تعبیر خواب قلیان، رهایی و آرامش است

تعبیر خواب قلیان چیست

تعبیر خواب قلیان ممکن است بیانگر مشکلات سختی در زندگی شما باشد که به زودی با کمک خویشاوندان حل خواهد شد. کشیدن قلیان در رویا نشان می دهد که شما سفر کوتاهی را در آینده تجربه می کنید که می تواند موجبات آرامش شما را فراهم آورده و برای مدت کوتاهی نیز بتواند شما را از دغدغه های روزمره و همیشگی به دور سازد.

تعبیر خواب قلیان کشیدن دیگران

تعبیر خواب قلیان کشیدن فرد دیگر در رویای شما هشداری است مبنی بر بررسی بیشتر دوستی های شکل گرفته در زندگی واقعی. اگر فردی آشنا را در رویای خود دیدید که مشغول قلیان کشیدن بود، بایستی نسبت به دوستی های قدیمی خود محتاط تر عمل کرده و سعی کنید بار دیگر آن ها را بررسی نمایید. احتمالا در نتیجه این خواب و بررسی های بعدی آن مجبور باشید برخی از ارتباطات خود را قطع کرده و یا از برخی دوستان دور باشید. اما اگر فردی که در رویای شما قلیان می کشید آشنا نباشد، در این حالت تعبیر خواب قلیان کشیدن به دوستی هایی اشاره دارد که پس از این در زندگی شما شکل خواهد گرفت. بایستی کمی محتاط تر عمل کرده و دوستان جدید خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید.

تعبیر خواب قلیان کشیدن خودتان یا دیگران

تعبیر خواب قلیان کشیدن خودتان

تعبیر خواب قلیان کشیدن خودتان به طوریکه دود آن را از دهان بیرون آورید نشان می دهد که به زودی مشکلات مربوط به سلامتی شما از بین می رود اما این سلامتی و بدست آوردن دوباره آن نیازمند تلاش های خودتان و اراده می باشد. اما اگر پس از قلیان کشیدن احساس بیماری یا کسالت در رویا داشته باشید بدین معناست که برای دیدن برخی از اقوام یا دوستان خود دلتنگ هستید و این می تواند برای شما تبدیل به یک دلتنگی روزمره و حتی افسردگی شود. اما این خواب نوید دیداری دوباره را به شما می دهد. هر دو طرف از این ملاقات و دیدار دوباره خوشحال خواهند شد.

تعبیر خواب قلیان خریدن

تعبیر خواب قلیان خریدن به اختلافات میان شما با همسر و شریک زندگی اشاره می کند. اگر قلیانی که می خرید زیبا و یا حتی تزئینی باشد می توان اینگونه استنباط کرد که اختلافات شما به زودی از میان خواهد رفت. اما اگر پس از خریدن قلیان در رویا و آوردن آن به خانه شروع به استعمال سریع آن کرده باشید، بدین معناست که شما یا همسرتان به زودی نسبت به طرف مقابل بدبین شده و این می تواند آغازگر مشکلات جدیدی باشد که در آینده با آن ها دست و پنجه نرم می کنید. 

اگر پس از کشیدن قلیان آن را کناری بیندازید نشان می دهد که افکار بدبینانه شما به زودی تغییر خواهد کرد. البته شاید نیاز باشد برای تغییر آن ها با مشاور در ارتباط باشید. خرید قلیان برای خانه در رویا به افزایش سودآوری تجارت در زندگی بیداری اشاره می کند. تعبیر خواب قلیان فروختن نیز نشانگر فراوانی و برکت و سهولت در بدست آوردن پول و سرمایه می باشد. بنابراین بدون در نظر گرفتن سایر جزئیات خواب می توان گفت که خرید و فروش قلیان در رویا مثبت است.

تعبیر خواب قلیان میوه ای و خریدن قلیان

تعبیر خواب قلیان میوه ای

تعبیر خواب قلیان میوه ای و یا هر طعم مختلف دیگری نشانگر توجه دوستان به شما است. اگر در رویا خود را در حال کشیدن قلیان میوه ای ببینید، می توان پیش بینی کرد که به زودی دوستانتان در اطراف شما جمع خواهند شد. این می تواند به یک مهمانی و یا دورهمی دوستانه نیز منجر شود. اگر در رویا برای اولین بار قلیان کشیدن را امتحان کنید، نشان دهنده برطرف شدن مشکلات مربوط به سلامتی جسمانی است. در اصل با اینکه قلیان کشیدن در زندگی بیداری یکی از مضرترین ها برای سلامتی است اما ظاهرا رویای آن تفسیری برعکس دارد.

تعبیر خواب قلیان هدیه گرفتن

تعبیر خواب قلیان هدیه گرفتن می تواند معناهای بسیاری داشته باشد. به همین جهت ابتدا بایستی سعی کنید به خاطر آورید که هنگامی که شخصی در رویا به شما یک قلیان هدیه می داد در چه شرایط روحی و روانی قرار داشتید. آیا خوشحال بودید؟ آیا از گرفتن این هدیه دلخور شدید؟ اگر از دیدن و یا دریافت این هدیه احساس خوبی داشتید، می توان به شروع یک مرحله آرامش بخش در زندگی شما امیدوار بود. اما اگر گرفتن این هدیه شما را دلخور و ناراحت ساخته باشد، احتمالا درگیری و اختلافاتی در خانواده و فامیل شما رخ می دهد. اگر شما در رویا به شخصی قلیان تعارف کرده و یا آن را هدیه دهید، بیانگر این است که شما وسیله ای برای آرامش این فرد در زندگی هستید و به بیان ساده تر او از داشتن رابطه با شما بسیار لذت می برد و در شرایط دشوار این شما هستید که می توانید آرامش را به او بازگردانید.

