فیلمبرداری از صحنه تجاوز به پسران نوجوان!فیلم تجاوز

فیلم تجاوز به پسران نوجوان

فیلم تجاوز به پسران نوجوان
جوان موتوسوار ابتدا شروع به کشیدن شیشه کرد و پس از آن مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و از این صحنه نیز عکس تهیه کرد و پس از آن نیز با گرفتن شماره تلفن همراهم تهدید کرد که در صورت هرگونه شکایت و مراجعه به پلیس عکس‌ها را منتشر خواهد کرد.

مرد شیطان‌صفت در نقش پیک موتوری به شکار طعمه‌های نوجوان دست می‌زد.

به گزارش انتخاب؛ این مرد 25 ساله از صحنه آزار و اذیت پسران نوجوان فیلمبرداری می‌کرد تا آنان را تحت سلطه قرار دهد. روز 24 خردادماه سال جاری جوانی 20 ساله با مراجعه به شعبه سوم دادیاری دادسرای ناحیه 27 تهران، با طرح شکایتی درباره تلاش مردی 25 ساله برای آزار و اذیت وی خبر داد. با تشکیل پرونده مقدماتی و با دستور دادیار خاکی، پرونده جهت رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره 16 پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

این پسر جوان در بازجویی‌ها به کارآگاهان گفت: ساعت 22:30 روز حادثه در خیابان ولی‌عصر برای رفتن به خانه اقدام به کرایه یک موتوسیکلت کردم و از او خواستم مرا به میدان منیریه برساند اما راننده موتور به من گفت: «باید یک بسته را در میدان انقلاب تحویل بدهم و اگر اجازه بدهید این بسته را تحویل دهم، کرایه مسیر را نصف قیمت حساب خواهم کرد»؛ من نیز پیشنهاد جوان موتورسوار را قبول کردم و پس از سوار شدن به موتوسیکلت ناگهان راننده آن با سرعت بسیار زیادی به سمت غرب تهران تغییر مسیر داد و زمانی که خواستم به او اعتراض کنم با چاقویی که همراه خود داشت مرا تهدید کرد که در صورت ایجاد هرگونه سر و صدا مرا با چاقو خواهد زد؛ این موتورسوار دائما با صدای بلند می‌گفت: «من شیشه مصرف می‌کنم و پس از مصرف شیشه نیز متوجه هیچ چیزی نمی‌شوم؛ الآن هم شیشه مصرف کرده‌ام و اگر سر و صدایی ایجاد کنی تو را با همین چاقو خواهم کشت».

جوان 20 ساله در ادامه اظهارات خود به کارآگاهان گفت: من که بسیار ترسیده بودم به ناچار سکوت کردم تا به منطقه‌ای در «طرشت» رسیدیم؛ در آنجا بود که فهمیدم این موتورسوار قصد آزار و اذیت مرا دارد و برای همین با توقف موتوسیکلت از آن پیاده و شروع به فرار کردم.

راننده موتوسیکلت که متوجه فرار من شده بود با چاقو به دنبال من آمد اما در یک لحظه توانستم خود را از دیوار یک باغ بالا کشیده و در داخل باغ پنهان شوم؛ پس از گذشت نیم ساعت و اطمینان از این موضوع که این موتورسوار از محل رفته، با احتیاط از داخل باغ خارج شدم و با خانه تماس گرفتم که پس از مدتی پدرم در میدان آزادی به دنبالم آمد و مرا به خانه برد.

کارآگاهان اداره شانزدهم در تحقیقات خود، با استفاده از مشخصاتی که این جوان در اختیار آنها قرار داده بود، موفق به تهیه چهره‌ای فرضی از شیطان شیشه‌ای شدند.

