برای برداری که سال پیش بود امسال نیست

toptoop.irعکس نوشته برای برادر فوت شده

سلام البوم عکس نوشته به همراه متن برای برداری که سال پیش بوده و امسال نیست مرگ و داغ برادری که دیگر بین ما نیست تبریک عید سال جدید 95 به کسانیکه برادر خود را از دست داده اند به کسی که امسال را در سوگ داداش خود نشسته است برادرانی که در زیر خاک خفته اند و آسمانی شده اند متن های سوزناک و غمگین در قالب جملات تصویری و متن دار با موضوع مرگ برادر مهربانم

داداش جونم هرروزی که به سال نو نزدیکتر میشیم بیشتر دلم هواتو میکنه
روحت شاد عزیزم
خدایا همه عزیزانی که روزی باما زیستند واکنون اسیرخاکند ببخش وبیامرز
اللهم صل علی محمد وآل محمد

toptoop.irمتن و عکس های غمگین داغ فوت شدن برادر

در شهری سه برادر بودند که یکی از آن ها مؤذن مسجد بود و در بالای مناره مسجد، اذان می گفت.
این برادر پس از چند سال فوت کرد و برادر دوم مؤذن شد و بر بالای مناره مسجد اذان می گفت او هم حدود ده سال به مؤذنی مشغول بود تا اینکه برادر دوم هم فوت کرد.
پس از آن مردم نزد برادر سوم رفتند و از او خواستند او هم چون دو برادرش به اذان گوئی بپردازد. اما وی از پذیرفتن اجتناب کرد.
وقتی با اصرار زیاد مردم روبرو شد به آنان گفت: «من اذان گفتن را بد نمی دانم ولی اگر صد برابر پولی را که پیشنهاد می کنید به من بدهید باز هم نخواهم پذیرفت زیرا این کار باعث شد دو برادر من بی ایمان از دنیا بروند. وقتی لحظات آخر عمر برادر بزرگترم رسید خواستم بر بالینش سوره یس تلاوت کنم که با اعتراض و فریاد و نهیب او مواجه شدم.
او می گفت: قرآن چیست؟ چرا برایم قرآن می خوانی؟
برادر دوم هم به این صورت در هنگام مرگش به من اعتراض کرد.
از خداوند کمک خواستم که علت این امر را برایم روشن گرداند زیرا آنان مؤذن بودند و این کار از آنان انتظار نمی رفت.
خداوند برای آنکه ماجرا را به من بفهماند زبان او را گویا کرد و در این هنگام برادرم گفت: «ما هر گاه که بالای مناره مسجد می رفتیم به خانه های مردم نگاه می کردیم و به محارم مردم چشم می دوختیم و خلاصه چشم چرانی باعث این بی ایمانی و عذاب گردیده است.»

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...