پا کردم دیدم فقط یک جفتش برای من اون یکیم کتونی نو تمیز بود اما برای من نبود و برای اون پامم نبود ی ذره باهاش راه رفتم جلو نامزدم اون متوجه کفشام نشده بود گفتم زشته نفهمه ب اونا گفتم میرم برمیگردم و تا ب ی جایی رسیدم بالای پل عابر ک مردم نگاه نکنند کفشامو در اوردم و پا برهنه راه رفتم و هنگام راه رفتن تشیع ی میتی دیدم کلی ادم زیرش بودن تا دیدمشون وایسادم رومو کردم اونور ک از پشتم رد شدن من خیلی ترسیدم جوری ک بدنم میلرزید و بعد از اون خواب دیدم زیر بارووووون وایسادم و سر و صورت خودمو میشورم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنی دلواپسی های تازه برای شماست

 185. لیلالیلاsays:

  سلام وقت بخیر.مادر من الان 5 ساله فوت شدن.از همون روزای اول تا الان که 5 سال گذشته ، من و خواهرهام چندین بار مامان رو تو خواب مریض و ناخوش دیدیم (مامان خیلی خوب و مهربون و صبور بود هیچ وقت کسی رو ناراحت نمیکرد ) حتی چند شب پیش دوباره خواهرم خواب دیده بود که مامان مریضه.برامون سوال شده که چرا مکرر این خواب رو می بینیم ؟ ممکنه مادرم آرامش نداشته باشه ؟ خیلی دلم میخواد بدونم چرا همه ما این خواب رو میبینیم.لطفا اگه میشه راهنماییم کنید.متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نگران نباشید چرا که خبر از آمدن ساعاتی خودش در خانه را میدهد ( برای راهنمایی بیشتر به مدیریت سایت پیغام دهید )

 186. امیر گلشنیامیر گلشنیsays:

  سلام. وقتتون به خیر من دیشب مادر بزرگم که چند ماهی ستفوت شدن رو خواب دیدم که مریض بودن و نگران و من مرتبا بهش روحیه و دلداری میدادم...بهش میگفتم دورو برت رو نگاه کن تو از همشون قویتری... میخواستم تعبیرش رو بدونم.ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ان شالله که بواسطه همین رویا قوت خواهید یافت

 187. Mohammadmehdi sMohammadmehdi ssays:

  من بعد از نماز صبح بین طلوع آفتاب تا قبل از اذان ظهر خواب دیدم مادربزرگ مادریم که سالها پیش فوت کرده اند در بیمارستان بستری هستن و تا منو دید گریه کردن و اینکه گریه من و خواهرام بخاطر این بود که بهمون گفتن مادربزرگتون دارن از دنیا میرن و من گفتم مامانی یادتونه من از بچگی تا هفت سالگی پیش شما بودم و دائم میبوسیدمشون و ایشون هم با گریه زیاد حرفم رو تایید میکردن و منو میبوسیدن و مادرم از ایشون پرستاری میکردن و بعد من اومدم بیرون از اون محیط و دوباره برگشتم که برم پیششون مادربزرگم روی ویلچر توی حیاط بودن و حالشون خوب بود و مادربزرگم گفتن برو پیش مامانت مریض هست و بستری شدن خیلی حال خوبی ندارم از دیدن این خواب ممنون میشم اگه تعبیر کنین و خیالم راحت شه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   امید است که معنی این خواب رفع شدن غم و اندوه و همچنین آشفتگی در زندگی باشد

 188. صدفصدفsays:

  سلام. من حدود سه ماه است که مادرم را به طور ناگهانی و با علایم بی حالی از دست دادم. اخیرا برادرم هم مریضی خاصی دچار شده که پاهایش را درگیر کرده است. من در تهران زندگی میکنم و مادرم در شهرستان زندگی میکرد. امروز خواب دیدم که مادرم با همان حالت بی حالی قبل مریض است ولی به بیماری ای که برادرم هم مبتلا است دچار شده است. خواب دیدم که مادرم را به همراه یک تابوت از مرده ای که من در خواب احساس کردم پدرم است (پدرم هم مرده )سوار بر آمبولانس دارند می برند خانه سالمندان. به همراه آنها افرادی دیگر که یکی هم خاله بزرگم بود در آمبولانس نشسته بودند. به نزدیک مسجد که رسیدیم من آمبولانس را نگه داشتم که من هم سوار شم. گفتن اگه بخوای داخل امبولانس بشینی جا نیست و باید کنار اینها بشینی. وقتی در را باز کردن، مادرم مریض بود و پاهایش هم عفونت داشت. من شروع کردم به گریه کردن و بوسیدن صورت مادرم که تو چیزیت نیست خوب میشی و اتفاقی نیوفتاده و تحمل کن(( حرفهایی که موقع مردنش هم بهش میزدم)) . به خاله کوچکوم گفتم تو چرا نگه اش نمیداری؟ او هم گفت کارهای ساختمانی دارم و نمی تونم مادرت رو نگه دارم داریم می بریمش سالمندان تا من به کارهام برسم. من همچنان مادرم را می بوسیدم و گریه میکردم. و در خواب اینطور میگفتم که تو تهران زندگی میکنیو نمی تونی مادرت رو نگه داری و... این اولین خوابی هست که این طور مستقیم بعد از مرگشان دیدم. خواهش میکنم تعبیر خواب من رو بفرمایید.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با تلاش و پشتکار بر مشکلات فائق خواهید شد

 189. مهسا حسینیمهسا حسینیsays:

  سلام من خواب دیدم مادرشوهرم که تازه فوت شده داهل یک اتاق درازکشیدن ومریض احوال هستن و من میخوام برم پیششون ولی دراتاق خیلی کوچیکه وفاصلش بادیوارکمه جوری که نمیشه داخل رفت.بلاخره با اصرار برادرسوهرم من وارد اتاق میشم لطفا تعبیر شو بگین من نگرانم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   زندگی آرام و بهتر در آینده

 190. رویا باقرزادهرویا باقرزادهsays:

  سلام خواهرم حدود سه سال پیش خواب پدرمو میبینن ک مرضن توو بیمارستان روی تخت خوابیدن و ی گهواره بچه پایین پاشون هست خواهرم میخولسته پدرمو ببوسه ک پدرم دستشو میذاره روو قلبش و نمیتونسن نفس بکشن بعد منو خواهرم داشتیم گریه میکردیم بابام میگه بیاین پیشم مثلا میخولسته دلداری بهمون بده بعد خواهرم گف توو اتاقی ک بابام بود ک روو ب ی باغ بزرگ باز میشده و ی نسیم خنک میومده ممکنه تعبیرش بگید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب نشان از وفور نعمت و فراوانی دارد

 191. ساحل شحنهساحل شحنهsays:

  سلام من خواب ديدم ك مادربزرگم ك با هم رابطه خوبى داشتيم و الان حدود ١٠سال هست ك فوت كردن ب علت سرطان معده در خوابم زنده بود و در حياطى نشسته بود و منو خواهرام كنارش نشسته بوديم اما رنگش خيلى پريده بود و ناراحت بود و خالش خوب نبود و گريه ميكرد و منم بغلش كردم گفتم گريه نكن ناراحت نباش چ اتفاقى افتاده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   روابط شما با نزدیکان و دوستان تغییر خواهد یافت

 192. میلاد رمیلاد رsays:

  سلام من پدرم به علت سرطان چند ماهی میشه فوت کرردن با اینکه خیلی ادم خوب و مومنی بود و هرکی اونو توی خواب دیده تویه یه جای زیبا با لباسای شیک و سرحال دیده ولی این چند بار به خواب من میان خیلی مریض و ناتوان و همش تویه بیمارستان در حال زجر کشیدن میبینمش و اینبار تو خواب دیدم که از شدت مریضی به خودش ادرار کرد میشه لطفا جواب بدید خیلی نگرانشم ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   هشداری است که خونسردی خود را حفظ کنید تا از هر گونه زیانی پیشگیری کرده باشید. قبل از هر سخنی فکر کنید.

 193. روياروياsays:

  سلام ببخشيد زن برادر من پدر شوهر مرا كه چندين سال است فوت شده را در خواب ديده كه بسيار بيمار و رنجور بوده و همسر من ازش مراقبت ميكرده خواستم تعبيرش را بدونم ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبر دهنده کسالت ها یا ناخوشی های کوتاه مدت است برای بیننده ی خواب

 194. مهسا زارعمهسا زارعsays:

  سلام.پدرم سه ساله که فوت کردن و فردا هم سالگرد فوتش است.شب خواب می‌دیدم که دوباره خیلی مریض هست و رو تخت بیمارستانه.انگار همون شب فوتشو توو خواب می‌دیدم.داشت از درد ناله میکرد.توو خواب میدونستم که قراره فوت کنه.خیلی غصه می خوردم.نصف پاش هم از تخت افتاده بود و پرستاران هم چون میدونستن میمیره اصلا توجه نمیکردن.تعبیر خوابم چیه؟یعنی حال پدرم بده؟من چه کاری از دستم برمیاد؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نگران نباشید و فقط برای این مورد صلوات زیاد بفرستید و فاتحه بخوانید.

 195. سمیهسمیهsays:

  پدرم حدود ۶ ماه پیش به رحمت خدا رفتن خواهرم خواب دیده پدرم با خوشحالی بهش میگه اون کت و شلوار منو بیار خواهرمم میاره ولی انگار اشتباه اورده بوده میگه اینو نخاستم که...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، از این موضوع خبر میدهد که خانواده تان در آینده خود را برای مراسمی شور آفرین و شادی بخش آماده می کنند.

 196. سمیهسمیهsays:

  پدرم تو بیمارستان به رحمت خدارفتن و مدتی که بستری بودن من پرستاریشون می کردم ،(شخصی) که قصد ازدواج دارم باهاش هم کنارم تو بیمارستان دورادور مراقب پدرم و من بود پدرم هنوز ندیده بود ایشون ، چند روز پیش خواب این (شخص) خواب دیده که من و پدرم از کنار نیمکتی که توی بیمارستان اون دوران مریضی می نشسته ، رد می شدیم که (ادامه رو از قول خودش بخونید): خواب بابات رو دیدم توی بیمارستان تو زیر بغلش رو گرفته بودی داشتی از اتاق میوردیش بیرون من توی راهرو نشته بودم رسیدین به نیمکت ی هو بابا گفت X اینه؟؟؟ تو سرخ شده دویدی توی اتاق بابا اومد روی نیمکت نشست من سرم رو انداخته بودم پایین دست زد زید چونم گفت مواظب دخترم باش گفتم هستم گفت بیشتر باش، هواشو داشته باش گفتم خیلی حواسم بهش هست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نشان از این میدهد که برای بعضی از افرادی که آن ها را دوست دارید و برایتان عزیز است ، مشکلاتی پیش رو است که خب شاید شما را نیز نگران یا ناراحت کند.

 197. صدفصدفsays:

  سلام من خواب دیدم که برادرم رفت تو رودخونه عمیقی که نزدیک خونه ما هست شنا کنه ولی یهو رفت تو اب و نیومد بالا و غرق شد. بعدم همه اومدن که نجاتش بدن ولی اصلا بالا نیومد. منم فقط شون و زاری میکردم و خدارو صدا میزدم که کمک کنه و معجزه ای کنه ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد. لطف می فرمایید تعبیرشو بگید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، چون در بخش انتهایی طلب یاری از خدا داشتید نیکوست و خبر از نجات برادرتان از برخی از گرفتاری ها یا گمراهی ها میدهد

 198. سعیدهسعیدهsays:

  دیشب خواب دیدم عمه ام که خیلی وقت پیش فوت کرده اند در بستر بیماری در بیمارستان هستند و همه دور او جمع هستیم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خبر دهنده از رحمت ، برکت و نعمت است در زندگی بازماندگان این فرد.

 199. محمدمحمدsays:

  باسلام و خسته نباشید.دایی جوان من ک دوسال از خودم بزرگتر بود پنجاه روزه فوت کرده امروز خواب دیدم ک روی تخت بیمارستانی هست بیماری عفونتی سخت و ناعلاجی گرفته و بیماریش واگیردار نبود منم بالا سرش بودم و خیلی گریه زاری میکردم .و لخظه ای ان مرحوم از تخت بلند شد خیلی اه ناله کرد ولی انگار کمی بهتر شده بود وضعیت بیماریش اگ میشه لطف کنید تعبیرش رو بهم بگید باتشکر از سایتتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، قرائت فاتحه و سر زدن به مزار فرد فوت شده در این مورد توصیه می شود.

 200. سپیده رادسپیده رادsays:

  سلام همسرم بعد از یک دوره بیماری سخت وکما چند سالی است که فوت شدند مادرم چند شب پیش خواب دیده که دامادش از زندان ازاد شده است وبه دیدنش امده وبه پدرم که به تازگی فوت شده ووارد خانه شده می گوید دامادمان را دیدی الان رفت تازه از زندان ازاد شده می گوید بله دیدم با سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خوب است و خبر از امنیت و آرامش بیشتر در زندگی می دهد.

 201. سپیده رادسپیده رادsays:

  سلامو وقت به خیر همسرم چندین سال بیمار بود ودر مدت بیماریش من از او تمام وقت پرستاری می کردم ایشان چند سال است که فوت شده دیشب خواب دیدم که پسرم با عجله به دنبالم می اید و می گوید که حال پدرش خوب نیست من به بیمارستان می روم وانجا دکترش که یک جوان بود که به زبا ن خارجی صحبت می کرد گفت که در موقع عمل جراحی انگار اشتباهی فتق اسیب دیده وتا مدتی فلج می شود من مدام گریه می کنم وانجا خانم دکتری بود که در عالم واقع فوت شده و بسیار خیر ومعروف بود من در اغوش او خیلی برای همسرم گریه کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نباید خیره به بعضی از مشکلات فکری مربوط به گذشته باشید ، راه زیادی در زندگی را پیش رو خواهید داشت.

 202. ******says:

  سلام روزتون خوش.مادربزرگم سالها به دلیل سکته مغزی مریض احوال بودند. 3ماه پیش فوت کردند.چندشب پیش سه تا از خاله هام خواب دیدند که ایشون حالشون خوب نیست و شکایت دارند از اینکه تنها گذاشتنشون در حالیکه بدنشون تاول داره و چشمهاشون به شدت قرمز هست.من و مادرم ولی خواب ایشون رو دیدیم در حالیکه خوب بودند و لبخند داشتند.این موضوع فکر همه رو به شدت مشغول کرده میشه لطفا تعبیرش رو بگید.ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، شادی، زندگی، هیجان و احساسات فراوان و باشکوه برای شماست.

 203. NasimNasimsays:

  سلام ، من مادرم حدود ۱۱ ماه پیش فوت کردن . خیلی خواب ازشون میبینم که تو خواب میدونم مرده ولی زنده شدن همش میگم عه مامان که زنده است. اینجاست. ولی دیشب خواب دیدم که مامانم مثل ادمی که تو کما باشه تو خونه بود ولی روی مبل بی حرکت خواب بودانگار تو کماست ولی یهو بیدار میشد و ما میگفتیم مامان تکون خورد داره حرف میزنه . و حرف میزد یادم نیست چی میگفت. انگار ده دقیقه یهو به هوش میومد و دوباره مدت طولانی خواب بود. که من تو خواب میگفتم باید دست و پاش حرکت بدیم که بی حرکت نمونه مامان زنده است حرف میزنه.? میشه بگین تعبیرش چیه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، توصیه می شود خیرات یا صلوات برای این رویا در برنامه هایتان قرار دهید.

 204. اسداللهاسداللهsays:

  با عرض سلام. من خواب شخصی را دیدم که چند سال قبل قودت نموده، میبینم که او با تن نیمه برهنه در حالت بیمار و درد قلب بسوی من میاید و از من درخواست کمک میکند و من او را بر دوش به مقصد بیمارستان انتقال میدهم چند شخص دیگر هم هستند که با من در کمک او همکاری میکنند و اما بنا بر نبود وسیله نقلیه او جانش را از دست میدهد و من گریه میکنم و از کسانی ک ماشین دارن درخولست کمک میکنیم اما کسی توجه نمیکند. من مرده را روی یک صندلی می‌گذارم و بعد مدت آن مرده که از درد قلب جان باخته بود دوباره زنده میشود. بطفا تعبیرش را برایم بنویسید ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، احتمالا درگیری ها ، اختلافات و یا کم و کاستی هایی تازه بین اعضای خانواده ی این فرد بوجود بیاید.

 205. یاسیاسsays:

  باسلام پدرشوهرم دوماه است که فوت کردن خواب دیدم که ایشان به شدت بیمار است ودوباره در حالت مرگ افتاده و اقوام به دیدنشان می ایند

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، خبرهای بد و جدید است برای برخی از بستگان ایشان در دنیای بیداری

 206. هاشمیهاشمیsays:

  با سلام.حدود شش سال پیش مادربزرگم فوت کرده.دیشب بعد از مدت ها در خواب دیدم ایشون رو که داخل محوطه بیمارستان بودن و کلی وسیله داشتن و منتظر بودن که بریم دنبالشون.چیزی که متوجه شدم این بود که حدود پانزده روز بستری بودن و حالا خوب شده بودن که من هم واسشون تاکسی گرفتم مقداری از وسیله ها داخل تاکسی جا شد و مقداری رو داخل ماشین خودم گذاشتم و بیدار شدم البته یه همراه خانم هم داشتن که من نميشناختمشون... تعبیرش چی میتونه باشه .ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، انسان نیکوکاری هستی و تا آنجا که از این رویا مشخص است قلب پاکی داری ؛ همین خصوصیات سبب نجات شما در این دنیاست.

 207. بیاتیبیاتیsays:

  سلام خسته نباشید .. من مادرم حدود دو ماه پیش فوت کردن،روز اربعین بود .. یه بار خواب دیدم رو یه تختی دراز کشیده و بیمار هستن و آدمای زیادی به صف وایسادن و میرن و پیشونیشو میبوسن..باز خواب دیدم برام میوه آورده و دستش درد میکرد..دیشبم باز خواب دیدم کمی کسالت دارن ولی دقیق یادم نیس..تعبیرشون چی میشه،نکنه مامانم روحش در آرامش نیس?

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   گرچه انسان عاقل و بالغی هستی ولی همه چیز را همگان دانند و هر انسانی در مواردی نیاز به شور و مشورت دارد.

 208. ث..ث..says:

  سلام مرسی از اینکه دل ما داغ دیده ها رو آروم میکنید... من دیشب وقتی که خوابیدم کلی برا شیما جانم آرزو های خوب کردم و از خدا خواستم قشنگترین جشن یلدا رو برای فرشته ی عزیز ما بگیره که توی خواب ، مدرسمون و دیدم از اونجا فرار کردم و رسیدم به مزار شیما ، سنگ قبرش عوض شده بود و پدر بزرگم برام چند تا شاخه گل آورد گلا رو پرپر کردم و بعد تنها نشستم کنارش ... که یهو کلی آدم پیداشون شد هر کسی یه چیزی برا خیرات آورده بود و میذاشت روی سنگ مزار شیما و بعدش کنار من می نشست ... یادمه یه نفر یه عالمه نون آورده بود و گذاشت روی سنگ شیما ، واقعا نمیدونم این خواب چه معنی داشت اما من مثل همیشه نگران شیمامون شدم ، بمیرم براش که تو چهارده سالگی سهمش از دنیا یه تیکه سنگ سرد شد ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، نگران این رویا نباشید و بدانید که او همینک جایگاه خوبی دارد و در آرامش به سر می برد ، از این رویا نیز میتوان همین مورد را برداشت کرد.

 209. مهسا محمدیمهسا محمدیsays:

  یلام..خاله همسرم ۹ ماه پیش بر اثر بیماری فوت کردن دیشب خواب دیدم ک زنده هستن و بازهم بیمار،،بیمارستان بستری بودن و من می خواستم شب پیشش بمونم بهش می گفتم شما که فوت کرده بودی،می گفتن ن زنده م و مریضم بعد دیدم خواهر همسرم برای یکی از خاله هایش ک زنده هستند فاتحه می فرستند بهش می گفتم زنده است،و اون اصرار داشت ک ن مرده تعبیر خوابم چی میشه ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این یعنی اینکه درون این خانواده در حال حاضر بعضی از مشکلات یا کاستی ها وجود دارد که برای آن دست به دعا هستند و اتفاقا باید در این مورد امیدوار هم باشند.

 210. داود نداود نsays:

  سلام و عرض ادب‌ من خواب زیر و دیدم، ممنون میشم تعبیر کنید: دو تا مادربزرگانم چند ساله که فوت کردن، و در طول حیاتشون رابطه ی زیاد خوبی با هم نداشتن. دیشب تو خواب دیدم که هر دوشون در یک خانه در بستر بیماری هستن و من با اینکه خواب بودم با خودم گفتم اینا که مرده بودن، الان که زنده اند و در بستر بیماری. متشکرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اگر می خواهی دچار غصه و پشیمانی نشوی از رهنمودهای سازنده افراد عاقل و دانا نهایت استفاده را ببر

 211. الهه پوريالهه پوريsays:

  با سلام و عرض ادب. من چند شبي هست که خواب مي‌بينم مادربزرگم که چند ساليست فوت کرده، مريض است و در حال بردن ايشان به بيمارستان هستيم. ممکن است تعبير آن را برايم بگوييد. ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در همه حال پاکی و عصمت خود را حفظ کن تا لایق سعادت و منشاء خیر شوی.

