تعبیر خواب خشک شدن شیر مادر

اگر خواب دیده باشی مادری مشغول به شیر دادن به نوزادش است و در همین حین متوجه می شوی شیر او به هر دلیلی خشک می شود ، به این تعبیر است که آن خانواده برای مدتی کوتاه دچار برخی ضررها و یا آشفتگی های جدید در جمع خانواده می شود ، بطور مثال ممکن است اتفاق های تازه ای سبب ایجاد دلهره و یا ترس شود و یا برای انجام کاری بزرگ و مهم دچار ناامیدی و تردید شوند ، برخی از معبران خارجی نوشته اند خشکیدن شیر مادری که مرده است خوب نیست و نشان دهنده ی از دست دادن عزیزان و یا مرگ و میرهای زیاد در جمع اقوام است ، خالد اصفهانی نوشته ان دیدن این رویا مخصوصا برای خانم هایی که باردار هستند خوب نیست و فقط سبب می شود تا مشکلات روحی و یا بعضی از دغدقه های آن ها برای بعضی از مسائل رو به افزایش رود و ممکن است سلامتی نوزاد به خطر بیفتد ، چنان چه دیده باشی شیر خودت خشکیده است در جایی که مجرد هستی علامت خوبی نیست و نشان می دهد در روابط عاشقانه دچار شکست  و یا بدشانسی می شود ، بطور مثال ممکن است جر و بحث های تازه و دردسر سازی را با همسر و یا معشوقت آغاز کنی و حتی ممکن است این جدل ها به جدایی و یا دوری ختم شود ، اگر ببینی کسی یا کسانی به شما خبر میدهند که دیگری شیرش خشکیده است نشان دهنده ی این است که خبرهای نامطلوب و سردی بدستتان می رسد که باعث می شود برای مدتی در فگر و خیال و ناراحتی به سر ببرید.

سوال : من دختری مجرد و 19 ساله هستم و تازه نامزد کردم ، دیشب خواب دیدم بچه دار هستم و مشغول شیر دادن به نوزادم هستم که یک مرتبه شیر هر دو پستانم خشک شد و هر چقدر با دستم فشار میدادم موفق نمی شدم قطره ای شیر به بچه بخورانم آیا تعبیری دارد ؟

پاسخ : بله و این نشان میدهد که بواسطه ی کارها و یا رفتارهایی که از طرف یکی از شما دو نفر سر زده می شود دلخوری و قهر ایجاد می شود و ممکن است برای مدتی به کل کل کردن و یا بحث های بی نتیجه مشغول شوید. 

تعبیر خواب خشکیدن شیر مادر

تعبیر خواب خشکیدن شیر مادر به روایت از چند معبر مختلف : هامونی در این باره گفته اند برای خانم هایی که همسری ندارند ( مجردند ) دیدن چنین رویایی بیان میدارد که در زندگی آن ها و در زمینه های مختلفی و بیشتر از جهات عاطفی مشکلات و یا رنج هایی ظاهر می شود که البته به سرعت نیز برطرف می شوند و ممکن است در روابط آن ها تردید ، غمگینی ، و آشفتگی های متعدد به چشم بخورد ، همچنین دیدن این خواب برای این دسته از دختران تعبیر دیگری هم دارد و آن سرد شدن روابط ، بد دل شدن ، و سخت گیر شدن مخصوصا در امر ازدواج می باشد. و اما برای زنانی که صاحب همسر هستند ( متاهل ) خشکیدن شیر نشان دهنده ی کمتر شدن برکت ، رزق ، روزی سالم ، و قرار گرفتن در مشکلات مختلف است ، و ممکن است احساس کنند رضایت کافی از زندگی حال حاضر خود ندارند و برخی از امیدهای مهم آن ها به یاس تبدیل شود ، و برای زنان یا دختران مرده نیز نشان دهنده ی مصیبت ، فلاکت ، تجربه کردن غم های بزرگ و سخت است.