تعبیر خواب قلیان کشیدن مرده

تعبیر خواب قلیان کشیدن مرده

تعبیر خواب قلیان کشیدن مرده و یا خودتان در رویا اگر همراه با استرس و اضطراب و حالت های ناخوشایند باشد، خوشبختانه نشان دهنده شرایط خوب بعد از مرگ آن فرد و یا پایان روزهای سخت در زندگی بیننده رویا می باشد. به طور کلی قلیان کشیدن در رویا نشانه های خوبی به همراه دارد به خصوص اگر با احساسات خوب و لذت این کار انجام شود.

تعبیر خواب قلیان شکستن

تعبیر خواب قلیان شکستن متاسفانه نشانه ناامیدی و خستگی و درماندگی در زندگی بیننده رویا می باشد. احتمالا اخیرا تجربه ناخوشایندی داشته اید و این موضوع به قدری روان شما را تحت تاثیر خود قرار داده به شدت احساس ناامیدی می کنید. شما تمام تلاش خود را برای حل کردن مشکل به کار برده اید و اکنون دیگر قادر به ادامه مبارزه و تلاش نیستید.

چکیده ی مطلب :

قلیان در رویاهای ما به طور معمول نماد رویدادهای خوب و داشتن آرامش و دور بودن از مشکلات است. البته این درمورد تمامی رویاها با محتوای قلیان صدق نمی کند. به عنوان مثال تعبیر خواب قلیان خریدن به اختلافات میان شما با همسر و شریک زندگی اشاره دارد.

تهیه و تنظیم : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

10 نظر

 1. زهرازهراsays:

  سلام خواب دیدم تو یه سفره خونه هستیم همسرم میگه غذا بخوریم و قلیان بکشیم بعد بریم منم از حرفش خیلی خوشحال شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر روزمرگی است

 2. طیبهطیبهsays:

  سلام. یکی از اقوام خواب دیده است که پدر من( الان در قید حیات نیستند) در حال قلیان کشیدن با برادرم است، میخواستم بدونم این خواب چه تعبیری دارد. با تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است برای اارامش روحشان فاتحه ای قرائت کنید

 3. اسمااسماsays:

  سلام خواب دیدم دارم قلیون و چاق میکنم و قلیون کشیدم وقتی قلیون میکشیدم اصلا متوجه نمیشدم دآرم میکشم فقط گرماشو حس میکردم دود نداشت

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   کارهایی انجام میدهید که برایتان سرگرم کننده است

 4. فاطمه زارعفاطمه زارعsays:

  سلام من خواب دیدم رفتم شهربازی زنگ زدم ب دوتا از پسرای دانشگاهمون و بعد با دختر خالم و دختردایی و دوتا از پسرا رفتیم کافه شهربازی همش ترس داشتم ی اشنا ببینه و از اون کافه اومدیم بیرون رفتیم ی کافه دیگه من پشت ب در ورودی نشستم ک کسی منو نشناسه و قلیون گرفتیم دوهای سفید میدادن بیرون منم قلیون کشیدم و با یکی از پسرا خیلی راحت بودم دستاشو گرفته بودم تو دستم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است سرگرمی های جدیدی در زندگی برایتان ایجادشود

 5. محمد سلیمانیمحمد سلیمانیsays:

  خواب دیدم که پدرم قلیون میکشه و به من نمیده بعد که تموم میشه قلیون رو میزاره روی اوپن بعد من برش میدارم بکشم که میبینم زغال نداره بعد دیدم که زغالش افتاده روی زمین بر داشتم فوتش کردم دیدم کلا خاکستره هی فوت میکردم اخرشم روشن نشد بعد رفتم دنبال زغال گشتم تو حیاط دیدم زغالی وجود نداره

 6. سحر کاملیسحر کاملیsays:

  خواب دیدم پسرم میخاد قلیان بکشه از دستش گرفتم خودم شروع به کشیدن کردم و3تی کشیدم گلو خفه شد ذغال رفت دهنم پرتاب کردم دود بود فقط ولش کردم خودم اهل قلیان نیستم

 7. نارین خسروینارین خسرویsays:

  سلام خواب دیدم (دخترم) که دارم قلیون میکشم حلقه حلقه بعد اصلا هم سرفه نکردم تو واقعیت نمیکشم

 8. زهرا شاندیزیزهرا شاندیزیsays:

  سلام من خواب دیدم رفتیم مهمانی منزا همکارم که مرد هست رفتم توی آشپزخانه دیدم انواع و اقسام قلیون با سایز های متفاوت در آشپزخانه هست و توی خواب خونشون یک خونه قدیمی و خرابه ای هست.

 9. کوثرکوثرsays:

  سلام خواب دیدم منو شوهرم قلیان میکشیم خیلی هم ریلکس بودیم حالمون خوب بود

 10. سیناسیناsays:

  خواب دیدم مامانم داره قلیون می‌کشه و من از دستش گرفتم