متن تشکر از دوستان بابت تبریک تولدم

دوستان ما نقل محافل و دورهمی های ما هستند. بدون آن ها هیچ جمعی صفا ندارد و مهمانی ها بی لطف می شود. یکی از مهمترین جمع ها و جشن  هایی که با حضور دوستان رنگی دیگری می گیرد، جشن تولد است. 

دوست گاهی می تونه جای خیلی از نداشته ها رو توی زندگی برایمان پر کند. البته یادمان باشدکه دوست خوب. جای یک خواهر نداشته،‌ برادری که نداریم و هر کس که به محبت او نیاز داریم و نیست. 

دوست این گونه با ارزش است. بی شک هر یک از ما دوستانی را داریم که روز تولدمان را به خاطر دارند و بارها برای ما جشن هایی گرفته اند. جشن هایی سورپرایز طور و تبریک هایی شیرین تر از قند.

خب این همه لطف و محبت نیاز به جبران دارد. چه خوب که ما هم بتوانیم با جمله ای زیبا از خجالتشان دربیاییم. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دنبال متن تشکر از دوستان بابت تبریک تولد هستید، در این جا حتما جملات زیبایی پیدا می کنید.

در این آلبوم از توپ تاپ متن و عکس های زیبا برای تقدیر و تشکر از تمام کسانی که تولدم را بهم تبریک گفتن را شاهد هستید دانلود عکس نوشته و جملات تصویری زیبا بابت قدردانی و تشکر از ذوستان و آشنایانی که تولدت را بهت تبریک گفته اند اینبار متفاوت خاص و زیبا شما استاتوس مطالب با تصاویر زیبا و عاشقانه ای را می بینید که مخصوص تقدیر از زحکات و قدردانی های دوستانتان در روز تولدتان است.

فکر نمیکردم که کسی منو یادش باشه، با خودم میگفتم اونقدر بقیه فکر و مشغله دارن که اصلا لحظه ای هم به ذهنشون خطور نمیکنه که تولدمه و خیلی بابت این مسئله ناراحت بودم چون ما میگفتم ما آدما خیلی داریم از همدیگه دور میشیم و برای همدیگه بی اهمیت میشیم. صبح که از خواب پا شدم کلا نظرم عوض شد و دیدم که نه من توی یاد خیلی ها بودم و خیلی ها نسبت به من لطف داشتن و ازم دور نشدن. بابت همه تبریک تولدهای قشنگ تون ممنونم و این به من یاد داد که درسته شاید خیلی از آدما از همدیگه دور شدن اما من هنوز کسایی رو دارم که به یادم هستند و منو از یاد نمی برند.

*************

دوستان و همراهان گرامی بنده، چقدر خوشحال شدم از اینکه تولدم یادتون بود و اومدید و تبریک تولد گفتید. امیدوارم که فرصتی پیش بیاد و بتونم برای همه تون جبران کنم. توی شرایط الان واقعا نباید از کسی توقع داشته که تولدت یادش بمونه اما شما یادتون بود و با تمام شرایط سختی که داشتید منو از یاد نبردید و توی روزی که تولدم شد اومدید و مرام و معرفت تون رو به رخم کشیدید. اینو بدونید که این کارتون شما رو پیش من خیلی خیلی عزیز کرد. دوستتون دارم و از ته دلم از خدا برای همه تون حال خوب میخوام.

*************

آخ که چقدر حالم خوب شد تبریک تولدای شما رو دیدم. آدم گاهی اوقات احساس تنهایی میکنه و فکر میکنه که دیگه کسی اونو نمیخواد، منم گاهی این احساسات به سراغم میان اما حتم دارم از این به بعد هر سری این احساسات به سراغم اومدن راحت میتونم سرکوب شون کنم چون تبریک تولدهای شما رو به یاد میارم و با خودم میگم که نه اونقدرا هم که فکر میکنم تنها نیستم و کسایی رو دارم که به یادم هستن و منو فراموش نکرد. همتونو دوست دارم و مرسی از اینکه تولدم رو بهم تبریک گفتیم.

