تعبیر خواب شهادتین گفتن

تعبیر خواب شهادتین گفتن می تواند برای اغلب مردم نشانه ای بخشش و آمرزیده شدن باشد. اگر شما اخیرا گناهی مرتکب شده اید اما اکنون احساس ندامت و پشیمانی دارید، در این حالت تعبیر خواب شهادتین گفتن خودتان نشان از بخشیده شدن در نزد خداوند دارد.

تعبیر خواب شهادتین گفتن برای خود بیننده رویا و یا هر فردی دیگری که در رویای او چنین کاری را انجام می داد می تواند معانی متفاوتی داشته باشد اما به نظر می رسد در اغلب این تفسیرها، تعبیر خواب شهادتین گفتن خوب و پسندیده باشد. به عنوان مثال اگر شما در رویای خود کلمه شهادت بر زبان آوردید نشان می دهد که در نزد خدا فردی نیکوکار و پسندیده هستید. اما اگر فرد دیگری در رویای شما شهادتین خود را بر زبان می آورد دلیل بر خوبی و نیکی این فرد است. حتی اگر این فرد در نظر شما انسانی نادرست و خلافکار هم باشد باز چنین رویایی خبر از بخشیده شدن او در نزد خداوند خبر می دهد. بنابراین اگر بخواهیم نگاهی کلی به تعبیر خواب شهادتین گفتن بیندازیم می توان آن را مثبت و سرشار از انرژی های خوب تلقی کرد. اما همراه ما باشید تا جزئیات بیشتر این رویا را بررسی کرده و به معانی آن بپردازیم.

تعبیر خواب شهادتین گفتن شهید

تعبیر خواب شهادتین گفتن فردی که شهید شده برای بیننده رویا به معنای پیروی از سنت های خوب است. اما اگر شما در رویای خود یکی از شهیدان معروف را ببینید که زنده شده و در مقابل شما قرار گرفته است بدین معناست که به زودی آرزوهای شما برآورده شده و می توانید شخصیتی که سال ها برای بدست آوردن آن تلاش کرده اید داشته باشید. اگر شما پیکر یک شهید معروف و آشنا را در رویا ببینید می توان اینگونه تفسیر کرد که برای کسب رضایت خدا در تلاش هستید و همواره سعی می کنید تا قدم به قدم به او نزدیک تر شوید. بنابراین چنین رویایی به شما نوید برآورده شدن آرزوی قلبی و رسیدن به خدا را می دهد.

تعبیر خواب شهادتین گفتن قبل از خودکشی

تعبیر خواب شهادتین گفتن قبل از خودکشی این هشدار را به شما می دهد که بیشتر مراقب اوضاع باشید چرا که ممکن است در آینده ای نه چندان دور شرایط بسیار ناامید کننده و تاسف بار شود. این رویا نشان می دهد که احتمالا در روزهای پیش روی به قدری غرق در فشار و سختی شوید که حتی فکر خودکشی نیز به سرتان آید. البته با اینکه قلبا با چنین اقدامی موافق نیستید اما دشواری زندگی ناخواسته شما را به سمت این کار اشتباه می کشاند.

تعبیر خواب شهادتین گفتن قبل از خودکشی به حس گناه شما در این عمل نیز مربوط می شود. می دانید که این اقدام صحیح نیست و از نظر دینی نیز کاری غیرقابل بخشش است اما سعی دارید با پررنگ کردن مشکلات خود این چنین وانمود کنید که شرایط غیرقابل تحمل شده و از روی ناچاری چنین کاری انجام می دهید.

تعبیر خواب شهادتین گفتن فرزندان

تعبیر خواب شهادتین گفتن فرزندان در رویای شما به مشکلات میان شما و آن ها اشاره دارد. فرزندان شما احتمالا آنقدری که نیاز به محبت شما دارند، دریافت نمی کنند و این برایشان آزاردهنده وغیرقابل تحمل می شود. از سوی دیگر سعی دارند شما را درک کرده و این کاهش توجه را به پای سختی های زندگی بگذارند و همین امر باعث ایجاد تضاد و احساس گناه در آن ها می گردد. لذا در صورت دیدن چنین رویایی بهتر است سعی کنید توجه بیشتری به اعضای خانواده داشته و اگر مشکلی نیز وجود دارد به زبان ساده با آن ها در میان بگذارید. تعبیر خواب شهادتین گفتن فرزندان به شرایط روحی دشوار آن ها مربوط می شود که کسی جز شما قادر به ترمیم و التیام آن ها نیست.

