متن تشکر بابت هدیه گل

وقتی کسی بهتون گلی هدیه میده یعنی براش خیلی ارزش دارین. اون میتونست به شما هر نوع هدیه دیگه ای بده اما دست گذاشت روی زیباترین چیزی که در عالم هستی هست یعنی گل. این شخص ارزش خودش رو با این گل نشون داده و شما هم باید براش ارزش بسیاری قائل باشید.

وقتی کسی بهتون گلی هدیه میده باید یه جمله زیبا به اندازه زیبایی همون گل تقدیمش کنید تا تشکر و قدردانی تون رو نشون بدید. تو این مطلب براتون متن های مختلفی درباره تشکر بابت هدیه گل آوردیم که اگه دوست داشتید میتونید از اونها استفاده کنید. همراه ما باشید.

دلنوشته تشکر بابت هدیه گل

بوی عطر تو در مشامم،

رنگی از زیبایی در نگاهم،

هدیه‌ی تو، ای یار دلنشین، 

شادی و شور آورده در جان و تنم.

گل‌های رنگارنگ و شاداب، 

هر کدام حکایتی در دل نهفته، 

از عشق و محبت تو می‌گویند، 

و قلبم را از شوق لبریز می‌کنند.

سپاسگزارم از لطفت، ای یار مهربان، 

این هدیه‌ی زیبا، 

روحم را نوازش داد، و روزم را بهاری کرد.

هر بار که به این گل‌ها نگاه می‌کنم، 

به یاد تو و محبت بی‌کرانت می‌افتم، و قلبم از شادی لبریز می‌شود.

امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشی،

و لحظات زندگیت پر از عطر گل‌های بهاری باشد.

با عشق و احترام

[نام شما]

متن تشکر برای هدیه گل

به: [نام فرستنده گل]

از: [نام شما]

موضوع: تشکر از هدیه گل

با سلام و احترام،

بوی عطر دل‌انگیز گل‌هایی که هدیه دادی، تمام فضای خانه را پر کرده و قلبم را سرشار از شادی و شادابی کرده است. هر بار که به این گل‌های زیبا نگاه می‌کنم، به یاد محبت و سخاوت تو می‌افتم و از صمیم قلب از تو سپاسگزارم.

هدیه تو فقط یک دسته گل ساده نبود، بلکه نشانه‌ای از عشق، دوستی و احترام تو بود که به من ارزشمندترین هدیه‌ها را هدیه دادی. گل‌های تو به من یادآوری می‌کنند که زیبایی در اطراف ما وجود دارد و باید قدر لحظات شاد زندگی را بدانیم.

من این گل‌های زیبا را با نهایت عشق و علاقه در گلدانی زیبا قرار داده‌ام و هر روز از تماشای آنها لذت می‌برم. این گل‌ها نه تنها خانه من را زیباتر کرده‌اند، بلکه روحم را نیز نوازش می‌کنند و به من آرامش و امید می‌بخشند.

از تو به خاطر این هدیه ی قشنگ و به موقع که در [مناسبت خاص] به من دادی، صمیمانه تشکر می‌کنم. این هدیه ی تو همیشه در خاطرم خواهد ماند.

با آرزوی بهترین‌ها برای تو،

[نام شما]

متن تشکر هدیه گل

هدیه ی زیبایی که فرستادی، مثل تابلو نقاشی دلنشینی بود که روحم را نوازش داد و قلبم را سرشار از شادی کرد. گلبرگ‌های لطیف و رنگارنگش، عطر دل‌انگیز بهار را به مشامم رساند و گویی نغمه‌های شاد بلبلان را در گوشم نجوا می‌کرد.

هر بار که به این گل‌های زیبا نگاه می‌کنم، به یاد محبت و سخاوت تو می‌افتم و در دریای لطف و کرمت غرق می‌شوم. این هدیه ی قشنگ، یادآور این است که در این دنیای پر از هیاهو، هنوز هم انسان‌هایی هستند که به فکر دیگران هستند و با هدایای کوچک و ارزشمند خود، لحظات شاد و به یاد ماندنی را برای عزیزانشان خلق می‌کنند.

از صمیم قلبم از تو سپاسگزارم که با این هدیه ی نفیس، به من نشان دادی که چقدر برایت اهمیت دارم. این گل‌ها نه تنها زینت‌بخش خانه‌ام هستند، بلکه نمادی از عشق و دوستی تو هستند که همیشه در قلبم حفظشان خواهم کرد.

امیدوارم که همیشه شاد و موفق باشی و در تمام مراحل زندگی ات پیروز و سربلند باشی.