*************

نمیشه تبریک تولدهای قشنگ تون رو قاب کرد و به دیوار چسبوند وگرنه صد در صد همین کار رو میکردم و همشون رو قاب میکردم و به دیوار میچسبوندم تا مثل الان ازشون کلی انرژی مثبت بگیرم و حال دلم خوب بشه. نمیدونید وقتی که پیام های تبریک تولدتون رو میخونم چقدر درونم پر از حس مثبت و حس خوب میشه جوری که هر چی حس منفی دارم یادم میره. قطعا من از تموم تبریک تولداتون اسکرین میگیرم و هر موقع که حالم بد بود اونا رو میخونم. مرسی که حالم رو خوب کردید.

*************

عزیزای من، اون همه حس خوب و انرژی مثبتی که به من دادید قطعا کارما داره و به خودتون برمیگرده. امروز تولد من بود و شاهد این بودم که چقدر با حس خوب و انرژی مثبت قدم پیش گذاشتید تا تولدم رو تبریک بگید. میخوام بگم که حال من با اون تبریکا خیلی خیلی خوب شد و قطعا خدا پاداش این کارتون رو بهتون میده و کاری میکنه تا خودتون حس خوبی بسیاری در زندگی تجربه کنید. دعای من هم برای شما همین حس خوبه و از خدا میخوام که همیشه در سایه حال خوب به زندگیتون ادامه بدید.

*************

دوستای خوب و عزیزم که همیشه گل سر سبد جشن های تولدم بوده اید، از شما ممنونم که امسال هم خاطره ای زیبا برایم رقم زدید.

متن تشکر از تبریک تولد دوستان

دوست گلم، همراه همیشگی من در غم ها و خوشحالی هام، از تو ممنونم که تولد من را به خاطر داشتی و با تبریک خودت خوشحالم کردی

عکس نوشته تشکر از دوستان برای تبریک تولدم

دوست من از تو ممنونم و تشکر میکنم که اخلاق و رفتار مرا آن گونه که هست تحمل کردی با این که شاید خودت این را ندانی، ولی باید بگویم که کمک تو بود که سبب شد تا من خود واقعیم و آن کسی که به راستی هستم را دوست بدارم. و اینک با حضور گرمت، مانند همیشه تولدم را آکنده از مهر و محبت کردی


مطلب پیشنهادی :

متن تشکر از همسر بابت تبریک تولد


یکی از لذت بخش ترین لحظه‌ها، هنگامی است که به دوستانت و محبت‌ های‌ آن ها فکر میکنی.
برای من تو بهترین دوستم هستی و از به یاد آوردن همه لحظه‌ های با هم بودنمان و مهربانی ‌ها و خوبی ‌هایت قلبم روشن می ‌شود.
از تو تشکر و قدردانی می کنم که حتی زمانی که نیستی،‌ از راه دور با پیام تبریکت به مناسبت تولدم من را خوشحال می کنی

متن تشکر از تبریک تولد دوستان

پیدا کردن یک دوست خوب بسیار دشوار است و من خوشحالم که توانسته ‌ام دوست خوبی چون تو را پیدا کنم و از تو برای این موضوع تشکر و سپاس گزاری میکنم.
دوست عزیزم ازت ممنونم کارهایی که برای من انجام داده‌ای خارج از انتظارم بوده است ولی تو با سخاوت و از خود گذشگی دست به انجام آن ها زدی تا من احساس راحتی کنم.
این بسیار ارزشمند و غیر قابل چشم پوشی است.
از تو برای همه چیز و لطفی که در روز تولدم به من داشتی سپاس گزارم دوست خوب و صمیمی من.

