چطور شکست عشقی را تحمل کنیم

چطور شکست عشقی را تحمل کنیم

این مطلب از سایت توپ تاپ بیشتر قابل توجه پسرها و دختر خانم های جو.انی مباشد که تصمیم دارند تا یک رابطه عاطفی و عشقی با جنس مخالف خود را شروع کنند بعد از شروع این رابطه ها با گذشت مدت زمانی معلوم سوالی برای اکثر کسانی که شروع کننده این رابطه ها بوده اند پیش می اید :چطور شکست عشقی را تحمل کنیم حرف زدن راجب این قضیه اسان است شعار دادن نیز همینطور چرا که فراموش کردن عشق و معشوقی که اورا زمانی پرتش میکرده ایم کار اسانی  نیست و قطعا زمان بر و مشکل است حتی در مواردی این کار به هیچ وجه شدنی نیست و شخصی که شکست عشقی خورده تا اخر عمر یک فرد افسرده و درگیر از لحاظ فکری میباشد در این مقاله از توپ تاپ بهترین راهکار ها برای کنار آمدن با این موضوع را شاهد هستید پاسه پرسش های خود را در زمینه چگونه شکست عشقی را از یاد ببریم را حتما در این مطلب دریافت خواهید کرد پس تا انتها همراه باشید

How can we tolerate the failure of love

چه نکاتی را بعد از شکست عشقی باید در نظر داشت

چگونه شکست عشقی را بپذیریم
1 – اگر لازم است، گریه کنید
 اتفاقی که برای شما افتاده واقعا ناراحت کننده است و شما هم انسان هستید. از اینکه دلتان بگیرد و اشک به چشمتان بیاید، احساس گناه نکنید و بغضتان را فرو نخورید.
 
2 – عصبانی باشید
احساس عصبانیت می کنید؟ این که بد نیست. عصبانیت در این لحظه ای که شما در آن قرار دارید، یکی از بهترین راه های بیرون کردن احساسات بد است. با کمی عصبانیت، بسیاری از احساسات بد خود را در یک لحظه نابود خواهید کرد. چه چیزی از این بهتر؟ فقط مراقب طولانی شدن این هیجان و تبدیل آن به تنفر از طرف مقابل و یا فکر انتقام باشید.
 
3 – دلایل به هم خوردن ازدواج تان را بررسی کنید
سعی کنید همه مسیر را، از آغاز آشنایی تا این لحظه که رابطه تان به هم خورده است، روی یک صفحه کاغذ بیاورید. این گونه از هرگونه تحریف اتفاقات جلوگیری خواهید کرد. این کار علاوه بر آنکه تصویری عینی از همه آنچه اتفاق افتاده را به شما نشان می دهد، موجب می شود در آینده دوباره خطاهایتان را تکرار نکنید.
 
4 – زمان به عقب باز نمی گردد
گذشته، گذشته است؛ چه خوب چه بد. در هر صورت دیگر جای برگشتی وجود ندارد. چیزی که هنوز شکل نگرفته، آینده است.
 
5 – درک کنید که تغییرات بزرگ به زمان نیاز دارند
 از تغییردادن خود نترسید، دیگران هرچه می خواهند فکر کنند، این زندگی شماست و فقط یک بار به شما داده شده است، پس آینده خود را خودتان بسازید.
 
6 – از دوستان خود کمک بگیرید
 دوستان واقعی از همه بهتر شما را درک می کنند. درد دل کردن با دوستان یکی از بهترین روش های مقابله با هیجانات منفی بعد از این اتفاق است. سعی کنید ساعات بیشتری را با دوستان خود سپری کنید. بله، کمی تنها بودن خوب است.
7 – عجله نکنید
 کمی به خود زمان دهید تا جنبه های خوب و بد اتفاقی را که افتاده بررسی کنید و با احساسات و آنچه رخ داده کنار بیایید. دقت کنید دوباره شتاب زده وارد رابطه جدیدی نشوید. برای آمادگی بهتر برای ورود به یک رابطه جدید حتما کمی زمان به خود بدهید.
 
اگر شتاب زده دوباره رابطه جدیدی را شروع کنید، احساسات شما هم شتاب زده تغییر خواهند کرد و دوباره همه چیز نابود می شود. اگر زمان کافی برای فکر کردن به خود ندهید دوباره همه چیز به همان شکل قبل فقط با فرد جدیدی تکرار خواهد شد. پس برای بازبینی ماجراها و آماده شدن برای استفاده از آنها کمی زمان به خود بدهید و عجله نکنید.
 
8 – تعمیم ندهید
 طرز فکری که در مورد او دارید، درمورد افراد جدید نداشته باشید. صفات منفی طرف مقابلتان را به همه افراد هم جنس او تعمیم ندهید. این جمله که همه دختران یا همه پسران همین طورند، تنها از یک تعمیم اشتباه و خطرناک ناشی می شود که می تواند آینده تان را تهدید کند.
 
9 – از زندگی لذت ببرید
 سعی کنید نکات خوب موقعیت فعلی خود را درک کنید. از لحظه لحظه زندگی خود استفاده کنید. کوهنوردی، اسکی، قایق سواری و صدها کار دیگر برای انجام دادن وجود دارد. قدم زدن هم بد نیست.

شکست عشقی را میتوان درمان و پذیرفت به شرط اینکه خودتان بخواهید

منبع متن:irannaz.com

تهیه عکس:توپ تاپ

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...