آموزش گذاشتن نظر یا کامنت در سایت توپ تاپ

بارها دیده شده که کاربران برای گذاشتن نظر در سایت با مشکلاتی رو به رو هستند که تمامی آن ها ارتباط با مرورگر آن ها دارد ، ارسال کامنت در بخش نظرات به سادگی و کمتر از یک دقیقه امکانپذیر است ، مشروط بر آن که مرورگر کروم (نسخه ی آپدیت شده ) را از برنامه ی بازار دانلود بفرمایید و بعد از نصب آن ، اقدام به گذاشتن کامنت کنید ، نکته ی مهم دیگر اینکه مشاهده شده که خیلی از کاربران به ایدی ما در تلگرام پیام داده اند و گفته اند برای ثبت نظر ایمیل ندارند ، که برای این مورد میتوانید از طریق ایمیل پیش فرض سایت توپ تاپ یعنی : [email protected]  استفاده بفرمایید ، و کافیست این ادرس را کپی کنید و در بخشی که از شما ایمیل خواسته است وارد بفرمایید. همچنین بعضی از کاربران گله داشته اند که ما به درستی نظر را ثبت میکنیم و حتی پیغام نظر شما با موفقیت ثبت شد ، را در سایت  مشاهده میکنیم ولی کامنت خود را در بین نظرات نمی بینیم که دلیل آن مشخص است ، بعضی از نظرات بخاطر داشتن حجم بالا و یا طولانی باید قبل از نمایش در سایت توسط مدیر نیز تایید شوند که تمامی این نظرات نیز بعد از بررسی تایید می شوند ، پس نیازی به ثبت دوباره و تکراری کامنت نیست !

در مرحله ی اول کافیست طیق تصویر پایین ؛ نام و نام خانوادگی خود را ، آدرس ایمیل و سپس متن مورد نظرتان را وارد بفرمایید.

آموزش ثبت نظر در توپ تاپ

در مرحله ی دوم می باید تیک من ربات نیستم را که با فلش سبز در تصویر پایین مشخص شده است را کلیک کنید ، این کار فقط به این جهت است که سایت و مرورگر اصمینان حاصل کند که یک کاربر واقعی در حال ثبت نظر است و نه یک ربات .

ثبت کامنت در توپ تاپ

و در مرحله سوم و بعد از زدن تیک من ربات نیستم سیستم از شما میخواهد که به یک سوال با ارسال تیک در بین تصاویر پاسخ دهید ، بطور مثال در تصویر پایین آمده است که تمام تصاویری را که مربوط به ویترین فروشگاه هستند را تیک بزنید و ما نیز سه تصویر که ارتباط با همین موضوع دارد را انتخاب کردیم .

نظرات

و بعد از اینکه تصاویر را بدرستی انتخاب کردیم تیک سبز وارد می شود که در تصویر پایین با فلش به آن اشاره شده.

توپ تاپ

همانظور که مشاهده کردید براحتی میتوان در بخش های مختلف سایت نظرات مختلف را ثبت کرد ، مشروط بر آنکه حتما مرورگر کروم را از قبل آپدیت کرده باشید و یا آن را از برنامه بازار دانلود کرده باشید ، ضمنان چنان چه هر سوالی در این زمینه داشتید میتوانید بصورت مستقیم از طریق گفتگو با مدیر سایت در تلگرام با شماره 09399812703 بصورت چت اقدام کنید.

مطالب مرتبط...


4 نظر

 1. زهرا طوبازهرا طوباsays:

  سلام من دیشب خواب دیدم کسی که دوستش دارم و مدتی است قهریم هنگامی که من سرِکار بودم ساعت ۹.۳۰ شب با من تماس گرفت، هنگامی که با او صحبت میکردم و درحال به توافق رسیدن برای اشتی بودیم یهویی هوا روشن شد و کلا برخلاف ساعت که ۹.۳۰ شب بود، هوا انگار صبح بود و اسمان ابی شد و چند تکه ابر پنبه‌ای در اسمان بود، بعد از من خواست که او را ببینم من برای رفتن دست دست میکردم... این خواب نشانه چیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر درگیری ذهن و روح شما از موضوعات اخیر در زندگیتان است و جای نگرانی وجود ندارد

 2. مریم شعبانمریم شعبانsays:

  سلام ببخشید من خواب دیدم داخل هواپیما نشسته بودیم که به جایی سفر کنیم بعد صدای شلیک گلوله و موشک هوایی میومد بعد من از ترس فرار کردم به ی دیواری رسیدم که ی آقای ناشناس پشتش بود و میخواست به زور منو با چاقو بزنه فرار کردم ولی هر ما میرفتم آدم های مختلف میخواستن منو چاقو بزنن خودمم چاقو داشتم بقیه رو چاقو میزدم ولی هیچ خونی نمیکند

 3. امیر حسین فقیهامیر حسین فقیهsays:

  سلام حدود قبل از اذان ظهر بود خواب دیدم مادرم چیزی رو از من مخفی میکنه با عصبانیت و داد و بیداد و درگیری ازش پرسیدم و او گفت که عشقم قراره با ینفر دیگه ازدواج کنه / تعبیرش چیه

 4. علی حیدریعلی حیدریsays:

  سلام دوست عزیز نررم افزار توپ تاپ متن میخوام چه جوری باید بگیرم