عکس تشکر از دوستانم بابت تبریک تولد

دوستان گلم،‌ از همه ی شما بابت همه ی لطفی که تا به حال به من داشتید بی نهایت ممنونم. زمانی که این همه محبت شما رو در شب تولدم نسبت به خوم می بینم، واقعا از خوشحالی اشک در چشمام حلقه می زنه و خدا رو بابت داشتن دوستایی مثل شما شکر می کنم. ازتون یه دنیا ممنونم


در ادامه ببینید :

متن تشکر از پدر بابت تبریک تولد


دوست خوبم، مهربون ترینم، همراه و هم قدم همیشگی من، می دونی که همیشه دوستت داشتم و دارم و اصلا راضی به زحمتت نیستم. تو امشب با زحماتی که برای تولدم کشیدی منو شرمنده ی خودت کردی. امیدوارم بتونم جبرانشون کنم.

متن تشکر از تبریک تولد دوستان

دوست من،‌ تو تنها کسی هستی که از راز های نهان دلم با خبری و در لحظات سختی سنگ صبورم بودی. سنگ صبور من دوستت دارم و بابت امروز ازت ممنونم.

متن تشکر از تبریک تولد دوستان

دلم دیگر قصه ی مهر و وفا را باور نداشت. تا روزی که تو برایش قصه ی مهر و وفا را گفتی و با رنگ و بوی دوستی آشنایش ساختی. دوست عزیزم بابت تمام مهرورزی هایت از تو ممنونم و آرزو می کنم که لایق محبت هایت باشم.

تشکر از رفیق بابت تبریک تولدم

دوستان عزیزم، امروز شما محبتی در حق من روا داشتید که نه دلم رضا می دهد که از آن بگذرم و نه توان نگریستن در روی شما را دارم. فقط بدانید بی نهایت از شما سپاس گزارم و خدا را بابت داشتنتان شاکرم.


پیشنهاد جدید :

متن تشکر از خواهر بابت تبریک تولد


می گن دوست خوب نعمته
دوستای خوب بهترین خاطره ها رو برای هم دیگه می سازن
من قشنگ ترین خاطره ها را با تو دارم دوست خوبم
پس من برای داشتن دوست صمیمی مثل تو باید تقدیر و تشکر کنم.

متن تشکر از تبریک تولد دوستان

نوشته های روی شن، میهمان اولین امواج دریا هستند
اما حکاکی هاى روی سنگ، میهمان همیشگی تاریخ اند
و دوستان خوب حک شدگان روی قلب هستند و ماندگاران ابدی
برای تشکر از دوست خوبم بابت تبریک زیبایش / از طرف …

متن تشکر از تبریک تولد دوستان

همان طور که ارزش رنگین کمان در رنگ‌ های درخشانش و
و ارزش عطر در رایحه خوشش است،
زندگی من نیز با داشتن دوست قدیمی چون تو ارزش پیدا می‌کند.
تویی که از ابتدای دوستیمان تاریخ تولد مرا به یاد داشتی
تا امروز که در آستانه ی سن .... سالگی قرار گرفته ام
از تو قدردانی می کنم که دوست من هستی.

ممنون از همه دوستانم بابت تبریک تولد

دوستان خوبم،‌ شما به من ثابت کردید که پاییز با تمام خزانش و زمستان با تمام سرمایش نمی تواند شکوفه ی دوستی ما را پژمرده کند. از شما ممنونم که ..... سال همراه همیشگی پاییز و زمستان زندگی ام بودید و نگذاشتید غم دوری لحظه ای خاطرم را بیازارد.

متن تشکر از تبریک تولد دوستان

زندگی فرصت لمس لحظه هاست
لحظه هایی که میاد و می گذره
فرصت گم شدن و پیدا شدن
تو همین راهی که ما رو می بره
راهی که گاهی میون یک کویر
تا سحر میره به دریا می رسه
گاهی با موجای دریا می ره و
به شب خشک یه صحرا می رسه
وجود دوستان واقعی با محبت پایدار،‌ هیچ راهی برای گم شدن و منتهی شدن به بیابان باقی نمی گذارد. درست مثل شما دوستان عزیزم که با حضور خود جای فهمیدن عشق را بین این همه غریبه ی آشنا و انبوه شادی و غم خوردن ها نشانم دادید. بی نهایت دوستتان دارم و از شما ممنونم.


