آیا زهرا امیر ابراهیمی دوباره بازیگر شده؟

آیا بازیگر سابق کشور ایران خانم زهرا امیر ابراهیمی دوباره بازیگری میکند و یا خبرهایی که جدیدا در تلگرام و یا سایت های خبری منتشر شده است شایعه ای بیش نیست؟راسته که زهرا امیر ابراهیمی دوباره میخواد تو ایران بازیگری بکنه؟به سوالات کاربران زیادی درباره موضوع تازه ای که در شبکه های اجتماعی در حال چرخش میباشد را در این مطلب از توپ تاپ پاسخ داده شده است

toptoop.ir بازیگری دوباره زهرا امیر ابراهیمی عکس و خبر

سال های زیادی را امیرابراهیمی از صحنه های تئاتر و بازیگری در ایران دور بوده است و با مصاحبه های زیادی که با خود ایشان انجام شده بود اخرین صحبت های او مبنی بر ترک همیشگی دنیای بازیگری بوده

بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران که پس از منتشر شدن یک فیلم مستهجن منتسب به وی، از کشور خارج شد دوباره بازیگری را آغاز نموده است . زهرا امیرابراهیمی بازیگر سریال «نرگس»که به خاطر انتشار فیلمی منتسب به وی مجبور به مهاجرت شد, اخیرا مجددا جلوی دوربین رفته است.
این بازیگر جنجالی در یک دهه حضور در فرانسه به جز بازی در یک نمایش با عنوان «رویای طاهرگان خاموش» تجربه بازیگری دیگری نداشت اما اخیرا اعلان فیلمی با بازی او در فضای مجازی منتشر شده است.
این فیلم «مهریه دربرابر دموکراسی» نام دارد که با بودجه ای ۵۰ هزار یورویی(حدود ۲۰۰ میلیون تومان) توسط یک ایرانی مقیم سوئد به نام رضا رحیمی به تهیه کنندگی خودش با حضور تعدادی بازیگر ایرانی و از جمله علیرضا مجلل بازیگر نقش میرزا کوچک خان در سریال «کوچک جنگلی» ساخته شده است.
اشکان قدس نقش مقابل امیرابراهیمی را در این فیلم بازی میکند و نسرین پاکخو که سالها پیش از این در نخستین فیلم سیف ا.. داد با نام «زیر باران» ایفای نقش کرده بود هم در این فیلم حضور دارد. سعید اویسی، شیرین گلچین و مینا آذریان که اغلب مقیم اروپا هستند دیگر بازیگران این فیلم هستند.
فرهنگ هولاکویی روان‌درمانگری که سالهاست از طریق یکی از تلویزیونهای ماهواره‌ای به مشاوره دادن به مخاطبان می‌پردازد نیز در این فیلم در نقش واقعی خودش حضور دارد. 
نام نیما نورمحمدی از موزیسنهای وطنی موسیقی پاپ که سابقه تنظیم آهنگ برای حامد زمانی از خوانندگان ارزشی را داشته است نیز در میان گروه سازنده موسیقی متن این فیلم به چشم می‌خورد!!! «میشل پترسن» سوئدی هم مدیر فیلمبرداری کار بوده است.
داستان «مهریه در برابر دموکراسی» که ادعاشده برآمده از ماجرایی واقعیست به مانند اغلب ساخته های ایرانیان مقیم اروپا با تکیه بر کلیشه‌های گل‌درشت زن‌گرایانه تضاد میان باورهای ایرانی با سبک زندگی اروپایی را به نمایش می گذارد و در آن با تقابل زن و مردی به نامهای ویدا و امید روبرو هستیم که میان سنت و مدرنیته دست و پا می‌زنند.

منبع خبر : ایران ناز

تهیه تصاویر : توپ تاپ

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...