 212. ساناز وساناز وsays:

  ببخشید من خواب دیدم کسی که دوستش داشتم و بر اثر سکته قلبی مرده مریص هست ولی سرطان داره و بخاطر سرطان لاعر شده تا اینکه تو بیمارستان فوت میکنه و تو یه جنگل سر سبز خاکشون میکنیم و من بالای سرش بلند بلند گریه میکنم ببخشید تعبیرش چیه ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خود را به شدت عذاب می دهی و از زندگی ناامید و مأیوس شده ای. امید خود را هرگز از دست نده، چرا که جز شکست چیزی عاید انسان ناامید نمی شود.

 213. negarnaserinegarnaserisays:

  من خواهرم خواب دیده دختر عموی مادرم ک ۶ سال پیش فوت کرده ،دیده که رنگ و روش زرد شده ضعیف شده حالش خوب نبود ،تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نگرانی ، غصه و غم بین خانواده ی این شخص (دختر عموی مادر) رو به ازدیاد خواهد رفت.

 214. کریمیکریمیsays:

  سلام پدرم 2 هفته است به رحمت خدا رفته یه بار به خوابم اومد دیدم تخت بیمارستانه از پرستار پرسیدم حالش چطوره گفت تعریفی نداره رفتم بالای سرش لبخند رضایت بخشی زد بعد صورت رو برگردوند(البته 3 ماه تو بیمارستان همش پیشش میرفتم) به خواب خواهرم اومده تو پدرم تو باغش که درخت بادام داشت کلی بادام ریز زمین ریخته بود .. مادرم خواب دیده با پدرم تو باغ بسیار بزرگ و قشنگی کنار رودخانه ای راه میرفتن .... یه بارهم خواب دیدم همه پدرم رو داریم بدذقه میکنیم اما همه میدونستیم که ایشون میرن و بذنمیگردن و فوت میکنن بیزحمت تعبیر این خوابها را بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پیام آور فرصت ها و ماجراهای پرشوری برای شما است.

 215. دلارامدلارامsays:

  باسلام پدرم حدود یک سال پیش به رحمت خدارفته در خواب پدرم رو میدیدم که خوشحال و سرحال بودند وهمراهشون یک خانم جوان و شیک پوش حضور داشتند که بعدا فهمیدم همسرشون هست (مادرم درقید حیات هستند) وپدرم با این خانم ازدواج کرده و به من اصرار داشتند که همراه اون خانم برم دکتر ولی وقتی من به چشمهای پدرم نگاه کردم متوجه شدم هردوچشمشون آب مروارید دارن من هرچه اصرارکردم که ایشون روببرم دکتر قبول نکرد وهمچنان اصرارداشت اون خانم رو ببرم دکتر ولی دلیلش رو نمیدونستم ممنون میشم خوابم رو تعبیر بفرمایید .باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با صداقت و خلوص نیت تلاش کنید تا به اهداف و خواسته دل دست پیدا کنید.

 216. روياروياsays:

  سلام من پدربزرگم ٤ ساله فوت شده ، ديشب خواب ديدم كه پدر بزرگم مريض و رنگش زرده من حس كردم كه پدربزرگم فوت ميكنه و ديدم بابام خيلي ناراحته و ميخوان پدر بزرگم رو ببرن بيمارستان برا اينكه يه وقت بابام سكته نكنه از مرگ پدربزرگم پيشاپيش بهش گفتم كه بابا من چند بار خواب ديدم كه بابات فوت ميكنه آماده باش ، كه بعدشم رفتن و پدربزرگم فوت شد و بابام گريه ميكرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، هوای خانواده خود را داشته باشید زیرا خانواده برای شما می ماند و بهترین یار شما در روزهای سخت هستند.

 217. سوگندمسوگندمsays:

  سلام قبل از اذان صبح خواب همسرم که از دنیا رفته را دیدم که ناله می کرد وکسی پاهایش را می مالید من صدایش کردم امد طرفم وپاهایش را مالیدم واو همینطور ناله می کرد {قبل از فوت هم اینگونه بود}از خواب پریدم خیلی از وضعش ناراحت شدم صلوات دادم وبعد از نماز دوباره همسرم را دیدم که حالش خوب بودورفتیم خانه پسر عمویش وهمسر ش فسنجان بار گذاشته بود با یک مرغ درسته که داخل ظرف بود و داشت با جارو دستی جارو میزد اشپز خانه را من هم جارویی را برداشتم وبا او جارو زدم همسرم با پسرعمویش صحبت می کرد در مورد خانه پدر همسر پسرعمویش وچیز های دیگر که یادم نمی اید ممنون وسپاس از تعبیر های دقیقتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، بهترین و درست ترین کار ممکن را بعد از تجربه ی این رویا انجام داده اید و ذره ای تردید نکنید ، صلوات فوری سبب آرامش روح شده است.

 218. سمیه رضاییسمیه رضاییsays:

  سلام.خاهرم ۵ماهه فوت شدن براثرسکته قلبی ومغزی بی دلیل.چندین باره خاب میبینم خاهرم توبستربیماریه سرطان داره وباچشماش میخادچیزی بهم بفهمونه امامن نمیفهمم .هرچی خیرات میکنم جای خابموعوض میکنم شباشام نمیخورم بازهم شبااین خابومیبینم وراس یه ساعت مشخص ازخاب میپرم ...توروخداکسی بگه چکارکنم دیونه شدم دیگه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، اگر این رویا باز هم تکرار شد بصورت خصوصی پیام ارسال بفرمایید.

 219. مصطفی عبدالهیمصطفی عبدالهیsays:

  با سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز ، مادر بزرگم دو سالی میشه که بر اثر مریضی و سن بالا فوت کردن و اواخر عمرش من و مادرم بیشتر ازش مراقبت میکردیم و خواب دیدم که با چنتا از اقوام به همراه مادرم سر یک میز داریم ناهار میخوریم که ناهارمونم ماهی بود که یه دفعه مادرم رفت و مادر بزرگم رو که همون حالت ناتوانی و مریضیشو داشت رو با خودش میاورد سر میز ناهار خوری و من هم بهش کمک کردم که راحت بشینه و غذاشو بخوره و می خواستم خارای ماهی رو جدا کنم که راحت تر بتونه غذا بخوره و بعدش بیدار شدم ، ممنون میشم بابت تعبیر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما دوست عزیز ؛ معنای مشخص این رویا سعادتمندی و داشتن زندگی بی خطر در دوران سالمندی برای بیننده ی خواب خواهد بود.

 220. نگارنگارsays:

  سلام پدر من ۱ سال و خورده ایه فوت کرده.من همش گریه میکنم و گلایه که شرایط زندگیمون سخت شده و مارو تنها گذاشته.همش خواب میبینم توی خواب بابام ناراحته انگار یه غصه ای داره یا همونجوری که توی بیمارستان بود توی بیمارستانه.من بلندش کردم اما انداختمش انگار باعث مرگش شدم خیلی ترسیدم توی خواب،شبا با صدای اینکه صدام داره میکنه از خواب میپرم.کلی براش دعا میخونم مواظب مامانمم و خرج خونه رو میدم.با مامانم تنها شدیم.نمیدونم چیکار کنم با اینکه بچه بدی نبودم براش اما همش احساس گناه و عذاب دارم و اینکه حس میکنم بابام ارامش نداره در صورتی که مردی بود که از خوبی زبانزد بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، دلتنگی تان از روی دوست داشتن و یا علاقه است و کسی نباید شما را وادار کند که در فراغش بی تابی نکنید ، اما بنده به شما می گویم هیچ معنای نگران کننده ای از این رویا استنباط نمی شود و آرام باشید.

 221. لیلیلیلیsays:

  سلام. مادر من چند روزه بر اثر سرطان فوت کردن. تو خوابم باز هم بیماره و ناراحت. نزدیکای ساعت ۹ صبح خواب دیدم بهم گفت اراک که هستین ((اراکی بودن) ولی ما خرم آباد زندگی میکنیم،)برام نوبت فیزیوتراپی بگیرین لگنم خیلی درد میکنه. در ادامه خواب بهش گفتم مامان خوبی؟درحالی که رو تخت بود پاهاش جمع کرد و با ابرو گفت نه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، مراقب باشید تا تحت تسلط حرفهای دیگران زندگی خود را اداره نکنید

 222. فرشاد مرادیفرشاد مرادیsays:

  با سلام خواب دیدیم برادرم که ۵سال قبل فوت شده و در زمان حیاتش قد بلندو چهارشونه بود و خیلی مومن پاش درد میکرد انگاری شکسته قبلا و الان درد جای شکستگیو داره و لاغر شده بود از خونه بیرون نمیرفت که من دلم میخاست مثلا قبل و زمان زنده بودنش باشه که با صدای اذان صبح بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معنا است که دچار مشکل خواهید شد

 223. کامران کاظمپورکامران کاظمپورsays:

  با سلام من یک خاله داشتم به زوران که بهشون خاله جان حجی می گفتیم.البته یک چند سالی است که فوت کردند.به نظرم آمد که خبر بهم دادن که در حالت احتضار هستند وقتی تو کوچه شون قدم میزدم.وارد خانه شان شدم دیدم که مادرم و داییم روی چهار پایه چوبی نشستن دم در و گریه میکنند.البته مادر و داییم در قید حیات هستند.درب چوبی که از کریدور وارد حال پذیرایی میشد را باز کردم و دیدم خال جان حجی در تلاش سختی برا بلند شدن هستند.ولی موفق نمی شوند. خواهر به فاصله یک متر از ایشون دراز کشید و با خون سردی تمام تماشا می کند.خاله جان حجی وقتی منو دیدن دیگه تلاش برا بلند شدن نکردن و همان طور که به پهلو راست خوابیده بودن من از طرف پاشون حرکت به سمت بالا سر شون رفتم.دست راستشان که رو روی زمین بود و زخم ها یه بدی داشت گرفتم.که ایشون بهم گفتن مثل شوهر شان (که خیلی خیلی سالهای قبل فوت کرده بودن.) دید جوان و خوش تیپ بود ولی فوت کرد، تو هم خیلی مواظب خودت باش. و بعد از این حرف خاطرم نیست که ایشون یا خودم کدام یکی تبدیل به نور سفید شدیم. من از خواب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به این معنا است که اخباری به گوشتان می‌رسد

 224. ملینازملینازsays:

  درو بر شما.پدر من فوت کرده.من دیشب خواب دیدم مادرم می خواد بار کشی کنه بد می گه نمی خوام خونه بگیرم می خوام وسایلامو ببرم تو انباری بزارم پدرمم نمی تونست حرف بزنه من همش به مادرم می گفتم چرا بابام حرف نمی زنه می گفت مریص شده رو صحبت کردنش تاثیر گداشته مادرم اصلا به پدرم توجه نمی کرد من خیلی گریه می کردم به خاطر پدرم.می شه لطفا تعبیرش کنید ممنون می شم ازتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، پیشنهاد می شود در حال حاضر برای زندگی تان تصمیم گیری های جدید نکنید و یا اگر هم برنامه ی تازه ای درپیش دارید ، آن را برای مدت زمان کوتاه به تاخیر بیندازید.

 225. مهتابمهتابsays:

  سلام من خانم هستم ، دیشب خواب دیدم مادربزرگم که ۱۱ سال هست فوت شده ، و کلادوسه بار دراین مدت که فوت شدند خوابشونو دیدم، کم پیش میاد تو خواب ببینمشون خواب دیشبم برام عجیب بود، البته دیشب ۳ صبح خوابیدم و این خوابو نزدیک ۵ صبح دیدم ،در خوابم روی تخت دراز کشیده بوده ، انگار مریض بود ولی مریض نبود ، میدونست که قراره فوت کنه ، انگاری اماده مردن بود، تنها کسالتش این بود که من تو خوابم سمت چپ بینیشو میدیدم که بزرگ بودوتوش دستمال کاغذیه و من تلاش داشتم دربیارم که یه نقدارشو دراوردم ولی بازم مونده بود، اما خودش اصلا احساس اذیت شدن از بودن دستمال نمیکرد،ولی من ناراحت بودم توخوابم از اینکه میدونستم قراره بمیره، البته اول خوابم میدونستم مادربزرگم مرده، واز دیشب همش تصویر این خواب جلو چشم ، چون مادربزرگم کسی بود که هیچکس یک بار هم ازش تاحالا نه بد گفته و نه من دیدم که بدی کرده باشه، ادم مومن و دلپاک و به شدت مهربونی بود، ممنون میشم پاسخ بدین، باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، این رویا توصیه می کند که باید بیشتر بر هوس‌هایتان غلبه کنید.

 226. مسعودمسعودsays:

  سلام و درود، برادرم چند سال پیش به رحمت خدا رفته، پدرم خواب دیده که خبر دادن برادرم سکته کرده. لطفن تعبیر این خواب را بفرمایید. سپاس

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، به این معناست که بعضی از افراد در زندگی شما دخالت می‌کنند.

 227. مه لقا کرمیمه لقا کرمیsays:

  با سلام خواب دیدم که عازم مکه هستم برای خداحافظی پیش مادر شوهرم که فوت شدن رفتن و از ایشان خداحافظی کردم و حلالیت خواستم بعد پیش شوهر خواهرشوهرم که به تازگی از درد سرطان فوت شدن رفتم ایشان حالشون خیلی بد بود حتی سیاهی چشمش هم سفید شده بود بعد از ایشون هم خداحافظی کردم و رفتم لطفا بفرمایید تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به تغییراتی دارد که در زندگی بیداری در حال ایجاد آن در زندگی خود هستید. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

 228. SepidehSepidehsays:

  سلام خسته نباشید من مجردم اما تو خواب دیدم ازدواج کردم و همه فامیل ها هم توی خونه ام جمع شدن و من با دختر عمه ام که حالا هم قهرم اونجا دعوا کردیم دوباره و بعد مدتی اومدن گفتن پدربزرگم که ۳ ساله فوت شدن مریضن و خود به خود دارن میخندن و یکی هم گفت من دیشب از این صدای خنده اش ترسیدم و دعواش کردم حتی... تعبیرش لطفا مرسی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به اشتراکات و پیوند های فکری جدید شما در زندگی بیداری دارد. برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

 229. شکیباشکیباsays:

  سلام.در خواب دیدم خواهرم که متاهل است دوباره عروس شده و ما منتظریم تا عروس بیاد به خونه.تواین موقع پدرم که فوت شدن خیلی اسفند اورده بودن و باخوشحالی خیلی زیاد به من می گفتن که برای خواهرم که عروس شده دود کنم و میگفتن این اسفندها برای اونه که خواهرم تو زنده بودنش خیلی برایش زحمت کشیده .میشه لطفا تعبیر کنید؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای این که دلیل حضور دیگران را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به آن ها چه احساس، فکر یا خاطره ای را برای شما زنده می کند؟ درسی که از این افراد می گیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

 230. راحله ریوندیراحله ریوندیsays:

  سلام من مادرم ۳ماه میشه که فوت کرده تاالان هم خوابشو ندیده بودم بیشتر شبا دلتنگ میشم و فاتحه میخونم تا به خوابم بیاد دیشب خوابشو دیدم که تو یه جشن بودم وقتی مادرمو دیدم با تعجب نگاهش کردم چون فکر میکردم مادرم که مرده شاید مادرم نباشه با دقت نگاه کردم وقتی دیدم خودشه پریدم بغلش کردم اما خیلی مریض احوال بود وقتی بغلش کردم احساس درد کرد و منم گفتم مامان خوب شدی اومدی خونه دلم برات شده بود چون مامانم روزهای اخر عمرش توبیمارستان کما بود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا درباره ی مسائلی که برای شما احساس ضعف روانی ایجاد کرده اند با دیگران صحبت کنید.

 231. لیلیلیلیsays:

  سلام. من مادرم تقریبا نزدیک دوماهه فوت شدن . و من میرم برای خانوادم غذا درست میکنم. امروز تو شهر ما بارندگیه نزدیکای ساعت ۹ صبح خواب دیدم دارم میرم برا خانوادم ناهار درست کنم اما موقعی رفتم مامانم سرپا بود و حالش کمی بهتر بود بلند شد و داشت برای خانواده غذا میپخت و من پیش خودم گفتم اگ میدونستم غذا دارین دیگ نمیومدم. اما تو خواب میدونستم که مامانم قراره فوت کنه.و باهاش مهربون بودم. یکهو ادمایی که نمیشناسم اومدن عیادت مامانم و مامانم رفت رو تخت دراز کشید و باهم تعریف میکزدن از لابلای حرفاشون فهمیدم که گفتن کتابفروشی خیریه دارن یا تو این حدود بعد من رفتم تو اتاق دیدم خونمون بر اثر بارندگی خیییییلی نم داده و مامانم میگفت این سقف درست کنید بعد میخواستم برم خونه خودم که خواهرزاده شوهرم که ۸ سالشه میگفت منم بات بیام خونتون.هرررچی میکردم که نیاد بزور دنبالم میومد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که ناراحتی های عاطفی که دیگران به شما تحمیل کرده اند آرامش روانی شما را مختل کند.

 232. علیعلیsays:

  سلام خواب دیدیم پدرم که ۶سال پیش فوت کرده بود زنده شد وچابک راه میرفت اما مچ پاهایش تورم داشت لطفاتعبیربفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به فقدان های روانی دارد که در طول روز ها یا ماه های اخیر برای شما ایجاد شده است و لازم است درباره ی این مشکلات با دیگران صحبت کنید.

 233. هانيه غفوريانهانيه غفوريانsays:

  سلام من حدود ١١ ماهه پدرم از دست دادم،(پدرم حدود ٢٠ روزي به علت سكته قلبي در بيمارستان بودن و يه هفته آخر هوشياري كامل نداشتن) ، خواب ديدم برادرم با پدرم را در وان حمام بودن ميخواستن پدرم و استحمام بدن ، پدر بي حركت بودن و فقط به من نگاه ميكردن ، خيلي حال مساعدي نداشتن?ممنونم از محبتتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا به احساسات درونی خود توجه کرده و اجازه ندهید که احساس فقدان یا افسوس، قدرت روانی شما را مختل کند.

 234. mmmmsays:

  سلام وقتتون به خیر مادر بزرگم 27 روزه فوت شده خواب دیدم در یک راهرو هستم و کمی جلو تر او را میبینم که زیر پاش آب هست... بهش میگم چرا اینجایی زیر پاهات خیسه بیا بریم . بهم جواب میده نه همینجا راحتم. این خیلی ذهنم رو مشغول خودش کرده . ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، باید امید داشته باشید تا در آینده یک کمک غیره منتظره به شما برسد.

 235. بارانبارانsays:

  سلام مادر من 7 ماهه فوت کردن تو خواب من میبینم یکم کسالت دارن میتونن راه برن میتونن حرف بزنم ولی یکم کسالت دارن انگار شبیه قبل رفتنش اما چون خوابام زیاد یادم نمیمونه متوجه نمیشم در همین حد یادم میمونه خیلی هر سری میرم پیششون گریه میکنم از اینکه دیگه نیست دست خودمم نیست مادرم بوده یه بارم که کامل یادمه خواب دیدم من بغلش کرده بودم انگار من مریض بودم منو آورده بود دکتر ولی خودشم کسالت داشت اما همچنان رو پا بود میگفتم مامان این بارم منو بذاری بری من دیگه طاقت نمیارم گفت انقد گریه نکن من اذیت میشم تعبیرش چیه این درحالی که فقط من ایشونو یکم کسالت دار میبینم همه خیلی خوب و سر حال میبیننش

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، از غم و اندوه رسته خواهید شد

 236. رضازادهرضازادهsays:

  سلام من خواب دیدم پدرم که 6 ماهه فوت شده دستش رو قلبشه ولی تو جا نبود بعد من میدونستم فوت شده بهش گفتم چرا رفتی گفت بریده بودم باید میرفتم الانم راحت خوابیدم ولی دهنش خشک شده بود و قلبش درد میکرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا به تقویت مهارت های مدیریتی خود پرداخته و اجازه ندهید که احساس ضعف روانی بر شما غلبه پیدا کند.

 237. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خواب زن عموی پدرم که مرده بود رو دیدم که ازش حال بقیه مرده ها رو پرسیدم وقتی حال پدربزرگم رو پرسیدم گفتند تن و بدنش درد میکنه تعبیرش چی؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که احساس عدم اعتماد به نفس و فقدان بر شما غلبه پیدا کند.

 238. رویارویاsays:

  سلام.من دیشب خواب دیدم برادرم که شونزده ساله برحمت خدا رفته، میبینمش و قصد خرید کراوات داشته و من میبینمش بهش میگم بیا و من برات گرفتم و میبرمش خونه‌ برادر شوهرم که زیرزمینی بود و توی مسیر قوری کتری دستش میدم با خودش بیاره پایین که بین راه شروع میکنه با سرقوری چای رو بخوردن، ولی خییییلی مریض حال لود و عرق از سر و صورتش میاد بیرون و بعد میارمش بالا خونه خودم و پتو روش میندازمو فقط کمرش رو هی ماساژ میدم و اونم عرق زیاد میکرد و حال نداشت.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که شکست های گذشته احساس ضعف و بی ارادگی را در شما ایجاد کرده یا آرامش روانی شما را مختل کند.

