اطلاعات کامل در مورد تعبیر خواب چرخ خیاطی

تعبیر خواب چرخ خیاطی را به نیکی بگیرید . دیدن چرخ خیاطی در خواب به این معنا است که کارهای شما سامان خواهد یافت . بیننده ی چرخ خیاطی در خواب امورش به سامانی و سود  سرانجام خواهد شد ولی باید با صرفه جویی امور را به  نیک شدن یاری دهد .

تعبیر خواب چرخ خیاطی معمولا روایت های گوناگون دارد .در حالت کلی تعبیرکنندگان خواب دیدن چرخ خیاطی را رفع شدن نا به سامانی ها یاد کرده اند . اگر در خواب ببینید با چرخ خیاطی سروکار دارید در این صورت می توانید با صرفه جویی و رعایت اصول ها مشکلات و بحران های زندگی را کنار بگذارید . با چرخ خیاطی می تواند لباس های نو را با صرف زمان دوخت به همین دلیل دیدن چرخ خیاطی در خواب به این گونه تعبیر شده است که می تواند با صبوری به اتفاق های خوشایند دست یافت . تعبیر خواب چرخ خیاطی اگر چه در بیشتر روایت ها زیاد مهم دانسته نشده است ولی شما می توانید با توجه به احساسی که داشتید خواب خود را تعبیر کنید . 

زیاد به تعبیرهای موجود در مورد خواب چرخ خیاطی بسنده نکنید زیرا دیدن ابن گونه خواب ها با عوامل و نوع خواب دیده شده می تواند به طور کلی تعبیر گوناگونی داشته باشد . احساسی که در دیدن خواب چرخ خیاطی به شما حاکم بوده نقش مهمی در تعبیر آن دارد . اگر در حین دیدن خواب چرخ خیاطی احساس تندرستی و نشاط دارید در این صورت می توان خواب دیده شده را به نیکی قلمداد کرد . اگر در حین دیدن خواب چرخ خیاطی احساس غم و اندوه به شما دست داده است در این صورت می توان گفت که واقع غیر منتظره ای ممکن است در زندگی شما رخ دهد . تعبیر خواب چرخ خیاطی را به ما بسپارید .

تعبیر خواب چرخ خیاطی به روایت از چند معبر

تعبیر خواب چرخ خیاطی به روایت منوچهر مطیع تهرانی

تعبیر خواب چرخ خیاطی به روایت منوچهر مطیع تهرانی خیر است . در نظر داشته باشید که دیدن چرخ خیاطی در خواب از آن جا که با آن می توان اشیا نو و جدیدی ساخت تعبیر خوبی دارد . دیدن چرخ خیاطی در خواب به این گونه تعبیر می شود که قرار است که اتفاق های خوشایندی رخ دهد . اگر در خواب ببینید که در حال دوختن چیزی در خواب با چرخ خیاطی هستید در این صورت این گونه تعبیر می شود که کار ناتمام را تمام کنید . 

اگر دختری دوشیزه در خواب ببیند با چرخ خیاطی سرکار دارد تعبیر آن این است قرار است شوهر کند ‌ . دیدن و تعبیر خواب چرخ خیاطی نیک و خوشایند است . دیدن چرخ خیاطی در خواب به این معنا است که در کاری که در دست دارید سود کافی نصیب شما خواهد شد . تعبیر خواب چرخ خیاطی را به نیکی یاد کنید . در حالت کلی اگر دیدن خواب را به نیکی یاد کنید اتفاق های نیک نصیب شما خواهد شد .

تعبیر خواب چرخ خیاطی به روایت لوک اوتینهاو

تعبیر خواب چرخ خیاطی به این عامل بستگی دارد که فرد بیننده خواب در حال کار با چرخ خیاطی بوده است یا نه ؟ اگر در دیدن خواب چرخ خیاطی متوجه آن باشید که قرقره ی چرخ خیاطی تمام شده است در این صورت ممکن است مورد سرزنش قرار گیرد . در روایتی نقل شده است که دیدن خالی بودن قرقره چرخ خیاطی معمولا تعبیر مطلوبی ندارد . در صورت دیدن خواب چرخ خیاطی با قرقره ی خالی سعی کنید صدقه دهید تا بلاهای یاد شده به آن را دفع سازید . 

