تعبیر خواب جراحی زیبایی بینی

کوتاه کردن و یا عمل زیبایی بینی در خواب به تعبیر اتفاق یا بلایی است که برای دچار فرد خردسال میشود در واقع اگر شخصی ببینید بینی خودش را عمل کرده است یا روی آن چسب گذاشته است به نشانه ی این باشد که حادثه ای در کمین کودکی است که در بین اعضای خانواده یا بستگان نزدیک یا دور صاحب رویا می باشد،شیخ طوسی در همین باره میگویند اگر مردی متاهل ببیند دماغ خود را عمل جراحی کرده است دلالت بر این دارد که اگر صاحب فرزندی باشد آن فرزند یا فرزندان در معرض خطر قرار دارند این خطر ممکن است تصادف،معتاد شدن،ناخلف شدن یا ...باشد و چنان چه ببیند دیگران در حال عمل کردن بینی هستند یکی از همسایگان یا دوستان نزدیکش در معرض خطر قرار خواهد گرفت،یکی از معبران ایرانی می نویسید ناشکری کردن ناسپاسی از نعمات،دوست شدن با افراد ناباب و یا انجام کارهای زننده و ناپسند که موجب رنجش و آزار و اذیت خانواده خواهد شد معنای همین رویا است

سوال: سلام خواب دیدم روی تخت بیمارستان هستم و چند پزشک فوق تخصص زیبایی بینی قرار است تا بینی مرا عمل کنند تا سربالایی بشه و نامزد منم داشت منو از پشت در و شیشه نکاه میکرد تعبیرش چیه؟

پاسخ:ممکن است نامزد شما در روزهای آینده کاری انجام دهد که بشدن باعث عصبانیت یا رنج شما گردد بهتر است بیشتر از قبل مراقب رفتار او باشید

سوال: سلام خواب دیدم دماغم را عمل کردم و بعد از اینکه به هوش آمدم به جلوی اینه رفتم دیدم اصلا زیبا نشده و بینی ام ورم و باد زیادی کرده است و خیلی زشت شده و به سختی می تونم نفس بکشم و پدر مادر من قصد داشتند تا از دکتر من شکایت کنند تعبیرش چیه؟

پاسخ:یک دعوا و کشمکش مفصل بین پدر و مادرت اتفاق خواهد افتاد که ممکن است باعث قهر و یا جدایی طولانی مدت شود

علی مدنی نوشته اند چنان چه کسی خواب ببیند بینی اش را عمل زیبایی میکند و خون مشاهده میکند این خوب نیست و به نشانه ی مرگ یا غم است دیدن خون و یا زخم به هنگام عمل جراحی اصلا نیکو نیست و همیشه می تواند باعث پدید امدن مشکلات و مصیبت های مختلف باشد

تعبیر خواب جراحی پلاستیک بینی به روایت محب لطفی

 در اینده ی نزدیک بیشترین تاکید برای شما بر روی روابط‌تان است، چراکه ماه جدید در خانه هفتم‌تان یعنی خانه دوستان حضور دارد. ولی بهرام تند و تیز هم وارد این میدان می‌شود و شما احساس می‌کنید که یکی از دوستان نزدیکتان به طرز نامناسبی درموردتان قضاوت می‌کند و یا آشکارا ازشما انتقاد می‌کند. فراموش نکنید که اگر نسبت به این اتتقادات احساس خوبی ندارید لزومی‌ ندارد تظاهر کنید. البته شما می‌توانید در چند روز آینده که آب‌ها از آسیاب افتاد راحت‌تر به این مسئله رسیدگی کنید.

تعبیر خواب عمل زیبایی بینی مرده یا مرده ها

اگر کسی ببیند بینی مرده ای را عمل زیبایی میکنند به نشانه ی این باشد که کسی در خانه دلت را می‌زند که آشناست. اختیار دل اگر به دست تو بود شاید به این آسانی تسلیم نمی‌شد. اما دل خود صاحب اختیار است و نمی‌توان آن را در چارچوب خاصی محبوس کرد و یا برایش قانون گذاشت. به احساست اطمینان کن.

چنان چه کسی ببیند دوست صمیمی اش قرار است این عمل را انجام دهد به این معنا باشد که به جاهای مختلفی می‌روی و در هر کدام با دوستان تازه‌ای آشنا می‌شوی. هم در زندگیت تغییرات خوبی ایجاد می‌شود و هم این آشنایی‌ها باعث می‌شود به تجربه و شناخت‌هایی می‌رسی که برای آینده‌ات بسیار مفید است.

 

7 نظر

 1. فاطمه سعیدیفاطمه سعیدیsays:

  خواب دیدم که که یک نفر که شخصیتش یادم نمیاد عمل زیبایی بینی کرده و منم با نامزدم دعوا میکنم و میخوام بینیمو عمل کنم و نامزدم راضی میشود و عمل میکنم تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   روزگار خوشی در پیش داری پس غم به دلت راه مده. دوستان خود را بشناس و قدر آنان را بدان و از همنشینی با آنان لذت ببر ،از افراد ناجنس و بدذات دوری کن که جز غم چیزی برایت ندارند.

 2. ساناز باقریساناز باقریsays:

  یک ماه دیگه نوبت عمل جراحی بینی دارم،خواب دیدم با دکتر خیلی گرم میگرفتم بعد خواست سوزن بزنه که بی هوشم کنه میترسیدم و بزور سوزنو گذاشت تو دستم بعدش عملم افتضاح شد وقتی به هوش اومدم سوراخا دماغم یکی نبود بعد دکتر گفت متاسفم نمیتونم واست کاری انجام بدم،دارم دیوونه میشم توروخدا تعبیرو بگین

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   مقصود مبارکی داری و خداوند در این امر بسیار تو را یاری خواهد کرد پس تشویش به دلت راه نده و اقدام کن

 3. فریفریsays:

  خواب دیدم یه دختر خوشگل عمل زیبایی بینی انجام داده یه لباس بازی هم پوشیده اومده پاتختی برادرم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دور همی یا مهمانی و شادی های خانوادگی، فامیلی یا دوستانه در پیش خواهید داشت.

 4. SahariezadpanahiSahariezadpanahisays:

  سلام خواب دیدم میخواهم بروم عمل ڪنم و همون روز عمل داشتم تو ماشین بودم ڪه برم ڪلینیڪ زیبایی برای جراحی

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   موانع سخت بر سر راهتان پدیدار خواهد شد

 5. ارسلانارسلانsays:

  خواب دیدم تو خونه مرحوم مادر بزرگم تو یه اتاق تنها درحال روضه خوانی بودم و به شدت گریه میکردم بعد از دماغم خلط سبزرنگ حدود بیست متر اوردم بیرون.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   به نشانه ی ایمن شده شما در برابر خطرات و آفت هاست

 6. سیناسیناsays:

  سلام خواب دیدم دماغم خیلی بزرگ شده و درد داشت.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   بزرگ شدن همراه با درد به معنی راحتی و فرار کردن از چاله ی مشکلات و غم هاست

 7. فاطمهفاطمهsays:

  خواب دیدم بینی رو عمل کردم و دیگران از من پرسیدن من خبر نداشتم و جلو آینه رفتم دیدم قشنگ شدم