چگونه با نامزد خود رفتار بکنیم؟

toptoop.irچگونه با نامزد خود رفتار بکنیم؟

یک سوال برای دختر پسرهای جوانتر مطرح است چطوری با نامزد خود رفتار بکنیم؟تعداد زیادی از کاربران و یا مردمی که دوران ابتدایی نامزد بازی را پشت سر میگذارند یک دغدقه دارند اینکه بعد از روارویی با نامزد خود چگونه بتوانند به نحو احست صحبت بکنند و رفتاری داشته باشند تا نامزد خودشون را جلب کنند از حرف های تکراری و شعاری خسته هستید اما در این مطلب از توپ تاپ یک راهنمایی جامع و کامل درباره چگونگی صحبت کردن و رفتار کردن با نامزد و یا دوست دختر خود شاهد خواهید بود که حتما توصیه میشود تا انتهای مطلب را با دقت مطالعه بفرمایید مهمترین نکته ای که در این زمینه وجود دارد و حتی میتواند گاهی اوقات خطرناک باشد این است کهدر 80 درصد موارد دیده شده که آقایان صحبت های غیر منطقی را در ابتدای آشنایی و نامزدی خود مطرح میکنند و سعی دارند تا مسیر صحبت به سوی حرف های جنسی باز شود که ممکن است اگر به جا و درست گفته نشود از چشم نامزد خود بیفتید و دید و ذهنیت بدی در همان ابتدا از شما پیدا کند بیشتر دختر خانم ها  وقتی در مورد نامزدشون صحبت می‌کنند گویی در خصوص نوع دیگری از انسان صحبت می‌کنند که هیچ شباهتی به آنها ندارد و نکته جالب اینجاست که اگر چند خانم در خصوص روحیات و رفتار مردها صحبت کنند قطعا شنونده مرد، موجود خارق‌العاده‌ای را می‌تواند تصور کند که این خانم‌ها به سختی و به اجبار با او ارتباط برقرار می‌کنند، غافل از اینکه این توضیحات در خصوص شریک زندگی اصلا صحیح نیست یا دست کم ضعف خانم‌ها را در برقراری ارتباط با همسرشان به اثبات می‌رساند.

چطوری میتونم با نامزدم به نحو احسنت رفتار بکنم؟در دوران نامزدی چه سوالاتی بپرسیم؟!
1 - هرگز صحبت‌های نامزد خودتون را متوقف نکنید، چون آقا پسرها تفاوت‌های بسیاری با خانم‌ها دارند و یکی از تفاوت‌ها این است که در یک لحظه فقط می‌توانند یک کار را انجام دهند. پس وقتی یک مرد در حال صحبت است فقط می‌تواند صحبت کند و نمی‌تواند حرف‌های شما را گوش دهد. دقت کنید اگر همسر شما در حال رانندگی بوده و ضبط ماشین هم روشن باشد، به محض اینکه شما شروع به صحبت کنید او صدای ضبط را کم می‌کند.

این نکته و بسیاری از مثال‌های دیگر بیان‌کننده آن است که آقایان در یک لحظه فقط یک کار را می‌توانند درست انجام دهند؛ برخلاف خانم‌ها که هم صحبت می‌کنند و هم گوش می‌کنند.

2 - با نامزدتون هدف‌دار صحبت کنید چون آقایان وقتی با یکدیگر صحبت می‌کنند در طول زمان صحبت خود از مقدمه و نکات اصلی و در پایان از نتیجه‌گیری استفاده می‌کنند و کم اتفاق می‌افتد که بدون هدف شروع به صحبت کنند. در ارتباط کلامی آقایان، معمولا از این شاخه به شاخه دیگر پریدن کم دیده می‌شود؛ لذا به خانم‌ها پیشنهاد می‌کنم که قبل از صحبت با همسرتان یک مکالمه عادی و هدف‌دار را تمرین کنید تا همسر شما بتواند نتیجه صحبت کردن با شما را حدس بزند.

3 - اغلب آقایان از اینکه ندانند گوینده به چه منظوری در حال صحبت کردن است عصبی می‌شوند. با نامزدشون صریح و روشن صحبت کنید چون نامزد شما یک مرد است و آقایان از صریح صحبت کردن و عدم پیچیدگی در کلام لذت می‌برند و در تمام طول مدت صحبت خود با دیگر آقایان و حتی با خانم‌ها این انتظار را دارند که هیچ حرفی را در حالت کنایه و اشاره نشنوند و این دقیقا برخلاف روش خانم‌هاست که در صحبت کردن معمولا از اشارات استفاده می‌کنند.

لذا باید توجه داشت که اگر می‌خواهید از صحبت کردن با نامزد خود نتیجه مطلوبی به دست آورید، سعی کنید مطلب خود را واضح و روشن به او بگویید

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...