 239. لیلیلیلیsays:

  سلام‌ . خواب دیدم من به همراه خانوادم در مهمانی بودیم اما مادرم بخاطر بیماریش در منزل مونده بود (مهمانی در خانه عموم در دزفول بود اما مادرم در خانه پدریش در اراک مونده بود ولی من برای اینکه جویای حالش بشم ببینم حالش چطوره به تلفن خونه خودمون زنگ زدم. میدونستم در خواب اونجا شبیه خونه پدرشه اما موقع زنگ زدن شماره خونه خودمون میگرفتم)هرچی به برادرم زنگ زدم جواب نداد دیگ شماره خونه که گرفتم مادرم گفت حالم خوب نیس بیایید اواخر عمرش اصلا راه نمیرفت. اما تو خواب من راه میرفت اما بازم بیمار بود رفتیم سراغ مادرم اولش خودش کمی راه اومد دیدم سختشه بغللش کردم گذاشتمش تو ماشین علاوه بر خودمون عمو و زن عمو هم با ما تو ماشین بودن. یکی از برادرام برا اینکه جا عموم باشه تو ماشین با ما نیومد من که مامانم گذاشتم تو ماشین برادر بزرگم هی مامانمو باد میزد بعد باز تو خواب مامانم رفت برا خودش کفش بخره من انگار میدونستم دیگ نمیتونه راه بره گریه کردم به فروشنده هم رسوندم که مامانم مثلا بعدا نمیتونه راه بره. فروشنده هم دیگه مامانم دست به سر کرد در ادامه راه مامانم خواست برا کسی ادامس بخره من بهش گفتم مامان من ادامس دارم تو خونه نخر گفت نه میخام بخرم اما دست بهشون زد دید خشک هستن دیگ نخریدشون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای ذهنی شماست و مادر در خواب می تواند به ارزش ها و افکاری اشاره داشته باشد که از والدین خود به ارث برده اید. گربه به احساس ناراحتی و دلتنگی درونی اشاره دارد و این خواب از شما می خواهد تا درباره ی احساسات و ناراحتی های درونی خود با صراحت بیشتری با دیگران صحبت کنید.

 240. امید جهانامید جهانsays:

  سلام من خیلی سال پیش پدر بزرگم فوت شده دیشب خواب دیدم که زنده روتخت خوابیده اما بهش سرم وصله و دراز کشیده و مادرم بالا سرش بود و گفت پدر بزرگ هست میبینی اونم ساکت بود معنیش چیه؟!

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   پدر بزرگ در خواب می تواند اشاره به افکار و سنت هایی داشته باشد که از والدین و جامعه ی خود به ارث برده اید. این خواب از شما می خواهد تا به شیوه ای منطقی با این ارزش ها رو به رو شده و درمورد ماهیت آن ها قضاوت کنید.

 241. شیلاشیلاsays:

  سلام من خوابی دیدم قبل از اذان صبح وقبل از تعریف ان باید بگویم که همسرم قبل از فوت بیماری سختی داشت ویک پایش درگیر بیماری بود وبه واسطه همین بیماری فوت شد ورنجهای زیادی راتحمل کرددر خواب دیدم که خوب شده ولی به من خبر دادند که دوباره مریضیش عود کرده ایندفعه ان یکی پایش را درگیر کرده است وبا یک میخچه شروع شده است ومن خیلی ناراحت بودم تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید عدم اعتماد به نفس، شما را از رسیدن به خواسته های شخصی تان باز دارد.

 242. آزی تآزی تsays:

  سلام پدر بزرگم 10 سال است که فوت شده و فردا هم سالگردش است. خواب دیدم که در خانه خودشان است و مریض است و من فقط ازش مراقبت میکنم .در خانه خودش روی فرش ادرار کرد . و من با خودم در خواب میگفتم که باید تمیز کنم ... پدر بزرگم مرتب غش میکرد و من بلندش کردم و از زیر بغلش گرفتم و راه بردمشون ایشان در خواب مریضیشان بهتر شد .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که احساس معذب بودن و عدم اعتماد به نفس، روابط اجتماعی شما را مختل کند.

 243. ابوالفضلابوالفضلsays:

  با سلام یکی از آشناهایه دور خواب میبینه که پدرم که فوت کرده از درد دست و پا ناراحته.و پدره این بنده خدا هم که فوت کرده گفته اینجا همه خوبیم به غیر از پدره من.تعبیره خواب چیست و باید چکار کنیم.با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر اصلی هر خواب به بیننده ی آن باز میگردد. این خواب از فرد می خواهد تا به تقویت اعتماد به نفس و قدرت اراده ی خود بپردازد.

 244. امیرامیرsays:

  سلام پدر من کمتر از ۳ هفته اس که فوت کردن ، من تو خواب دیدم که پدرم روی پشت بام منزلمون دراز کشیده و مرده است و من بالاسرشم و یهو چشماشو باز میکنه و زنده میشه و با هم از پشت بام پایین میایم و من به همه خبر میدم ، من نگرانشم که اون دنیا چی به سرش میاد ، لطفا جوابمو بدید ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خواب نشان دهنده ی نگرانی های فکری خودتان است. این خواب از شما می خواهد تا قدرت مدیریت خود را دست کم نگرفته و از این توانایی برای گذر از چالش های فعلی استفاده کنید.

 245. پروین محمدیپروین محمدیsays:

  با سلام ، مادرم دو سال است فوت کرده براثر بیماری سرطان ، خوابش را دیدم قلبش درد می کرد و مریض احوال بود و پدرم انگور سیاه و سبز تعارف کرد اما نگرفت و اقوام به دیدنش آمده بودند. تعبیر ش چیست و باید چکار کرد.؟ باتشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا به مطالعه درباره ی موضوعاتی بپردازید که باعث می شود احساس بهتری نسبت به خودتان داشته باشید. انگور سمبل خرد و دانش عمیق درباره ی زندگی و فلسفه ی مرگ و زندگی می باشد که به شما کمک می کند تا فقدان های گذشته را کنار بگذارید.

 246. الهامالهامsays:

  سلام خواب دیدم پدر بزرگ ومادر بزرگم که سالها پیش فوت کرده اند تو بستر بیماری هستند منم رفتم خونشون ولی مادر بزرگم قادر به صحبت واضح نبود پدر بزرگم هم تو بستر بود خونشون هم تمیز ومرتب نبود

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید فکر کردن به شکست ها و فقدان های گذشته شما را از پیگیری اهداف و انگیزه های جدید باز دارد.

 247. حسینحسینsays:

  من خواب دیدم پسر داییم که فوت کرده بود اماده عیادت مادرم که پاش شکسته تعبیرش چی میتونه باشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا درباره ی ناراحتی های درونی خود با دیگران همصحبت و همدل شوید.

 248. سامسامsays:

  سلام من پدرمو ۳ سال پیش توی بستر بیماری از دست دادم .امروز حدود ساعت ۱۰ شب خواب دیدم تو بستر بیماریه و من دارم ماساژ میدمش.منتها عریان بود.ممنون میشم تعبیرشو بفرمایید..

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید مشکلات فعلی، سلامت و آرامش روانی شما را مختل کند.

 249. الهامالهامsays:

  سلام دوباره خواب دیدم پدر بزرگم که مرده زنده است ولی نیاز داره کسی ازش مراقبت کنه من رفتم خونشون وقتی دیدم در بازه خیلی خوشحال شدم دیدم شوهر عمم و بچه های عمم ازش نگهداری میکنند گفتم دیدید من گفتم پدر بزرگم زنده است

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا قدرت مدیریت خود را دست کم نگرفته و از این توانایی برای برون رفت از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری استفاده کنید.

 250. سحرسحرsays:

  سلام ،من مادرم ۹ ماه پیش فوت کرد و من خواب دیدم ایشان با یکدسته کلید در خانه را باز کردو وارد خانه شد و روی پیشونی مادرم زخم بود ونارحت بود . ممنون میشم بگین تعبیر این خواب رو بهم بگین .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید شکست ها و فقدان های گذشته، انگیزه و امید شما را برای پیگیری اهداف و برنامه های جدید در زندگی را بگیرد.

 251. محمدبیگدلیمحمدبیگدلیsays:

  سلام من برادرم چند ماه پیش به دلیل سرطان از دنیا رفت یک ماه آخر عمرش کلا فلج شده بود.در خواب یادم نبود که برادرم فوت کرده .او مریض بود اما فلج نبود و به زمین افتاد و از دنیا رفت منم مدام به خاطر فوتش گریه میکردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا درباره ی ناراحتی های درونی خود با صراحت بیشتری با دیگران صحبت کنید.

 252. SanazbiabaniSanazbiabanisays:

  خواهرم خواب دیدن که رفته ملاقات یکی از بستگان مون که به تازگی سرطان گرفتن ...بعد یهو میبینه گوشه اتاق مادر بزرگم نشسته که چند سال پیش فوت کرده ازشون میپرسن چرا اینطوری شدی میگه مریضم منو سرطان گرفته ،،،دندون ای نیشش ریخته بود میگه مریضم حالم خوب نیس ...

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از بیننده می خواهد تا اجازه ندهد درگیری های فکری باعث شود تا قدرت اعتماد به نفس خود را در زندگی بیداری و در ارتباط با جمع از دست بدهد.

 253. نیلوفرنیلوفرsays:

  سلام من مادربزرگم حدود ۴۰ روز پیش فوت کرد و چند سال بود که مریض بود و مادرم ازش مراقبت می کرد و من دو بار هست که خواب می بینم روی تخت بیمارستانه و چهرشم مثل زمان قبل از مریضیشه و هر دو بارم به هیچ کس نگاه نمی کرد روشو می کرد تعبییرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما میخواهد تا اجازه ندهید احساس دلسردی و ناامیدی، شما را از پیگیری اهداف و خواسته های احساسی تان باز دارد.

 254. پیمانپیمانsays:

  سلام دایی من جوان بود فوت شده. تو خواب دیدم مثل اینکه بیماری داشته اما شفا پیدا کرده و برگشته خونه.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   برای این که دلیل حضور این فرد را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به او، شما را به یاد چه خاطره ای در گذشته می اندازد؟ درسی که از این خاطرات می گیرید، چگونه می تواند به شما کمک کند تا راه حل مناسبی برای مشکلات فعلی خود در زندگی بیداری پیدا کنید؟

 255. سبحانسبحانsays:

  سلام پدرم چند ماهی هست فوت شده و دیشب تو خواب دیدم باز مریض شده یعنی میگفتن مریضه و من ندیدم بابامو.و خودم دنبال کارای دکترشم. ممنون میشم تعبیرشو بگین البته اینم بگم که لحظه ای از یادم نمیره بابام.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به موقعیت های جدیدی دارد که قدرت مدیریت شما را به چالش می کشند و در صورت کنترل و تصمیم گیری صحیح، می توانید به گسترش منافع مادی خود بپردازید.

 256. زینبزینبsays:

  سلام. مادرشوهرم فوت شدن. خواهرشوهرم بعضی از لباس هاشون به من دادن مثل چادر روسری و‌‌‌.‌.. خواب دیدم دوبار که مادر شوهرم به خوابم اومد و ازم سراغ چادر و لباس هاش میگرفت. میگفت کی بردشون کجاهستن و من خیلی ناراحت بودم و ترسیدم که بگم با منه. و خواهرمم خواب دید و بهم گفت خواب دیدم مادرشوهرت از دستت ناراحته و سراغ لباساشو میگرفته

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید احساس درگیری فکری و ناراحتی های گذشته، برای شما درگیری فکری یا احساس نگرانی و ناامیدی ایجاد کند.

 257. حیدرحیدرsays:

  سلام مادر بزرگ من 1 ماه پیش فوت کرد ، بیشتر وقت ها کاراش رو من انجام میدادم و پیشش میرفتم تو خواب دیدم که حالش بد شد و نیاز به دکتر داشت من و مادرم هم دنبال کمک بودیم یکی رو دیدم که مثله یه زندانی بود که من دکترک اگه منو آزاد کنید من نجاتش میدم ، بعدش دیدم مادر بزرکم توی خونه ماست و همه جمع شدن و اومدن عیادتش من هم پیشش نشستم و هر شخصی که میومد نزدیکش بهش میگفتم کیه میخواستم بدونم تعبیرش چیه با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب از شما می خواهد تا در زمینه ی مشکلات فعلی، به خصوص در زمینه های دوستانه یا احساسی، از گرفتن تصمیمات غیر منطقی که می تواند شرایط را پیچیده تر کند خودداری کنید.

 258. نیایش ساداتنیایش ساداتsays:

  سلام.خواب دیدم نزدبابام رفتم میبینم حالش خوب نیست یجورلاغروضعیفه میگم چیشده بابامیگه مریضم چشمام دردمیکنه چشاش آب میزنه تواون حالت ک میبینم بابامو خیلی ناراحت میشم ?لطفابگیدتعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید نگرانی ها و مشکلات فعلی، شما را نسبت به آینده و کار هایی که می توانید برای گسترش منافع خود انجام دهید بدبین کند.

 259. بهار گرمسیریبهار گرمسیریsays:

  من مادرم مریضه خواب دیدم یکی از فامیلامون که قبلا بر اثر یه مریضی دیگه فوت کرده اومده عیادتش.تعبیرشو میشه بهم بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید احساس دلسردی و اضطراب، مانع تلاش و صبر شما برای رسیدن به نتیجه ی مثبت شود.

 260. بهاربهارsays:

  خواب دیدم پدرم که ۱۰ سال پیش فوت کرده تو خواب روی ویلچر هستش و من همش مراقبشم و ایزی لایفشو عوض میکنم و تمیزش میکنم. خیلی فکرم درگیر خوابمه میشهبگید تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب از شما می خواهد تا قدرت مدیریت خود را تا رسیدن به هدف و نتیجه ی مثبت به خصوص در زمینه های مالی و کاری حفظ کنید.

 261. فرامرز افخمیفرامرز افخمیsays:

  سلام جناب وقت بخیر من پدرم هنوز یه سال نشده فوت کرده متاسفانه چن بار توی یه هفته همش مریض احوال بشدت سخت میبینم حتی امروز ازم درخواست میکرد بریم دکتر من میگفتم تعطیلات هستش و منم تو هیچ خوابام نمیدونم که مردم فوت شده البته قبل فوت هم مریض احوال بود که بنده تقریبا بیشترین مراقبت رو داشتم از لطف شما بینهایت سپاسگذارم که جواب میدین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید فکر کردن به شکست های گذشته، شما را از پیگیری اهداف و برنامه های جدید در زندگی بیداری بازدارد.

 262. مانیامانیاsays:

  سلام .یکی از بستگان ما که پیرمردی بود و بر اثر بیماری تقریبا ده روز پیش فوت کرد رو خواب دیدم. خواب دیدم که در منزل ایشان همه برای عذاداری جمع هستیم و نشسته ایم که یهو دیدم که ایشان هم در جای همیشگی خود که مینشستن نشسته اند. و کسی او نو نمیبینه. بعد من یهو به دخترش گفتم که فلالنی من روح پدرت رو میبینم اونجا نشسته . و میدونستم که روحه. اولش ایشون با چهره ای گرفته نشسته بود تا فهمید که من میبینمش بهم گفت که بهشون بگو فسنجان و حلوا شکری بخورن که به من برسه . و گفت که خرما و حلوا ببرن امامزاده قاسم پخش کنن برام . و من یکی یکی حرفاشو به دیگران میگفتم و در آخر گفت قبر دونفر رو پیدا کن . و من گفتم براش صلوات بفرستین که همه صلوات فرستادن و اون روح خندید و محو شد . تعبیرش چیه؟ ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب اشاره به تغییرات مثبتی دارد که موجب گسترش منافع شخصی شما در زندگی بیداری خواهد شد.

 263. فاطمه شفاطمه شsays:

  سلام خواب یکی از اقوام رو دیدم که منو کتک می‌زد .بعد بچم روی فرش اونها کثیف کرد و من خیلی معذب بودم. بعد دیدم اون خانوم تو بستر بیماریه ولی وقتی جلو رفتم مادر مرحومم رو تو اون بستر دیدم که در سرشون زخمهایی مثل خراش ناخن داشتن . خیلی ممنون میشم که تعبیرشو بفرمایید . بیصبرانه منتظرم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب نشان دهنده ی مسائلی است که در این دوره ی زمانی برای شما استرس یا احساس عذاب وجدان ایجاد کرده اند و لازم است درباره ی این گره های فکری، با افراد آگاه و قابل اعتماد مشورت داشته باشید.

 264. امید صابریامید صابریsays:

  سلام وقت بخیر. خواب دیدم که در بیمارستان هستم و لباس بیمار تنم بود ولی یادمه که خیلی سرحال بودم و مشکلی نداشتم، شوهر عمم هم که چند ماه پیش فوت کرده اونجا بستری بود و من بهش سر میزدم و یه یه بار که رفتم بهش سر بزنم دیدم سرجاش نیست و دو تا گوشی موبایل هم که مال اون بود سرجاش نبود ،من به پرستار گفتم که موبایلهای شوهر عمم رو شماها ورداشتین و زود پس بدین و اونا کتمان کردن ،رفتم پیش رئیس بیمارستان تا شکایت کنم ازشون که اونجا فهمیدم که موبایلارو اونا ورنداشتن و پیش بچه های شوهر عممه. تعبیرش چی میشه. با تشکر

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نمادی از دقت و صحت چیزی است که انجام می دهید.

 265. ماهک رضالوماهک رضالوsays:

  سلام من مادر بزرگم نزدیکای ۲ماهه فوت کرده خواب دیدم تو خونشیم بعد همه داریم گریه میکنیم بعد مادربزرگم رو مبل نشسته ولی نه حرفی میزنه نه تکون میخوره بعد مادربزگم ۲تا شده اون یکیش میاد تو میگم مامان این دیگه کیه چرا دوتا شدین میگه این روحمه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   روزگار خوبی در پیش روی خواهی داشت به شرط آنکه از مصاحبت با دوستان ناباب بپرهیزی و معنای واقعی زندگی را که همان عشق و محبت است به خوبی دریابی.

 266. محمدمحمدsays:

  مادرم یکسال است که مرده من در خواب دیدم خیلی مریض بود و پدرم اجازه نمی داد به دیدن مادرم بروم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تصمیم گیری های غیرمنطقی که باعث مشکلات می شوند

 267. فرنوش آزرميفرنوش آزرميsays:

  با سلام برادرم كه 40 روز پيش فوت كرد رو در خواب ديدم كه بيماره، به نظرم دلش درد مي كرد و از من خواست چيزي براش ببرم كه بخوره و من هم براش چاي و كيك بردم. ممنون ميشم بگين تعبيرش چيه (لازم به ذكر است كه قبل از مرگ برادرم از من دلخوري داشت و با هم قهر بوديم)

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سعی کنید در برقراری ارتباط با افراد حساسیت بیشتری به خرج دهید.

 268. پروانه دپروانه دsays:

  مادر من ۵ ساله که بخاطر یه مریصی فوت شده'در خواب دیدم که ایشون دوباره مریص هستن و در یه خونه فک‌کنم خونه همسایه قدیمیمون بود'اونجا تو بستر بیماری هستن 'من هم بیرونم و دارم میرم پیش مادرم و خیلی گریه میکنم 'و تو بغل من یه بچه هست 'با اینکه خودم مجردم'وقتی رسیدم اونجا دیدم دخترعموم هم اونجا س'من با خودم میگفتم اگه مادرم میمرد از این وضعیت خلاص میشد منظور مریضی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   آینده خوبی در انتظارتان است و و همیشه موفق هستید.

 269. مهسا.ممهسا.مsays:

  سلام پسرم 4سال پیش تو 8سالگی فوت شده دیشب خواب دیدم پسرم زنده هست وتو خونه ی قدیمی مادربزرگم تو رختخوابه و میگه صورتش سوخته با اب جوش انگاری بعد من بهش دارو میزنم وپسرم میخنده میگه گریه نکن ببین صورتم خوب شده ونگاه میکنم میبینم خیلی خوب شده صورتش البته کنار پسرم عمم هم که زنده تو رختخوابه اونم سوخته ومن دارم خوبش میکنم خیلی نگران پسرم هستم جواب بدین تشکرز

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بیش از این دل به غصه نسپارید که به زودی مشکلات حل شده و همه چیز سر جای خود قرار خواهد گرفت.

 270. حسین. طحسین. طsays:

  سلام. پدر من دو سال هست که فوت شده، لحضات اخر در بیمارستان من بالای سرش بودم، دیشب در خواب دیدم که مریض شدن و ما بردیمش بیمارستان، من از ایشون پرستاری میکنم. لطفا تعبیرش رو بفرمایید. با تشکر.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در خانواده خود دچار جر و بحث مختصری خواهید داشت.

 271. امیریامیریsays:

  سلام همسرم در خواب پدربزرگ و مادربزرگشان که هر دو به رحمت خدا رفتند را دیدند که در جمعی نشسته اند ویتی که ایشان در جمع حاضر می شوند، آنها را میبیند. احساس میکند پدربزرگش حالت بیماری آلزایمر دارد پس از مدتی پدربزرگشان به ایشان می گویند صورتت را بیاور تا ببوسمت اما وقتی ایشان صورتش را جلو می برد ناگهان پدربزرگ گوشش را گاز می گیرد. لطفا بفرمایید تعبیر این خواب چیست؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نگرانی ها و یا ناراحتی های اندک است در جمع محیط خانواده.

 272. مرضیه محمدیمرضیه محمدیsays:

  سلام. پدرم حدود 7 سال است که به رحمت خدا رفته. چند سال آخر با بیماری قلبی دست و پنجه نرم میکرد و روز آخری که به فوت کردن من ایشان را به بیمارستان بردم. هر وقت خواب ایشان رو میبینم در خانه پدری (البته فروخته شده) هستند و دیشب خواب دیدم همانجا هستند و دوباره قلبشون درد میکنه و نمیتونستن نفس بکشن و من هم کاری براشون نمیتونستم انجام بدم . خیلی هم لاغر و پیر شده بودند. تعبیرش چیه ؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشانة آن است که با بدرفتاری و بدخواهی یکی از اطرافیان روبرو خواهید شد.