با عشق و احترام،

[نام شما]

جملات زیبا و کوتاه برای تشکر از هدیه گل


متن تشکر بابت دسته گل

ممنون برای دسته گلی که تهیه کردی. تک تک این شاخه گل ها برام تو و خاطراتت رو یادآوری میکنن. این گل ها گویی زبان در میارن و با من در مورد مرحمت و مهربانی تو حرف میزنند.

***************************

دسته گلی که برام تهیه کردی، عطر و بویش تو را به یادم می آورد. به خوبی ها و مهربانی هایت فکر میکنم و رایحه مهربانی ات سرتاسر وجودم را در بر می گیرد. از تو متشکرم.

***************************

تشکر ویژه برای دسته گلی که تهیه کردی. تو برای من حکم زیباترین گل جهان رو داری و نیازی به تهیه دسته گل نبود. ولی حالا که تهیه کردی گل هایی به گل زندگیم اضافه شد. تمام این گل ها در ذهن و خاطراتم در کنار تو که برام مثل گل هستی قرار میگیرن و برام ازت زیباترین خاطرات رو به وجود میارن.

***************************

این دسته گل زیباترین هدیه ای بود که می توانستم از کسی بگیرم. در تک تک شاخه های آن اثراتی از مهر و محبت خالصانه را مشاهده میکنم و به پاس همین مهر و محبت میخواهم به تو بگویم که عاشقانه دوستت دارم.

***************************

این گل ها برایم فقط حکم هدیه ای ساده را ندارند. این دسته گل یادآور مهر و محبتی است که نسبت به من داشتی. من هرگز به این به شکل یک هدیه نگاه نمیکنم بلکه قسمتی از مهمترین دارایی های خودم میدانمش و همیشه سعی در حفظ و نگهداری آن خواهم داشت تا تشکری باشد برای زحمتی که کشیده ای.

***************************

این دسته گل را به من دادی و لبخندی به زیبایی زیباترین منحنی جهان بر روی لب هایم آوردی. به تو قول خواهم داد که به پاس هدیه ات، همیشه در زندگی کنارت باشم و در تمام سختی ها و مشکلات تنهایت نگذارم.

***************************

سپاسگزاری مرا بابت دسته گل زیبایی که به من دادی پذیرا باش. قطعا لطف و مهربانی تو را نمی توان با هیچ چیزی جبران کرد ولی امیدوارم فرصتی پیش بیاید که به پاس هدیه ای که به من دادی، من هم این زحمتت را جبران کن.

***************************

تو به من دسته گلی از انواع گل های روی زمین دادی اما من هم میخوام برای تشکر دسته گلی متفاوت تر از همه این ها به تو دهم. گل های این دسته گل عبارت هستند از عشق، مهربانی، سپاسگزاری و تشکر. امیدوارم که این دسته گل را از من بپذیری.

***************************

تا به حال هدایای زیادی گرفته ام اما می توانم به جرات بگویم دسته گلی که تو برایم به هدیه آوردی را جزو باارزش ترین هدایا میدانم. نه برای اینکه گل را دوست دارم بلکه برای اینکه این گل ها از طرف تو به من هدیه داده شده اند و همین اهمیت شان را نسبت به پیش دو چندان می کند.

***************************

این دسته گل لطف و مهربانی تو را به من نشان داد. در هر گل برگ این گل ها می توانم تصویری از مرحمتت را ببینم که گویی خداوند از قصد روی تک تک آنها این تصویر را حکاکی کرده. از تو سپاسگزارم.

متن تشکر بابت شاخه گل

شاخه گلی که به من دادی را از صمیم قلب دوست دارم. این شاخه گل را برای همیشه در باغچه قلبم خواهم کاشت تا هر بار که رایحه اش به مشامم می رسد، تو را به خاطر آورم.

***************************

گوشه به گوشه خانه دلم سوت و کور بود و هیچ عطری نداشت. از وقتی که این شاخه گل را از تو هدیه گرفتم، گویی روشنایی به آن وارد شده. نه اینکه تا به حال هدیه ای نگرفته باشم اما این هدیه دل و قلب مرا روشن کرد و رایحه ای خوش و دلپذیر به آن بخشید.

***************************

شاید بگویی جمله ای کلیشه ای گفت اما با صمیم قلب می گویم که تو خودت برای من گل بودی و نیازی به این شاخه گل نبود. با هر بار که تو را میبینم و با من حرف میزنی، عطر وجودت تمام مرا در بر میگیرد و رایحه مهربانی ات قلبم را تسخیر میکند. برای گلی که برایم به هدیه آورده ای متشکرم.

***************************

من فقط از تو یک شاخه گل هدیه نگرفتم. در کنار این شاخه گل شاخه ای از مهربانی، شاخه ای از عشق، شاخه ای از محبت و شاخه ای از لطفت را هم به هدیه گرفتم. برای تمام این هدایای زیبا سپاسگزارم.