بهتر است توجه کنید که هر گونه خواب دیده شده در مورد تعبیر خواب چرخ خیاطی را می توان به نیکی تعبیر کرد . تعبیر خواب چرخ خیاطی باید با رعایت همه ی اتفاق هایی که در خواب می افتد صورت بگیرد . اگر به دنبال کسب اطلاعات در مورد تعبیر خواب چرخ خیاطی هستید با ما همراه باشید . اگر در خواب ببینید با استفاده از چرخ خواب لباسی نو برای خود می دوزید در این صورت در نظر داشته باشید که ممکن است اتفاق های خوشی در روابط عاطفی شما رخ خواهد داد .

اهمیت تعبیر خواب چرخ خیاطی

اهمیت تعبیر خواب چرخ خیاطی

دیدن چرخ خیاطی در خواب معمولا از نظر تعبیرکنندگان خواب جایگاه ویژه ای ندارد . در کتاب تعبیر خواب ابن سیرین نمی توانید مطالبی در مورد تعبیر خواب چرخ خیاطی پیدا کنید . از آن جا که چرخ . ابزاری نو و جدید است به همین دلیل مطالبی بسیار اندکی در مورد تعبیر خواب چرخ خیاطی در دسترس است . شما می توانید با توجه به احساسی که در حین دیدن خواب چرخ خیاطی داشته اید آن را تعبیر کنید . 

در نظر داشته باشید تعبیر خواب چرخ خیاطی را به افراد مومن بگویید . مهمترین نکته در مورد تعبیر خواب در مورد دیدن چرخ خیاطی این است که خواب خود را به تنهایی تعبیر کنید . دیدن چرخ خیاطی در خواب می تواند یک دلیل اصلی بزرگ داشته باشد که شما با این وسیله به طور جدی سروکار دارید و همین یک عامل بزرگ می باشد که شما چنین خواب هایی را می بینید

نکات مهم در مورد تعبیر خواب چرخ خیاطی

در بیشتر مواقع تعبیر خواب چرخ خیاطی را جدی نگیرید . در نظر داشته باشید به مطالب ارائه شده در مورد تعبیر خواب چرخ خیاطی اکتفا نکنید . برای به دست آوردن اطلاعات کامل در مورد تعبیر خواب خیاطی سعی کنید که خودتان به شخص بر اساس احساسی به دست آورده خواب خود را تعبیر کنید . خواب دیده شده در مورد چرخ خیاطی را سعی کنید به افرادی که مثبت نگر هستند بازگو کنید تا آن ها خواب دیده شده را به نیکی تعبیر کنند . برای به دست آوردن تعبیر دقیق خواب چرخ خیاطی پافشاری نکنید زیرا تعبیرهایی که به این نوع خواب ها اطلاق می گردد معمولا کامل نخواهد بود .

اگر فرد زرنگی هستید حتما تعبیر خواب های خود را به تنهایی انجام دهید . ممکن است خواب دیده شده در مورد تعبیر خواب چرخ خیاطی به دلیل سروکار بودن زیاد شما با این وسایل می باشد . معمولا بزرگان تعبیرهای یاد شده برای دیدن خواب چرخ خیاطی را کامل نمی دانند

شما می توانید برای به دست آوردن اطلاعات کامل در مورد تعبیر خواب چرخ خیاطی با ما در  toptoop.ir ارتباط باشید . در روایات یاد شده درباره ی تعبیر خواب چرخ خیاطی از نظر ابن سیرین در نظر داشته باشید که نکات زیادی یاد داشت نگردیده است . تعبیر خواب چرخ خیاطی از نگاه امام صادق نیز اطلاعاتی در بر ندارد .

مطالب مرتبط...