تعبیر خواب شیر نیامدن از سینه های مادر

برخی ها تعجب میکنند و می گویند هیچ چیزی غذایی  بهتر و با برکت تر از شیر مادر نیست و این جمله مبارك امیرالمؤمنین كه كودك با هیچ شیری تغذیه نمی شود كه به اندازه شیر مادر خودش مبارك و یا با بركت باشد نیز همانند كلام حضرت رسول اكرم(صلی الله علیه و آله) بیانی كامل، نغز و پر مغز و در عین كوتاهی در بردارنده دنیایی از اطلاعات و همه سونگری استیا در جای دیگر از حضرت امام جعفر صادق(علیه السلام) نقل شده كه آغوش چپ مادر، جایگاه مناسب تر شیرخوار است ودر تحقیقات دانشگاه كورنل، ثابت شده است که به دلیل آنکه سمت چپ آدمی جایگاه قلب اواست و ارتباط کودک وابسته به ضربات قلب مادر است، سمت چپ در شیر دادن به کودک افضل می باشد، پس چرا باید وجود آن در خواب ها شامل بعضی از معانی منفی باشد ؟ عزیزان دقت داشته باشید همانطور که قبلا اشاره شده عالم رویا تفاوت های چشمگیر و بسیار زیادی با اتفاقات و یا اعمالی است که روزانه در واقعیت یا بیداری انجام میدهیم و تعبیر ها ممکن است حتی برای خوبترین اشخاص یا چیزها در دنیا منفی و بد باشد و در ثانی این موضوع از سایت مربوط به خشک شدن شیر مادر است و نه خود شیر.با این حال به مطلب بالا بسنده نکنید و چنان چه خواب شما کوچکترین تفاوتی با متن بالا داشت ، آن را در بخش نظرات مطرح بفرمایید تا پاسخ دقیق برایتان ارسال شود

تهیه کننده : توپ تاپ

9 نظر

 1. هنگامه وفاییهنگامه وفاییsays:

  تا حالا دو بار خواب دیدم که به بچه ام شیر میدهم ولی شیر زیادی ندارم و به خود من فشار میاید متاهل هستم و دو پسر ۱۸ و ۱۴ سال دارم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه خیر و برکت در زندگیتان است

 2. سما فلاحسما فلاحsays:

  سلام. من الان در دوران عقد هستم. خواب دیدم که بچه دار شده ام و سینه هایم پر از شیر بود.اما وقتی خواستم شیر بدهم، شیر نمیومد. انگار خشک بود. تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نشان دهنده مهربانی و عطوفت است

 3. AheedsoltaniAheedsoltanisays:

  سلام من بچه شیر میدم دخترم ۲۲ روزه الان چند روز پیش خواب دیدم که سینه سمت چپم عین بادکنکی که بادش خالی بشه تمام شیرش خالی شد طوری که سینه شده بود یه لوله باریک بعد چند دقیقه سینه ام یکم برگشت سر جاش اما دیگه خیلی کوچک بود سینه ام کوچیک شده بود شیرشم خشک خشک شده بو تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام به این تعبیر است که آن خانواده برای مدتی کوتاه دچار برخی ضررها و یا آشفتگی های جدید در جمع خانواده می شود

 4. مهتابمهتابsays:

  سلام خواب دیدم نوزاد پسری رو میخوام شیر بدم سینه راستم شیر نداشت فشار دادم شیر نیومد اما سینه چپم شیر داشت تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام کمی در روابط خود دقت بیشتری کنید

 5. shmr453shmr453says:

  سلام من یه دختر ۳۵ ساله مجرد هستم خواب دیدم به یه نوزاد پسر که بچه خودم نبود شیر میدم و اون می خوابه در حالی که اصلا شیر نداشتم، اما اون بچه با همون سینه های بی شیر و خشکیده من آروم شد و خوابید.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر کوشش شما برای بهبود روابط خود با اطرافیانتان است

 6. مهسا خسرویمهسا خسرویsays:

  با سلام،خانمی متاهل هستم که صاحب یک فرزند هستم و سه سالی هست که برای فرزند دوم اقدام کردیم و نتیجه ای حاصل نشد. دو سه بار میشه که خواب میبینم یک نوزاد دارم و چون چند روز فراموش کردم به او شیر دهم،شیرم خشک شده و هرچه سعی میکنم شیری از پستانم نمیاد. با توجه به اینکه برای فرزند اولم شیر فراوانی داشتم،این خواب خیلی نگرانم میکند.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام پیش یه متخصص خوب برین انشاالله مشکلتون حل میشه

 7. سمیهسمیهsays:

  سلام من خواب دیدم نوزاد دختر ۹ ماهه خودم که در حالی که دراز کشید بودم ودخترم از از یکی سینه های من میخواست شیر بخوره ولی من شیر نداشتم بهش بدم واو هی سر نوک سینه منا توی دهانش میکرد ودر می اورد ومن نگران این بودم که دخترم نوک سینه ام را گاز نگیرد من نتاهل هستم وخواب نوزاد دختر ۹ ماهه خودم را دیدم تعبیرش چیست باسپاس

 8. Hani rahiHani rahisays:

  خواب دیدم دو فرزند دارم به یکی شیر میدادم و حسابی شیر میخورد یکی شان دهنش خشک بود و اصلا شیر نداشتم بهش بدم

 9. سارینا خنجرزادهسارینا خنجرزادهsays:

  مامانم بارداره خواب دیده که بچه به دنیا اومده اما شیرش خشکه و شیرخشک به بچه میده