تعبیر خواب بند انداختن برای زن و مرد

تعبیر خواب بند انداختن به پروسه و روندی اشاره دارد که می تواند تغییرات زیادی در آن رخ دهد. تعبیر این رویا مانند بسیار از خواب های دیگر به تفکیک جنسیتی نیاز دارد و اصطلاحا برای زن و مرد معنای متفاوتی خواهد داشت. 

تعبیر خواب بند انداختن صورت معمولا روندی ناخوشایند را بازگو می سازد. چنین رویایی می تواند نشان دهنده برنامه ریزی برای سفر و یا تفریحی خوب باشد که توسط یک نفر و به طور ناخواسته و ناگهانی خراب می شود. اگر در رویا ببینید که موهای زائد صورت خود را توسط بند و یا هر وسیله دیگری اصلاح می کنید، بهتر است سعی کنید در روزهای آتی ریسک های زیادی را نپذیرفته و از انجام خطر خودداری کنید. اما از سوی دیگر تراشیدن صورت توسط تیغ همواره نماد صداقت و روراستی در برخورد با افراد دیگر است.

بنابراین می توان گفت که تعبیر خواب بند انداختن صورت با شیو کردن و اصلاح با تیغ تفاوت دارد. رویاها می توانند تغییرات چشمگیری در زندگی افراد به وجود آورند از همین روی معنای آن ها بسیار حائز اهمیت است. به خصوص اگر دربرگیرنده جزئیات خاصی باشد. تعبیر خواب بند انداختن صورت نیز خوابی مهم است که در ادامه به بررسی جزئیات آن خواهیم پرداخت. اما در هر حالت بایستی این موضوع را به خاطر داشته باشید که چنین رویایی اغلب یک روند و پروسه را دنبال می کند نه یک رویداد ناگهانی.

تعبیر خواب بند انداختن

تعبیر خواب بند انداختن می تواند شامل رویاهایی با محتوای زیر باشد:

- حتی اگر زن هستید، موهای زیادی بر روی صورت خود مشاهده کنید.

- ریش بسیار پرمویی داشته باشید.

- با بند انداختن سعی در برداشتن ریش خود کنید.

- بر موهای اطراف ابروی خود تمرکز داشته باشید.

- پشت لب خود را بند بیندازید.

- بند انداختن سبیل

- زخمی شدن حین بند انداختن صورت

- و ...

تعبیر خواب بند انداختن می تواند به تغییرات مثبت بیانجامد؛ اگر

- شما در رویا برای بند انداختن صورت راهی آرایشگاه شده و یا از نتایج کار راضی باشید.

- در حین بند انداختن صورت احساس درد نداشته و یا پوست شما آسیب نبیند.

تعبیر خواب بند انداختن سبیل مرد یا زن


تعبیر خواب بند انداختن سبیل

تعبیر خواب بند انداختن سبیل صرفا برای زن و یا مرد نیست. اما معنای آن با توجه به جنسیت تغییر می کند. تعبیر خواب بند انداختن سبیل و یا اصلاح صورت با هر روش و وسیله دیگری برای مردان نشانگر برنامه ها و روال روزانه است. در برخی از مواقع نیز حکایت از روزمرگی دارد. برای افراد جوان تر نیز که هنوز مویی بر روی صورت آن ها رشد نکرده به ترسی اشاره دارد که در اولین اصلاح صورت خود توسط دیگران تجربه خواهند کرد. 

این در حالیست که برای زنان داشتن سبیل و تعبیر خواب بند انداختن سبیل نشانه این است که سعی دارند تا حدودی از خصوصیت و مسئولیت های مردانه زندگی خود فاصله گرفته و بیشتر با ظرافت های زنانه خو بگیرند. این در حالیست که اصلاح صورت با تیغ برای زنان در رویا به معنای بدست آوردن خصوصیات مردانه و یا آرزوی داشتن آن است. در نتیجه چنانچه می بینید این خواب نیز مانند بسیاری از خواب های دیگر برای زن و مرد معنا و تفسیر متفاوتی دارد.