 273. FatemeeFatemeesays:

  سلام من خواب دیدم که توو یه خونه ایم که نمیدونم کجاست با طایفه ی مامانم بعدپدر بزرگم که توو واقعیت یک ماهه فوت شده توو خوابم دیدم که روو تخت خیلی مریضه و انگار ازش قطع امید شده بودو میخواستن ببرنش بیمارستان یه شهر دیگه تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، احتمالا دچار ناامیدی ، کسالت های کوتاه مدت و یا بی حوصلگی شوید.

 274. H.sH.ssays:

  سلام و تشکر از سایت خوبتون عموی من یک سال است که فوت شده من خواب دیدم ایشان در پروازی سقوط کرده و جفت پاهایشان قطع شده همه فکر میکردیم مرده است و برایش مجلس گرفته بودیم جسد ایشان بدون پا داخل اتاق بود و پارچه سفیدی حالت کفن پیچ روی بدنشان بود که من گفتم او زنده است رفتم بالای سرش با او حرف زدم و ایشان باحالت بیمار گونه و نجوا جواب من را دادند و من به همه میگفتم که دیدید ایشان زنده است

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ، مشکلات حل خواهد شد و شما به مقصودتان خواهید رسید.

 275. زهرا یارمحمدیزهرا یارمحمدیsays:

  پدر و مادرم هردو فوت شدند به تازگی . خواب دیدم پدرومادرم هردو زخمی و کبود کسی اونا رو زده بود خیلی حالشون بد بود اما شکایت از درد نداشتن و با ناراحتی منو نگاه میکردن من به قدری ناراحت بودم هرچی پرسیدم کی این کارو کرده حرف نزدن کاری هم نمیتونستم براشون بکنم تعبیرش چیه ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتراز برای امرزش اموات خیرات بدهید

 276. رحیم جعفرزادهرحیم جعفرزادهsays:

  اگر در خواب شخص مرده آشنایی را ببینیم که صورتش تاول تاول بزرگ زده نشانه چیست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، ممکن است بیانگر برخی از مشکلات و یا ناراحتی های روحی کوتاه مدت باشد.

 277. مهسامهساsays:

  سلام پدرم 3 سال هست در اثر بیماری فوت شدن دیشب خواب دیدم که سر قبر ایشان هستم ولی اینطور بود که فک میکردم ایشان زنده هستن و سخت بیمار و مریض اند بعد خبر مرگشون رو به من میدن انگار که ایشان مثلا روز قبل مردن بودن و اون موقع به من میگن بعد سر خاک ایشون هستم و به شدت گریه می کنم . ممنون میشم تعبیر خوابم رو بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خواب به این معناست که اشخاصی از دست تو ناراحت هستند و یا لز طرف تو به آنها گزندی رسیده است.

 278. محمد بیگدلیمحمد بیگدلیsays:

  سلام برادر من شش ماه پیش براثر سرطان خون فوت کرد و چهل روز آخر عمرش رو فلج شده بود من بارها با شرایط مختلف در خواب دیدم که مثل دوران بیماریش فلجه و آروم آروم دستاشو تکون میده و حالش خوب میشه ‌‌‌.چند بار دیدم که مرده و زنده شده و بعد شفا یافته

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، از این رویا ، به عنوان آمرزش و یا آرامش یاد کنید.

 279. ساراساراsays:

  سلام خواب دیدم پدرم که 20 سال پیش فوت شدن، تو یه شهر دیگه تنها هستندو مریض شدن و خبر فوتشون رو به ما دادن ما همه اماده شدیم که بریم اون شهرو من خیلی گریه میکردم ناراحت بودم که تنها بودن ،خیلی سعی میکردم که برای خیراتشون شربت درست کنم ولی هر دفعه یه چیزش کم بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خواب به معنای ناراحتی کسانیست که شما باعث رنجش و اذیت آنها شده اید.

 280. مرضیه محمدیمرضیه محمدیsays:

  سلام ببخشید خواب دیدم اتاقم در خانه قدیمی پدرم بودم و یک قبر با سنگ سفید بود و همراه همسرم و فرزندم ایستاده بودیم و من مشغول کنده قبر در کنار آن سنگ سفید شدم .. تعبیرش چیست ؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خواب نشانه اجام کارهای نیکو و خیر است.ممکن است کارهای خیر بر زندگی شما تاثیر بگذارد.

 281. فرح ایزیفرح ایزیsays:

  سلام. برادر جوانم ۵۰ روز پیش درگذشته.دختری از بستگان خواب دیده که برادرم به او میگوید حالم خوب نیست و تب دارم.لطفا تعبیر این خواب را بفرمایید. متشکرم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب به معنای رضایتمندی ایشان است ولی با این حال برایش خیراتی بکنید.

 282. محسن آرمانفرمحسن آرمانفرsays:

  سلام مادرم 20 روز پیش به رحمت خدارفت برادرم خواب دیده بود که مادرم روی تخت بیمارستان است و با خواهر وبرادرهایم کنار تخت او هستند البته مادرم دربیمارستان فوت شدن ودرزمان حیات اکثر اوقات مریض بودن لطفا تعبیر بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، احتمالا شاهد رنج و یا نگرانی برای برخی از اقوام یا آشنایان خود باشید.

 283. بهناز مختاریبهناز مختاریsays:

  سلام. من خواب دیدم که در رو باز کردم و دیدم مادربزرگم که فوت کردند دارند از پله ها میان بالا که بیان خونه ما . توی خواب دوست نداشتم که بیان و به خودم میگفتم اگر بیاد بوسم کنه خوب نیست و سعی میکردم فرار کنم اما همسرم دعوام کرد و گفت اینکارا چیه؟ بالاخره مادربزرگم اومدند در حالی که خیلی به هم ریخته بودند و حال خوبی نداشتند . صورتشون شبیه کسایی بود که سوختند و تورم داشت. سلام کردم و احوالشون رو پرسیدم . گفتند چه حالی . از وقتی رفتم دارم میسوزم . در خواب همش سعی میکردم به من نزدیک نشن . که یکباره مادرم اومدند و مادربزرگم تا مادرم را دیدند بغلش کردند و از سر تا پاشو بوسیدند . بعد بهشون گفتیم چی شده مشکل چیه چرا حالتون خوب نیست . گفتند که آواره هستم . بی خونه مونم. همش به خاطر همون خونه است که پولش رو ندادیم (نمیدونم منظورشون چه خونه ای است). شما پولش رو بدید که من راحت شم. ما گفتیم پولش خیلی زیاد نمی تونیم. گفتن حداقل بیست تومن پول پیش رو بدید فعلا و ما درم گفتن باشه من بیستم پول پیش را میدهم . قبلا هم یکبار دیگر خوابشون رو دیده بودم و در آن خواب هم حال بیماری داشتند و وقتی دلیلش رو ازشون پرسیدم خواستند که بیست تومان به جای ایشان صدقه بدهم و من هم قبول کردم و در واقعیت هم دادم. نمیدونم دقیقا مشکلشون چیه در آن دنیا و دوست دارم اگر کاری از دستم بر بیاد انجام بدم . ولی دقیقا مفهومش را نمی فهمم و نمیدانم باید چیکار کنم .. ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   ، به معنای آن است که با یکی از اطرافیانتان دچار مشکل می‌شوید

 284. فاطمه ابراهیم آبادیفاطمه ابراهیم آبادیsays:

  پدر همسرم هنوز چهل روز نشده که فوت کرده در خواب دیدم که ایشان را با آمبولانس به خانه اش بردند و در خواب بهم الهام شد که ایشان نمردند و در کماهستند و به بچه هایشان می گفتم نگذارید بابا بفهمه که ما فکر کردیم مرده و براش مراسم گرفتیم و چه خوب است که در کما است.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتراست صلواتی خیرات دهید به نظرمیرسد حالات خوبی ندارند

 285. حمیده احمدیحمیده احمدیsays:

  با سلام ، پدرم یه ۵ ماه به رحمت خدا رفتن ، خواب دیدم که ایشون خیلی حالش بد بود و ناله میکرد در بیمارستان بستری بود و لباسی مثل کفن به تن داشت ، مادرم که او هم فوت شدن ، نگران بابام بودن خیلی این خواب ذهنم را مشغول کرده ، ممنون میشم تعبیرش رو برام بگین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد میت به خیرات احتیاج دارد بهتراست در صورت مقدور بودن انجام دهید

 286. ساراساراsays:

  سلام خواب دیدم پسرعموم که یکماه پیش به خاطربیماری فوت شدن همچنان بیماره و اوردنش خونه ما. داداشم گفت حالش امروز بهتره دارو چی دادین پسرش گفت امپول فلان زدیم داداشم گفت کورتن فایده نداره و دیدم چندیدن جعبه قرص به صورت وعده های مشخص جلوی پسرعموم چیده بودن ،خواهرم که همسرشونه از کپسولایی که من در واقعیت برای خودم با پودر جیسینگ درست میکنم یکی برداشت و باز کردو پودر بهشون داد خوردن گفتم چکار میکنی شاید تلخ باشه گناه داره یه مقدار شیربده بخوره مزش بره

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب به معنای عمر طولانی و سلامتی شما و خانواده تان می باشد.

 287. Hadis jamHadis jamsays:

  سلام من ۳هفته هست ک پدرم فوت شدن و خواب دیدم ک توی حیاط دراز کشیدن و از اسمون برف میاد و حال پدرمم اصلا خوب نیست ب پدرم میگفتم بریم تو خونه نمیومد تا من کنارش گریه کردم اوردیمش تو خونمون میشه بگین تعبیر این خواب چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب به معنای سلامتی و طول عمر برای شما و خانواده تان است.

 288. محسن سلیممحسن سلیمsays:

  سلام خدمت استاد. 21 روز است که مادرم مهربانم بر اثر بیماری سرطان تیروئید فوت کرده. تا حالا 2 بار خواب ایشان رو دیدم هر دو بار هم ایشان مریض بودند. این بار خواب دیدم که به خانه ای رفتم و مادرم آنجا بود همانطور که در بیمارستان مریض بود در خواب هم همانطور بود. در خواب میدانستم که مادر را به خاک سپاردیم و این سوال که مادرم زنده است پس ما چه کسی را به خاک سپاردیم، در ذهن من بود. و من یک امید کوچک در دلم داشتم که شاید مادرم خوب شود. ممنون میشم که پاسخ بدید.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد مادرتان به خیرات احتیاج دارد صلوات و قرانی خیرات دهید

 289. سایهسایهsays:

  خواب دیدم مادر شوهر خواهرم به خاطر عفونت رحمی( که قبل فوتش جراحی شده بود و دوخته بودن) از قبر بیرون اوردن و مدوا میکردن و میگفتن زیاد عفونت کرده بالاخره گفتن حالا باید خاکش کنیم ی مردی بود گفت امادش کنید من اومد. ی زن دیگه هم بود میگفت زود باشین چرا من و معطل کردین می خوام برگردم.مرده گفت بریم ی نگاه به منم کرد گفت تو نمیایی گفتم ترس داره نمیتونم بیام?? ی لبخند زد رفت. دستمال و طناب هم بردن که تیر بارانشون کنن.☠?

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان میتواند نشانه نارضایتی فرد فوت شده باشد.میتوانید برایش خیراتی بدهید و یا فاتحه بخوانید.

 290. کیمیاکیمیاsays:

  سلام.من پدرم ۱۸سال قبل فوت کردن،خواب دیدم توی یه اتاق وسط بیابون که به ظاهر بیمارستان بود بستری اندمنم کنارشون اشک میریختم واینکه دلم برات تنگ شده ودوستت دارم،پدرم هم بامن حرف میزد،بهظاهر خوب بود فقط دراز کشیده بود زیر ملافه،اتاقشون یه دیوارنداشت وروبرو که کوه بود دیده میشد،رعدوبرق شدید میزد وبارون گرفت،یه جاده بود به سمت کوه ماشین میرفت،یه پل هوایی بزرگ درامتداد جاده بود ولی پل هوایی خیلی دور بود،پل هوایی یهو فروریخت،از کنارجاده یه مرد افتاد تو بارون شدیدی که میومد واب اونو تا نزدیکی مااورد،همراهی های مریض دیگه ای که اونجا بستری بود،یه سفره وسط اتاق پهن کردن ووسایل داخل سفره میاوردن ومشغول خوردن شدن منم کنارشون سر سفره نشستم،این صحنه هارو میدیدیم وهمه مبهوت مونده بودیم،من بلندشدم زیر پای پدرم کنارتخت وایستادم فقط استغفار میکردم که بیدارشدم...ممنون از جواب وببخشید طولانی شد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام ممکن است پدرتان از موضوعی ناراحت باشد که میتوانید برایش خیرات کنید و یا فاتحه نثار روحش کنید.

 291. SamiraSamirasays:

  سلام شوهرمن تقریبا یک ماهه ک فوت شدن حدودا ده ماه از عمرشون تومور مغزی داشتن دیشب من خواب دیدم ک روی تخت بیمارستان هستن مثل روزای اخر عمرشون و من کنار تختشون هستم خیلی ناراحتم و از ته دلم گریه میکنم و از ایشون میخوام ک منو حلال کنن و ایشون ناراحتن و هی رو از من برمیگردونن و میگن ک سمیرا من چرا این همه تو رو دوست داشتم تو چی بودی؟و میگن ک حلال نمیکنن و من همچنان با گریه ازشون طلب حلالیت میکنم.تعبیرش چی هست از صبح همینجور ناراحتم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، علت وقوع این رویا استرس ، زیاد شدن تنش های عصبی در این ایام و برخی از نیروها و افکار منفی قبل از خواب است و هیچ معنا یا مفهوم بدی به دنبال ندارد.

 292. فاطمهفاطمهsays:

  سلام دایی من فوت کرده 40 سال داشت چند ماه بعد از فوتش خواب دیدم داییم رو تخت بیمارستان و تو خواب میدونستم که مرده مامانبزرگم نشسته بود کنارش رو تخت و گریه میکرد سر داییمو گداشت روی پاش و خم شد روی صورتش و بهش مانند نوزاد شیر داد من فقط نگاه میکردم تو خواب تو همون حالت داییم یدفعه بی اختیار روی تخت نشست و نگاهش به رو برو بود و دوباره به پشت دراز کشید (افتاد) باز مرد تعبیرش چیه خیلی میترسم از تعبیرش این خواب دومم هم دیشب دیدم خواب دیدم زن عموی مادرم که دو ساله فوت کرده رفتم داخل خونه ای کنار پنجره خوابیده بود مریض بود رفتم پایین پاش نشستم جوری حالش لد بود که نمیتونست بلند بشه اما با نشستن من بلند شد نشست و میخندید انگار که اصلا مریض نبوده. تعبیرش چیه میشه لطفا برام ایمیل کنین چون تعداد درخواستا خیلی زیاده میترسم نفهمم کی جوابمو دادین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتراست در صورت مقدوربودن فاتحه قرائت کید به نظرمیرسد میت نیازمند توجه است

 293. صبا صادقیصبا صادقیsays:

  سلام پدر من سه ساله که به رحمت خدا رفته مادرم خواب پدرمو دید که قسمت سینش پارس و ریه و دل و جیگرشو در میاره مادرم بهش میگفت نکن اینطوری دیگه نمیتونی غذا بخوری نفس بکشی ولی بازم پدرم انجام میداد میشه بدونم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر نیازمند بودن میت به خیرات دلالت دارد صلواتی خیرات دهید

 294. جعفرجعفرsays:

  با سلام،بنده مادرم حدود6ساله که فوت کردن از موقع فوت کردن من فقط 1-2بار در خواب دیدم ولی هرکس که تو خواب دیده با لباسهای تمیز و چهره شاد وخندان دیده اند ولی من خیلی دلم میخاد تو خواب ببینمش ولی نمیبینم علتش چی میتونه باشه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب دیگران نسبت به مادرتان نشانه رضایت و خرسندی اش هست.شما میتوانید برایش خیرات کنید و یافاتحه بخوانید.

 295. نگار شمسنگار شمسsays:

  من دو شبه خواب بابام كه فوت شده رو ميبينم هر دو شبم از لاغري پوست و استخون شده بود.شب اول اومد خونه من بغلش كردم و گريه كردم گفتم خيلي دلم برات تنگ شده بود چرا دير اومدي،الانم ديدم كه لاغر توو بيمارستانه و سرم بهش وصله و من و مامانم كنارشيم بعد دستشويي كرد من گفتم هيچ عيبي نداره من تميز ميكنم،رفتم آب بيارم بشورم بعدم همسايمون اومد ملاقات...يعني توو چه وضعيتيه يا چه درخواستي از ما داره كه اينقدر اين دو شب پوست و استخون بود؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد احوال خوبی ندارند وبهتراست برایشان خیراتی درصورت مقدوربودن بدهید و قران قرائت کنید

 296. محمد مشیریمحمد مشیریsays:

  با سلام پدرم چندین سال پیش به دلیل بیماری سرطان رحمت خدا رفتن، بعد از نماز صبح خپاب ایشون رو دیدم که بدلیل همون بیماری در بستر هستن و حالشون هم بده. طبعا من هم با ناراحتی قصد کمک کردن داشتم.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود بر شما ، روح ایشان قرین رحمت الهی ، منشا این رویا بیشتر میتواند ، دوری و یا دلتنگی باشد.

 297. لیلیلیلیsays:

  خواب دیدم مادرم که چند ماهه فوت شده همراه او در خانه قدیممان بودیم انقد توی خونه نور میومد نمیتونستم چشمام باز کنم و همش چشمم بسته بود از شدت نور حونه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای شادی روحشان صلواتی خیرات دهید

 298. اسرااسراsays:

  سلام دیشب مامانم خواب مادربزرگمو دید ک خالم خبر بیمار شدنش ب سل رو ب مامانم داد وگفت ک بیمارستانه مامانمم میره بیمارستان وسیزده طبقه بالا میره اما مامان بزرگمو نمیبینه وفقط دکترشو میبینه ک میگه حالش خیلی بده

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به معنای سلامتی و طول عمر است.

 299. امیدامیدsays:

  با سلام، خواب دیدم مادرم که دو سال پیش از دنیا رفته رو توی خونه دیدم که دوتا دست هاش که خشک و کبود شده بودند رو نوازش می کرد،لطفا بفرمایید تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتراست در صورت مقدوربودن برایشان صلواتی خیرات دهید

 300. azadeazadesays:

  سلام.یکی از اشناهامون که یک پیرزن خوبی بود که من خیلی دوسش داشتم و در اواخر عمرش بینایی ش رو از دست داده بود رو توی خوابم دیدم که توی یه مهمونی نشسته بود و من رفتم پیشش و از دیدنش خیلی خوشحال بودم و ازش پرسیدم چشمات خوب شده؟ اونم گفت آره.ولی فرداش دیدم توی یک خونه ی نیمه ساخت که خالی بود دراز کشیده بود و حالش خوب نبود و فقط نون و آب خورده بود و من رفتم پیشش خواستم بلندش کنم و با خودم ببرم کمکش کنم از خواب بیدارشدم.تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد میت نیازمند خیرات است بهتراست برای شادی روحشان صلواتی خیرات کنید

 301. لیلیلیلیsays:

  خواب دیدم که داشتم با تیغ پشت گردن داداشمو میزدم هی میگفت درد داره نزاشت گفتم خب بزار با موزر برات بزنم بازم نزاشت دیگ بیخیال شدم اومدم تو حیاط که مامانم خواب بود(چند ماهه فوت شده) گفتم مامان نمیزاره پشت گردنش بزتم مامانم پای برهنه شروع کرد به دویدن و از خونه بیرون رفتن من دنبالش رفتم گفتم عزیزم کجا میری گفت تو منو دوس نداری. کاش تو امروز بمیری تا منم بعدتو بمیرم راحت شم. از حرفش شوکه شدم که در جواب محبت من ایطور گفت همیشه سرقبرش میرمو فاتحه و قران و صدقه میدم براش. اما همیشه از من ناراحته

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام هر خوابی از شخص مرده دلیل بر ناراحتی او نمیشود خواب ها هم میتوانند اشاره به افکار روزمره مان داشته باشند.لذا شما همچنان برای آرامش روح مادرتان و راحتی خیالتان برایش فاتحه بخوانید و خیرات دهید.

 302. مستعارمستعارsays:

  سلام من خواهرم پنج روزه فوت کرده و امروز صبح خوابشو دیدم خواهرم مریض بود و دستاش و بدنش درد میکرد تو خواب دیدم به ظاهر خوب بود و بهش گفتم خوب شدی ولی وقتی خواستم بلندش کنم باز دستش درد میکرد و زبونش میگرفت و گفت ک درد داره

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام میتوانید برای آرامش روح خواهرتان فاتحه بخوانید و یا خیرات دهید.

 303. مریممریمsays:

  با سلام،امروز صبح خوابی دیدم که خیلی پریشانم کرده،پارسال همین زمان مادر به بیماری سرطان دچار شد و مدتی بیمارستان بود،من دیشبخواب دیدم عمه ام که ۵سال پیش فوت کرده زنده شده و دچار بیماری سرطان شده و من و مادرم هم در کنار او و دخترهایش در بیمارستان هستیم و مادر میگوید گردن منم اینطوری بود، یا من میگم برای مامانم اینجوری بود خوب میشی و بی صدا گریه میکنم،خیلی نگران و پریشون شدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   از جانب شما کاری خیر انجام می‌گیرد که سودش به اشخاص می‌رسد.

