تعبیر خواب دست روبوسی با مرده

تعبیر خواب دست رو بوسی کردن با کسی که مرده چیه؟ خواب دیدم با یکی از اقوام و آشنایان که چندین سال هست فوت شده در حال احوال پرسی و دست دادن و بوسیدن صورت همدیگه هستیم این خواب چه تعبیری میتواند داشته باشد؟ درواقع تعداد زیادی از کاربران و مردم با دیدن اینگونه خواب ها در ابتدا اشفته و نگران میشوند و خیال میکنند که تعبیر و معنای این خواب شوم و یا نحس است اما بهتر است بدانید طبق تعابیر ابن سیرین و کرمانی در زمینه بوسیدن دست و روی مرده و یا احوال پرسی گرم با او جالب و خواندنی است که در ادامه باهم مرود میکنیم

Dream Interpretation hands and kissing the dead

ژوین در این باره میگوید اگر کسی در خواب ببینید با مرده ای مشغول احوال پرسی گرم میباشد و دست و گون های همدیگر با میبوسند دلیل بر آمرزش گناه است در جای دیگر فرورادو میگوید اگر روبوسی و دست بوسی کردن با مرده دلیل بر پذیرش توبه و بخوشده شدن گناهان در زندگی دنیا میباشد

ابن سیرین در این باره میگوید اگر کسی در خواب مشغول روبوسی و یا دست بوسی با مرده ای باشد دلیل بر برآورده شدن حاجات است

کرمانی میگوید مغفرت امروزش و مال حلال دلیل بر خواب هایی است که در آن با مرده احوال پرسی و یا روبوسی میکنند

جوانی به نزد معبری میرسد و خواب خود را این چنین بازگو میکند در هنگام اذان صبح در خواب دیدم که با پدر خدابیامرزم در حال روبوسی و دست بوسی هستیم او به نزد من آمد و من خم شدن و به دستانش بوسه زدم چه تعبیری دارد شیخ پاسخ دادند بشارت بده که این خواب دلیلی بر برکت و مال حلال جاری در زندگی تو میباشد که برکت آن شادمانی و نشاط وارد زندگی تو خواهد شد

 

 

7 نظر

 1. لیلالیلاsays:

  اگر در خواب وارد جمعی بشیم و فقط باکسی که مرده (مادربزرگ) دست بدهیم چه تعبیری دارد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   دست دادن با مرده بیانگر گذشت و محبت است و جزو رویاهای خوب و بدون خطر است

 2. ملیحهملیحهsays:

  سلام خواب دیدم پدرم داره باهمه خداحافظی میکنه وقتی به من رسید بامن روبوسی هم کرد . پرسیدم کجا میره میگفتن داره میره شهرستان گفتم کدوم شهرستان ؟ بعد من با خواهر زن داداشم میخندیدیم و دوتایی دستامونو حرکت میدادیم مثل رقصیدن.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   کار شما مربوط به خود شماست ،از ایرادها و ناخشنودی های مردم و اطرافیان درمورد کاری که شروع کرده ای ناراحت نشو و به تلاش خود ادامه بده.

 3. حسینحسینsays:

  خواب دیدن اینکه مرده قدیمی به اقوام زنده بگوید که به تازه گذشته پیام بدهید که تازه درگذشته به مرده قدیمی تر سر بزند چون مرده قدیمی قرار است قلب عمل کند.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اینقدر بیهوده با خودتان حرف نزنید گوشی تلفن را بردارید و با شخص که میدانید تماس بگیرید تغیرات چشم گیری در همه امور زندگی تان خواهید دید.

 4. حسینحسینsays:

  ای کاش معنی خواب را بلد نبودی یک کلمه میگفتی تعبیرش را نمیدانم. عیب نداره که یکی همه چیز را نداند. این خواب که برای من روایت شده قطعا دارای تعبیر و ظرافت خاص خودش هست.

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در مورد مشکلی کاری به خاطر حفظ کردن موقعیتان مجبور می شود عصبانیت خود را پنهان کنید. شما نظر خود را ابراز نمی کنید. در نتیجه باید بهایش را هم بپردازید.

 5. نوشا صدرنوشا صدرsays:

  خاب دیدم که در جمعی وارد شدم و یک نفر که مرده بود بین زنده ها نشسته بود من چون اون بزرگتر بود اول به سمتش رفتم دیدم که صورتش حالت مخمل بنفش رنگ شده و مریض احوال بود و خیلی بدم اومد اما مجبور بودم روبوسی کنم باهاش، بعد ازون با بقیه که خاستم دست بدم کسی بهم دست نداد گفتن ممکن بیماریش واگیر باشه بجز دونفر که بهم دست دادن. منم به سرعت رفتم سمت حمام که صورتمو دستامو بشورم که دیدم یه کرم بالدار قهوه ای از سمت خودم پرید بیرون و من کشتمش.و وقتی میخاستم بشورم صورتمو یه نفر هی نمیزاشت، هی حرف میزد صدام میزد نمیزاشت تمرکز کنم و تمییز خودمو بشورم. ازین خاب خیلی ترسیدم میشه تعبیر کنین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   در سرنوشت شما کمی ابهام مشاهده میکنم ، ممکن است در اینده با کسی رو به رو شوید که اصلا او را دوست ندارید و چشم دیدنش را ندارید اما این توفیق اجباری نصیب شما خواهد شد

 6. رامینا سلیمانی رادرامینا سلیمانی رادsays:

  سلام‌،من خواب دیدم توسط پدرم به یک مجلس عروسی دعوت شدیم مجلس شلوغ بود و من کسی رو نمیشناختم،یک لحظه عروس رو با لباس عروس دیدم ولی نشناختم دریک لحظه همه چی عوض شد و من در یک اتاق روشن و سفید روی تخت که همه چیزش سفید بود نشسته بودم و مادربزرگم که چندساله فوت کرده روبه روم نشسته بود و دستان من رو گرفته بود مادربزرگم خیلی خوشگل و جوون شده بود و با من به خوبی صحبت میکرد من یک آن متوجه شدم یک اقای جوونی کنارم نشسته و من به اون آقا میگم که میدونستی که این یعنی مادربزرگم مرده البته تا اون لحظه اون حس رو نداشتم مادربزرگم فوت کرده که تا این رو گفتم اون مرد جوون ترسید و با وحشت گفت نه من نمیخوام یا نمیتونم و رفت و من وقتی برگشتم طرف مادربزرگم دیدم نیستش.اگر امکانش هست خواب من رو تعبیر کنید، ممنون از لطفتون

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   اشخاصی به دنبال آسییب رساندن و گول زدن شماست، از دوستان ناباب و نااهل دوری کنید و از عقل و منطقتان استفاده کنید.

 7. هدیهدیsays:

  من خواب خاله ام که حدود ۳-۴ماه است فوت کرده را دیدم که دست مرا در دست‌گرفته بود و میخواست عدایی را بینمان تقسیم‌کند،این خواب چه تعبیری دارد؟