تعبیر خواب شهادتین گفتن خودتان

تعبیر خواب شهادتین گفتن خودتان در رویا به این موضوع اشاره دارد که احتمالا نیازهای دیگران را به نیازهای خودتان ترجیح می دهید و این از خودگذشتگی باعث می شود که خود را تا حد زیادی فراموش کنید. گرفتار شدن در این از خودگذشتگی شاید در ابتدا به نظر زیبا و خوشایند بیاید و این حس را به شما منتقل کند که به خاطر عزیزانتان فداکاری می کنید اما در طول زمان می تواند آسیب های زیادی به روان شما وارد سازد.

اگر شما اخیرا گناهی مرتکب شده اید اما اکنون احساس ندامت و پشیمانی دارید، در این حالت تعبیر خواب شهادتین گفتن خودتان نشان از بخشیده شدن در نزد خداوند دارد. اگر این اشتباه شما دنیوی بوده و نیاز به بخشش یک انسان در زندگی بیداری دارید، بازهم می توان امیدوار بود که وی به زودی شما را صمیمانه خواهد بخشید.

تعبیر خواب شهادتین گفتن در حال مرگ

تعبیر خواب شهادتین گفتن در حال مرگ برای بیننده رویا این هشدار را می دهد که احتمالا فرصت و زمان کمی برای جبران اشتباهات و خطاهای گذشته خود دارید. بنابراین بهتر است اگر نیاز به طلب بخشش از کسی دارید هرچه زودتر به سراغ او رفته و برای اشتباهات گذشته خود از او تقاضای بخشش نمایید. احتمالا در گذشته احساسات شخصی را نادیده گرفته و یا سعی کرده اید تا او را با غرور خود وی را تحقیر و کوچک سازید. این خواب از شما می خواهید بیدار شده و تا قبل از دیر شدن اقدامی برای جبران گذشته انجام دهید. 

تعبیر خواب شهادتین گفتن در حال مرگ به شما می گوید که آینه ای جلوی خود گذاشته و سعی کنید با خود واقعی روبرو شوید. آیا این همان انسانی است که چند سال پیش دوست داشتید باشید؟ آیا برای تکامل هرکاری نیاز بود انجام داده اید؟ برای هر شخصی این احتمال وجود دارد که فردایی در کار نباشد. اگر چنین باشد آیا از زندگی که ساخته اید راضی هستید؟ آیا شایسته شادی پس از مرگ هستید؟

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

13 نظر

 1. مهدیمهدیsays:

  سلام هفته پیش خواب دیدم که ایستادم سرم داره گیج میره و احساس می‌کردم که میخوام بمیرم و در همون حال شهادتین رو گفتم. ولی از آخر نمردم و حالم بهتر شد. ممنون میشم تعبیرش رو بگین.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام این رویا نشان دهنده بخشش و آمرزیده شدن میباشد

 2. حسن خرقانیحسن خرقانیsays:

  سلام بعد اذان صبح خواب دیدم کردنم را با شمشیر میخواند قطع کنند که من فرصت خواسته شهادتین گفتم ولی بعد از خواب بیدار شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام خواب بعد از اذن صبح تعبیری ندارد

 3. گلگلsays:

  خواب دیدم که ابتدا باخانواده وخصوصا بابرادرم بحث وصحبت میکردند وبعد درباغی ،مکان خیلی بزرگ قرارگرفتم که پرحمعیت بودندودوباره باان جمعیت بحث میکردم ومیگفتند شما خلاف میکنیدمن شماراتحویل قانون میدهم که شخصی ازان جمعیت به من اشاره کرد که بایداورابکشیم ومن اجازه خواستم وبلندشهادتین گفتم وسلام برحسین وامام رضا دادم ‌وگفتم من اماده ام البته روبه قبله نشستم ودیدم که دستهایم رابه پشت گره کردم واقایی امد دست به گردنم گذاشت که ازخواب بیدارشدم

