آیا روحانی مجددا کاندید میشه؟

سوالی که اخیرا ذهن مردم را به خود درگیر کرده:آیا روحانی مجددا کاندید میشود؟و اینکه اگر ج منفی است چرا نباید روحانی مجددا کاندید شود؟این متن خبری از توپ تاپ را تا انتها دنبال نمایید

دکتر عبدالله گنجی در کانال تلگرام خود نوشت:
 
ساعتی پیش یکی از مقامات کاخ سفید به تلویزیون دولتی انگلیس اعلام کرد اوباما حتماً مصوبه مجلسین امریکا که با قاطعیت حداکثری دوجناح تصوب شده است تایید خواهد کرد.


با این اوصاف معقول  و به صلاح کشور است دکتر روحانی برای دوره بعد کاندیدا نشود زیرا مسیر انتخابی ایشان به کوچه بن بست خورده است .
 
از منظر فایده گرایی، کارکردگرایی و واقع گرایی  که شالوده فکری و شخصیتی دکتر روحانی  را تشکیل می دهد، کاندیداتوری وی به معنی روز مرگی و خسارت بیشتر به کشور است.

در دنیا هم عرف است وقتی حاکمانی به روش دمکراتیک به قدرت می رسد اما زمینه برای تحقق شعارهایش فراهم نمی شود، داوطلبانه صحنه سیاست را ترک می کنند.

دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس طرفدار الحاق کشورش به اتحادیه اروپا بود اما وقتی طرح و برنامه اش به بن بست خود قدرت را واگذار کرد.

معتقدم با  انسداد مسیر برجام، اصرار بر این جاده به مثابه  در گل  لگد کردن است.
 
باید نگاه ومسیر و ریل دیگری بر روی کشور گشوده شود واین امر بدون تغییرات نگرشی وانسانی محقق نمی شود.دکتر روحانی می تواند به مردم بگوید راهبرد انتخابی بنده  باموانع جدی روبروست و ادامه حضورم اتلاف وقت کشور است و.....
منبع:مشرق
هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...