تعبیر خواب محمدرضا گلزار

شاید خواب محمدرضا گلزار را که کمتر کسی است با اسم و رسم ایشان آشنا نباشد،خیلی از دختر خانم های جوان تجربه کرده باشند در واقع میتوان یک تعبیر برای دیدن رویای محمدرضا گلزار بر اساس نظریات و تفسیرهایی که بزرگان ارائه کرده اند اورد دیدن چنین شخصی در خواب به تعبیر این است که در چند روز آینده و یا در ماه های پیش رو با فردی ملاقات میکتیم که او را از صمیم قلب دوست داریم و این دیدار باعث تغییر روحیه و یا خوشحالی صاحب رویا خواهد شد

سوال: سلام من خواب دیدم که دیشب با محمدرضا گلزار در پارک قدم می زدیم و دیگران برای گرفتن امضا پیش ما می امدند و من حتی خودمم نمیدونستم که پیش چنین شخصیتی چکار میکنم ولی ایشون را خیلی دوست دارم و دلم میخاست که شوهرم باشه و یا حداقل برای یکبار هم که شده دستم را روی شونه هایش بگذارم و از نزدیک ببینمش تعبیرش چیه؟

پاسخ:شما با کسی روبه رو خواهید شد که با دیدنش شوکه می شوید و با امدن ایشان در زندگی شما اتفاقات خوب و تازه ای برایتان روی خواهد داد

سوال: سلام من دختر 18 ساله و مجردم خواب دیدم که محمدرضا گلزار را از نزدیک می بینم و کنارش میرم و باهاش دست میدم و اونم منو می بروسه و با من صحبت میکنه تعبیرش چیه؟

پاسخ: یک رابطه عاشقانه و عاظفی بین شما و جنس مخالفتان که از دوستان و نزدیکان شما در اقوام میباشد ایجاد میشود

پرسش توسط کاربر: من زنی متاهل هستم و صاحب دو فرزندم دیشب خواب دیدم که با محمدرضا گلزار همبستر شده ام و حرکت های عاشقانه و عاطفی با هم انجام میدادیم و روی تخت بودیم که ناگهان همسرم به منزل امد و متوجه این قضیه شد و حسابی من را کتک زد معنیش چیه؟

پاسخ:کمی بیشتر مراقب باشید محتمل است بخاطر یک رفتار اشتباهی که از شما در چند روز اینده سر میزند با همسر خود دچار اختلاف و یا دعوا شوید

سوال توسط یکی از اعضای سایت توپ تاپ: من دیشب خواب دیدم که محمدرضا در یک مجلس مهمانی هستم و بعد از اینکه میخاستن خارج بشن من دویدم به سمتش و خودکار و کاغذ دراوردم تا ازش امضا بگیرم ولی هر کاری کردم موفق نشدم ازش امضا بگیرم و از من فرار میکرد تعبیرش چیه؟

پاسخ:یک شکست عاطفی و روحی را در یک رابطه عاشقانه را تجربه خواهید که در اثر ان روحیه شما ضربه خواهید دید و ممکن است مدت ها افسرده و غمگین باشید

برای مطالعه ی مطالب بیشتر درباره همین موضوع روی ادرس زیر کلیک نمایید

خواب گلزار

تعبیر خواب اشخاص معروف

14 نظر

 1. محمودیمحمودیsays:

  من خواب دیدم با محمدرضا گلزار به رستوران و سینما و پارک رفتیم و خیلی با هم صمیمی بودیم تعبیر این خواب چی هست

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   این خواب اشاره به موقعیت های جدیدی دارد که به شما کمک می کند تا به بیان استعداد ها و مهارت های خود بپردازید.

 2. MelyMelysays:

  سلام من خواب دیدم اولش با محمد رضا گلزار حرف می زدیم و... ولی بعدش ازم خواستگاری کرد تعبیرش چیه؟ درخوابم ماکان بند هم بودند حتی رهام بامن شوخی کرد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام. این خواب نشان دهنده ی موقعیت های جدیدی است که در صورت هوشیاری و بروز استعداد ها و مهارت های فردی خود می توانید به گسترش منافع شخصی تان کمک کنید.

 3. فاطمه رویین تنفاطمه رویین تنsays:

  سلام من 11 سالمه خواب دیدم آقای گلزار اومد پیشم باهام خیلی صمیمی بود بهم گفت دوست دارم حرف های خصوصی شو بهم گفت

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانع و مشکلات را پشت سر می گذارید و به آرامش می رسید

 4. maryam_mrgmaryam_mrgsays:

  یک بار هم خواب دیدم که توی جمعیت بودم که با اقای گلزار عکس بندازم... ایشون تا منو دیدن لبخند زدن و یک چشمک و اسمم رو گفتن و گفتن که بیام با ایشون عکس بندازن و وقتی میخواستم با ایشون عکس بندازم دستشون رو دور گردنم اوردن و عکس انداختن. ایا این خواب تعبیری داره ؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   رویای درهم و اشفته است