 304. ن.حشمتین.حشمتیsays:

  با سلام. برادر من 7سال پیش جوان فوت کرده، من در خواب دیدم برادرم در بستر بیماری مثل سرما خوردگی افتاده و خواهرم از او پرستاری میکند می خوام بدانم تعبیرش چیست و آیا برایش باید کاری انجام دهیم؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند خیرات و دعا هستند برایشان صلواتی خیرات دهید

 305. کریمیکریمیsays:

  سلام، برادرم فوت شدند، چند روز پیش خواهرم خواب ایشونو دیدن که روی زمین دراز کشیده اند اول مرده بودند بعد که خواهرم داره خودشو می زنه برادرم هم با دو تا دستاش میزنه توی سره خودش، و چشمش هم کبود هست، ناگفته نماند که ما خیلی خیلی بعد از مدتها که ایشونو رو ازدست دادیم داریم گریه و زاری بیش از حد می کنیم، تعبیر خواب خواهرم چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند خیرات و دعا هستند برایشان فاتحه ای قرائت کنید

 306. کریمیکریمیsays:

  با سلام و احترام و تشکر فراوان از پاسختون در خصوص خواب خواهرم فکر نمی کنم اینطور باشه بخاطر اینکه فقط خودم هر روز تمام سوره هایی که برای اموات هست مثل انعام-احزاب-یس-صافات-الرحمن-جمعه-ملک رو یکبار در روز بدون استثنا و الم نشرح-اناانزلنا-کافرون-اخلاص-فلق- ناس -40 بار در روز براش میخونم تازه فقط من بقیه خانواده هم در طی این یکسال چندین بار ختم قرآن داشتیم و هزاراران هزار خیرات دیگه، کمک به فقرا وووووووووووو براش می کنیم، من میدونم که ما بخاطر بی تابیهای فراوان اونو اذیت می کنیم .

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است همینطور باشد که میفرمایید ولی شما از دادن خیرات و خواندن قران برایش دریغ نکنید.

 307. حجت افراسیابیحجت افراسیابیsays:

  یکی از آشناها خواب دیده دونفر از فامیل نزدیک من فوت شدن منم یک گوشه باحالی خیلی بد نشستم و وقتی به من نگاه میکنه میزنن زیرگریه،تعبیر خوابش چی میشه؟ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خواب به معنای شادی و سلامتی و طول عمر شما و خانواده تان است.

 308. آرزو جلالیآرزو جلالیsays:

  سلام.پدرم شش ماهه که فوت کردن، دراین شش ماه چندنفر ایشان را به حالت مریض درخواب دیده اند.خودم هم امروز درخواب دیدمشون که مریض بودن وروی تخت خوابیده بودن ووقتی حالشو پرسیدم گفت خوبم، پرسیدم منومیبینی گفتن آره ولی چشماشون سفید شده بود.تعبیرش چی میتونه باشه؟ممنون میشم جواب بدین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان خیر است.برای آرامش روح پدرتان فاتحه بخوانید و خیرات کنید.

 309. صادقصادقsays:

  سلام.من خواب دیدم گفتن پسر عموم که چند سال پیش فوت کرده بیماره و نیاز به دارو دارد.بنابراین دفترچه اش را گرفتم و به داروخانه مراجعه کردم.بعد از تهیه دارو یک قرص جوشان خارجی هم خود داروخانه برای تقویت بهم داد و گفت خیلی خوبه.تعبیرش چی میتونه باشه؟ممنون میشم جواب بدین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان به سلامتی و طول عمر شما و خانواده تان بازمیگردد.

 310. سارا خانومسارا خانومsays:

  سلام. پدرم حدود چهل و چند روز پس از یک دوره بیماری طولانی فوت کردن، چندین ماه آخر در حالت زندگی نباتی بودن، روزهای آخر عمر در بیمارستان بستری بودن،روز پیش از فوت من مراقبش بودم که پیش چشم من ایست قلبی می‌کنه ولی برمیگرده، دیشب خواب دیدم با فامیلامون که بعضیا زیاد رابطه نداریم نشسته بودیم، پدرم کمی دورتر روی تخت بیمارستانی ولی تو خونه در حالت کما بود، که یکهویی انگار فهمیدیم پدرم ایست قلبی کرده، و ما هجوم بردیم که ماساژ قلبی بدیم و ...، پسرعموم که همسن پدرم( و در زمان حیات پدرم او را بر اثر یک سری مسایل سوءتفاهم نفرین کرده بود و گویا خوشحال بود پدرم تو بستر بیماریه و گفته بود باید بدتر از اینا سرش بیاد) هم اونجا بود. یهو پدرم که فکر میکردم الان فوت می‌کنه نشست ولی هوشیار نبود و چشماش نیمه باز بود من رفتم کنار بابام ولی اون با همون حال گفت بگو دخترم بیاد، منظورش خواهرم بود،من با لبخند و کنایه گفتم من دخترت نیستم مگه، تو همین احوال بودیم که پسر عموم شور برش میداره میخواد یک تشت آب سرد بریزه روی پدرم که از حالت بیهوشی و اغما در بیاد، حالا همه میگیم نه زجرش میدی و .. ولی اون اصرار که باید روی سرش آب سرد بریزه، ناچار میگیم لااقل روی پاهاش بریز و من بدن برهنه بابام تو خواب دیدم( البته چند روز قبل از فوت تو بیمارستان به خاطر تعویض پوشک و با اصرار بی جهت کمک بهیار من بدن برهنه پدرم دیدم) ممنون میشم تعبیرش بگید، خیلی دوست دارم بدونم چرا بابام می‌گفت بگو دخترم بیاد، جالبه برام چون خواهرم ازدواج کرده و شهر دیگری است، و تو این چند ماه که پدرم تو خونه در حالت کماست، کمترین کاری برایش نکرده، حتی وقتی میومد خانه، بهش سر هم نمیزد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشان از اتفاقات ناخوشایندیست که در گذشته با آنها روبرو شدید و تاثیر بر ذهنتان گذاشته که خوابتان ناشی از همان اتفاقات است

 311. مهتابمهتابsays:

  سلام، پدربزرگ من چندسالی هست که فوت کرده خواب دیدم که ایشون توی خوابم خیلی سخت مریض هست و همه آشناها خونشون جمع شده بودن خواهرم کنار من ایستاده بود و گریه میکرد میگفت امروز آقاجون همش فشارش بالا و پایین میشه در همون حین مهمونی رسید که من نمیشناختم و دم تخت آقاجونم نشسته بود و به شدت گریه میکرد عمه ام از من خواست میوه بیارم و همش میگفت میوه خوب بیار برای پذیرایی اما هرچی میگشتم همه میوه ها بد بود و قابل پذیرایی نبود، میشه تعبیرش رو بهم بگید.ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد به دعا و خیرات احتیاج دارند برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید

 312. شقایق رستگارشقایق رستگارsays:

  سلام من در خواب دیدم شوهر عمه ام که حدود یک سال پیش از دنیا رفته روی تخت بیمارستان به سختی در حال جان دادن است تعبیرش چیست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظرمیرسد نیازمند خیرات هستند

 313. پریسامیرزاییپریسامیرزاییsays:

  سلام‌خسته نباشید مادرم خواب‌پدربزرگم ک حدودا سه سال پیش فوت کرده رو‌دیدن ک از دل درد به خودش میپیچید و دکتر بهش گفته ک قراره بمیره و بعد با پدرم و داییم داشتن براش گریه میکردن تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است برایشان صلواتی خیرات دهید

 314. محمد عابدینیمحمد عابدینیsays:

  سلام من خواهرم ۸ماهه فوت شده به دلیل مریضیه سخت جدیدا خواب دیدم که چشماش ی حالت بدجوری داشت وبه من نگاه کرد یک لحظه و یک چادر سیاه سرش بود،داشتیم به همراه خانواده به دکتر میبردیمش ومن ترسیده بودم خواب خوبی نبود و خیلی ناراحت شدم...تو زندگی خیلی سختی کشیدم و خودخوری کردم پدرم اعتیاد داشت فوت کرد،خواهرم که فوت شد مریض شد،مادرم سرطان سینه گرفت و شیمی درمانی کرد و خودمم زخم معده دارم و افسردگیه شدید،دیگه توان یک اتفاق جدیده بد رو تو خانواده نداریم لعنت به روزگار.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   باید احساستان را بیشترکنترل کنید.

 315. لیلالیلاsays:

  من بابابزرگم سال ۹۳ فوت کرده دیشب خواب دیدم‌حالش اصلا خوب نیست مریضه چیکار کنم من ???

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید

 316. الهام عباسیالهام عباسیsays:

  سلام من چند ساله ازدواج کردم و‌هیچ وقت مادربزرگ و پدر بزرگ شوهرمو ندیدم ولی خیلی خالب بود واسم ک خوابشونو دیدم تو خوابم یه جای خیلی شلوغ بودم اونا هم اونجا بودن مادربزگش شوهرم مریض بود یه چیزایی مثل پنبه تو شکمش بود ک قشنگ معلوم بود خیلی هم باهام خوش رفتار بود میشه تعبیرشو بهم بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند خیرات هستند برایشان فاتحه ای قرائت کنید

 317. ستایشستایشsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم پدربزرگم که ۸ سال هست فوت شده به شدت بیماره (سرطان) و من و چند تن دیگر از اعضای خانواده دنبال این هستیم که ایشان رو به دکتر ببریم و داروهایش رو بگیریم . البته من خود پدربزرگم رو درخواب ندیدم فقط میدونستم که خیلی مریضه و هممون به دنبال این بودیم که ببریمش دکتر.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد به دعا نیاز دارند برایشان قران قرائت کنید

 318. روناک کرمیروناک کرمیsays:

  .سلام من پدر بزرگم 8 سال پیش فوت کردن قبل از مرگش یک سال مریض سخت بودن و همیشه عذاب میکشید الان من همیشه خوابشو میبینم که زنده شده اینبار خواب دیدم که پدربزرگم تو بیمارستان بستری تو خواب میگفتم مگه تو نمردی میگفت نه زنده ام اونبار الکی مردم مثل یک نوزاد شده بود خیلی زیبا بود تو خوابم دیدم دوباره بر اثر بیماری فوت شدن قبل از مرگش بهم گفت عزیزم دیگه نمیتونی نجاتم بدی اینبار نمیرسی واقعا اینبار میمیرم ومرد وقت مرگش مثل یک بچه تازه متولد شده بود گرفته بودمش بغلم و بوش میکردم نازش میکردم خیلی ناراحت شدم و گریه کردم تعبیرش چی میشه ممنون میشم جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به معنی دستیابی به احترام و افتخار است .

 319. هاجرهاجرsays:

  سلام من خواب دیدم پدر بزرگم که سال ها پیش فوت کرده در بستر بیماری است و او رو روی تختی از خانه اش بیرون اوردنند که برای شفا در بیمارستانی در مشهد ببرنند و من در بین راه او را دیدم و با او صحبت کردم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   تعبیر این خواب هشدار به شماست که مواظب باشید، شخصی ممکن است فریبتان دهد.

 320. حمیدهحمیدهsays:

  سلام وقتتون بخیر.من خواب دیدم مادرم که ۲ساله پیش در اثر بیماری فوت کردن دوباره همون حالت های بیماری و داره ولی علت بیماریش مثل قبل نبود یعنی من وقتی دیدم بیماره و یه گوشه افتاده تعجب کردم و بهش گفتم چی شده گفت که محمد(برادرم)ایشونو برده بیمارستان و معده اش رو فروخته و به کسی هم هیچی نگفت و من دائما نگران بودم که نمیتونه دیگه غذا بخوره و ممکنه بمیره و کنارش بودم اوایل به شدت مریض بود ولی مادرم به مرور حالش داشت بهتر میشد.ممنون میشم بهم تعبیرشو بگین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند دعا و خیرات هستند برای ارامش روحشان فاتحه ای خیرات کنید

 321. غزلغزلsays:

  سلام من عمه پدرم رو که ۲ سال پیش مرده است را دیدم که زنده شده است و در بستر بیماری است و یک دفعه از بترش بلند می شود ولی توانایی صخن گفتن ندارد و به صورت گنگ حرف میزند و یکی از دختران کوچک فامیل برای غذا گزارد و شیشه ای پراز فلفل شور به او میدهد و حرف های گنگ آن میفهمد و توانایی زیادی پیدا کرد ولی آن مرده فقط به ان نگاه میکرد و لباس های همیشگی وتیره رنگش را پوشیده بود

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر احوالت خوبی ندارند و نیازمند دعا هستند برایشان صلواتی خیرات دهید

 322. غزلغزلsays:

  سلام من خواب دیدم که مادر بزرگم که سال ها پیش فوت کرده به خانه ی ما آمده و با لباس های زیبا پوشیده بود و خوشحال بود یک دفعه به جایی از اتاق ما خیره شد و دو فرشته مرد که خیلی زشت وکریح و ترسناک بودند او را به زور کشیدند و بردند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان خیر است و میتوانید برای امواتتان فاتحه ای بخوانید

 323. غزلغزلsays:

  سلام یک خواب دیگر هم که دیدم این بود که مادر بزرگم که سال ۹۰فوت شدند به خانه ما آمده و خانه ما آتش گرفته و او نیز در آتش سوخت

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   میتوانید برای آرامش روحشان فاتحه بخوانید

 324. ستارهستارهsays:

  سلام مادرشوهرم چند ماه هست که فوت کردن چند شب پیش خواب دیدم که دیوانه شدن و یک جا نشستن یک قابلمه ماکارونی گذاشتن جلوشون نصفش خورده و بقیش از دهانش آویزون و ی حرفهای عجیب قریب میزنن تعبیرش چیه؟ ممنونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، ممکن است در محیط خانه و خانواده شاهد برخی از تنش ها و یا نگرانی ها باشید و در حالت کلی معنای منفی و بدی ندارد

 325. یاسمنیاسمنsays:

  سلام.دایی من بخاطر بیماری و مجروحیت جنگی چندسال دربستربیماری زجر کشید و ب رحمت خدا رفت دیشب خواب دیدم ک بهم خبر دادن داییم زنده هست و من اشک ریزان و خیلی خوشحال ب ملاقاتش رفتم دربیمارستان بستری بود و درهمان حال خیلی لاغر بنظرمیرسید و میگفت من این همه سال زنده بودم و حالم بهتره اول خیلی حالم بد بود ولی الان خیلی بهترشدم خیلی توخواب گریه میکردیم و از دلتنگیم براش میگفتم و بهش گفتم مادرم خیلی دلتنگته و برات گریه میکنه...خیلی ذهنم مشغوله تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر وجود دلتنگی است برای شادی روحشان قران قرائت کنید

 326. فيروزهفيروزهsays:

  بإسلام مادرهمسرم شش ماهي هست به رحمت خدارفتن براثربيماري سرطان.طي اين مدت من ازش مراقبت ميكردم.خواب ديدم همسرم وپدرش به همراه مادربزرگ همسرم میخوان برای شفاش برن زیارت حرم حضرت معصومه و من میزارن مراقب ایشان باشم.ایشان همچنان همانندگذشته اه و ناله و بیقراری میکردن.و وضعیتی داشتن که چشمانشان بخوان ازدست بدن اما باهام حرف میزدن ودرخواب سراغ آشنایان میگرفتن.تعبیرش چیست؟؟؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید

 327. R.hR.hsays:

  سلام مادربزرگم یک ساله که فوت شدن دیشب خواب دیدم که مریض هستش و با هیچکس صحبت نمیکنه تعبیرش چی می تونه باشه ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   میتوانید برایشان فاتحه بخوانید

 328. شیلاشیلاsays:

  سلام وعرض ادب صبح خواب دیدم که پدرم {فوت شده} به من زنگ زد و می خواست که بیاید ملاقات همسرم انگار بیمار ودر بیمارستان بستری بود ومن صدایش را خوب نمی شنیدم و گفتم که مرخص شده واوردند خانه و پدرم هم امد خانه ما {در واقعیت همسرم قبل از فوت بیمار بود } از اینکه می خواستند بیایند عیادتش تعجب نکردم چون همیشهاقوام از همسرم عیادت می کردند سپاسگزار از زحمتی که می کشید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایشان فاتحه ای بخوانید

 329. اميد قاميد قsays:

  سلام يكي از دوستانم خواب ديده پدر مرده من به خوابش امده مريض حال وبراي من نگران بوده تعبير چيست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد به خیرات نیازمند است برایشان فاتحه قرائت کنید

 330. شبنم کریمیشبنم کریمیsays:

  سلام.باعرض ادب و خسته‌نباشید خدمت شما بزرگوار.پدرمن ۶ سالی هست که فوت‌شده؛همیشه تو‌خواب‌من خیلی خوشحال و سرحال بود؛تا اینکه چن روز پیش خواب دیدم که به من‌خبر دادن پدرم خیلی‌دلتنگ من هستن و بی تابی میکرد؛من خوشحال شدم ک بعداز چند سال دارم دوباره میبینمش و رفتم پیشش ولی خیلی سرحال نبود و من احساس کردم چون چند وقتیه نرفتم سرخاکش ناراحت شده ؛تااینکه دیشب خواب دیدم خیلی خیلی ناراحته و زبونش‌سنگین شده ازش پرسیدم مگه مریض شدی که نمیتونی صحبت‌کنی گفت چون صورتم ورم داره نمیتونم صحبت کنم.خیلی حالش خوب نبود.ممنون میشم جوابمو بدید چون واقعا دارم نگران میشم نمیخوام پدرم درعذاب باشن.باتشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برای ایشان فاتحه ای بخوانید و یا خیرات دهید

 331. مهدیمهدیsays:

  سلام امروز مادرم خواب دیده مادرش که چندساله فوت کرده یک نامه عجل به او میدهد و مادرم نمی داند این نامه برای کیست و از او می پرسد ولی مادربزرگم جواب نمی دهد و امروز هم خاهر زاده اش خواب دیده که مادرم از مادرش پرستاری می کند و خواهرم هم خواب دیده که در یک اسانسور یک عکس که مادرم روی ویلچر نشسته را به دخترش نشان میدهد. لطفا جواب بدید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر نیازمند دعای خیر هستند برایشان صلواتی خیرات دهید

 332. ElaElasays:

  خواب دیدم مادربزرگم که فوت کرده دستش بشدت درد میکنه داره میره بیمارستان که دستشو قطع کنند مادر پدری مادر خودمم فوت کرده توی خوابم بودن برای بدرقه مادر پدری با اینکه خیلی دوسش نداشتم خیای توی خواب گریه کردم‌ هممون حتی مادر فوت شده خودم تعبیرش چی هست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسدکه نیازمند دعا هستند برایشان فاتحه قرائت کنید

 333. kiakiasays:

  سلام. دایی من حدود ۷ماه پیش بخاطر سرطان فوت کرد ، من دیشب خواب دیدم که ایشون زندس ولی حالش خیلی بد بود و بستری شده بود و من و بقیه براش گریه میکردیم ، اخرای خوابم دیدم که نشسته و چندکلمه باهم حرف زدیم اما یادم نیس چی گفتیم، اگه خوابم تعبیری داره ممنون میشم بگید.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند خیرات هستند

 334. شيوا عزيزيشيوا عزيزيsays:

  با سلام خدمت شما من پدربزرگم ١٤ساله كه فوت كردن براثر سرطان و توي اين مدت فقط يكبار خوابشون رو ديدم ،و امروز ساعت ٥ بعدازظهر خواب ديدم كه پدربزرگم داخل اتاقشون روي تخت با لباس هميشگي مريض احوال دراز كشيدند و به سختي حرف ميزنن مادربزرگمم جلو در اتاق نشسته بودن ،كنارمادربزرگم نشستم و سلام كردم به پدربزرگم و توي خواب نميدونستيم كه فوت كردن ،بعد به من گفت برو قطره چشمم رو بيار و بريز داخل چشمم و بعد شروع كردن به سختي يه شعر خوندن كه من اصلا يادم نمياد ،خيلي برام جالبه بدونم تعبيرش چيه ممنون ميشم جواب بديد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان خیر است میتوانید برای ایشان فاتحه ای بخوانید

 335. اميداميدsays:

  سلام وقت بخير خواب ديدن به قبرستان رفتم سر خاك پدرم هر چي ميگردم پيدا نميكنم به ماموراي اونجا گفتم زدن تو سيستم تو سيستم هم چيزي نبود انكار قبر كلا تخريب شده باشه يا كسي رو به جاش دفن كرده باشن تعبير چيست؟ ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه کم شدن خیر و برکت از زندگیتان است

 336. سپیدهسپیدهsays:

  سلام.من خواب دیدم مادربزرگم که ۳ساله مرده زنده شده.خیلی هم تو خواب خوشحال بودم که بازم هست ولی یهو شنیدم که میگن باز تومرش عود کرده ولی سر پا بود و به ظاهر دردی نداشت عید بود و به من عیدی داد بیشتر از بقیه و من خیلی خوشحال شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده نیازمند بودن میت به خیرات است

 337. سپیدهسپیدهsays:

  سلام.من خواب دیدم مادربزرگم که ۳ساله مرده زنده شده.خیلی هم تو خواب خوشحال بودم که بازم هست ولی یهو شنیدم که میگن باز تومرش عود کرده ولی سر پا بود و به ظاهر دردی نداشت عید بود و به من عیدی داد بیشتر از بقیه و من خیلی خوشحال شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید

 338. رعنارعناsays:

  سلام .خواب دیدم پدرم که ۱۰ سال پیش فوت شده ‌.مریصه ‌.وفشارش بالاست ‌.داشت به زحمت خیار میخورد برافشارش ‌.گفتم بده من برات رنده کنم ‌.نداد ‌.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نیازمند دعا و خیرات هستند

 339. نسیمممنسیمممsays:

  سلام من در ابتدا خواب دیدم که در منزل جدید پدر مادرم یک مهمانی بزرگ هست و ازهمه دارند پذیرایی میکنند ، بعد وارد یک اتاقی شدم که دایی ام که 2 سال پیش بر اثر سکته فوت شدند دراز کشیده ، اول بهم گفت چرا نمیای پیش من و بهم سر نمیزنی ، من جوابی ندادم بعد ازشون پرسیدم حالت خوبه گفت نه ، توی خواب میدونستم که مرده گفتم حالت اونجا خوبه گفت نه خوب نیستم و از خواب پریدند . میخواستم بدونم تعبیرش چیه . ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه انجام تصمیماتی است که موجب شادیتان میشود

 340. فرنگیسمفرنگیسمsays:

  سلام.من خواب مادرم رو که سی روزه پیش بر اثر سرطان فوت شده دیدم. لباس شب زیبای مشکی پوشیده بود بر روی تخت نشسته بود و از تب و لرزی که داشت (که اصلا در این دنیانداشت )صحبت میکرد. من همیشه مادر را با لباس سفید زیبا دیده بودم تعبیر این خواب من را لطفا بگویید.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر نیازمند دعا هستند برایشان فاتحه ای قرائت کنید

 341. مهدی فردیمهدی فردیsays:

  سلام پدرشوهرم 7 ماه به رحمت خدا رفته خواب دیدم زنده هست و پشت به من بود اسمشو صدا کردم گفتم حاج آقا برگشت دیدیم یکی از چشماش رنگ سفید شده مثل اب مروارید که عمل نمیکنی منجر به سفیدی و کوری چشم میشه خواستم بدونم تعبیرش چیه ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان خیر است میتوانید برایشان فاتحه ای بخوانید

 342. سمیهسمیهsays:

  خواب دیدم پدر همسرم که فوت کرده من ندبدمشون اصلا، تو خواب به من میگن ایشون نمرده بوده و به تو دروغ گفتیم اما الان مریضه و بیمارستانه داره میمیره تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان خیر است میتوانید برایشان فاتحه ای بخوانید

 343. Haleh.Haleh.says:

  سلام اگه میشه جواب مو بدین لطفا?من مادرم جوون بود...۹ ماه پیش بر اثر بیماری فوت کردند اکثرا خوابشو میبینم امروز خواب دیدم مادرم خیلی مریضه بعد داداش کوچیکم هی بهم میگفت مامان داره میمیره برو پیشش بعد من که میرفتم میخوابیدم بغلش میخواستم بغلش کنم عصبانی میشد میگفت برو من خوبم?بعد تو خواب با خالم و شوهر یکی از خاله هام دعوا کرد (که وقتی زنده بود هم خیلی بهش بدی کردن) گریه میکرد? بهشون میگفت شما به این گنجشکا و بچه گربه ها غذا ندادین مردن??تو خواب مامانم چند تا گنجشک و گربه داشت??بعد مامانم حالش بد شد تو خواب انگار که نفس داشت قطع میشد??از خواب پریدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان خیر و نیکوست.میتوانید برایشان خیرات دهید و یا فاتحه بخوانید تا موجب آرامش روحشان شود

 344. غفاریغفاریsays:

  باعرض سلام سه هفته پیش دوستم رو برای عمل جراحی بردن و دیگه از زیر عمل بیرون نیامد .من هر روز برایش دعا میخونم و خواهش میکنم که به خوابم بیایید یک بار بخوابم اومده تو این مدت دیشب باز ب خوابم اومد و از جریان عملش پرسیدم گفت نباید دکتر منو اونروز عمل میکرد من گفتم دیگه تقدیرت تا اینجا بود گفت اره من عمرم تا اینجا بود در ضمن حالش خوب بود ولی لباس ابی بیمارستان هنوز تنش بود و فک کنم روی تخت بیمارستان بود و ب نظرم کمی چاق شده بود ولی ابراز نارضایتی نمیکرد و میدونستیم ک مرده هم خودش هم ما. خیلی دوستم داشت میتونه برلی این باشه ک هر وقت ازش میخام بخوابم میاد؟ یعنی اونم دلتنگمه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر دلتنگی تعبیر میشود برای ارامش روحشان قران قرائت کنید

 345. فاطمه.جفاطمه.جsays:

  سلام، مادربزرگم یک سال که به رحمت خدا رفتند. مادرم خوابشون رو دیدند که مادربزرگم آمده بوده تا من و دختر یازده ساله ام را به کربلا ببرد. گفته فقط میخوام این دوتا رو ببرم کربلا، مادرم بخاطر سنشون و اینکه قبل از فوت بیمار بودند گفتند شما نمی تونی و سختت میشه، مادر بزرگ گفتند برای من خیلی آسونه من همش دارم می رم کربلا و میام. بعد هم من و دخترم رو با خودش برده و مادرم میگه مثل تلویزیون تصويرتون تو خواب جلوم بود و دیدم تو حرم ها رفتید. خیلی ممنون میشم تعبیرش رو بهم بگید.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابشان خیر است میتوانند برایشان فاتحه ای بخوانند

 346. الالsays:

  سلام خواب دیدم که در اثر حادثه ای به کما رفته بودم و روی تخت بیمارستان بودم ، در بیداری یه آقایی هست که مجرده و مثل خودم تدریس می کنه و توی اتاق استادا فقط همدیگرو می بینیم و هیچ تماسی با هم نداریم. توی خواب دیدم این آقا یه لباس آبی روشن تنشه و داره توی نمازاش برای من دعا می کنه که به هوش بیام . و بعد از چند مدت به هوش اومدم. ممنون از شما

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابتان نشانه سلامتی شماست

 347. آبتین نجفیآبتین نجفیsays:

  پدر من در اثر سرطان فوت شدن ،خودشون اطلاعی نداشتن از مریضی ولی من خواب دیدم تو خواب به من میگن من سرطان دارم چرا به من راست نمیگی ،خیلی ضعیف و رنجور بودن ،من بخاطر مریضی ایشون رو برده بودم خارج از کشور دکتر میشه بگید تعبیرش چی میشه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان خیر است میتوانید برایشان فاتحه ای بخوانید

 348. SabaSabasays:

  سلام دوست من در اثر سقوط از چاهک اسانسور فوت کرده چند روز بعد چهلمش خواب دیدم زنگ زدن میگن بیا دوستت بهوش اومده من انتظار داشتم برم اونو تو گچ و حال بد ببینم وقتی رفتم لباس خیلی اراسته ای تنش بود صورتی رنگ دوستم ۱۶ سالگی فوت شد ولی تو خواب من انگار کوچیک تر بود بعدش باهم از چند اتاق و راهرو پیچ در پیچ رد شدیم رفتیم رسیدیم به اتاقش که اصلا شبیه بیمارستان نبود و خیلی شیک بود و اطرافش هم دو سه تا تخت دیگه بود و بقیش و یادم نیس ولی خیلی حس خوبی از حالش گرفتم و همش این حس و داشم که خوشحال میشه تعبیر این خواب و لطف کنین ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان خیر است میتوانید برایش فاتحه بخوانید

 349. زینب پورآزادزینب پورآزادsays:

  سلام پدربزرگم 10 ماه است که فوت شده اند و الآن مدتی است که دختر برادرشون پشت سرهم خوابمی بیند که پدربزرگم بیمارهستن و به ایشون میگن برو طلبی که ازمن داشتی رو از خالت که همسر پدربزگم خاله ی ایشون میشن بگیر میخواستم تعبیرش رو بدونم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به موفقیت شما در کارها و برنامه هایی اشاره دارد که از پیش برای آنها برنامه ریزی کرده اید.

 350. هدیهدیsays:

  سلام پدرمن چهار سال پیش فوت شد ومن دیشب خواب دیدم پدرم روی تخت بیمارستان هستن وبیهوش.من و مادرم کنارش هستیم ولییک لحظه به هوش میاد و میگه دخترم روبیارین پیشم و من رفتم کنارش و دستمو میگیره و داره یه چیزایی بهم میگه که دقیقا یادم نیست .انگار وقتی میزارمش تو قبر خودم هم باهاش تو قبر مردم و اونجا نشستم که بهمون گفتن منتظر باشید که بیان به اعمالتون برسن.اونجا دختر برادرم که زنده هستن هم بود و اون هم منتظر ولی انگار اون ترسش کمتر بود...تو قبرم و کلا اونجا ها مثلا ادم هایی رو می دیدم که چیزای برای مامورای اون دنیا توضیح میدادن.وقتی تو قبر نشسته بود یهو یادم اومد که حال مادرم اون دنیابعد ازمردنم چطوره و اینکه خانوادم چه حالی دارن تو همین فکر از خواب بیدار شدم همراه ترس و لرز

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان خیر است میتوانید برایش فاتحه ای بخوانید

 351. معصومهمعصومهsays:

  سلام.دختر هستم و سه ماهی هست ک برادر جوونم فوت کرده .برادرم در بیمارستان فوت کرده .روزاهای اخر حالش اصلا خوب نبود .هر وقت ب خابم میاید میبینم ک از بیمارستان ب خانه امده و کمی کسالت دارد .بار اخری ک امد زمان خاب بود همه و او خابیده بود .ب اون سر زدیم و دیدم ک ب حالت دمر خابیده صورتش از شدت گرما سرخ بود و خیلی عرق کرده بود جای سرد و خنک میخاست ک گفتم الان جاتو جلوی کولر میزارم تا خنک شی .زمانی ک زنده بود اصلا در گرما طاقت نمیاورد .لطف کنین تعبیرش و بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر نیازمند دعا هستند برایشان فاتحه ای قرائت کنید

 352. مریم عابدینیمریم عابدینیsays:

  سلام . پدرم یک سال و نیم هست که فوت کردن. همیشه خواب ایشان رو میبینم که شاد و سرحال و با لباس های بسیار تمیز و روشن هستند ولی دیشب خواب دیدم که تو رختخواب خوابیدن و هرزگاهی از گوشه دهانشون خون میاد . حتی سرخی رنگ خون رو هم میتونستم ببینم. و اینکه تو خواب میدونستم تا نیم ساعت دیگه فوت میکنن. تعبیرش رو میگین لطفا

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان خیر است میتوانید برایش فاتحه بخوانید و یا خیرات دهید

 353. سارمیسارمیsays:

  سلام و سپاس از پاسخ های به موقع برادر من 15 سال است فوت کرده. مجرد و در 30 سالگی. دیشب به خواب مادرم امد و صورتش و دستاش چند جا زخمای کوچک بود و به مادرم گفته مامان فکر کنم مریض شدم. (عذر میخوام) شلوارشو پایین کشیده اشاره به بیضه هاش کرده و گفته درد میکنه فکر کنم مریضی بدی گرفتم. بیضه هاش باد کرده بوده. بازم عذر میخوام از بیان خواب به این شکل. مامان خیلی نگرانه.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام تعبیر خوابشان خیر است.میتوانید برای ایشان فاتحه بخوانید و خیرات دهید

 354. سمیراباباییسمیراباباییsays:

  باسلام.نامزد من تازه فوت کرده هرشب خواب میبینم که حالش خوب نیست و تو بیمارستان بستری...ایشون به خاطر مریضی فوت کردن.میشه بفرمایید تعبیرش چی هست

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر نیازمند خیرات و دعا هستند برای ارامش روحشان قران قرائت کنید

 355. اميد قاميد قsays:

  با سلام ديشب خواب ديدم سگ كوچك قهوهاي رنگ اومد پيشم شروع كردم باهاش بازي كردن استفراغ كرد روي دست من تعبير چيست با تشكر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام مراقب حیله افراد سود جو در اطرافتان باشید

 356. سحریسحریsays:

  سلام 5ماه پیش مادربزرگم تصادف کردن و فوت شدن..و من چندروز پیش برای اولین بار تو این مدت خوابشو دیدم که زنده شده ولی بیمار بود یا تصادف کرده بود و غمگین به نظر می‌آمد و من همش ازش مراقبت میکردم و داروهاشو بهش میدادم..تعبیرش چی هست؟ با تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   باسلام خوابتان خیر است میتوانید برایشان فاتحه بخوانید

 357. هاله ستاریهاله ستاریsays:

  سلام. در ابتدا بسیار خوشحالم که به سایت شما سر زدم. چون با حوصله تک تک نظرات را خوانده و پاسخ می دهید. پدرم دوازده سال پیش فوت کردند. ایشان مشکل قلبی داشتند و دوبار تحت جراحی قلب قرار گرفتند و در آخر بخاطر لخته خونی که از قلب به مغز منتقل شد بر اثر سکته مغزی فوت کردند. من دقیقا در روز سالگرد وفاتشون خواب دیدم که دارم با تلفن صحبت میکنم پشت خط پدرم بودند اول حال دختر کوچکم را پرسیدند (که البته ایشان اصلا این بچه ها را ندیدند) من هم گفتم خوبه ولی کمی سرما خورده. بعد من حال پدرم را ازشون پرسیدم. در خواب میدانستم سالگرد وفاتشونه و ایشان فوت کرده اند. پدرم در جواب احوالپرسی من با بغض و گریه گفت بابا اینجا دوباره میخوان قلبمو عمل کنن. من هم در خواب پیش خودم فکر میکردم که پدرم که فوت کرده برای چی قلبشو میخوان عمل کنن؟ بعد یه تیم پزشکی رو دیدم ازشون پرسیدم عمل چقدر طول میکشه؟ گفتند حدود یک دقیقه! بعد من هم شروع کردم به دلداری دادن پدرم. در خواب فکر میکردم که بابام که فوت کرده! اینکه میگه قلبمو میخوان عمل کنن یعنی چی؟ نکنه تعبیرش اینه که کسی قلبشو شکسته؟ توی همین فکرها بودم که از خواب بیدار شدم. خیلی نگران پدرم هستم. به نظرتون حال برزخی ایشون خوبه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موضوعاتی که باعث ترس و استرس و از بین رفتن انگیزه شما شده اند را پیدا کنید و با آن رو به رو شوید و سعی کنید این مشکلات را حل کنید یا راههای دیگری پیدا کنید.

 358. زه محزه محsays:

  سلام من خواب دیدم خواهرم ک در اثر بیماری قلبی مرده زنده شده و تو بیمارستان دوباره به خاطر ببماری قلبی بستری هست و خانواده من به عیادتش میرن و من‌اجازه رفتن ندارم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر نیازمند خیرات و دعا هستند

 359. زه محزه محsays:

  خواب دیدم خواهرم ک ۵ ساله به علت بیماری قلبی فوت شده زنده شدن و این زنده شدنشون هی تو خداب توسط بقیه خانواده گفته میشه ولی بیماره و قلبش دوباره مریضه ۲ تا خواهرای دیگم دارن اماده میشن ک برن پیشش منم میخوام برم ک مادرم اجازه نمیده.من قراره به خاطر کار توی فروشگاه ی سفته ۵۰ میلیونی بدم میتونه به اون مربوط باشه؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   به نظر میرسد نیازمند خیرات هستند برای ارامش روحشان قران قرائت کنید

 360. زهرا .رزهرا .رsays:

  با سلام مادر من ۱۶سال پیش فوت کردن دیشب خواب می‌دیم بیماره ..یک ویروسی پخش شده خیلی مردم مردن و مادر من مریض شد و در بیمارستان بستری شد مدام پیشش میرفتم تا به دارو جواب داد و بهتر شد اما خیلی ضعیف شدع بود .بعد دکتر براش شیمی درمانی نوشت گفتم بهش میرم مشهد اومدم میام خودم میبرمت برای درمان و گفت هر ده روز یکبار باید انجام بده سپاس از شما

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایش خیرات دهید و فاتحه بخوانید

 361. زهرا .رزهرا .رsays:

  با سلام مادر من ۱۶سال پیش فوت کردن دیشب خواب می‌دیم بیماره ..یک ویروسی پخش شده خیلی مردم مردن و مادر من مریض شد و در بیمارستان بستری شد مدام پیشش میرفتم تا به دارو جواب داد و بهتر شد اما خیلی ضعیف شدع بود .بعد دکتر براش شیمی درمانی نوشت گفتم بهش میرم مشهد اومدم میام خودم میبرمت برای درمان و گفت هر ده روز یکبار باید انجام بده سپاس از شما

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایش فاتحه ای بخوانید

 362. اسدیاسدیsays:

  سلام .نوه عمه من پسر ۱۸ ساله ای بود که ۲۰ روز پیش به خاطر تصادف با موتور فوت کرد .چندبار تو این مدت دوستانش خوابشو دیدند که تو خواب به اونا میگه روحم در عذابه .تعبیرش چیه ؟ممنو میشم زود پاسخ بدین مادرش نگرانه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   میتوانید برایش خیرات دهید و فاتحه بخوانید

 363. کتایونکتایونsays:

  سلام پدرم ۹ ماهه فوت کرده و من هفته ای ۳ بار خواب ایشون‌رو میبینم آخرین بار خواب دیدم که ایشون سرطان دارند و چند روز بعد میمیرند و من تو خواب همش غصه میخوردم که زمان نگذره و روز مرگ نرسه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر دوری است برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید

 364. مسعودمسعودsays:

  سلام من خواب دیدم پدرم که ۵سال پیش فوت کرده اند، دچار یک بیماری روان شده و اجازه نمیدادند کسی به ایشان نزدیک شود و روی بدنشان آثاری مثل خودزنی دیده میشد خیلی ذهنم را مشغول کرده ممنون میشم جواب بدهید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، بایستی در بیداری تمام زندگی، باورها و قضاوت های درونی خود را مورد بازنگری و تجزیه و تحلیل دوباره قرار دهید.

 365. حدیثحدیثsays:

  سلام وقت بخیر من صبح خواب دیدم که خونه پدربزرگمم که توو واقعیت فوت شده وتوو حیاطم و شب بود و خالم میگه مگه نمیای بریم سر مزار اقاجون میگم اره میام با حول دمپایی میپوشم بعد میگم نه دوست پسرمم اونجاس میبینه زشته بعد کفش زرد میپوشم دارمشون توو واقعیت .بعد امبولانس اومد حیاط و انگار پدربزرگمو از بیمارستان اورده بودن خونه ولی من داشتم میرفتم مزارش ..یه دختر توو حیاط بود که انگار توو خواب میشناختمش گفتم تو نمیای گفت نه من وایمیسم تا امپوله بابابزرگو بیارن بعد گفتم تا بیارن میایم گفت نه بعد من رفتم انگار تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممنون ممکن است در واقعیت نیازمند دعای شما باشند برای ارامش روحشان فاتحه ای قرائت کنید

 366. شقايق جعفريشقايق جعفريsays:

  سلام خاله من خواب پدرم كه ١٠ ماه هست فوت شده اينطور ديده كه پدرمو خواب ديده كه يه ديوار بلندي جلوي خانه پدرم است پشت ديوار پدرم ايستاده و به خاله ام ميگه اين ديوار سُره من بايد اينو بيام بالا بيام تا برسم به خونه و كاملا هم پدرم لخت هست تا بتونه از ديوار بگيره بياد بالا و خالم ميگه من دستتو ميگيرم بيا ي بالا پدرو هم ميگه من روم نميشه و خالم ميگه شما هم عين پدرم عيبي نداره و وقتي مياد بالا از ديوار يه جاهاي از بدنشم خراش پيدا كرده و ميگه من هر دفعه كه ميرم سر كار ميام اين ديوارو بايد بيام بالا خيلي سختمه اگه ميتونين يكاري كنين اين ديوارو و خيلي هم لاغر و صعيف بوده توي خواب

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایش فاتحه بخوانید و خیرات دهید

 367. حسینحسینsays:

  سلام من خواب دیدم برادرم که حدودا 20 سال قبل فوت شده الان مریضه و یه دکتر اومده توی روستای خودمون وسط حیاط مدرسه معاینه کنه و از زیر فکش با دریل و مته یه سوراخ زد تا بالای سرش منم از توی ماشینم براش کیک اوردم دادم اونم خورد در همان حالت

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایش خیرات دهید و فاتحه بخوانید

 368. ثناثناsays:

  سلام‌. من عموم بیمار بودن و یک ساله ک ناگهانی فوت کردن و خانمش هنوزم بی قراره و من هم واقعا شوکه شدم. امشب خواب دیدم ک تو بستر بیماری هستن و میدونیم ک دارن میمیرن. زنعموم و مامانم شدیدا گریه میکردن من رفتم بهشون گفتم گریه نکنید ناراحت میشه و میترسه. بعد من و پدرم کنار عموم بودیم. عموم ک دم مرگ بود به من و پدرم گفت حاله ای از نور دور شما میبینم و من نگاه کردم دیدم ی حلقه ای از نور دور من هست( تو خواب اینطور حس کردم ک منظورش اینه ک من انقد پاک و باایمانم و پیش خدا مقربم ک حاله ای از نور دارم و ایشون چون دم مرگ هستن تونستن این حاله رو ببینن) سپاس

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند دعا و خیرات هستند برای امرزش روحشان صلواتی خیرات دهید

 369. KosarKosarsays:

  سلام ..خواب دخترعموم که براثر آتش سوزی مرده رو دیدم ،که تو حیاط قدیمی خونمون اومده بود به من میگف دست نزنید بهم که منفجر میشم انقد باد کردم که نگو تازه یه آمپول زدم یکم خوب شدم ،بعدشم من یکم براش میوه آوردم خورد رفت....