همچنین ببینید :

متن تشکر از برادر بابت تبریک تولد


دوستی رنگ بهار زندگی است
فرصت دل بستن و دیوانگی است
در میان دل دل ناگفته ها
حرف های روشن آسودگی است
این شعر رو تقدیم به تو دوست عزیزم می کنم که با حضور خودت در جشن تولد من و تبریک گرمت شادم کردی.

متن تشکر از تبریک تولد دوستان

تو معنای مهربونی رو شرمنده ی خودت کردی دوست خوب و نازنینم. ازت ممنونم

قدردانی از تبریک تولد دوستانم

دوستای گلم واقعا خوشحالم که رفقای مثل شما دارم. شما که در هر شرایطی به یادم هستید. مرسی از همتون که هستید.

متن تشکر از تبریک تولد دوستان

تولدم با حضور شما دوستای خوبم شور دیگه ای به خودش گرفت. بابت همه ی زحماتتون از شما ممنونم

تشکر از دوستان بخاطر تبریک تولد

الان وقتشه که شمعای تولدم رو فوت کنم و یه آرزو بکنم. من در این لحظه ی ناب آرزو می کنم که حضور شما دوستان عزیز تر از جانم لحظه ای از زندگی من کم نشه و لیاقت این رو داشته باشم که بتونم تمام خوبی هاتون رو جبران کنم.

تشکر از دوستان بخاطر تبریک تولد

دوستان واقعی ابریشم اند
انبر و در و طلا و گوهرند
در تلاطم های سرد روزگار
چتری از مهر امید بر سرند
خوشحالم و خدا رو شکر می کنم که دوستای من هم مصداق بارز این شعر هستند. از همتون متشکرم

عکس نوشته تشکر از دوستان خوبم

دوست خوبم، بیا دستانم را بگیر و با من در پیچ و خم های مسیر زندگی همراه شو. حضور تو در کنارم همچون چراغی است که من را از تاریکی شب می رهاند.

تشکر از دوستان بخاطر تبریک تولد

تولد من توی یکی از سرد ترین روز های زمستون بود. ولی مهمونای جشن تولدم دوستایی مثل شما بودن که با دم گرمشون بهار و برام هدیه آوردن.
دم همتون گرم

تشکر از دوستان بخاطر تبریک تولد

دمت گرم رفیق. مرسی که هستی

تشکر از دوستان بخاطر تبریک تولد

خوشبختی یعنی روز تولدت رو صمیمی ترین دوستت بهت تبریک بگه

تشکر از دوستان بخاطر تبریک تولد

دوست من، رفیق همیشگیم، پایه ی همه ی روزا و برنامه هام، خیلی دوستت دارم و ازت ممنونم

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

رفیق من
تو نه به سان بی کران دریا ها
نه به سان آبی آسمان
نه به سان سبزینه ی چمن زار
تو برای من تمام زیبایی های دنیایی
هر آنچه خوبی و زیبایی است در قلب مهربان تو جای گرفته است. همیشه برایم بمان.

تشکر از دوستانی که تولدم را تبریک گفتند

بهترین لحظات من در زندگی، لحظه هایی است که در جوار شما بوده ام دوستان عزیز تر از جانم

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

هد هد خوش خبر ملک صبا
عاشق سر گشته در افسانه ها
قصه ی لیلی و مجنون در خطر
یا که ناصر شاه و خسرو در سفر
جملگی در نام تو مهمان شده
آغاز بزم بی پایان شده
نام دوست در زمره ی دل داده هاست
یار ها و قصه ها و غصه هاست
این شعر تقدیم ه تو رفیق شفیقم

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

تشکر کردن نشانه محبت است.
محبت به کسی که برایت معرفت خرج کرد.
از این که برایم معرفت خرج کردی، متشکرم.

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

تقدیم به آنکه دارمش دوست.
تقدیم به آنکه قلبم از اوست.
اگر مهتاب از تن برکند پوست.
جدا هرگز نگردد یادم از دوست.