***************************

تو زیباترین هدیه برای من بودی و نیازی به تهیه شاخه گل نبود. هر روز به یادت این گل را می بویم تا یاد و خاطرت همواره در قلب و ذهنم زنده و ماندگار باشد.

***************************

گل یکی از زیباترین هدایا روی زمین است و وقتی که شاخه ای از آن را از طرف کسی که خودش برایت به مانند گل است دریافت میکنی، با تمام وجود خوشحال میشوی. اکنون من این وضعیت را دارم و خوشحال ترین روی زمینم. مرسی بابت هدیه فوق العاده ات.

***************************

این تشکر یه تشکر ویژه هست و صرفاً برای شاخه گلی که برای من به هدیه آوردی نیست. این تشکر بابت معرفتیه که به خرج دادی. شاید در این زمان کمتر کسی به یاد من بود اما تو این کار رو کردی و با این کار اهمیتت برام نسبت به قبل دو چندان شد.

***************************

شاخه گلی که به من دادی برام مثل هر بار دیدنت مثل سوپرایز بود. من هر بار که تو رو میبینم شگفت زده میشم و با تمام وجود خوشحالی رو احساس میکنم. حالا که این گل رو هم به هدیه آوردی خوشحالی من دو چندان شده. مرسی بابت زحمتی که کشیدی.

***************************

این شاخه گل را هیچوقت دور نمی اندازم. حتی وقتی که گلبرگ هایش خشکیده شد آن را در لا به لای دفترچه خاطرات خواهم گذاشت تا هر بار که‌ آن را باز میکنم هدیه فوق العاده ات را دیده و محبتت را به یاد آورم.

***************************

سپاس ویژه مرا بابت هدیه فوق العاده تان پذیرا باشید. این دسته گل یادآور زحمات بی دریغی بود که برای من کشیدید. قطعا مراتب جبران را به جا خواهم آورد و لطف شما را هیچوقت فراموش نخواهم کرد.

جملات درباره تشکر برای ارسال گل

شما با ارسال گل مهربانی تان را هم فریاد زدید. بدون شک قدردان این لطف و محبت تان خواهم بود و از صمیم قلبم از شما برای این کار زیبایتان متشکرم.

***************************

از گلی که برای من فرستادید با قلبم محافظت خواهم کرد. این نشانه مرحمت شما به من بود و به هیچ وجه نخواهم گذاشت این نشانه به این زودی ها از بین برود. سپاس از شما.

***************************

گلی که برایم فرستادید ناخودآگاه لبخندی بر روی لب هایم می نشاند. این لبخند را شما آفریدید. از خدا میخواهم دلیلی برای لبخندی ماندگار و همیشگی بر روی لب هایتان به شما بدهد که هیچگاه هیچ غمی نتواند آن را از بین ببرد.

***************************

چرا برایم گل فرستادی؟ همینکه در سختی ها و مشکلات کنارم بودی، همین که هیچگاه تنهایم نگذاشتی و همینکه همواره همدم و مونس من بودی بهترین هدیه ای بود که میتوانستم از تو دریافت کنم. بابت این هدیه زیبایت از تو متشکرم.

***************************

گل هایی مشابه به گلی که برایم فرستادی را تا به حال بسیار دیده ام اما به جرات می گویم که این یکی از همه خاص تر و زیباتر بود. نمی دانم شاید چون از طرف توست برایم خاص و منحصر به فرد است. برای لطفی که به من داشتی سپاسگزارم.

***************************

تو برایم زیباترین هدیه را ارسال کردی و حال به این فکر میکنم که چگونه برایت زیباترین تشکر را به جا آورم. یقیناً یک تشکر زبانی ساده نمی تواند در مقابل گلی که فرستادی کافی باشد. امیدوارم روزی سر برسد که بتوانم قدردانی خود را نسبت به لطفی که به من داشتی نشان دهم.

***************************

با عرض احترام خدمت .....، برای ارسال گل از شما متشکریم. امید است که بتوانیم سپاسگزاری خود را در قالب عمل به شما نشان داده تا تشکری هر چند کوچک در مقابل زحمتی که کشیدید باشد.

***************************

برای گلی که فرستادی متشکرم. تو برای ابراز عشق از گل استفاده کردی اما من از جونم استفاده میکنم. تا پای جونم به پات میمونم و هیچوقت تنهات نمیذارم. برای گلی که فرستادی هزاران بار متشکرم.

***************************

هزاران بوسه بر دستانی که برایم این گل های زیبا را فرستاد می زنم. سپاسگزارم

***************************

تو با این هدیه نه تنها منو خوشحال کردی بلکه خودت رو عزیز دردونه ی قلبم هم کردی و از این به بعد در بخش ویژه ای از قلبم جا داری. برای گلی که فرستادی متشکرم.