با این اقدام در تطبیق چهره متهم تحت تعقیب با چهره مجرمین سابقه دار، چهره یکی از مجرمان سابقه‌دار پلیس به نام «مهدی» مورد شناسایی قرار گرفت. مهدی از مجرمان سابقه‌داری است که بارها به علت ارتکاب جرائم مختلف از قبیل سرقت و آزار و اذیت دستگیر و روانه زندان شده و برابر اطلاعات به‌دست آمده در تحقیقات نیز پس از آزادی از زندان به مصرف شدید موادمخدر صنعتی از نوع شیشه اعتیاد پیدا کرده بود.

در حالی که اقدامات فنی و پلیسی برای دستگیری متهم متواری از سوی کارآگاهان آغاز شده بود، نوجوانی 16 ساله به اداره 16 مراجعه کرد و درباره آزار و اذیتش توسط یک موتورسوار طرح شکایت کرد.

این نوجوان درباره شکایت خود گفت: حدود یک ماه پیش در خیابان کریم‌خان، اقدام به کرایه یک پیک موتوری به مقصد سینما آزادی کردم. پس از رسیدن به سینما آزادی مدتی را منتظر یکی از دوستانم بودم و این در حالی بود که جوان موتورسوار همچنان در محل حضور داشت. با گذشت حدود 30 دقیقه و تماس تلفنی دوستم مبنی بر اینکه نمی‌تواند به محل ملاقات بیاید تصمیم گرفتم به خانه برگردم؛ در همین زمان بود که جوان موتورسوار با طرح این پیشنهاد که حاضر است مرا به نصف قیمت به خانه برساند به شرط آنکه ابتدا بسته‌ای را به آدرسی در شهرک قدس برساند، مرا راضی کرد تا سوار موتور شوم؛ پس از رسیدن به شهرک بود که در مکانی خلوت جوان موتورسوار توقف کرد و ناگهان با چاقویی که به همراه خود داشت تهدید کرد که در صورت داد و فریاد کردن مرا با چاقو خواهد کشت و من نیز از ترس جانم ساکت شدم؛ جوان موتوسوار ابتدا شروع به کشیدن شیشه کرد و پس از آن مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و از این صحنه نیز عکس تهیه کرد و پس از آن نیز با گرفتن شماره تلفن همراهم تهدید کرد که در صورت هرگونه شکایت و مراجعه به پلیس عکس‌ها را منتشر خواهد کرد

این نوجوان در ادامه اظهارات خود به کارآگاهان گفت: پس از آن شب بود که مزاحمت‌های این موتورسوار آغاز شد و دائما با تلفن همراهم تماس می‌گرفت و تهدید می‌کرد که در صورت فاش شدن موضوع آزار و اذیت، عکس هایم را منتشر خواهد کرد تا اینکه سرانجام تصمیم گرفتم موضوع را به پلیس اطلاع دهم و برای همین به پلیس آگاهی مراجعه کردم.

چهره مهدی از سوی این نوجوان نیز شناسایی شد و در شرایطی که متهم تحت تعقیب پلیس، جا و مکان مشخصی نداشت کارآگاهان با تلاش شبانه‌روزی دریافتند که مهدی از تهران متواری شده و در یکی از شهرهای کوچک استان‌های شمال غرب کشور به عنوان نگهبان در کارخانه‌ای مشغول به کار شده است. مرد سیاه ممنوع‌الخروج شد و در ادامه کارآگاهان موفق به شناسایی مهدی در میدان آرژانتین شده و در ساعت 14 روز 19 آبانماه متهم را دستگیر و به اداره 16 منتقل کردند.

با آغاز تحقیقات، در حالی که متهم ابتدا تلاش داشت منکر هرگونه آزار و اذیت نوجوانان شود اما با حضور طعمه‌هایش ناچار به سخن گفتن شد و به ارتکاب جرائم خود اعتراف کرد. سرهنگ عباسعلی محمدیان، رئیس پلیس آگاهی تهران با اعلام جزئیات پرونده گفت: هرگونه شکایت از سوی شهروندان درباره رسیدگی به شکایات آنها در جرائمی با موضوعات آزار و اذیت از سوی پلیس کاملا محرمانه تلقی شده و هویت شکات محفوظ باقی خواهد ماند

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...