زیباترین تصاویر تشکر از دوستان بخاطر تولدم

دوستان خوب و عزیزم، می خواهم در روز تولدم به شما بگویم که تا این روز از زندگی ام شما تنها کسانی بوده اید که هیچ گاه پشتم را خالی نکردید و در گیر و دار ملال آور زندگی پشت و پناهم بوده اید. هر گاه ناراحت بودم مانند خواهری برایم خواهری و هر گاه نیاز به حمایت داشتم مانند برادری برایم برادری کردید. خیلی خوشحالم که در مسیر زندگی شما نصیب و قسمتم شدید و تا سن ...... کنارم بوده اید. از همه ی شما ممنونم و از خدا می خواهم تا ابد شما عزیزان را در کنارم داشته باشم.

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

دوست عزیزم، با تو هر لحظه گذشته ها را دوره می کنم. روز های خوبی که با یکدیگر گذرانیدم. گذشته های خوب من با حضور تو گذشت و روز های سوت و کورم با نفس های تو روشن شد. نگفته های قلبم را تنها با تو می گویم و دلم روشن است که تا ابد برای هم می مانیم. از تو بابت حضور گرم و مهربانت ممنونم

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

در یادم با تو قدم میزنم، چشمه ساران و تپه ها را در می نوردم و عطر عشق را در مشامم جاری می سازم. با تو که بهترین رفیقم هستی.

تشکر از بهترین دوستم بابت تبریک تولدم

نمی‌دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت‌ هایت بنویسم
و نمی‌دانم چگونه تو را توصیف کنم.
دوستی از جنس بلور،
آسمانی و مهربان هستی،
چقدر زیبا واژه‌ها را آسمانی می‌کنی.
و چقدر با حضورت تولدم را پر شور تر ساختی

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

عطر گل های بهار، شادی و شوق تابستان، نارنجی عاشقانه ی پاییز و سوز سرمای زمستان با وجود تو برایم معنا پیدا می کند رفیق من. از تو ممنونم که تا کنون ....... پاییز و زمستان در کنارم بوده ای.

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

دوست خوب من، هر چند که از من دوری و هرگاه که یادت می افتم اشک از دو چشمم بر گونه های سردم جاری می شود، اما این را بدان که هیچ وقت، حتی اگر فراموشی بگیرم خاطراتی را که با تو داشته ام فراموش نمی کنم. تویی که حتی از راه دورم به یادم بودی و تولدم را تبریک گفتی.

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

یکی در زندگی من است که جای تمام محبت ها را برایم پر کرده است. آری تو را می گویم دوست خوب و عزیز تر از جانم. دوستت دارم و از تو ممنونم

از شما ممنونم دوستان عزیزم

زنده باد دوستانی که دوستیشان با ما شرطی نیست. حتی اگر محبتی از ما نبینند. زنده باشی رفیقم

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

پیام تبریک تو شادی را برای من چند برابر کرد. من هم برای تو شادی را آرزو می کنم دوست خوبم.

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

بیش ترین شادی من در روز تولدم بابت پیام های تبریکی بود که از جانب دوستانم دریافت کردم. از شما ممنونم دوستان عزیزم

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

روز های تولد می آید و می روند. اما آن چه همیشه باقی می ماند و یادش قلبت را به شوق می آورد، حضور دوستانی است که هر روز از زندگی را برایت زیبا تر می کنند.
ممنون از تبریک های همه ی شما دوستای گلم

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

ممنون از دوستای عزیزی که تولدم رو تبریک گفتن

تشکر از دوستانم واسه تبریک تولدم

تشکر و قدر دانی ما نثار کسانی که با حضور خود مراسم تولد ما را آذین بستند

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

تبریک شما برای من بسیار با ارزش و گران بها است. به همین خاطر از شما سپاس گزارم و لحظاتی شاد و مملو از عشق را برای شما و خانواده ی محترمتان آرزو می کنم.

