عکس های رامبد جوان و همسرش

عکس های رامبد جوان و همسرش

 

بیوگرافی و اطلاعاتی راجب رامبد جوان(همه چیز در مورد رامبد جوان)

نام: رامبد

نام خانوادگی: جوان

تاریخ تولد: 1350/10/1

محل تولد: تهران

همسر سابق : سحر دولتشاهی

 

رامبد دراولین روز از دی ماه سال 1350 در محله شهرآرای بدنیا آمد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون میباشد.

بچگی های رامبد جوان به گفته ی خودش

 

 زندگینامه رامبد جوان : 

 

 

رامبد جوان در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. رامبد جوان یک خواهر به نام پوپک دارد که 8 سال از خودش بزرگتر است. به او گفته رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است. چندان به فوتبال علاقمند نیست و موسیقی را خیلی دوست دارد اما ترجیح میدهد از هیچ خواننده ای اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد ، اشکان خطیبی است.

 

عکس های رامبد جوان و همسرش

 

رامبد جوان و همسرش

 

بیوگرافی و عکس های رامبد جوان

 

عکس رامبد جوان و همسرش

 

سحر دولتشاهی

 

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

 

عکسهای زن رامبد جوان

 

عکسهای همسر رامبد جوان

 

عکس همسر رامبد جوان

 

رامبد جوان و همسرش

 

رامبد جوان و همسرش

 

طلاق و ازدواج مجدد رامبد جوان با نگار جواهریان (متن کامل همراه با تصاویر رامبد جوان و همسر جدیدش)

 

عکسهای همسر رامبد جوان

 

 

نگار جواهریان رامبد جوان

 

عکس رامبد جوان و نگار جواهریان

 

نگار و رامبدجوان

 

با خواندن مقاله ی زیر آشنایی کامل با زندگی رامبد جوان پیدا خواهید کرد زندگی نامه همسران رامبد جوان سرگذشت "و عکس های شخصی و خانوادگی رامبد جوان"

 

  ازدواج های موفق و ناموفق رامبد جوان

 

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعد و در 36 سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد.

رامبد جوان سال گذشته به مناسبت روز زن به همسرش یک موتور سیکلت هدیه داد! شایعاتی تائید نشده در مورد زندگی مشترک این دو وجود دارد که حاکی از آن است که این دو اخیرا از یکدیگر جدا شده اند. 
 
رامبد جوان و نگار جواهریان
 
 
 
 
ازدواج رامبد جوان و نگار جواهریان
 
 
ماجرای طلاق رامبد جوان
 
 
رامبد جوان نگار جواهریان
 
 

تئاتر شروعی برای ورود به به عرصه نمایش و فعالیت های هنری این کمدین محبوب بود. او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت کرده و از سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر مشغول فعالیت بوده است. اولین کارگردانی اش در تئاتر هم تئاتری برای معلولین بوده که به گفته خودش بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است. او در همین سال در مجموعه صرفه جویی در آب کارش را در تلویزیون شروع کرد و سپس در برنامه نوروز 74 نقش آفرینی داشت.
 
پس از آن در سال 74 در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام نقش کوتاهی داشت که در نهایت باعث مورد توجه قرار بگیرد و همان سال در مجموعه فروشگاه به کارگردانی احمد بهبهانی نقش آفرینی کند. جوان همچنین بین سال های 74 و 75 در مجموعه نوعی دیگر بهروز بقایی هم حضور داشت.
 
خانه سبز سکوی پرشی برای معروف شدن فرید صباحی یا فرید جینگلبرد نامی بود که در سال های پخش یکی از پرطرفدارترین سریال های دهه هفتاد از دهان همه مردم شنیده می شد. سریال خانه سبز با هنرمندی خسرو شکیبایی، مهرانه مهین ترابی، اکرم محمدی، مرحومه حمیده خیرآبادی، آتنه فقیه نصیری و البته رامبد جوان، روایتی خودمانی و شیرین بود از رابطه چند خانواده با مزه که در یک ساختمان زندگی می کردند و هر بار برای هر کدام اتفاقی رخ میداد و دیگران با همکاری و همدلی آن مشکل را برطرف می کردند.

از کارهای ضعیف پس از خانه سبز تا احیای محبوبیت رامبد جوان کارش را در سال 76 با سرزمین سبز به عنوان بازیگر ادامه داد که دنباله ای نچسب و کم رمق از خانه سبز بود و در همان سالها هم فرصت پخش پیدا نکرد تا با تاخیری حدود 10 ساله پخش شود. شاید همین تاخیر یکی از عوامل دیده نشدن سریال به خاطر تغییر ذائقه مخاطبان بود. بعد از آن به سراغ نویسندگی رفت.
 