تعبیر خواب بند انداختن دست

تعبیر خواب بند انداختن دست نشانگر آرزوی ما برای نشان دادن چهره مهربان و بی ریا به دنیا است. از سوی دیگر این احتمال نیز وجود دارد که فرد اخیرا کار اشتباه و کثیفی در دنیای بیداری انجام داده است و اکنون از کرده خود پشیمان بوده و یا حس چندش آوری در خود تجربه می کند. در این حالت تعبیر خواب بند انداختن صورت نشانه پشیمانی و نیاز به رهایی و پاک شدن است. 

البته آلات و وسیله هایی که برای از بین بردن و برداشتن موهای زائد بر روی صورت و یا سایر قسمت های بدن استفاده می شود معانی متفاوتی دارد. به عنوان مثال تیغ که شباهت زیادی به چاقو دارد نشان می دهد که برای بدست آوردن نتایج خوب و عالی کمی ریسک پذیری در زندگی لازم است. این در حالیست که بند انداختن بیشتر نماد پاکی است.

تعبیر خواب بند انداختن صورت دیگران

تعبیر خواب بند انداختن صورت دیگران

تعبیر خواب بند انداختن صورت دیگران اگر منجر به آسیب پوستی و یا زخمی شدن صورت آن فرد دیگر شود، پیش بینی کننده رفتار اشتباه در زندگی بیداری است. اما اگر این کار بدون آسیب و به آسانی و بدون درد انجام گیرد به امور خیریه و یا فعالیتی خیرخواهانه مربوط می شود که در آینده ای نه چندان دور درگیر آن خواهید شد. همچنین این رویا ممکن است به نوعی وسواس فکری عملی در شما مربوط شود که سعی دارید همیشه و همه چیز مرتب و تمیز باشد و این صرفا به خودتان مربوط نمی شود بلکه دیگران را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

این درحالیست که اگر در رویا خودتان به صورت خودتان بند بیندازید نشان می دهد که نباید سعی در فریب خود داشته باشید. بهتر است با خود واقعی در زندگی بیداری روبرو شوید. ضعف ها و اشتباهات قسمتی جدانشدنی از وجود ما هستند. سعی کنید با وجود تمامی آن ها خود را بپذیرید. بند انداختن شخصی دیگر بر روی صورت شما نیز پیش بینی کننده فریبی احتمالی است.

تعبیر خواب بند انداختن صورت و بدن پر مو

تعبیر خواب بند انداختن صورت و بدن پر مو هم در برگیرنده نشانه های خوب است و هم بد. داشتن بدن و صورتی که پوشیده از موهای بسیار است بدین معناست که احتمالا شما فردی بدرفتار، کینه ای هستید و مردم از داشتن ارتباط با شما لذت نبرده و چه بسا دوری می کنند. اما قسمت خوب ماجرا این است که بند انداختن بر صورت و بدنی پر مو نشانه تغییراتی در خلق و خوی آسیب زا بوده و می تواند به بهتر شدن روابط شما با دیگران و اجتماعی شدن بیشتر بیانجامد.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

12 نظر

 1. ساراساراsays:

  با سلام و تشکر ساعت 6صبح بود که خواب دیدم رفتم آرایشگاه که پیشونیمو اصلاح کنم نوبتم که شد سر نوبتم چونه زدم و گفتم نوبت من زودتر بعد البته بند انداختن رو تو خواب ندیدم فقط انگار کارم تموم شده بود تو آینه که نگاه کردم پیشونیمو طوری اصلاح کرده بود که یه گردی بزرگ رو پیشونیم قرمز شده بود و اینور و اونور پیشونیمو موهاشو نزده بود خلاصه کلی عصبانی شدم و گفتم این چه وضعشه موقع بیرون رفتن از آرایشگاه یکی چراغ رو خاموش کرد که باز دعوا کردم و چراغ رو روشن کردم گفتم من از تاریکی بدم میاد بعد رفتم با پسرم نشستم تو پله ها ی جلو آرایشگاه پسرم انگار داشت خوراکی میخورد یهو یه زن و پسر بچه ش که خیلی بزرگتر از بچه ی من بود اومد پشت سرم نشست منم سریع کیفمو برداشتم از پشت سرم و تو دلم کفتم نکنه بخواد پولامو برداره بعد شروع کردم از نداری گفتن که من پول نداشتم و با بدبختی پول آرایشگاه رو جور کردم و اونم از نداریش و گرسنگیش گفت بعد پسرش دست کرد تو خوراکیهای پسرم و ازشون خورد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان اشاره به اتفاقات روزمره زندگیتان دارد

