خودکشی دختر دبیرستانی بخاطر تجاوز (عکس و متن خبر)

خودکشی دختر دبیرستانی بخاطر تجاوز

ماجرا و عکس های خودکشی دختر جوان دبیرستانی بخاطر تجاوز|آیا ماجرای خودکشی دختر دبیرستانی بخاطر تجاوز بوده است؟|علت خودکشی و اصل جزییات خبر قتل دختر شیرازی چه بوده است؟تجاوز به دختر دبیرستانی 17 ساله در راه بازگشت از مدرسه و خودکشی

دختری که بخاطر تجاوز دست به خودکشی زد

دانلود کلیپ حادثه خودکشی دختر دبیرستانی (پخش در آپارات)

مرگ سمیه یک قتل بوده است یا یک خودکشی؟

اطلاعات و جزییات بیشتر درباره اتفاق خودکشی دختر نوجوان دبیرستانی در مدرسه :

برگرفته از پارسینه: دادستان شهرستان بوکان در مصاحبه با هفته نامه محلی «صدای آشنا» در خصوص مرگ مشکوک دختر دبیرستانی در این شهر گفته است:

«سمیه در آخرین دست نوشته‌های شخص‌اش برای رسیدن روز ۱۶ مهر لحظه شماری کرده و اشتیاق فراوانی برای رسیدن به این روز داشته است و بار‌ها از خودکشی سخن به میان آورده است.

 

حجت الاسلام گل حسینی ضمن اعلام این مطلب که هیچ گونه آثار ضرب، جرح، کبودی و مقاومتی بر روی جسد مقتول دیده نمی‌شود گفت: هیچ تعرض و تجاوزی به متوفی صورت نگرفته و ظاهر جسد کاملا سالم است. پزشک قانونی استان هم نظر پزشک قانونی بوکان را تایید می‌کند و روشن می‌شود که سمیه‌‌ همان روز مفقود شدن جان باخته است و علت مرگ خفه شدن در آب تشخیص داده می‌شود. اما با روشن شدن نتایج آزمایشات سم‌شناسی هر چه بیشتر واقعیت هویدا خواهدشد.

وی در ادامه مصاحبه با این هفته نامه محلی گفت: گفته‌های دوستانش حکایت از این دارد که قرار بوده دوست پسرهای سمیه برای وی یک خانه مجردی اجاره کنند تا سمیه از خانواده‌اش جدا زندگی کند. در این رابطه تاکنون هشت نفر دستگیر شده‌اند یک نفر از بازداشت شدگان که مضمون اصلی ماست چهل سال سن د ارد و متاهل است و خود اعتراف کرده است که قبل و بعد از مفقود شدن سمیه با وی تماس داشته و قرار بوده روز ۱۶ مهر ماه برای وی یک خانه اجاره کند.

وی افزود: تحقیقات در مورد این پرونده به صورت ویژه ادامه دارد و تا روشن شدن موضوع و احراز علت اصلی مرگ (مرگ یا خودکشی) بررسی‌ها ادامه خواهد یافت.

مطالب پیشنهادی بیشتر از اخبار حوادث

خودکشی

مجازات پسری که منجر به خودکشی وخود سوزی دختر شرازی شد

 

 

 

 

 

 

منبع خبر :ممتاز نیوز

 

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...