تشكر از دوستان براي تبريك تولد

رفیق
بودنت
کنارم
بهم
آرامش
میده
مرسی
که
هستی
و
تولدم
رو تبریک
گفتی

متن تشکر از دوستان بابت تبریک تولد

متن با تصویر برای تشکر بابت تبریک گفتن تولد

پیشکش میکنم عشق دوستی و مهربانی را به قلبهایی که جز دوست داشتن چیزی نیاموخته اند

تقدیم به احمد و یلدا عزیزانم ممنون از اینکه روز تولدم بیادم بودید از خداوند بزرگ صحت و سلامتی و عشق و امید و عزت نفس برای شما خواهانم

متن تشکر از دوستان بابت تبریک تولدم

عکس نوشته قشنگ با جمله برای تشکر از دوستانی که تولدم را تبریک گفتن:

پروردگارا ؛
آرامش و سلامتی و نشاط را همچون دانه های سفید برف؛
آرام و بی صدا به سرزمین قلب کسانیکه برایم عزیزند بباران....
جاداشت تشکــــــــــــــرکنم از همه عزیزانی که پستهای های پرمهرشون رو از من دریغ نداشتن...
و روز تولدم رو بیادماندنی ترکردنـــــــــد.
داداش ها..
آبجی هام..
ممنون ازلطفــتون..
پاینده باشیید وبرقرار

toptoop.ir عکس نوشته تشکر از دوستان بابت تبریک تولد

عکس های نوشته دار برای تقدیر از دوستی که تولدمو تبریک گفته:

اسمش را می گذاریم دوست مجازی
اما آن سو یک آدم حقیقی نشسته
خصوصیاتش را که نمی تواند مخفی کند
وقتی دلتنگی ها و آشفتگی هایش را می نویسد
وقت می گذارد برایم، وقت می گذارم برایش
نگرانش می شوم
دلتنگش می شوم
وقتی در صحبت هایم به عنوانِ دوست یاد می شود
مطمئن می شوم که حقیقیست
هرچند کنار هم نباشیم
هرچند صدای هم را هم نشنیده باشیم،
من برایش سلامتی و شادی آرزو دارم
هرکجا که باشد…!
این پست تقدیم به دوستانی که برای تولدم پست تبریک گذاشتن خیلی ممنون شرمنده که بهتر نتونستم قدر دانی کنم
√تشکر فراوان دوست عزیزم خواهر گلم سیده جان
√تشکر فراوان از خواهر گلم فاطمه جان یا همون عشق علیه السلام
√تشکر فراوان از خواهر عزیزم خانم فاطمیون
√تشکر فراوان از خواهر خوبم مریم جان
√تشکر فراوان از دخمل گلم نیل کیک ندارم گفته باشم
√تشکر فراوان از ابجی گلم دنیا خانم قربونش
√تشکر فراوان از برادر بزرگوار جناب اقا هادی
√تشکر فراوان از برادر بزرگوار جناب اقا سیدامیر استقلالی
خیلی خیلی ممنون هم از شما وهم تمامی کسانی که پیام تبریک فرستادن امیدوارم کسیو از قلم ننداخته باشم

toptoop.ir عکس پروفایل و متن زیبا برای تشکر از کسانی که تولدم را تبریک گفتن

متن طنز با عکس واسه تشکر از کسی که تولدت را تبریک گفته:

 خیلی ممنون از بانک سینا وهمراه اول که به تولدم تبریک گفتن دیگه بقیه من آدم حساب نکردن

toptoop.ir عکس نوشته باموضوع ممنون که تولدمو تبریک گفتید

جمله و عکس بابت تشکر از کسایی که تولد را تبریک گفتن:

 تمام دیروز دنبال یه شعر غمگین بودم که برای تولدم بذارم، امروز صبح که پروفایلمو چک کردم باز کردم حسابی خوشحال شدم ،

از داشتن دوستانی بهتر از برگ درخت، دوستانی بهتر از اب روان...

ممنون برای حضور خوشحال کنندتون، این گلهای زیبا هم تقدیم به شما ، راستی تولدم با خوشحالی مبارک 


برای دیدن عکس و متن ها بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید

تشکر

عکس نوشته تولدم مبارک | تبریک تولد به خودم 1 نظر

  1. عزیز زارععزیز زارعsays:

    متنهای جالبی بودند و ممنون که شماهم تولد مارا تبریک نگفتید