تعبیر خواب روفرشی

تعبیر خواب روفرشی به جنس، رنگ و نوع آن نیز بستگی دارد. بنابراین شما بایستی به خاطر آورید که فرش یا روفرشی به چه شکلی در رویای شما ظاهر شده بود. به خصوص اینکه معبرین معتقد هستند جزئیات اشیا می تواند تعیین کننده چیزهای زیادی باشد.

تعبیر خواب روفرشی و فرش از هر فرد به فرد دیگر متفاوت می باشد. اما در اغلب موارد می توان رویاهای مربوط به فرش را مثبت تلقی کرد. برای تعبیر خواب رو فرشی بایستی دقت داشته باشید که چه بافت یا رنگی دارد؟ و این در مورد خود فرش نیز صادق است. گاهی اوقات رنگ ها با صدایی بلندتری نسبت به اشیا صحبت می کنند بنابراین بایستی این نکته را همیشه مدنظر قرار دهید. اگر در رویاهایتان فرش و روفرشی های رنگارنگ و با طرح های شلوغ و شاداب را دیدید، احتمالا انرژی های مثبتی بسیاری به زندگی شما وارد خواهند شد و یا احتمالا در مرحله اولیه ورود هستند و شما حس خوب داشتن آن ها را لمس می کنید. با این حال موضوعی وجود دارد که بایستی آن را بدانید؛ اگر در رویا بر روی یک فرش یا تکه ای روفرشی در حال پرواز بودید، به این معناست که حتی با وجود موقعیت ها و فرصت های ترقی زیادی که در زندگی شما وجود دارد قادر به مدیریت کردن آن ها نیستید و این می تواند مانعی برای پیشرفت شما باشد. اگر در رویای خود در حال رقصیدن بر روی یک روفرشی یا فرش زیبا باشید، می توان به شما نوید روزهایی سرشار از رفاه و ثروت خوب را داد که در کنار آرامشی عمیق تجربه می شود.

تعبیر خواب روفرشی از دیدگاه نمادشناسی

تعبیر خواب روفرشی و فرش از بعد نمادشناسی نشان دهنده حق امتیاز و آسایش در زندگی است. در واقع فرش از زمان های قدیمی یکی از اشیا قیمتی خانه بوده و خرید آن نیاز به توان مالی خوبی دارد. افراد فقیر قادر به پرداخت هزینه های بالا برای این اشیا گران قیمت و زیبا نیستند. بنابراین اگر در خواب خود یک فرش یا روفرشی زیبایی دیدید، می توان شما را نسبت به داشتن آینده ای موفق و سرشار از پیشرفت امیدوار کرد. تعبیر خواب روفرشی برای یک زن یا مرد فقیر نشان دهنده ثروتی خوب است. او ممکن است پولی زیاد از یک فرد ثروتمند دریافت کرده و یا در آینده ای نه چندان دور خبرهای خوبی به گوش او برسد.

تعبیر خواب روفرشی نرم و راحت

تعبیر خواب روفرشی که از جنس مرغوب بوده و شما خود را در حال نشستن یا استراحت کردن بر روی آن می بینید، به معنای ثبات و راحتی در زندگی بیداری است. اگر فرد دیگری در رویای شما تعارف کند که روی یک روفرشی زیبا بنشینید، نشان می دهد که در زندگی واقعی خود به گونه از حمایت شخصی یا اجتماعی برخوردار خواهید شد. مخصوصا برای پروژه یا فعالیتی که اکنون در حال انجام آن هستید. اما اگر یک مرد ثروتمند در رویای خود به جای فرش، یک روفرشی ببینید به معنای از دست دادن است. این ناکامی و از دست دادن می تواند پول، شخص، موقعیت یا هرچیز مهم دیگر باشد. گاهی اوقات نیز تعبیر خواب روفرشی به یک تصمیم اشتباه اشاره دارد که شما از آن مطلع هستید و آگاهانه مرتکب این اشتباه می شوید.

تعبیر خواب خریدن روفرشی

تعبیر خواب خریدن روفرشی می تواند به واقعیت های خشن و ناخوشایند زندگی اشاره داشته باشد که اغلب از آن فراری هستیم. در عین حال ممکن است پیشنهادی برای کسب آسایش و راحتی باشد. توجه به طرح زمینه، کیفیت و شرایط خرید روفرشی می تواند در تعبیر چنین رویایی تاثیر زیادی داشته باشد. تعبیر خواب روفرشی خریدن نشان می دهد که شما در آینده نزدیک به پولی دست خواهید یافت که برای دست آوردن آن زحمت زیادی نکشیده اید. شما این پول را برای چیزهایی صرف می کنید که مدت ها در آرزوی رسیدن به آن ها بودید. بنابراین بهتر است از فرصت های پیش رو نهایت استفاده را ببرید.