***************************

می گویند خاص ترین ها دست روی خاص ترین ها میگذارند شاید برای همین است که گلی به این زیبایی برایم فرستادی. این گل هم خاص و هم زیباست و از سوی آدمی خاص برایم فرستاده شده.

***************************

با فرستادن گل خوش قلبی و مهربانی ات را نه تنها به رخ من بلکه به رخ خداوند کشیدی. امیدوارم همانطور که من در مقابل این گله برایت هدیه ای میفرستم، خداوند هم به تو اجر و پاداش شاد کردن دل و قلب مرا تمام و کمال بدهد. آمین.

جملات در مورد تشکر از همسر بابت گل

همسر جان، بودنت زندگیم رو مثل بهشت زیبا کرده و نیازی به این گل نیست. همینکه در زندگی من حضور داری زندگیم تبدیل به گلستان شده. بارها برای این هدیه زیبا متشکرم.

***************************

تو فقط باش، این زیباترین و خاص ترین هدیه ای هست که میتونی به من بدی. از اینکه این گل زیبا رو برای من گرفتی متشکرم.

***************************

عشقی که نسبت به تو دارم مثل همین گل زیباست اما عمر اون مثل این گل کوتاه نیست. به اندازه هر گلی که از زمین رشد میکنه و خشک میشه و دوباره گلی سبز میشه تو رو دوست دارم.

***************************

همسر خوبم، خوبی دو چندانت با گلی که برایم فرستادی به من ثابت شد. این گل را به نشانه عشق مان در بهترین قسمت خانه میگذارم تا همیشه جلوی چشم مان باشد و با آن عشق مان را به هم یادآوری کنیم.

***************************

این گلی که برای من گرفتی یادآور عشقی است که نسبت به هم داریم. از تو متشکرم که همواره عشق مان را به یاد داری و با گرفتن هدیه ای آن رو به من هم یاداوری میکنم. این عشق تا همیشه به یادم خواهد ماند.

***************************

همسر عزیزم تو برای من موهبتی از سوی خدا هستی. در این روزهایی که همه با غم و غصه هایشان کنار هم زندگی میکنند، تو زندگی را با هدیه هایی مانند گل کنارم میگذرانی. برای تمام این لطف هایت متشکرم و تا همیشه این ها را به یاد خواهم داشت.

***************************

نمی دانی چقدر خوشحالم از اینکه تو کنارم هستی. تو علاوه بر اینکه هم قدم من در مسیر زندگی و آینده ای، هم نفس من هم هستی و اگر نباشی نفس کشیدن برایم سخت خواهد بود. با هر بار هدیه دادنت نفس هایم بیش از پیش به تو وابسته خواهند شد. بی نهایت برای این گل زیبا سپاسگزارم.

***************************

شاید این گل قیمتی نداشته باشد اما تو همواره با این کار عشق مان را هر روز نسبت به دیروز گرانبها تر میکنی. تو با همین هدیه های به ظاهر کوچک عشقی نسبت به خود در من آفریدی که نمی توانم هیچ قیمتی روی آن بگذارم. برای این هدیه زیبا و فوق العاده متشکرم.

***************************

شاید این گل ارزشی نداشت اما چون تو آن را خریدی، تو آن را در دست گرفتی و تو آن را به من هدیه دادی بسیار با ارزش شده. این گل به خاطر وجود توست که بسیار گرانبها شده. همسرم عزیزم بابت لطفی که به من داشتی سپاسگزارم.

***************************

شاید تا به حال از افراد زیادی گل هدیه گرفته ام اما این گل چون آن را از دستان همسرم به هدیه گرفته ام با دیگر گل ها فرق میکند. نمی دانی از این بابت چقدر خوشحالم. برای اینکه این گل و خوشحالی را به من هدیه دادی متشکرم.

***************************

همسر جان، هر روز از زندگیم در کنار تو مثل همون روز اول آشناییمونه، یعنی یه روز فوق العاده زیبا. چقدر قشنگه که با هدیه هایی مثل گل این روزها رو زیباتر میکنی. نمیدونم تو پاداش کدوم کار خوبم بودی که خدا به من داد، اما میدونم که بزرگترین پاداش برای من هستی و خواهی بود. کلی دوستت دارم و کلی عاشقتم. امیدوارم همیشه پیشم بمونی.


سایر مطالب پیشنهادی و پرطرفدار :

بهترین متن تشکر بابت هدیه تولد (2)

متن تشکر بابت هدیه همسر

متن تشکر از همسر بابت تبریک تولد

بهترین متن ها برای تشکر از زحمات همسر (2)


1 نظر

  1. شایان دیده خانیشایان دیده خانیsays:

    تشکر از برنامه های خوب شما سپاسگزار هستم ولی من هرکاری میکنم نمیتونم استیکر دانلود کنم