تعبیر خواب آدم ربا

خوابی با موضوع آدم ربایی می تواند تنش آور و نگران کننده به نظر برسد و فرد پس از بیدار شدن دچار نوعی احساس ناامنی شود. مخصوصا اگر در خواب مشاهده کنید که توسط آدم ربایان تهدید یا دزدیده شده اید. این خواب درباره ی نگرانی ای صحبت می کند که در روز ها یا ماه های اخیر به آن دچار شده اید و در حال تهدید امینت و آرامش فکری شما می باشد. لازم است تا منشا این نگرانی را شناخته و از تداوم آن جلوگیری کنید.

افرادی که به عنوان آدم ربا در خواب خود مشاهده می کنید، سمبل بخشی از افکار و شخصیت خودتان هستند که در شما احساس نگرانی را ایجاد کرده اند. برای این که دلیل حضور چنین اشخاصی را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که در روز ها یا ماه های اخیر، با چه افکار تنش آور یا رعب انگیزی رو به رو بوده اید؟ در حالت بیداری، منتظر وقوع چه اتفاقی هستید و چرا احساس می کنید که باید از وقوع یک اتفاق بد بگریزید؟

اگر هویت افراد آدم ربا برای شما نا مشخص باشد، باید بدانید که این خواب اشاره به ترس هایی دارد که ماهیت آن ها برای شما نا مشخص مانده است. لازم است تا به شیوه ای منطقی با این ترس ها رو به رو شده و اجازه ندهید که تداوم این افکار، قدرت روانی شما را تضعیف کند.

اگر هویت افراد آدم ربا در خواب، برای شما مشخص باشد، باید بدانید که این افراد سمبل بخشی از ترسی ها و افکار خودتان هستند و به این معنا نیست که این افراد در واقعیت حتما قصد ضربه زدن به شما را دارند. ممکن است هر یک از اطرافیان خود را در خواب، به شکل یک آدم ربا مشاهده کنید. در این حالت باید توجه داشته باشید که این فرد برای شما سمبل چیست یا فکر کردن به او، چه احساساتی را در شما زنده می کند.

تعبیر خواب آدم ربا بودن مرده

اگر فردی که به عنوان آدم ربا در خواب خود مشاهده می کنید، در واقعیت مرده باشد، باید بدانید که انسان های مرده، اشاره به عادت ها و دوره های به پایان رسیده ی زندگی ما دارند که احساس می کنیم بی اثر شده اند. اما این خواب نشان می دهد که بر خلاف تصویر شما، همچنان تحت تاثیر ترس ها یا افکاری در گذشته هستید. برای درک مفهوم این خواب توجه داشته باشید که این فرد مرده، شما را به یاد کدام دوره از زندگی تان می اندازد و در آن دوران خاص، با چه چالش ها و مشکلاتی رو به رو بوده اید؟

خوابی با موضوع آدم ربا از شما می خواهد تا به درک و شناخت ریشه ی ترس های خود بپردازید. گاهی ترس ها صرفا در اثر عدم شناخت ایجاد و تشدید می شوند. شناخت به ما کمک می کند تا ماهیت پوچ ترس های خود را بشناسیم و انرژی خود را صرف فرار کردن از آن ها نکنیم. در واقع ترس های تکرار شونده و تعقیب کننده، در طول روز و به شکلی نامحسوس، در حال تاثیر گذاشتن بر تصمیمات و نوع جهان بینی ما هستند و کنار گذاشتن این ترس ها به ما کمک می کند تا تصمیمات روشن تری را اتخاذ کنیم.

مطلب مرتبط:

تعبیر خواب دزدیده شده کسی

3 نظر

 1. پارساپارساsays:

  سلام خواب دیدم باهمسرم تو قسمت زنونه اتوبوس واحد سوار شدم و جایی میرم و در حال شام خوردنم بعد رفتیم به یه کانال که آب شروع به بالا گرفتن گرفت سریعا از کانال بیرون ادمدم و پشت سرم برادرم و مادرم و عشق سابقم پشت سرم با اطلاع و سر و صدای من دویدن بیرون و در عرض چند ثانیه آب از سطح کانال بالا اومد به محضی که اومدیم بیرون کنار خیابون چند تا آدم ربا من و عشق سابقم رو گرفتن ( البته بقیه رو یادم نمیاد انگار غیبشون زد ) و ما رو بردن به یه خونه ای که پر از دخترایه دزدیده شده بود و آمپولی به من دادن که به خودم بزنم و بیهوش شم که نزدم بعد به زبون خاصی داشتن محاسبه میکردن که چقدر پول بدم منم با اضطراب التماس میکردم نکشید پول میدن البته همه رو به رگبار بستن به جز من و البته عشق سابق من تیر نخورد بعد پلیس اومد همه رو دستگیر کرد . منونم مدیر .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   درود ، احتمال دارد تغییراتی تنش زا در زندگیتان رخ دهد.

 2. م خم خsays:

  خواب دیدم دخترعمو از شهرستان شون اومدن سمت خونه بدو بدوما گوشی ش میخواست سیم کارت ش عوض کنه. بعدش ما رفتیم سمت ی جایی مثل انباری ترسیدم برای اختیاط نذاشتم کسی بره داخل یه سری آدم من میخواستن بدزدن من با یه ضربه تکنیکی از دست شون راحت شدم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است مورد حسادت واقع شوید

 3. ....says:

  یه بازار سرپوشیده آروم ک کفش فروشی بود تقریبا .یه کتونی خریدم کتونی محکم بغل کردم دویدم تو راه دوست م ک متاهل دیدم کفش چرم قهوه ای شاید زرشکی خیلی زیبا خریده بود و بهم گفت چرا کفش نخریدی من گفتم این راحت. و بعد بقیه دوستام گذری دیدم یکیش قدش بلند شده بود ومن بغل کرد ولی از نگاه ش فهمیدم دل ش واسم تنگ شده . این خواب ذهن م مشغول کرد. تو قسمت تعبیر کفش هر چی ارسال کردم نرفت ؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است دچار نگرانی شوید