12 نظر

 1. ریحانهریحانهsays:

  سلام. خواب دیدم داشتم از خیابون رد میشدم که یهو یکی از دوستای قدیمیم رو دیدم. بعد از سلام و احوالپرسی بهم گفت بالاخره تونستم اون چرخ خیاطی رو که دوست داشتم رو بخرم. به زور منو برد داخل کارگاهی که توش کار میکرد تا بهم نشونش بده. با هم رفتیم کارگاه ولی بهم گفت به صاحبکارم نگی مال خودمه بهش گفتم امانتِ. چرخ خیاطیش بزرگ و قشنگ و جذاب بود بهش گفتم خوش بحالت منم خیلی دوست داشتم یکی از اینا رو بخرم. تو راه برگشت خانمی رو دیدم که داشت نرده های خونه اش رو رنگ میکرد ولی ترکیب رنگش خوب نبود بهش گفتم ترکیب رنگت خوب نیست, راهنماییش کردم و گفتم رنگ کرم و قهوه ای خیلی به هم میان. و بعد از اون رفتم دنبال کار خودم. راستی استاد من و دوستم هیچکدوم کارمون خیاطی نیست.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان اشاره به اتفاقات و وقایع روزمره زندگیتان دارد

 2. صدیقهصدیقهsays:

  متاهل ام و سروکاری با چرخ خیاطی ندارم؛ مدتیست مشکلات زیادی را سپری میکنم و مشکلاتم طوریست که جز خدا کاری از دست کسی برنمیاید، خواب دیدم پارچه ای به رنگ زرشکی که یه مقدار پارگی دارد را زیر چرخ قرار دادم و میخام پارگی شو بدوزم، میبینم نخش سفیده و نخ رو تعویض میکنم و یه نخ همرنگ پارچه رو میندازم، همینکه میخام بدوزم باز دیدم یه نخ دیگه است و دوباره تعویض میکنم، باز دیدم زمینی که چرخ رو روی آن قرار دادم سیمان شده است و سیمانش ترک برداشته و چون روی زمین زیلو پهن شده بود، دستمو بردم زیرِ زیلو تا ببینم چیه که انقد زمین پستی بلندی داره و نامسطحه، دیدم یه تیکه سیمان شکسته اومد تو دستم و کلی هم خرده های سیمان شکسته زیرِ زیلو جمع شده بود، اون تیکه سیمان رو برداشتم بذارم زیرِ چرخ تا ناهمواری برطرف بشه، درهمین حال خواهرم سر موضوعی در حال بحث کردن با من بود آخرش نمیدونم تونستم پارچه رو بدوزم یا نه ولی همش تلاشم این بود که موانع رو برطرف کنم تا بتونم بدوزمش( قصد داشتم زیکزاک بزم روی پارگی)

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   این رویا بیانگر نشان دهنده ان است که با صرفه جویی و رعایت اصول هامیتوانید مشکلات و بحران های زندگی را کنار بگذاریدو شرایط زندگیتان رو به بهبودی خواهدرفت

 3. ملیکاملیکاsays:

  سلام بزرگوار خواب دیدم مردی با تاب و شلوارک پشت چرخ خیاطی نشسته چیزی که میدوخت چندین نخ بودکه به هم میدوخت تا محکم و کلفت شود. با دیدن من پرسید تو فهمیده بودی لباسم پاره شده گفتم نه چند زن دورش نشسته بودند و نگاهش میکردند چون اورا دوست دارم در خواب ناراحت شدم پیش دیگران لباس مناسب ندارد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   اسرار دیگران رو پیش خودتون نگه دارید و نسبت به اونها مسولیت پذیر باشین

 4. فاطمهفاطمهsays:

  سلام وقتتون بخیر دیشب دوتا خواب دیدم یکی اینکه رفتم ارایشگاه و بدون اینکه به ارایشگر بگم چیکار کنه دیدم موهام و یکم بهش حالت داد و ابشاری برام بست و یک گل قرمز زد روش، تو ایینه که نگاه کردم دیدم یک پیراهن قرمز هم تنمه، و خواهرم مدام دست میکشید تو موهام‌میگفت چرا اینجوری درستت کرده خودمم خیلی رضایت نداشتم از موهام، میشه تعبیرش و بهم بگید و اینکه خواب دومم دیدم خاله ام در حال درست کردن جهزیه برای دخترشه و شوهر خالم هم دیدم یک ژورنال دستشه و یک عالم پارچه های مختلف رنگی جلوش و داره لباس خواب واسه دخترش میدوزه و منم گاهی کمکش میکردم مثلا میگفتم اینجاش و باید الان پلیسه بدی، اینجاش چین میخواد، اما خودم پای چرخ نبودم، تعبیر این و هم میشه بدونم ممنونم ازتون