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای امرزش روحشان فاتحه ای قرائت کنید انشالله خیر است

 370. بهمن بهمنیبهمن بهمنیsays:

  مادر من حدود هشت سال پیش از دنیا رفتند. قبلش به مدت شش سال بیمار تو رختخواب بودند به طوری که سه سال آخر قادر به حرف زدن هم نبودند. دیشب من مادرم رو خواب دیدم در حالیکه مریض و ضعیف بود. البته به زور راه میرفت و کمی هم صحبت میکرد و من و خواهرم ازش مراقبت میکردیم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایش فاتحه بخوانید و خیرات دهید

 371. سارا خانومسارا خانومsays:

  سلام من خواب دیدم پدرم که چند ماهی هست به خاطر بیماری به رحمت خدا رفته شفا پیدا کردن از بستر بلند شدن و حرف میزنن، ولی بعدش یادم اومده که ایشون فوت کردن، من چند بار این خواب دیدم که پدرم شفا پیدا کرده پس از فوتشون. ممنون میشم تعبیرش و بگید بهم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایش فاتحه بخوانید و خیرات دهید

 372. معصومهمعصومهsays:

  سلام خسته نباشید .برادر من در حالت مریضی و در بیمارستان فوت کرده .هر بار ک در خابم میبینمش زمانیه ک از بیمارستان ب خونه اومده و مریضه و حال خوبی نداره .چیزی از ما میخاد؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممنون به نظر نیازمند دعا و خیرات هستند

 373. کاظم نجفیکاظم نجفیsays:

  سلام.شوهر خالم چند سالی است که فوت کردن خوابش رو دیدم که مریض بود خیلی بی حال رفتم خونشون با اشاره منو صدا کرد نشستم کنارش سرش رو پام بود خیلی حالش بد بود بعد رو کرد به دخترش گفت دست از سر این بردار ولش کن سکه هات رو ببخش دختر خالمم نگاهش میکرد بغض کرده بود گریه میکرد ( دختر خالم همسر من بود چند ماه بعد از ازدواج طلاق گرفت و من پنج سال سکه میدم بهش تمام درآمدم رو دارم میدم) من خیلی خوشحال شدم تو خواب خیلی زیاد که بهش میگفت ولی شوهرخالم وقتی نگاهم میکرد غم و اندوه زیادی تو نگاهش بود حالشم خیلی بد بود. ممنون میشم تعبیرش رو بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند خیرات و دعا هستند برای ارامش و امرزش روحشان صلواتی خیرات دهید

 374. امیر امیریامیر امیریsays:

  امروز صبح بلند شدم برای نماز صبح ولی حالشو نداشتم و خوابیدم، یعنی بیشتر وقت ها نمازهام قضا میشه. وقتی دوباره خوابیدم پدرم که سالهاست از دنیا رفته رو به خواب دیدم که به شدت بیمار بود و با تمام وجودم براش دعا میکردم در خواب، حتی لحظه ای گفتن از دنیا رفت و صورتش شبیه عمه خدابیامرز شد، دوباره در خواب زنده شد اما به همون حالت خوابیده ماند...با ما هیچ حرفی نمیزد..

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایشان خیرات دهید و فاتحه بخوانید

 375. آتوسا اکبریانآتوسا اکبریانsays:

  با سلام. امروز خواب دیدم برادرم که سالهاست فوت کرده اومده خونه پدرم.همه توی اتاق نشسته بودیم و یه آقایی که مثلا دکتر بود با یه پیچ گوشتی بزرگ سوراخهایی روی پیشانی برادرم ایجاد میکرد.وقتی که میخواست روی پیشونیش بالای ابروش رو سوراخ کنه خیلی به شدت پیچ گوشتی رو میچرخوند، پیچ گوشتی پشت چشمش فرو رفت و نزدیک بود چشمش رو دربیاره و برادرم بدنش میلرزید و خیلی حالش بد بود و دکتر هم میگفت نمیتونم ، نمیتونم.منم همش داد میزدم و گریه میکردم .برادرم از هوش رفت و بردنش یه اتاق دیگه و از خواب بیدار شدم. لطفا بگید تعبیر این خواب چی میشه.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایش فاتحه بخوانید و خیرات دهید

 376. MoMosays:

  سلام.امروز خواب دیدم عده ای اصراردارند به جمع چند تن ا،آشنایتن برویم ولی من اصرار داشتم به خانه عمه ام(فوت کردن)بروم وبه او کمک کنم. وارد خانه شدم شوهر عمم(فوت کردن)با صورتی روشن و بشاش جلو آمد ولی با عصا بودن و به سختی راه میرفتن ومحلی گفتم نشانم بدن ،منو بردن به سمت محل .عمه ام رو دیدم روی تخت خواب نشسته صورت ایشونم به همان صورت ولبخند می زد.از راههرو طولانی و قدیمی از در های قفل شده گذشتیم وبه حیاطی کوچک با اتاقکی شلوغ قدیمی با چراغ های روشن رسیدیم گفتم خوب شد من اومدم تا اینجا رو درست کنیم وشوهر عمم گفت قبلا خودم مقداری مرتب کردم .

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه آداب و معاشرت با دیگران است

 377. MoMosays:

  ممنون ولی دقیقا منظورتون از تعبیری که بیان کردید متوجه نشدم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   برای شادی روحشان فاتحه ای قرائت کنید

 378. جمال نجمال نsays:

  من دیشب خواب دیدم هلی کوپتر امداد و نجات نزدیک خونه پدری ما زمین نشسته و می خواد امداد رسانی کنه نزدیک که میشم می بینم اون شخص مریض مرحوم پدرمه که هشت سال پیش رحمت خدا رفته و من هم کمک می کنم که معاینه بشن ، لطف می کنید بگید تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید

 379. م‌.نم‌.نsays:

  پدربزرگم چند ماهی هست به رحمت خدا رفته به خوابمان آمده وگفته مریضم چرامنو به مشهد نبردید؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   برای ارامش روحشان فاتحه ای قرائت کنید

 380. نيكا•منيكا•مsays:

  ديشب خواب پدرم رو ديدم كه ٢ ماه پيش بر اثر بيماري فوت كردن دوباره مريض هستن و در حالت كما تو اي سي يؤ ولي خيلي مرتب نبود و دكتر معالجشون هم توي خوابم بودن و من جرّأت ديدشون رو ندارم و يك لحظه از دور ميبنم سرشون به يك طرف و كلاه هميشگي شون توي سرشون نيست ولي رو يك طرف از سرشون كه جراحي شدن بود و اينكه ميگن اندازه تومور ناحيه سرشون خيلي كوچيك شده ممنون ميشم تعبيرش رو بفرماييد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   به نظر نیازمند خیرات هستند برای شادی روحشان صلواتی خیرات دهید

 381. زهراکارگرزهراکارگرsays:

  سلام خواب دیدم پدرشوهرم که ۶ ماهه فوت کرده توی بیمارستان بستری بود ولی من تو خواب نمیدونستم که فوت شده و نگاهش میکردم و خیلی گریه میکردم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایشان فاتحه بخوانید

 382. albatrossalbatrosssays:

  سلام.نامزد من 6 ماه پیش خودکشی کرد و فوت شد دیشب خواب دیدم رو یه جایی خوابیده و به شدت لاغر شده،منم دس میکشم رو پیشونیش بهش میگم ببخشید اذیتت کردم و گفتم چرا خودتو کشتی و گریه میکنم (به خاطر اینکه قبل اینکه بخوابم گریه کردم و گفتم چرا رفتی و هی صداش میزدم ک چرا خودتوکشتی)اونم پامیشه سرفه میکنه منم میرم به داداشم میگم ببین زندس داشت سرفه میکرد تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بابد مواظب باشید حساسیت بیش از حد نسبت به مسایل نشان ندهید و از دخالت در همه امور پرهیز کنید.

 383. حبیبیحبیبیsays:

  سلام علیکم جمعه گذشته دم صبح حدود ساعت 4 صبح خواب دیدم دم در جایی شبیه بیمارستان منتظر بودم که برم و پدر شوهرم را که 10 سال پیش فوت کردن ببینم هر بار از مردی که دربان بود میپرسیدم کی میشه برم تو میگفت ساعت 4 میتونی بری .بعد درو باز کرد منم از چند راهرو رفتم تو تو یه اتاق پدرشوهرمو دیدم که با لباس سفید رو تخت دراز کشیده تا منو دید نشست سلام کردم و عرق پیشونیشو پاک کردم و به پیشونیش بوسه زدم .خوشحال بود و میگفت من برای شما خوشحالم تو خواب احساس میکردم نم عرق پیشونیش رو لبم مونده خواهش میکنم تعبیرشو برام بگین ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه قرار گرفتن در موقعیت های جدید است

 384. مهسامهساsays:

  پدر من حدودا. چهل روز پيش فوت كردن امروز بعد از ظهر ساعت ٧ خواب ديدم ايشون بازم توى بستر بيمارى هستن درست مثل قبل از فوتشون و من دارم ازشون پرستارى ميكنم و با گريه از خانواده خواهش ميكنم كه بابا رو از جاى دورى كه گذاشتيمشون بياريم پيش خودمون، توى خراب اينگار كه پدر رو برده بوديم يه شهر ديگه كه ازشون مراقبت كنن، پدر از روى عمد خودشون رو از تخت انداختن روى زمين و من كمك كردم كه برگردن روى تخت، اما چشم راستشون خون ريزى كرد و حالشون بهم خورد و مايعى صورتى رنگ بالا آوردن، اينگار كه بخوان خودشون رو از اين بدبختى راحت كنن.من پدر رو آماده كردم ببرم به يك مهمانى كه اونجا فردى از فاميل به لباسشون ايراد گرفت و پدر توان جواب دادن نداشت و من از جانب ايشون گفتم دنيا همينطور نميمونه به سر شما هم ميتونه بياد كه گرفتار بشين اما ميدونستم اين جواب پدرم نيست ، از عصر تا الان خيلى بهم ريختم و حال خوبى ندارم... معنى اين خواب چى بود؟ من فرزند آخر و دختر هستم، پدر در زمان حيات خيلى به من وابسطه بودن

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   به نظر میرسد نیازمند خیرات و دعا هستند برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید انشالله خیر است

 385. مرتضیمرتضیsays:

  سلام دیروز ظهر خواب دیدم پدرم رو برادرم با برانکارد برای عیادت مادرم آورده به بخش دیالیزی ک مادرم دیالیز میشه دقیق ندیدم دستش بود یا پاهاش ورم کرده از رو میله تخت آویزون بود و من هم رفتم جلو حال و احوال کردم باهش ظاهرش خوب بود ولی دستش یا پاش بود ک ورم داشت تعبیرش رو می خواستم بدونم ممنونم از شما

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام اگر در قید حیات هستند سلامتی خود را چک کنید اگر فوت کردند برایشان فاتحه ای قرائت کنید

 386. سانازسانازsays:

  سلام وقت بخیر. شش ماه هست که برادرم بخاطر تصادف از دست دادیم. یه مدتی هست که با زنداداشم که ازدواج مجدد کرده ارتباطم کم کردم...که شوهرش را با داداشم مقایسه نکنم و اینکه زنداداشم خیلی دروغ میگه و باعث اختلاف میشه...خواب دیدم تا خونه پدریم شلوغ هست و داداشم مریضه و اصلا چهرشون توی خواب یادم نیست فقط میدونم توی رختخواب خوابیدن و میدونستم مریضه..و من ناراحت بودم و نگران.و همش میگفتم کی باعث شده مریض بشی و اینجوری غمگین باشی..در صورتیکه قبلا اگر خوابشو میدیدم خنده رو و بشاش بود و همش نگرانم که نکنه داداشم بعد از وفاتش ارامش نداشته باشه.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممنون به نظر نیازمند دعا هستند برای شادی روحشان قران قرائت کنید

 387. رحمن دوستیرحمن دوستیsays:

  سلام وقت بخیر پدر مرحومم در خواب دیدم یه پیراهن یاسی رنگ تنش هست و احساس درد در شکم میکرد و می گفت زخم شده، پیراهنش بالا زدم و نگاه به بالای شکمش زیر قفسه سینه اش کردم و دیدم کمی حالت چروک هست گفتم بابا جون زخمی نیست، بهت نگفتم هر روز حمام نکن، به خاطر هر روز حمام کردن چروک شده . خیالش راحت شد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایش فاتحه بخوانید و خیرات دهید

 388. سپیده مسپیده مsays:

  خواب دیدم که نصف شب که من خوابم یه مرد ک خیلی شبیه به کسیه ک سرطان داره و مو و ابرو و مژه های کم پشت داره و یه لباس مثل شنل مشکی پوشیده اومد تو خونه و من و مادرم بیدار شدیم و رفتیم پیشش و گفتیم که تو کی هستی اون مرد همینجور گریه میکرد و باحالت زاری بمن میگفت که تو چرا این کارو بامن کردی من میپرسیدم که چکار کردم اون فقط تکرار میکرد که چرابامن اینکارو کردی

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است کسی با رفتارش موجب ناراحتیتان شود

 389. مریممریمsays:

  سلام، یکی از اقوام ما که جوان هم بوده ب تازگی فوت شده ظهر مادرم خواب دیده ک اون فرد ب همراه بقیه ی خانواده در دره ای عمیق در حال عبور بودن و این فرد هم یک لباس سفید به تن داشته این دره یک قسمتش سرسبز و یک قسمتش هم خشک بوده، این فرد به مادر من میگه من عمل قلب دارم همراهم بیا به تهران مادرم میگه نمیتونم گرفتارم با دستش پای مادرم رو میگیره، مادرم بهش میگه بیا دورکعت نماز بخوان، میگه آب نیست مامانم آب رو بهش نشون میده، و اون فرد شروع میکنه ب نماز خوندن رنگ زرد و پاهای پر لکه ای هم داشته وقتی داشته وضو می‌گرفته، منظورم ازاون فرد همین آدمی هست ک به تازگی فوت شده ولی در خواب مامانم نمیدونسته ک فوت شده

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، نشان دهنده حق امتیاز و آسایش در زندگی است.

 390. مهيامهياsays:

  سلام توروخدا خواهش ميكنم جواب بديد من مادر بزرگم يك ماهه كه مرده بعد مريض بود مادرم خواب ديده كه مادر بزرگم خونه ماست و مريضه و اون يكي مادر بزرگم براي عيادتش اومده خونه ما تعبيرش چيه؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابشان خیر است میتوانید برای مادربزرگتان فاتحه بخوانید و یا خیرات دهید

 391. محمد امینمحمد امینsays:

  با سلام مدتی است که خواب مادر مرحومه خودرا به صورت بیمار میبینم یعنی در خواب اورا درحال اه وناله ورنج از بیماری میبینم . با تشکر تعبیر آن چه میشود؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر نیازمند خیرات هستند

 392. ايمانايمانsays:

  باسلام ديشب خواب خاله وپسرخاله مرحومم راديدم كه حال پسرخاله خوب بوداماحال خاله پريشان بود ويك چشمش كاملاتخليه بود ومثل شب كاملاتريك وسياه بود تعبيراين خوابم چيست!؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است نیازمند یاری باشند

 393. مهسامهساsays:

  با سلام حدود ۶ ماه پیش پدر شوهرم فوت کردند و همسرم دیشب بعد از اینکه نماز صبح را خواندبه خواب رفت و خواب پدرش را دید و ازش پرسیده بود که بابا جات خوبه؟ و ایشون گفته بودند که آره جام خوبه و با اشاره به سرشون گفته بود که فقط ریشه های این درخت اذیتم میکنه ....خواب همسرم بسیا واقعی و واضح بود و بالا سر مزار ایشون درختی هم نیست ممنون میشم تعبیرش را بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ارامش روحشان فاتحه ای قرائت کنید

 394. AlirezaAlirezasays:

  سلام من خواب ديده أم پدرم كه به علت بيماري به تازگي فوت شده اند با هندوانه وارد خانه شدند ومن ايشان را بوسيده و سپس ايشان از بيماري خود گلايه ميكردند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نیازمند خیرات هستند

 395. رضاییرضاییsays:

  سلام دختری ۳۷ ساله و مجرد هستم ۲۸ ساله که مادرم رو در اثر سکته مغزی ازدست دادم خواب دیدم رفتم منزل قدیمی که سالهای دور ساکن بودم و به شدت و پشت سرهم زنگ میزنم که دررو بازکنن میخوام مادرمو ببینم دختری نوجوون دررو باز کرد و گفت مادرت رو تخته مریضه وارد شدم ولی چهره مادرم و کسی تو اتاق خوابیده باشه ندیدم ولی میدونستم مادرمه و هر چی صداش میکنم جواب نمیدهنیخواستم بدونم تعبیرش چیه؟؟تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابی که دیده اید خیر است میتوانید برای مادرتان فاتحه بخوانید و یا خیرات دهید

 396. AtefehAtefehsays:

  سلام من چند شب قبل خواب دیدم ک مادرم ک فوت شدن بخوابم امدن و گفتن ‌ک مریض احوال هستن و من بهشون گفتم ک برات دارو درست میکنم .چند شب بعد دوباره خواب دیدم ک روبروی مسجدی هستیم و بهم گفتن صدقه بده . معنی این خوابا چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به شما هشدار می دهد که در برابر آسیب هایی که اطرافیان به شما خواهند زد، از خود محافظت نمایید.

 397. فائزهفائزهsays:

  سلام من خواب دیدم بابا بزرگم که جمعه ۱۱هم مرداد مرده توبخش ای سی یو قبل مرگش هرکس می رفت می گفت منو ببرین. تو خوابم میدونستم مرده از بیمارستان زنگ زدن گفتن بابابزرگتون بهوش اومده حالا درحالی تو خوابم میدونستم مرده تشیع شده با خودم میگفتم‌یعنی کی رو خاک کردیم رفتیم بیمارستان از دستش روبوسیدم تو خوابم التماس می کرد ببریمش بعد نمیدونم چی شد تو برگشت خورد به چندسال پیش همه خانواده دور هم جمع بودیم بابا بزرگم سر سفره نشسته بود یه لبخند کوچک هم داشت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب فقط یک یادآوری یا تداعی است و هیچ معنای خاصی ندارد.

 398. BaharnikpanahBaharnikpanahsays:

  سلام و خسته نباشید خدمت شما من دیشب خواب دیدم مادر بزرگم که ۵ ماهه در اثر بیماری فوت شدن این اتفاق ها ینی تو خونه همسایمون اتفاق میوفته یه نظر بیمارن باز دکتر گفته یه ساعت دیگه میمیره ولی تو این یه ساعت خیلی اذیت و درد میکشه منم خیلی گریه و زاری میکنم بخاطر اینکه اذیت نکشه با یه چوب زدم تو سرش که ینی زودتر بمیره و اذیت نکشه بعد زدن من میمیره منم با کلی ناراحتی از خونه همسایه مون در میام گریه کنان میدوم خونه مادربزرگم اینا بعد تو یه نظر میبینم تو خونه خودمون هستیم خیلی زیبا خشگل و تپل شده من و مامانم باهاش نشستیم مثل همیشه تر و تازه و با چادر همیشگیش اومده نشسته خونمون من و مامانم میگیم بهش دیدی گفتیم بخوری هم مریض نمیشی هم نمیمیری تو یه نظرم میبینم فامیلای مادرم میخوان بیان مراسم فوت مامان بزرگم منو صدا کردن من رفتم یه پسر بچه گم شده بود از من پرسیدن این بچه کیه گمشده منم گفتم فلان کس یه خواب عجیب و غریب و خیلی خیلی درهم بود این چه معنی داره خواهشا زودتر پاسخ بدید خیلی تو فکرم ممنون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید و نشان دهنده شادشدن شما در زندگی در اینده ای نزدیک است

 399. آینازآینازsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم. خانم همسایمون که چند ساله فوت شدند توی بستر بیماری بودند و صورتشان زرد شده بود من به عیادتشون رفتم برای بار دوم هم به عیادتشان رفتم دیدم خونشون مهمونه و برگشتم. باز بهشون سر زدم گفتن که حالشون بهتر شده.تعبیرش چی میتونه باشه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر نیازمند دعا و خیرات هستند

 400. مجاهدمجاهدsays:

  مادربزرگم خواب دیدند که پدرش که فوت کرده بیمار است و از او درخواست دکتر می کند و داد و بیداد می کند و کاغذی به مادربزرگم می دهد که روش نوشته فاطمه زهرا (س).