 2. الیالیsays:

  سلام خواب دیدم فردی که باش در ارتباطم داره صورت بک خانمی رو بند میندازه و من رفتم تو اون مکان و دیذمش و خیلی از این کار خوشم نیومد که اون قدر به اون خانم نزدیک هست و داره بند میندازه و اون عادی داشت کارش میکرد لطفا تعبیرش بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا میتواند بیانگر تصمیمات و اهدافی است که در سر دارید

 3. دختر تنهادختر تنهاsays:

  سلام خواهرم خواب دیده که داره صورت من رو اصلاح میکنه تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر رهایی از مشکلات است

 4. محمدمحمدsays:

  سلام عشقا خسته نباشید هرچی گشتم تعبیر پیدا نکردم برا این خواب دیده شده تعبیر خواب اصلاح شدن(صورت)زن توسط مرد در آرایشگاه مردانه(سلمونی) چیه ... تعبیر اینکه اون مرد داشته این کار و انجام می‌داده چیه ؟ تعبیر این که اون زن زیر دست اون مرد اصلاح شده چیه ؟ این سوال هارو اول شخص حساب کنید از طرف زن ممنونم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام سپاس به تاثیر گذاری اون مرد بر این خانم اشاره داره

 5. صباصباsays:

  سلام..وقت بخیر من خواب دیدم با مادرم و دوستم توی یه خونه هستیم و دوستم داره پشتِ‌لبِ مادرم رو بند‌میندازه و منتظرم که کارش تموم بشه و بیاد برای منم پشت‌لبم رو بند‌بندازه ممنون میشم که تعبیرشو بهم بگید♥️😗

 6. مقدممقدمsays:

  سلام من از فردی پول طلب دارم.بعد اذان صبح خواب دیدم دارم صورتش رو با بند اصلاح میکنم.خودم خانم هستم.ایشون مرد هستن.بعداز کمی اصلاح،نخ مناسب اصلاح نبود کار نصفه نیمه موند و طرف رفت.تعبیرش چی میتونه باشه.

 7. زهرازهراsays:

  سلام وقتتون بخیر من ی دخترنجردم خواب دیدم ک بادختر عمم رفته بودیم ی جایی مثلا ارایشگاه بود ولی ضگظاهرش اصلا شبیه ب ارایشگاه نبود بعدش دخترعمم شرو کرد ب بندانداختن صورتم وب ارایشگرگفت ک ابروهامو رنگ کنه بعداز رنگ ابروهام حالت گرفته بودن انگار ک ازشون برداشته باشم

 8. ماهورماهورsays:

  من با خواهر شوهرم سالهاست قهر هستم،امروز خواب دیدم تمام صورت وبدن او پر از موهای زشتی شده من داشتم با بند موها را بر می داشتم ،با اینکه در واقعیت در این کار تبحر دارم اما در خواب نمیشد موها را بردارم واز شدت درد داد میزد وحین بند انداختن پوست صورتش هم با موها کنده میشد،چند جای صورتش زخم شد ومن پماد را برداشتم وروی آن میمالیدم،وبقیه که تماشا می‌کردند ناراحت بودند

 9. امیرحسینامیرحسینsays:

  ماهور خانم نشان از خوب بودن شما و دور کردن بدی ها از خواهر شوهرتونه

 10. نازی خرمنازی خرمsays:

  خواب دیدم دارم صورتم را مومک میندازم. و زیر ابروهام را هم دارم سعی میکنم مومک بندازم

 11. مژگانمژگانsays:

  خواب دیدم از خانمی که داره ابروهامو اصلاح می‌کنه می‌خوام که زیرشونو برام بند بندازه.. تعبیرش چی میشه؟

 12. پروانه کریم ابادیپروانه کریم ابادیsays:

  سلام .. خواب داداشمو دیدم که به خاطر سرطان تازه فوت کرده ..تو خواب بهم میگفت بیا صورتمو اصلاح کن ..نخ بنداز ..قسمت روی گونه اشو ..تعبیرش چیه ..نحیف بود تو خوابم .. ممنون