چجوری خودمو واسه شوهرم لوس کنم

toptoop.irچجوری خودمو واسه شوهرم لوس کنم

سلام بدون شک خیلی از خانم ها با شروع زندگی زنانشویی دوست دارند تا خودشون را برای شوهرشون لوس کنند و با این کار بیشتر در قلب همسر خود باشند و فرد جذاب و خاصی بنظر برسند در واقع میتوان راهکارها و مشاوره هایی را در این زمینه یعنی با موضوع چطوری خودم را برای شوهرم لوس کنم ارائه داد که پیشنهاد ما مطالعه ی دقیق این مطلب از توپ تاپ میباشد در اینجا منظور از لوس کردن انجام رفتارها و واکنش هایی میباشد که شما را برای همسرتان جذاب تر و با نمک تر میکند اما دقت داشته باشید که در این مورد هیچگاه نباید افراط کردن چرا که هیچ فردی از ادم زیاد لوس و افتاده خوشش نمیاد و باید به اندازه و البته به جا باشد بعضی ها هم تصور دارند اگر فردی فوق العاده لوس باشند و در کنار همسرشان ادا اطفارهای عجیب و غریب در بیاورند موجب میشود تا آن ها عزیزتر شوند آرایشی که بیرون داری رو توخونه هم داشته باش
یه کوچولو لهجه بچه گونه و یه قرمه سبزی که خوب جا افتاده باشه همین...

در اولین قدم سعی کنید محیط خانواده خیلی گرم و صمیمی باشد یعنی در یک خانواده تمام اعضای خانواده باهمدیگر دوست باشند و احساس راحتی داشته باشند

toptoop.irچطوری خودمو واسه همسرم لوس کنم؟

یکی از موارد مهم و اساسی برای اینکه شما بتوانید برای همسر خود لوس و عزیز باشید ایجاد یک آرامش همیشگی و ثابت میباشد همیشه و همیشه تنش موجب به هم ریختن برنامه هایی میشود که ماه ها برای ان زحمت کشیده ایم جوی آرامی را بین خودتان برقرار کنید

قرار گرفتن در چنین فضا و موقعیتی تحمل سختی‌ها و تنش‌های ناشی از کار و استرس‌های ناشی از زندگی روزمره را آسان‌تر می‌کند. در این موقعیت اعضای خانواده راحت‌تر می‌توانند به مهرورزی و تبادل احساسات با یکدیگر بپردازند. به این ترتیب محبت میان همسران و کودکان با والدین روز به روز بیشتر و بیشتر می‌شود و این مسئله می‌تواند به گرم‌تر شدن کانون خانواده کمک کند. آنچه پیش‌روی شماست نسخه‌هایی است که درمانگران طب مکمل به‌ویژه آروماتراپیست‌ها در این زمینه به مراجعیان خود توصیه می‌کنند.

شوهر دلبند شما بعد از یک روز کاری پراسترس و پرمشغله به خانه آمده. او در این شرایط قطعا نمی‌تواند آن‌طور که باید شاید تمرکز و عواطفش را به شما و دیگر اعضای خانواده نشان دهد. در این شرایط شما می‌توانید به صورت غیرمستقیم توجه همسرتان را به خانه و خود جلب کنید. برای این ‌کار می‌توانید از اسانس‌ها و عطرهای آروماتراپی بهره‌ بگیرید و از خواص سحر‌آمیز آنها برای جلب‌توجه همسرتان استفاده کنید. برای این کار می‌توانیبه چندین نکته ی مهم توجه داشته باشید
مورد اول:
 5 قطره اسانس مریم‌گلی را با 2 قطره اسانس لیمو ترکیب کنید. پس از ترکیب این اسانس، 3 گلوله پنبه‌ای تهیه و به این ترکیب آغشته کنید و آن را در نقاط مختلف خانه بگذارید. رایحه این ترکیب آنچنان تاثیر معجزه‌آسایی دارد که می‌تواند علاوه بر افزایش هوشیاری و جلب‌توجه همسرتان به محیط خانه، موجب نشاط و شادابی او شود و علاقه او را به مراوده بیشتر کنید.

رمانتیک‌ترین لحظه‌ها را تجربه کنید
اگر در گروه زوج‌های جوانی هستید که در یک سال گذشته به خانه بخت رفته‌اید و دوست دارید روند عاشقانه و صمیمانه خود را با همسرتان حفظ کنید و همیشه در محیطی پر از عشق و اتفاق‌های رمانتیک قرار بگیرید، بهتر است یکی دیگر از نسخه‌های متخصصان عطردرمانی را امتحان کنید. بدون شک با کمک گرفتن از این نسخه می‌توانید فضایی رمانتیک و عاشقانه به اعضای خانواده تزریق کنید.
برای آنکه روح عاشقانه اعضای خانواده به‌ویژه همسرتان را تقویت کنید، می‌توانید از دو نسخه استفاده کنید.

مورد دوم:
اسانس گل یاس را تهیه کنید. این اسانس را قرار است به تنهایی در فضای خانه استفاده کنید پس می‌توانید از افشانه عصاره یا اسانس گل یاس نیز استفاده کنید. این افشانه را نیم ساعت قبل از ساعت بازگشت همسرتان به منزل استفاده کنید و آن را نیم ساعت قبل از ساعت خواب تجدید کنید.

