تعبیر خواب مردی که لباس زنانه پوشیده

امروز میخواهیم در مورد تعبیر خواب مردی که زن شده و یا اینکه با لباس های زنانه خود را آرایش کرده است صحبت کنیم دانیال گفته است دگرگونی کم شدن برکت مبتلا شدن به بیماری های مزمن و سخت از تعابیر این خواب است اگر کسی ببیند هویت مردانه دارد و جنس مذکر است اما لباس های زنانه و زننده را به تن کرده است و مشغول آرایش کردن است بزودی اتفاقاتی عجیب و غریب برای او می افتد که باعث میشود آرامش روحی خود را از دست بدهد اما اگر مرد دیگری را ببیند که زن شده و یا لباس دخترانه به تن کرده دلیل بر اینکه خطری در کمین نزدیک ترین دوستش است و او را حادثه ای تهدید میکند

سوال: سلام خواب دیدم که برادرم (داداشم) تغییر جنسیت داده و مثل زن ها شده حتی لباس هایش نیز همانند زنان بود و صدایش نیز تغییر پیدا کرده بود چه تعبیری دارد؟

پاسخ:از ناحیه برادران یا فرزندانش به او غمی می‌رسد.ولی اگر دیدی برادر دیگری اینکار را کرده است و تو فقط نظاره گر هستی خودش یا دختر خواهرش را به خانه شوهر می‌فرستد. بطور کلی این رویا همیشه برای زنان نیکو است اما برای مردان نحس و دارای تفسیر زشتی است و برای زن امری طبیعی است ولی برای مرد زشت است.شیخ طوسی در همین زمینه گفته است دیدن مردان با آرایش زنانه در واقع نشانه شک و تردید است و کاری است مشکوک که غم می‌آورد. و بطور کلی گویای جهلی است که نسبت به آن کار مشکوک دارید.

تعبیر خواب مردی که گوشواره دارد:اگر کسی پسری و یا مرد جوانی را ببیند که در گوش های خود آویز دارد در آینده موردی پیش می‌آید که سر و کارتان با یک انسان طماع و بخیل و خسیس می‌افتد ادوارد نیز تعبیر خواب گوشواره داشتن مردها را اینگونه معنا میکند: شخصی که به هیچ وجه شما او را تایید نمی‌کنید و نمی‌پسندید اما بالاجبار با او معامله و معاشرت خواهید کرد.

تعبیر خواب مردی که لباس زنانه پوشیده

در مجموع یک نظر کلی برای تعبیر خواب مرد و پسری که آرایش کرده است وجود دارد: یا بیم و هراس گنگ و مبهمی که در مورد آینده خویش داریم و یا گویای شهرت طلبی و زیاده خواهی است و تمایل شدید به محبوب بودن و مورد توجه دیگران قرار گرفتن که البته تشخیص آن با خود خواب بیننده است همه ما مطلع هستیم که در دنیای امروزی مردانی که قیافه خود را همانند دختران زینت میدهند و یا آرایش میکنند کاری زشت و زننده را انجام میدهند و این عمل را شرع و دین به هیچ وجه تایید نمیکند حال اگر خواب چنین وضعیتی را هم ببینیم مسلما معنای خوبی نخواهد داشت و در خواب نیز می‌تواند معرف نگرانی باشد از آینده و موقعیتی که داریم و این موقعیت را به حق یا به ناحق به دست آورده‌ایم.

اگر دیدی پسری در مقابل شما قرار گرفته است که زیر ابرو برداشته و مثل دخترها پن کگ و یا رژلب زده است در مقابل شخصی که از شما قوی‌تر است احساس ضعف و ناتوانی می‌کنید و یارای مقابله با او را ندارید.

ابن سیرین درباره تعبیر خواب زن شدن مردها گفته اند گویای این است که سخت فریفته زینت دنیا می‌شویم و در موضعی قرار می‌گیریم که انتخاب و اتخاذ تصمیم درباره داشتن بهترین، مردد و دو دل می‌مانیم.یا اینکه با مردی محیل و مکار رو به رو می‌شویم که سررشته کار ما به دست او می‌افتد و خواب ما آگهی می‌دهد که هوشیار باشیم.

شخصی به نزد امام صادق (ع) رسید و به ایشان گفتند سپیده دم خواب دیدم که عده ای از مردان شهرم همچون زنان در حال آرایش کردن خود هستند و با لباس های زننده در کوچه ظاهر شده اند و با یکدیگر میرقصیدند چه تعبیری دارد؟

حضرت به ایشان پاسخ دادند زن شدن و یا تغییر جنسیت مردان در خواب‌های ما آرزو و آمال است و کارهایی است که بر مبنای هوای نفس می‌خواهیم انجام دهیم نه بر اصل تعقل و محاسبه و دور اندیشی.

 

4 نظر

 1. rezarezasays:

  سلام.خیلی ممنون از سایت خوبتون. مرد مجردی هستم . خواب دیدم تور"لباس"عروس نارنجی قرمز پوشیدم و عروسی خودم بود و دارم میرقصم و نمیدونستم داماد کیه. و خیلی خوشحال بودم و اطرافیانم سیاه پوش بودن.تعبیرش چی میشه؟؟؟،

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   خبری خوشحال کننده می‌رسد که برای تو غافلگیر کننده خواهد بود چون اصلا انتظارش را نداشتی. این موضوع نشان می‌دهد که هستند کسانی که دوستان واقعی تو هستند و تو را دوست دارند.

 2. کاوه ایرانیکاوه ایرانیsays:

  سلام و عرض ادب ، ممنون از شما و سایت خوبتان . من مردی هستم ۴۶ ساله و متاهل . خواب دیدم که زن شده ام ولی معلوم بود که ناراضی هستم و خیلی عصبانی بودم و روسری کرده بودم سرم و انگار که این اتفاق برای مردهای دیگه هم افتاده بود و عمومی بود . دایم به همسرم که سعی میکرد دلداریم بده میگفتم درست میشه اشکال نداره ... ولی خیلی ناراحت بودم .

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   با سلام به این نشانه است که کار سختی را بر عهده ی شما میگذارند

 3. صبا.صبا.says:

  با سلام، من در خواب دیدم نامزدم لباس سفید عروسی پوشیده و مثل زن ها آرایش کرده و همه ی ما خیلی خوشحال هستیم و جشن گرفتیم، میخواستم بپرسم تعبیرش چیه که یه مرد لباس عروسی پوشیده باشه

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   كسي كه تو را دوست دارد برايت نقشه‌هاي زيادي مي‌كشد اما تا مي‌خواهد كه آنها را عملي كند با رفتار پيچيده تو، پشيمان مي‌شود. بهتر است كمي در برخوردت مراقب باشي و ملاحظه موقعيت‌ها را بكني.

 4. مادر نگرانمادر نگرانsays:

  خواب دیدم پسرم لباس عروس پوشیده و عروس شده ولی داماد نمیدونم کیه و من هم روی پسرم رو میبوسم اون خیلی زیبا شده بود با خودم میگفتم چقدر خوشگل شده ولی خیلی آرایش ش سادست بعد دیدم از طرف خانواده شوهرم یه سری لباس برای شوهرم آوردن و اون یک دست لباس انتخاب میکنه تا برای عروسی بپوشه خیلی نگرانم