گذاشتن متن و عکس در فیس بوک

شما از فیسبوک چه میدانید ایا با نحوه ی گذاشتن متن و عکسدر فیسبوک اشنایی دارید؟روش های جمع اوری لایک و پسند زیاد با برنامه های کاربردی را فرا گرفته اید؟کلیپ جامع اموزش گذاشتن متن و عکس در فیسبوک را مشاهده و دانلود کنید

اشنایی مختصر ولی کاربردی با فیسبوک "مقاله ی پایین کمک بسیار زیادی به شما جهت مطلب گذاری و قرار دادن گالری عکس ها در فیسبوک میکند حتما مطالعه بفرمایید

این روزها سایت های اجتماعی بسیاری در فضای مجازی راه اندازی شده اند که یکی از محبوب ترین و معروف ترین آنها فیسبوک نام دارد. به وسیله این سرویس میتوانید تصاویر و مطالب جالب و خواندنی خود را با دوستان و اقوام به اشتراک بگذارید و یا حتی دوستان قدیم خود را اگر آنها هم در این سایت اکانت دارند دوباره پیدا کنید.

 

در ادامه مطلب روش پست گذاشتن در فیسبوک را آموزش خواهیم داد.

 

ناشر (Publisher) فیس بوک ابزاری است که به کمک آن می توانید مطالب مورد علاقه و متن و تصاویر خود را در فیس بوک منتشر کنید. پابلیشر از دو راه قابل دسترس می باشد.

 

گذاشتن متن و عکس در فیسبوک

 

یکی از رایج ترین کارهایی که کاربران فیس بوک انجام می دهند بروزرسانی استاتوسشان است. Status متن کوتاهی است از وضعیت یا موارد مختلف دلخواه که دوستانتان می توانند مطالعه کنند، لایک بزنند و نظرشان را در زیر آن به ثبت برسانند. دوستان شما می توانند استاتوس ها و پست های دیگر شما را در نیوز فید خود مشاهده کنند. مطالب ارسال شده همچنین در تایم لاین شما درون پروفایلتان به ثبت می رسند.

 

ارسال پست استاتوس در فیس بوک

به ناشر فیس بوک در تایم لاین یا نیوز فید رفته و متن دلخواهتان را درون پابلیشر تایپ کنید.

 

گذاشتن عکس و متن در فیسبوک

 

 

از انتخابگر مخاطب مخاطبین مورد نظرتان را انتخاب کنید. یادتان باشد این کار انتخابگر مخاطب پیش فرض را نیز برای پست های آینده تغییر خواهد داد. پس همیشه مراقب مخاطبین مطالبتان باشید.

 

برای انتشار متن برروی Post کلیک کنید.

 

مطلب شما در تایم لاینتان و نیوز فید دوستانتان منتشر خواهد شد.

 

اشتراک گذاری برروی تایم لاین دوستان

برای انتشار مطالب در تایم لاین دوستانتان، تنها کافیست از ناشر درون پروفایل دوستتان استفاده کنید. قابل ذکر است که مخاطبان پست هایی که برروی تایم لاین دوستانتان منتشر می کنید قابل تغییر نیست و بستگی به تنظیمات دوستانتان دارد. به همین دلیل در انتشار چنین مطالبی دقت لازم را داشته باشید تا برای خودتان یا کاربران دیگر ایجاد دردسر نکند. اگر می خواهید مطلب ارسالی شما را تنها خود شما و دوست مورد نظرتان مشاهده کنید به جای انتشار مطلب، از طریق ارسال پیام آن را به گوش دوستتان برسانید.

 

انواع دیگر مطالب در فیس بوک

بروزرسانی استاتوس تنها یکی از راه های اشتراک گذاری مطالب در فیس بوک است. شما می توانید درون فیس بوک این کارها را نیز انجام دهید:

تصاویر و ویدئوهای مختلف را منتشر کنید.

آموزش گذاشتن مطلب و عکس در فیسبوک

 

لینک های مختلف را با تایپ یا کپی پیست منتشر کنید.

گذاشتن مطلب و عکس در فیسبوک

 

 

با تگ زدن نام دوستانتان در مطالب خود، مطلب مورد نظر را در تایم لاین آنها نیز منتشر کنید.

 

قرار دادن متن و عکس در فیسبوک

 

موقعیت مکانی برای پست هایتان در نظر بگیرید.

 

مقاله اموزش قرار دادن مطلب در فیسبوک


1 نظر

  1. علیعلیsays:

    سلام عاجزانه از شما درخواست می کنم که به اندازه 5 میلیون تومان کمک کنید تا به خاطر این مبلغ مجبور نشوم خانه خود را بفروشم و زن وبچه ا م را آواره کوچه وخیابان کنم ودرقبال این مبلغ من سفته به عنوان ضمانت میدهم وماهانه 500هزار پرداخت می کنم تا این مبلغ به پایان رسد فقط به این بنده عاجز کمک کنید تا آواره نشوم باتشکر راه ارتباط [email protected]وشماره کارت جهت کمک 6037691528524044