مورد سوم:
ترکیب دیگری که می‌توانید از آن استفاده کنید عصاره یاس سفید و کندر است. 5 قطره از یاس سفید را با 2 قطره کندر ترکیب کنید و آن را روی چند پنبه بمالید و در نقاط مختلف خانه مانند اتاق‌نشیمن، اتاق‌خواب و حمام قرار دهید.

احساسات همسرتان را برانگیزید
در میان گیاهان و موادطبیعی انواعی وجود دارد که مصرف خوراکی یا موضعی آنها می‌تواند به تحریک احساسات و هیجان‌های عاطفی زوج‌ها کمک کند. اگر می‌خواهید حواس خود را تقویت کنید و با تمام وجود هیجان‌ها و لحظه‌های عاطفی و حسی را پشت‌سر بگذارید شاید بد نباشد از مجموعه‌ای از اسانس گیاهان دارویی که قابلیت تقویت حواس به‌ویژه حس لامسه و بویایی را دارد، استفاده کنید.

مورد چهارم:
مجموعه‌ای از اسانس‌های احساس‌برانگیز در طبیعت وجود دارد که می‌توان به تنهایی از هر یک از آنها استفاده کرد. اسانس یا عصاره زیره سبز، صندل سفید، شمعدانی و نعناع می‌توانند در این زمینه بسیار موثر باشند.

مورد پنجم:
یکی دیگر از نسخه‌های طبیعی که که می‌تواند بیشتر از هر نسخه‌ عطردرمانی دیگری هیجانات عاطفی و احساسی مردانه را تقویت کند استفاده از ترکیبی از 4 قطره صندل سفید، 2 قطره شمعدانی و 3 قطره زیره سبز است. این ترکیب می‌‌تواند بهترین انتخاب برای زوج‌های جوان باشد.

رفع تنش و استرس گام اول
علاوه بر تنش‌های ناشی از زندگی روزمره، قراردادهای کاری، ترافیک و آلودگی‌ هوا، عوامل و فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که موجب افزایش تنش، اضطراب یا استرس زوج‌ها در منزل می‌شوند. همه اینها به کنار انتخاب یک برنامه نادرست در ساعات پایانی شب خود می‌تواند عاملی دیگر برای افزایش استرس و اضطراب آنها باشد. مثلا تماشای اخبار حوادث یا یک فیلم پلیسی ترسناک خود از جمله عواملی است که می‌تواند شدت و میزان تنش‌های ناشی از زندگی روزمره را افزایش دهد. برای پرهیز از قرار گرفتن در این وضعیت که می‌تواند دیگر برنامه‌ها و حتی عواطف و احساسات زوج‌ها را نسبت به هم تغییر دهد روش‌هایی در آروماتراپی وجود دارد که تجربه آنها بی‌فایده نیست.

مورد اول:
یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین این نسخه‌ها حمام کردن در محیطی است که عصاره ترکیبی از گیاهان نعناع هندی، ریحان و زنجبیل در آن وجود دارد. کافی است 3 قطره نعناع هندی را با 2 قطره ریحان و یک قطره زنجبیل مخلوط کنید و این ترکیب را روی پنبه یا دستمالی نخی بریزید و در گوشه‌ای از باکس حمام‌ قرار دهید یا این اسانس را در وان پر از آب نیمه ولرم ریخته و به مدت 20 دقیقه در آن دراز بکشید.

مورد دوم:
روش دیگر آن است که ترکیبی از عصاره گشنیز، یاس سفید و ترنج را به عنوان لوسیون بعد از اصلاح برای همسرتان آماده کنید.کافی است یک قطره گشنیز، 2 قطره یاس سفید و یک قطره عصاره ترنج را با هم مخلوط کنید.

رفع خستگی ماهیچه‌ای با حمام درمانی
گاهی پیش می‌آید که بعد از یک روز کاری خسته و کوفته به خانه باز می‌گردید و احساس سنگینی در عضلات و ماهیچه‌های‌تان دارید یا شاید این خستگی‌ را بعد از بازی با کودک‌تان در فضای خانه احساس کنید. اگر دچار کوفتگی و خستگی ماهیچه‌ای به هر دلیلی شدید، می‌توانید از یکی از منحصربه‌فردترین حمام‌های جهان برای برطرف کردن آن استفاده کنید. برای این منظور نیاز به اسانس یا عصاره طبیعی اکلیل کوهی، اسطوخودوس مریم گلی و اوکالیپتوس دارید.

مورد یک:
پیش از آنکه آماده حمام شوید محیط حمام را گرم کنید و اجازه دهید بخار آب در فضای آن جمع شود تا این محیط گرم و مطبوع شود. سپس چند قطره از ترکیب اکلیل کوهی و اسطوخودوس را به میزان برابر در گوشه‌ای از حمام روی کاشی‌ها بریزید و اجازه دهید بخار آن فضا را خوشبو کند. قرار گرفتن در این فضا به رفع خستگی و اسپاسم‌های عصبی شما کمک می‌کند.

مورد دوم:
روش دیگر برای کاهش خستگی و اسپاسم ماهیچه‌ای آن است که در وانی آب گرم که درون آن 2 قطره مریم گلی و 2 قطره اوکالیپتوس ریخته‌اید به مدت 20 تا 30 دقیقه دراز بکشید.
منبع:بیتوته

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...