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   به نظر نیازمند خیرات هستند

 401. مارالمارالsays:

  سلام.دیشب خوابی دیدم که باعث شده بشدت حال روحی بدی داشته باشم و دایما اشک تو چشمام جمع میشه. پدرم ۶سال پیش براثر بیماری فوت کردن. و در تمام مراحل مریضی و درمانشون من کنارش بودم. دیشب خواب دیدم در یک مکانی شبیه بیمارستان هستیم. پدرم یک اتاق داره و بشدت مریض و‌رنجوره. و دکترها بمن گفتن فوت کرد. و به همه منجمله مادرم هم گفتن. من اومدم پیشش بانارحتی و اندوهگبن. اما بعدازچند دقیفه دیدم زنده هستن. و شروع کردم به دکترها و پرستارها بحث کردن که چون ازش ناامید شدین حق نداشتین اینقدر بی توجه باشید که متوجه نشدین هنوز زندست. و پدرم بسیار پدرم دردمند و رنجور بود. در همون حین که من رفتم به مادرم گفتم پدرم اینبار فوت کرد. و وقتی مادرم اومد دید بامن دعوا کرد. که چرا اونکه یکبار مرده بود دوباره بهش رسیدگی کردی که به زندگی برگرده وباز با این وضعیت بمیره لطفا بگید تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظرمیرسد نیازمند دعا خیرات هستند برای امرزش و ارامش روحشان صلواتی خیرات کنید

 402. MhmdMhmdsays:

  سلام من مادرم، امروز عصر خواب دیدن ک مادر بزرگم که چند وقتی هست فوت شدن در بستر بیماری بودن، تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خیر است میتوانند برای ایشان فاتحه بخوانند

 403. فاطمهفاطمهsays:

  سلام من پدرم دو ماهه فوت کرده. خواب دیدم خیلی لاغر و مریض شدن. پدرم منو بوسید و در آغوش گرفت. من بخاطر مریضیش گریه میکردم. گفتم داروهاتو میخوری گفت منتظرم دخترعموت حقوق بگیره برام بخره. قبل از مرگشون داخل بیمارستان بودن وخیلی لاغر شده بودن. چند وقت قبل اینکه به بیمارستان برن اصلا با من حرف نمی‌زدن. ولی وقتی مریض شدن من بهشون زنگ زدم و به ملاقاتش رفتم. پدرم خونه خودشو کلا به نام زنش کرده که چیزی به من نرسه. حالا تعبیر خوابمو ازتون میخواستم. ممنون میشم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند خیرات و دعا هستند

 404. ناهیدناهیدsays:

  سلام مادرم چند ماه پیش فوت شدن و چندباری به خوابم آمدن دوبار اول خواب دیدم در بیمارستان بستری هستن و به عیادت میروم دوبار هم ایشان را نگران دیدم و منتظر آمدن من به خانه هستند بار اخر بعد از اذان صبح خواب دیدم پشت بوم خونه چند قبر هست که بعضی هاشون جنازه دارن ولی روشون خاک ریخته نشده و یکی از جنازه ها زنده است و عمق قبر زیاد بعد مادرم و در کفن دیدم که زنده اس و من روی صورتش و بو کفن میپوشونمو میگم بخواب بعدش بدون کفن در بستر بیماری بود و کلافه من و خواهرم سعی میکردیم آرامش کنیم تا اینکه متکا رو از زیر سرش برداشتم و دستم و گذاشتم بعد اون گفتم الان خوبه بهم خندید میشه بگید تعبیر این خواب هام چیه تو این مدتی که این خوابهارو میبینم از نظر روحی مناسب نیستم و آشفته ام

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایشان خیرات دهید و فاتحه بخوانید

 405. محمد حسنمحمد حسنsays:

  سلام وقتتون بخیر خوابی دیدم در مورد پدرم که سه ماه پیش در اثر سرطان در گذشتن و ما خانه خود را فروختیم و خرج قرص پدر کردیم. خواب دیدم ما دوباره به همان خانه رفتیم و میخواهیم انجا زندگی کنیم اما خانه خراب شده است و پدرم هنوز آنجا مریض بود اما مثل قبل کار میکرد و در حال درست کردن خانه بود.تعبیرش چیست؟!تو رو خدا حتما جواب بدین

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برایشان خیرات دهید و فاتحه بخوانید

 406. ميثمميثمsays:

  سلام پدرم بيست و چند روز پيش از دنيا رفته. خواب ديدم كه ايشان مريض است و در حين كسالت در بيمارستان از دنيا رفت. البته پدر من در بيمارستان و به همين صورت كه خواب ديدم در واقعيت از دنيا رفتند. لطفا در مورد زمان خواب ديدن هم توضيح بدهيد.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند خیرات و دعا هستند

 407. سپیدهسپیدهsays:

  سلام و خسته نباشید من یکسال پیش پدرم را در اثر سرطان از دست دادم, غیر از روزهای اول که پدرم رو در حالت های بسیار خوب و زیبا و خوشرو خواب میدیدم چندین ماه هست دیگه خوابشو نمیبینم تا حدود ده روز اخیر که در این ده روز با آقایی آشنا شدم به قصد ازدواج در این ده روز سه بار خواب پدر رو دیدم و هر سه بار به اشکال مختلف در بستر بیماری بوده و از درد به خودش میپیچیه و با من هم بد خلقی میکنه و حرفی نمیزنه, لطفا راهنمایی کنید چه تعبیری دارد خیلی ذهنم درگیر و غمگینم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممنون به نظر میرسد نیازمند خیرات و دعا هستند

 408. هستیهستیsays:

  سلام،مادر من حدود دو سال نیمه به خاطر بیماریه قلبی به رحمت خدا رفتن،من خیلی بهش وابسته بودم و خیلیم دوسش داشتم،شاید در طول حیاطش کار خاصی براش نکرده باشم ولی واقعا بیشتر از هرکسی دوسش داشتم،بعد ازمرگش واقعا از لحاظ روحی احساس خلا و نا امیدی شدید میکنم،بارها تو خواب دیدم دوباره بیمار هستن وگاهی نمیتونن نفس بکشن و فوت میشن دوباره،گاهیم بعد از مرگ دوباره زنده میشن،دیشب دوباره خواب دیدم در اثر بیماری ناتوان شدن و حال بدی دارن و من آمادشون کردم که ببرم دکتر،تعبیرش چی میتونه باشه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند خیرات هستند برای ارامش روحشان صلواتی خیرات کنید

 409. م.کم.کsays:

  با سلام حدود سیزده سال پیش خواهرزاده نه سالم که دختر بود رو از دست دادم تا سه سالگی بچه سالم بود بعد یه بیماری ناعلاج گرفت که حتی قادر به حرف زدن هم نبود و در نه سالگی از دنیا رفت الان خواب دیدم بهم خبر دادن خواهرزادم فوت کرده و من خیلی ناراحت و گریه میکردم رفتم بالا سرش داخل ظرفی پر از یخ بود هی مدام میگفتم خاله چرا از پیشمون رفتی که یهو صدام زد خاله من زنده ام من سردم شده من رو ببر پیش مامانم از شدت خوشحالی گذاشتم داخل پتو و کل کوچه رو فریاد میزدم شفا گرفته و بچه رو دادم به خواهرم و سرم رو بردم سمت آسمون که چهارتا کبوتر نورانی سفید از بالا سرمون رد شدن همه میگفتن این کبوترها ، کبوتر شفا هستن با کلی خوشحالی از خواب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند دعا و خیرات هستند و ممکن است فردی نشانه صلح برای شما بیاورد

 410. ش. مش. مsays:

  سلام پدر من یک ماهه که فوت کرده ایشون سرطان داشتن و در بیمارستان فوت کردن من همیشه خوابشون رو میبینم خیلی هم دوسشون داشتم الان چند باری خواب دیدم که میگه من نمردم. تو بیمارستانه هنوز و خوب شده انگار که اونا کسی که خاکش کردیم یه نفر دیگس.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه سلامتی و دوری از بیماری هاست

 411. رضا کدوریرضا کدوریsays:

  سلام من پدرم دوسالی است که فوت کرده امروز صبح خواب دیدم که او مریض است و چندروز دیگر میمیرد و اورا میخواهند زوتر بکشند و در بهشت زهرا است و به شدت دارد گریه میکند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه سلامتی روحی و جسمی است

 412. نهال رادفرنهال رادفرsays:

  سلام من پدربزرگم 12 سال هست در اثر بیماری فوت شدن. دیشب خواب دیدم پرستار آقا تو اتاقشون بود.بعد پدربزرگم منو صدا زدن گفتن چرا با این پرستار ازدواج نمی کنی

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است برای امرزش روحشان صلواتی خیرات کنید

 413. زهرازهراsays:

  سلام،پدر بزرگم ۴ ماهی است که فوت شده.چند وقت پیش هم مادر و هم خواهرم خواب دین که ایشون در بستر بیماری هستند.خواهرم هم خواب دید که در بستر بیماری است و سرش را میزند تعبیر این خواب ها چیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر ان است که به دعا نیازمند هستند

 414. طاهرهطاهرهsays:

  سلام من خواب دیدم مادرم که مرده همچنان مریض و ناراحت ودر رختخوابش ادرار فراوان کرده طوری که کل تشکش خیس شده بود با داداشم میخواستیم ببریمش دکتر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه سلامتی و طول عمر است

 415. ویداویداsays:

  پدر بزرگ و مادر بزرگ من سالهاست که فوت شدن دیشب خواب دیدم که مادر بزرگم بیمار هست و من کمک میکنم و ایشونو به بیمارستان میرسونم و حس میکردم که نزدیک فوتشون هست. بعد از این خواب، خواب پدر بزرگم رو دیدم که دقیقا همین صحنه تکرار شده.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه بیماری و اندوه و ناراحتی است

 416. پروانه حسینیپروانه حسینیsays:

  سلام من خواب دیدم شوهرم که ۵ماه پیش فوت کرده الان مریضه و تو اسایشگاه روانی بستریه و من دوبار به عیادتش رفتم ازش خواستم برگرده اما گفت از بیرون میترسه ک اونجا راحته اما من از اینکه اونجا بود خیلی ناراحت بودم و عذاب وجدان داشتم تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است برای ارامش روحشان قران بخوانید

 417. يوسفيوسفsays:

  سلام پدرمن حدود9سال ميشه كه به رحمت خدارفته ديشب خواب ديدم پدرم درحال تهوع واستفرغ مي باشدومن رادرآغوش خودگرفته وفشارميدهدميشه محبت كنيدتعبيرش رابگوييد متشكرم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر دلتنگی است برای شادی روحشان قران بخوانید

 418. نازنین حسین زادهنازنین حسین زادهsays:

  سلام من مادر خودم رو ۴ سال پیش در اثر بیماری از دست دادم اما چندین بار خواب دیدم که باز به همون شکل بیمار هستن و من در نگران و در حال مراقبت از ایشان چه تعبیری دارد؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه سلامتی است

 419. اميراميرsays:

  سلام تعبير خواب مردن يك فرد بيمار چيه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر عمری دراز تعبیر میشود

 420. علی جمعلی جمsays:

  سلام و عرض ادب خانمم خواب دیده که مرحوم پدرم در بیمارستانه و حالش خوب نیست و نهایتا فوت میکنه.و پدرمو تشییع جنازه می کنند و حتی سر مزارش هم گریه میکنه.بفرمایید تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید انشالله خیر است

 421. shaylin mirzayishaylin mirzayisays:

  سلام وقت شما بخیر مادر بزرگ من حدود ۲۵روز گذشته به دلیل سرطان فوت کردن و مادر من چندین بار هست که خواب میبینن ایشون زنده هستن و در بستر بیماری یکبار خواب دیدن که خیلی مریض احوالن و سرشون روی پای مادرم هست و دفعه آخری که خواب دیدن مادربزرگم باز هم بی حال ومریض بودن و لباس مامانم(فکر میکنن که یقه لباسشون بوده) که کنارشون نشسته بودن رو محکم گرفته بودم و میکشیدن سمتشون و رها نمیکردن میشه بگید تعبیرش چی هست؟! مامان بزرگم از چیزی ناراحت هستن؟!

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند دعا و خیرات هستند برای ارامش روحشان صلواتی خیرات کنید

 422. الناز غالناز غsays:

  سلام حدود يه ماه ديگه ٤ سالگرد فوت پدرم هست خواب ديدم همه دوستام كه با هم قهر هستيم در منزل مادريم نشستيم و پدرم توي اشپزخانه خوابيده بعد يهو حالش بد مي شه تب شديد مي كنه و منم مي خوام پاشويش كنم... ?

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر نیازمند دعا و خیرات هستند

 423. فاطمه صادقیفاطمه صادقیsays:

  سلام،من خواب میدیدم پدرم که فوت شدن پیس منو مادرم نشسته اند ومن ومادرم به پدر فوت شده ام میگوییم که بابا چند روزه دیگه شما میخاید سرطان بگیرید بابام هم در جواب ما میگوید نگران نباشیدخدا کریمه تا چند روز دیگه را فقط بسپارید به خداوند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ایشان خیرات کنید.

 424. مهرنازمهرنازsays:

  سلام من خواب دیدم تو خونمون جشنی بر پاشده،اما پدرم که ۶ ماه پیش فوت شدن توی اتاق رو تخت خوابیدن و من از دلتنگیه،زیاد فقط بوسش میکردم و گریه میکردم و از اینکه اینطور مریضن خیلی ناراحت بودم یکی از اقوام که به تازگی باهاشون بحث کرده بودم توی خوابم کنارم بود و من میدونستم این یه خوابه و اون شخص رو التماس میکردم و گریه میکردم که یه جوری منو بیدار کنه تا من دیگه بابامو اینطوری نبینم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید و نشان دهنده شادی در اینده ای نزدیک برای شما خواهدبود

 425. ندانداsays:

  سلام من ساعت ده صبح خواب دیدم که دایی عزیزم که ۲۴ ساله بود و قبلا فوت شده بر اثر یه آمپول سمی به بیماری وبا دچار شده و در طبقه پایین و مخوف یک بیمارستان تحت مراقبت است دیوانه وار به دیدارش رفتم و کفش پایم نبود خدمه انجا به من گوشزد کردند که کفش بپوش تا بیمار نشوی اما من گوش ندادم و پا بر زمین نم دار بیمارستان گذاشتم و داییم رو در بین اتاق ها پیدا کردم با دوستش در حال عوض کردن لباس های سفیدش بود و صورتش به علت بیمااری گل انداخته بود و شروع کرد با من صحبت کردن اما بخاطر بیماری نتوانستم بغلش کنم و همانجا در فضای تاریک و الوده ی بیمارستان حرف زدیم و من از اینکه او زنده بود و از مرگ رهیده بود خیلی خوشحال بودم .

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه سلامتی خانواده تان است

 426. عباس باقری فهرجیعباس باقری فهرجیsays:

  سلام دیشب خواب دایی خدابیامرز م دیدم که اومد اتاق بزرگ دیدم چندنفرکنارهم دراز کشیده بودن مثل بیمارستان پاهای همه اینها ی که دراز کشیده بودن شکسته بود من اومدم داخل به دونفردست دادم و احوال پرسی کردم که داشتم خداحافظی میکردم که دایی صدام زد که بیاکمکم کن زیر پاهای منو بگیر برم بالاتر که منم کمکشان کردم وبیدارشدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند دعا و خیرات هستند

 427. فاطمهفاطمهsays:

  سلام خسته نباشید . من خواب دیدم برادرم که مُرده ۷ سال پیش مریضه و به همراه دوست برادرم (من و دوست برادم هم دیگه رو دوست داریم )برادرم رو بردیم دکتر من جلو نشستم و دوست برادرم دستم رو گرفت و تند تند بوسید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه احوال خوب ایشان است

 428. احمداحمدsays:

  سلام خسته نباشید . من خواب در مورد مُرده ندیدم خواب چیز دیگس ممنون میشم کمکم کنید . من خواب یه دختر رو دیدم که قبلا همدیگه رو می خواستیم ولی به هم نرسیدم الان ازدوواج کرده دیدم که شوهرش تو خونه هست ولی میاد تو بغل من می خوابه و شوهرش هیچی نمیگه دو بار تکرار شد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه شروع روابط عاشقانه جدید است

 429. ستارهستارهsays:

  سلام من پدرمو دو ساله كه از دست دادم بر اثر بيمارى ريه بيشتر خواب ايشون رو ميبينم با همون بيمارى كه نفسشون ميگيره و گاهى از حال ميرن در اثر تنگى نفس و من هربار تو خواب ميدونم كه دارم از دستش ميدم و رنج ميبرم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند دعا و خیرات هستند

 430. سویسویsays:

  سلام سال پیش مادربزرگم بر اثر تصادف تو ماشین بابام فوت شدن خواب دیدم دیشب یه جایی هست که برای ورودش باید رمز اونجارو بلد بود دیدم بابام رمزشو زد وارد یه اتاق شدیم که شبیه بیمارستان بود ولی فقط مادربزرگم اونجا بود و میگفت سکته کرده و قلبش درد میکنه من و بابام باهاش روبوسی کردیم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است برای ارامش و امرزش روحشان صلواتی خیرات کنید

 431. آتنااحمدیآتنااحمدیsays:

  سلام .خواهر من با داره وازدست خواهرشوهرش به خاطر حرفهایی که بهش زدهخیلی دلش شکسته وافسردگی گرفته .من حدود 11صبح خواب دیدم پدرم که براثر مرگ مغزی فوت شدن مجددا راهبه بیمارستان شدن وتو کما هستن ونمیتونم من تو بیمارستان چکار میکردم .بعدیهو خواهرشوهر خواهرم اومد گفت تو بخش ولی سی یو جانبود همه تجهیزات واوردیم اینجا برای بابات .انگار داشت کارای بیمارستان بابا رو اون انجام میداد.بعد من رفتم بابا رو دیدم .چشمای بسته بللباس سفید احساس کردم انگشتای دستش مشکل داره وزیر تختش هم روی زمین خونی بود .ومن انگار تو خواب میدونستم بابا مرده.خواهرمو مامانم اومدن اونجا به خواهرم گفتم بابا اتاق بغلیه .گفت من دلم نمیاد ببینم.الیته درواقعیت تو بیمارستان بابا این اتفاق افتاد که جانبود و تجهیزات ویژه آوردن براش تو بخش .من فقط نگاه میکردم انگار خواهر شوهر خواهرم کارای بابامو میکردوسعی داشت مارو راضی نگهداره

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام خواب بعد از اذان صبح تعبیری درست ندارد و جای نگرانی وجود ندارد

 432. علی محمدیعلی محمدیsays:

  سلام من 5سال پیش مادرمو از دست دادم به خوابم اومده بود که یه جایی در صحرا که میشناسمش اب میامد باهم میرفتیم اونطرف از زمین گیاهی که سرش گل مانند بود باهم میخوردیم بعدش میامدیم این ور آب حالش خیلی بد بود میخاست بیفته میگرفتمش کلی هم گریه میکردم یه هویی بیدار شدم ساعت از دو گذشته بود خیلی نگران تعبیرش چی هست با تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به نظر میرسد نیازمند دعا و خیرات هستند برای ارامش روحشان صلواتی خیرات کنید

 433. ايبراهمىايبراهمىsays:

  سلام من زنم مادم چهار سال فوت كرده امشب توخواب ديدم خيلى كوجك شده بود بغلش كرده بودم دست وسورتش و ميشستم خيلى گريه ميكردم به خدا گفتم اگه مادرم خوب بشه نذر ميكنم يه ماه روزه بگيرم ممنون براى باسختون

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان خیر است میتوانید برای ایشان خیرات دهید و فاتحه بخوانید

 434. علی حسین پورعلی حسین پورsays:

  سلام من اولش خواب دیدم در جمعی خانوادگی مادر بزرگ فوت شده ام کمی بیمار است اما بعد از صرف ناهار حالش خوب سد. یهو خوابم پرید تو بیمارستان انقدر حالش بد بود اما نمیدونم چطوری محکم چسبید ب قسمت راست بدنم من هم کشان کشان اما براحتی تا تخت خواب بیمارستان حملش کردم زمانی ک گذاشتمش دوی تخت ی تکه از جگر یا ریه اش ب بیرون افتاد و دکترا گفتند ک حالش اصلا خوب نیست. ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   انشالله خیر است برای آرامش روحشان میتوانید فاتحه ای بخوانید

 435. زهرازهراsays:

  سلام مادربزرگم فوت کرده خیلی وقت پیش مامانم دیشب خوابشو دیده که ازش آب میخواد ومیگه خیلی تشنه ام آب میده تشنگیش رفع نمیشه و هم میگه خیلی مریضم تعبیرش چیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   برای رفع نگرانیشان میتوانند برای مادر مرحومشان خیرات دهند و یا فاتحه بخوانند

 436. مژگان ریاحیمژگان ریاحیsays:

  سلام مادربزرگم فوت کرده دیشب خواب دیدم داره گریه میکنه و ناراحت بود فکر میکردم مریض بود به بابام گفتم ببرش دکتر تعبیرش چی میشه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   اوضاع و احوال ایشان خوب است و جای نگرانی نیست

 437. ماه گل براتیماه گل براتیsays:

  سلام پدر و مادر شوهر من فوت کرده اند من خواب دیدم که اونها زنده اند وبیمارند وخانه خواهر شوهر بزرگم هستند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خیر است میتوانید برایشان فاتحه ای بخوانید

 438. ZohrehZohrehsays:

  با سلام من خواب مادرم که چند ماه پیش در اثر سرطان از دست دادم دیدم توی بیمارستان بود حالش خوب نبود لطفا بگید تعبیرش چیه ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام برای ارامش روحشان صلواتی خیرات دهید انشالله خیر است

 439. نازنیننازنینsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم پدر شوهرم که دوساله فوت شدن دربیمارستان بستری است ومن تنها به عیادتش میروم ومن ازش سوال کردم خوبی ولی جواب نداد. تعبیرش چی میتونه باشه.ممنون از پاسختون.