مجموعه در همین حوالی و فیلمنامه اولیه سریال تولدی دیگر دو اثری بودند که جوان در کسوت نویسنده آنها را تجربه کرد اما هنوز با چهره شدن فاصله بسیار داشت.می توان گفت تا دو سال بعد از خانه سبز، پرنده بخت جوان پروازی نداشت تا این که یک نقش چند وجهی در “کت جادویی” (به کارگردانی محمد حسین لطیفی) شانس دوباره ای به وی بخشید. این سریال داستان پسری سرخوش و تهی دست بود که بعد از وقوع برخی اتفاقات صاحب یک کت جادویی شده که بی وقفه از جیب های آن پول نقد سرازیر می شود.
 
به زودی این جوان چنان اسیر قدرت و ثروت شده که آرام آرام شخصیت ساده و بی آلایشش تبدیل به مردی به سنگ دل و پول پرست می شود. رامبد جوان به خوبی از پس این نقش برآمد و به زودی محبوب شد. محبوبیتی که خیلی زود با فیلم مومیایی 3 و حضور در کنار سوپراستار آن روزها یعنی پرویز پرستویی برای همیشه تثبیت شد.

کارنامه هنری رامبد جوان 

کارگردانی رامبد جوان: 

وی کارگردانی چهار مجموعه تلویزیونی به نام های گمگشته و نشانی و مسافران و توطئه فامیلی را به عهده داشته است که مجموعه نشانی ایام نوروز 87 از شبکه دو سیما پخش شد. مجموعه گمگشته به نویسندگی سید سعید رحمانی و علیرضا کاظمی پور نیز در ماه رمضان سال 1380 از سیما پخش شد که با استقبال تماشاگران مواجه شد.
 
 رامبد جوان در سینما نیز اسپاگتی در هشت دقیقه را در کارنامه خود دارد که جایزه بهترین کارگردانی دوره بیستم جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را در سال 1384 از آن خود کرد.
 

او در جشنواره 29 فجر به عنوان کارگردان در فیلم ورود آقایان ممنوع شرکت داشت و توسط همین فیلم در زمان اکران فروشی بالغ بر 6 میلیارد تومان بر جای گذاشت و فیلم پر مخاطب شبهای رمضان 90 بود. همچنان رامبد جوان در 31 امین جشنواره فجر، سیمرغ بهترین بازیگر مکمل نقش مرد از فیلم گناهکاران را دریافت کرد.
 

سوابق سینمایی رامبد 

1392  آزادی مشروط 
1392  آذر، شهدخت، پرویز و دیگران 
1391  نیکان و بچه غول 
1391  گناهکاران 
1390  آزمایشگاه
1389  دختر شاه پریون
1389  دیو و دلبر 
1388-1389  ورود آقایان ممنوع 
1388  پسر آدم، دختر حوا 
1387  شبی در تهران 
1386  جعبه موسیقی 
1386  مصاحبه 
1385  زن بدلی 
1385  سوغات فرنگ 
1385  نسل جادویی 
1383  اسپاگتی در هشت دقیقه 
1383  مکس 
1382  صورتی 
1379  سیندرلا 
1378  مومیایی 3 
1376  کمکم کن 
1376  پشت دیوار شب 
1394   برج آخرت 

کارهای تلویزیون جوان: 

1393  خندوانه  کارگردان-مجری 
1392  کلاه قرمزی 92  بازیگر مهمان 
1391  گپ  کارگردان - مجری  رامبد جوان  آی فیلم 1391
1390  ساختمان پزشکان بازیگر مهمان
1388  مسافران  بازیگر، کارگردان
1386  نشانی  بازیگر، کارگردان 
1381  باغ بلور  بازیگر، کارگردان 
1380  گمگشته  کارگردان 
1379  ولایت عشق   بازیگر 
1377  کت جادویی    بازیگر 
1377  هتل  بازیگر مهمان 
1376  تولدی دیگر  نویسنده فیلمنامه اولیه
1376  در همین حوالی  نویسنده 
1376  سرزمین سبز   بازیگر 
1375  خانه سبز       بازیگر 
1374-1375 نوعی دیگر     بازیگر
1374  فروشگاه       بازیگر 
1374  همسران       بازیگر 
1374  نوروز 74          بازیگر
1373  صرفه جویی آب بازیگر 
1394   گنج پنهان 
 

شبکه نمایش خانگی 

1390   شام ایرانی  بازیگر   1390
 

با ارزشمند ترین جوایزی که رامبد جوان هدیه گرفته است

   سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بهمن 1391 (گناهکاران)

 

 

 

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...