تعبیر خواب روفرشی سوخته

تعبیر خواب روفرشی سوخته بیشتر مواقع به سلامت جسمی و روانی شما اشاره دارد. اگر در رویا با دستان خودتان یک فرش یا روفرشی را بسوزانید، نشان می دهد که تا حد زیادی نسبت به سلامتی خود اهمال کار بوده اید و بیشتر وقت خود را صرف بدست آوردن پول و پیشرفت در کار و موقعیت اجتماعی کرده اید. اما همیشه این نکته کلیشه ای اما مهم را بایستی مدنظر داشته باشید که پول و موقعیت خوب زمانی مطلوب بوده و لذت بخش است که در کنار سلامتی جسمی و روانی باشد. بنابراین چنین خوابی هشداری است برای توجه بیشتر به سلامتی.

تعبیر خواب فروختن روفرشی

تعبیر خواب فروختن روفرشی به یک سفر دلپذیر و مفید برای بیننده رویا اشاره دارد. اگر شما خود را در حال فروختن روفرشی یا فرش در رویا ببینید، بدین معناست که احتمالا شخصی را ملاقات خواهید کرد که مربوط به گذشته شما می باشد. سفری پیش رو دارید و در این سفر فردی آشنا از گذشته شما وارد چرخه روابط خواهد شد که می تواند به همراه خود سود مالی یا هر امتیاز مثبت دیگری داشته باشد. اگر روفرشی که می خواهید آن را بفروشید پر از رد پاهای یک فرد باشد که درواقع با پاهای کثیف بر روی آن قدم برداشته است، بدین معناست شما بایستی قبل از آغاز هرکار جدیدی، به آینده و نتیجه آن اندیشیده و همچنین تمام جوانب کار را در نظر بگیرید. این کار باعث می شود تا احتمالا تغییراتی در دیدگاه شما به وجود آید که می تواند در نتیجه موفقیت آمیز اهدافتان تاثیر بسزایی داشته باشد.

تعبیر خواب روفرشی و انجام یوگا بر روی آن!

تعبیر خواب روفرشی و یوگا بر روی آن نشان می دهد که شما بایستی انعطاف بیشتری در روابط خود با دیگران نشان دهید. گاهی اوقات تعاملات شما ممکن است ناراحت کننده و آزاردهنده باشد. خود را گود این روابط بیرون کشیده و به عنوان یک شخص سوم به داخل نگاه کنید. بدین طریق ایرادهای خود در برقراری روابط را متوجه خواهید شد. البته جای نگرانی نیست؛ با تمرین و یادگیری برخی مهارت ها می توان شرایط بهتر و روابط مثبت تری را تجربه کرد.

سایر مطالب پیشنهادی:

تعبیر خواب فرش و قالی

تعبیر خواب شستن فرش دستباف

تعبیر خواب فرش نو خریدن

تعبير خواب فرش لوله شده

3 نظر

 1. ح.مح.مsays:

  سلام خواب دیدم پاگرد بین واحدهای مسکونی طبقه ای که ما ساکنیم موکت کرمی رنگ ونو اندانختن ورو فرشی قرمز ما هم روش پهن کردنومن از لای در واحد این صحنه رو دیدم از طرفی خوشحال بودم از این کار که رو فرشی ما ارزش داشته که انجا پهنش کردن با خودم‌میگفتم اینو از کجا پیدا کردن و برداشتن؟ممنون میشم تعبیر بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نشان می دهد که در زندگی واقعی خود به گونه از حمایت شخصی یا اجتماعی برخوردار خواهید شد.

 2. منیژە محمدیمنیژە محمدیsays:

  سلام خواب دیدم خونە پدرشوھر سابقم روی پلەھا فرش بە رنگ سبز و زرد پھن میکردم... بعدش تکەھای فرش بە شکل مربعی بودند یعنی فرش یک دست نبود پھن میکردم رنگارنگ اما رنگ زردش بیشتر بە چشم میخورد...بعد خواھر شوھرمم رو دستش خالکوبی داشت و دستبند طلا دستش بود ھمە ھم خوشحال بودند از برگشتم و میخندیدند تعبیرش رو میخواستم لطفا؟؟

 3. منیژە محمدیمنیژە محمدیsays:

  سلام خواب دیدم خونە پدرشوھر سابقم روی پلەھا فرش بە رنگ سبز و زرد پھن میکردم... بعدش تکەھای فرش بە شکل مربعی بودند یعنی فرش یک دست نبود پھن میکردم رنگارنگ اما رنگ زردش بیشتر بە چشم میخورد...بعد خواھر شوھرمم رو دستش خالکوبی داشت و دستبند طلا دستش بود ھمە ھم خوشحال بودند از برگشتم و میخندیدند تعبیرش رو میخواستم لطفا؟؟