 4. کنکوریکنکوریsays:

  سلام من ۲۰ سالمه.دیشب ساعت ۲ شب خواب دیدم که من دراز کشیدم و درخوابم و یه فرشته یا روح به صورت سفید رنگ در جلویم ظاهر شد و من احساس کردم ملک الموت هستش و شروع کردم اشهد ها را بگم که در حین گفتن اشهد ها از خواب بلند شدم./در ضمن من کنکوری هستم و تو خونه هستم و همیشه به خاطر یکسری افکار بد که میاد یادم خودمو تو طول شبانه روز سرزنش میکنم.به نظرتون تعبیر خوابم چی میشه؟

 5. زمانیزمانیsays:

  خواب دیدم یکی داشته میمرده لال شده نمیتواند شهادتین بگوید سه نفر پیشش بودیم از آن دو خواستم که شهادتین را به او یادآور شود آنها سر با زدند و من در دقایق آخر شهادتین را به فرد گفتم او نیز تایید کرد و فوت نمود

 6. تقويتقويsays:

  سلام، شب بين ساعت ٣ تا ٤ صبح خواب ديدم وارد يك مسجد شدم و رو به قبله ايستادم و دو دستم رو به حالت دعا و با گريه و التماس از خداوند ميخوام كه من در راه تو شهيد بشم اين حاجتي كه دارم كه شهيد بشم رو بهم بده اي پروردگار يكتا، خواستم ببينم اين تعبير خواب طلب شهيد شدن از خدا چي بوده؟

 7. زهرازهراsays:

  سلام . نمیدونم خواب بودم یا بیدار ولی حس عجیبی بود انگار قلبم داشت وایمیستاد ولی درد نداشت و من ترسیدم و شروع به شهادتین گفتن کردم

 8. fatemehfatemehsays:

  سلام خواب دیدم ک در یک جنگ شرکت کردم و سرم قطع شد سرم رو اوردن گزاشتن روی قبر ادم بزرگی و من در حال شهادتین بودم

 9. NrgsNrgssays:

  من چند وقت پیش خواب دیدم دارم میمیرم بعد میخوام اشهد بخونم ولی هرکاری میکنم اشهد یادم نمیاد تا نصفه میرم ولی فراموشش می کن

 10. پورآذریپورآذریsays:

  سلام من در خواب دیدم می خواهم از خیابان رد شوم در اون حالت ماهان حالت کندی پیدا و کرد و گفتم وقت مردنم است و شهادتین را گفتم و به سختی از خیابان رد شدم و وارد یک مسجد شدم که تعدادی خانم با چادر مشکی برای عزاداری بودن و گریه می کردن از اونجا هم رد شدم و وارد باغی شدم که در اونجا برادر خانمم که سید است بود و شر و ع به صحبت کردم که انشاءالله امسال باغ گردو خوبی میدهد

 11. رضانمازیرضانمازیsays:

  ممنون از تعبیر بسیار جالبتون

 12. شیخی شورابیشیخی شورابیsays:

  سلام خواب دیدم یه جوی آب بسیار زلالی جاری بود که من ابشو تو دهنم قرقره میکردم ودری روی جوی آب بودکه وقتی بازش کردم رو در نوشته بود اشهد آن را اله الا الله واشهد آن محمد رسول الله بسیار با خط زیبا ومن اونو هی بلند می‌خوندم واب می خوردم

 13. مهدی خالقیمهدی خالقیsays:

  دیشب خواب دیدم دارم با مادرم صحبت میکنم یه دفعه ای حالم بد شد چشام سیاهی رفت هی نفس نفس میزدم و شهادتین گفتم و نفسم قطع شد تو خواب دست و پام سست شده بودند میشه تعبیرش کنین