 5. FtmwFtmwsays:

  سلام. من 14 سالمه آرزومه گلزارو ببینم.. دیشب خواب دیدم منو مامانم میخواستیم بریم بیرون وقتی رفتم پایین دیدم محمدرضا گلزار با ماشین پیش خونمونه من دیدمش و براش دست تکون دادم و اون گفت بیا داخل ماشین بشین و بعد باهم حرف زدیم.. تعبیرش چی میتونه باشه؟ لطفا جواب بدین؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بر روزمرگی تعبیر میشود

 6. sarasarasays:

  خواب دیدم جایی مثل پالایشگاه اتش گرفته بود من توی ماشین عقب نشسته بودم پدرم رانندگی میکرد و محمدرضا گلزار کنارش نشسته بود بعد اتش به ما رسید پدرم برای اینکه ما اتش نگیریم از دره ماشین رو انداخت داخل رودخونه دست منو گرفت واز رودخونه باهم به خشکی رفتیم و نجات پیدا کردیم و گلزار هم تنها به خشکی رفت و نجات پیدا کرد اصلا هیچ توجهی نداشت به ما بعد هم خودش رفت.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه رفت و آمد باافراد سرشناس است

 7. Mina mohammadiMina mohammadisays:

  سلام من خواب دیدم با محمدرضا گلزار سلفی میگیرم و همچنین پدر و مادرم هم بودن! تعبیرش چی میتونه باشه؟ لطفا جواب بدین.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود وقت بخیر ، بیشتر نمادی از بدست آمدن لذت های زودگذری است که باعث شادی تان در زندگی می شود.

 8. SaminSaminsays:

  سلام من خیلی خواب آقا رضا رو دیدم دیشب خواب دیدم ایشون اومدن خونه من و خوابیده بودم وسط حال و من خیلی خوشحال بودم بعد دوستم اومد در خونمون بعد من بهش گفتم که گلزار خونمونه بعدشم اومد داخل و دیدش من عاشششششق آقای گلزارم تعبیرش چیه؟!!!

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر ذهنی مشوش ودرگیر است

 9. رهارهاsays:

  سلام من خواب دیدم محمد رضا گلزار را در پاساژی دیده و با او سلام میکنم و از خانواده دور میشوم و به دنبال او می‌روم به جایی از پاساژ میرسیم و همه منتظر عکس گرفتن با او هستیم من و دختر خاله ام با او عکس میگیریم و خیلی خوشحال شدیم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام رویای درهم و اشفته است

 10. AynazAynazsays:

  من خواب دیدن که از محمد رضا گلزار عکس میگیرم و او هم با لبخند با من حرف میزند

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   رویای اشفته است

 11. رومینا محمدی کنجانیرومینا محمدی کنجانیsays:

  سلام من یه دختر 12 ساله هستم آرزوم دیدنه اقای محمدرضا گلزار هست. من دیشب خواب دیدم که در کنسرت ایشان شرکت کردم و میتوانم ایشان را بغل کنم همین الان که دارم تعریف میکنم دارم غصه و قم میمیرم و اشک از چشمانم سرازیر هستن امیدوارم تعبیرش دیدنه ایشون باشد

 12. روشناروشناsays:

  سلام. در واقعیت هیچ حسی به آقای گلزار ندارم. ولی خواب دیدم که ایشون شهر ما امدند و من بهش اشتیاق نشون میدم و بهش کمک میکنم و طی راه کمکش میکنم که به مقصدش برسه. که یهو از من میپرسه که اخلاقم چطوره و من هم واقعیت رو گفتم و اصلا ناراحت هم نشد. حس کردم از من خوشش اومده. و میخواد بیشتر باهام آشنا شه.

 13. ParisahanzadehParisahanzadehsays:

  سلام خواب دیدم که یه مردامده موش روبکشه که اون سمی که قراره موش روبکشه خودش روکشته ختم که رفتیم دره یه اتاقی بازبودکه اقای گلزاربایه اقای دیگه صحبت میکردوقتی دیدمن بهش اهمیت نمیدم رفتش بیرون بعدمنم رفتم دنباش ولی برای کاردیگه ای رفته بودم ولی این خواب انگارتوی شهرستان بودولی من وقتی ازدربیرون امدم جلوی دره خونه خودمون بودم که توتهران هست میشه لطفاتعبیرخواب روبهم بگین؟

 14. مرصاد محمودیمرصاد محمودیsays:

  سلام من پسر هستم ، خواب دیدم که توی مدرسه در کلاس نشسته بودیم و به جای معلم ، محمدرضا گلزار و معاون مدرسه اومدن سرکلاس داشتن صحبت می کردن که من پا شدم و رفتم محمدرضا گلزار رو بغل کردم و آروم بهش گفتم خیلی دوستت دارم ولی توی خواب هیچ کسی نمی دونست آقای گلزار کی هست و چقدر معروف هست فقط من میدونستم و خودش و معاون مدرسه بعدش بچه های کلاس تعجب کردن و از معاون مدرسه پر سیدن به این آقاهه(گلزار) داره چی میگه؟ معاون مدرسه هم توجیح کرد . تعبیرش چی می تونه باشه؟