 5. محیا لطفیمحیا لطفیsays:

  سلام خسته نباشید من دیشب خواب دیدم که رفتم پیش ی خیاط ازش کار یاد بگیرم بعد ی مانتو کرمی رنگ بهم داد ک درستش کنم خواستم کوتاهش کنم خیلی کوتاه شد خندید بهم و گفت بالاخره یاد میگیری خودش پشت چرخ خیاطی نشست و شروع کرد به درستش کردن و دوختن مانتویی ک من خرابش کرده بودم معنی این خواب چیه...من حتی تو فکر خیاطی یاد گرفتن و اینجور چیزا نیستم و نبودم ؟

 6. محیا لطفیمحیا لطفیsays:

  سلام خسته نباشید من دیشب خواب دیدم که رفتم پیش ی خیاط ازش کار یاد بگیرم بعد ی مانتو کرمی رنگ بهم داد ک درستش کنم خواستم کوتاهش کنم خیلی کوتاه شد خندید بهم و گفت بالاخره یاد میگیری خودش پشت چرخ خیاطی نشست و شروع کرد به درستش کردن و دوختن مانتویی ک من خرابش کرده بودم معنی این خواب چیه...من حتی تو فکر خیاطی یاد گرفتن و اینجور چیزا نیستم و نبودم ؟

 7. رزیتا غفاریرزیتا غفاریsays:

  سلام وقت بخیر خواب دیدم ماساژور صورتم و چرخ خیاطی رو برادر کوچکم خراب کرده و من با هاش دعوا میکنم ومیگم از حسابت پول برداشته و چرخ خیاطی میخرم و همچنین خواب دیدم به مادر بزرگم که فوت شده مقداری یخمک میدم که بخوره سپاس

 8. سمیراصابریسمیراصابریsays:

  سلام. خیلی مختصر بگم خواب دیدم یک چرخ خیاطی رو بردم‌ دادم ب همسایمون.

 9. صبا محمدیصبا محمدیsays:

  سلام وقت بخیر. خواب دیدم مادر شوهرم تو خونه پدرم با چرخ خیاطی خونه پدرم کار می‌کرد و بی صدا گریه میکرد و کلی خوراکی برامون آورده بود.

 10. محمد اسنمحمد اسنsays:

  سلام مادر خانم من خواب دید از خاله شوهر اش تو خواب چرخ خیاطی خواست ولی او بهش نداد

 11. رعنارعناsays:

  سلام من خواب دیدم که یه نفر(آقا) می خواد به من چرخ خیاطی بده ولی من دودل بودم که ازش بگیرم و در آخر هم نگرفتم و بهش گفتم آخه ما خودمون چرخ خیاطی داریم با اینکه خرابه ولی نیازی نیست درضمن من اصلا با چ خ خیاطی سروکار ندارم

 12. یاسمنیاسمنsays:

  سلام من خواب دید که یکی از دوستانم که تازه ازدواج کرده پشت چرخ خیاطی نشسته و انگار من و یکی از دوستان دیگم رفتیم پیشش .(برای دوخت لباس ن برای دیدنش).بعد یه چند تا لباس دوخته بود اویزون کرده بود یکی از لباس ها لباس عروس بود و چندتای دیگش لباس مجلسی زرشکی پررنگ بود .اون یکی دوستم رفت لباس عروس پوشید به منم گفتن لباس مجلسی بپوش ولی نپوشیدم فقط همینجور جلو اینه گرفته بودمش و خودمو نگاه میکردم . درضمن توی خواب خیلی خوشحال بودیم بعدش که بیدار شدم هم احساس خوبی داشتم.