به قتل رساندن زن حامله برای دزدیدن نوزاد داخل شکمش+عکس ها

به قتل رساندن زن باردار

اخبار حوادث مخصوصا در طبقه ی اجتماعی همیشه و همیشه برای شنودگان آن خبر تلخ و ناخوشایند بوده ولی با این حال عده زیادی علاقمند به دنبال کردن اخبار داغ حوادث روزانه هستند به قتل رساندن زن باردار و دزدیدن نوزاد داخل شکمش نیز خبری عجیب و ناراحت کننده در تیتر اول اخبار حوادث قرار گرفت ماجرای مفصل این خبر همراه با عکس ها نیز در ادامه ی متن ذکر شده است البته از این دست اتفاقات و حوادث ناگورا برای یک زن حامله زنی که در واقع توان دفاع از خود را به صورت باید و شاید ندارد در کشورهای مختلف کم رخ نداده است !

به قتا رساندن زن باردار و دزدیدن نوزادش

ماجرا و جزییات به قتل رساندن زن باردار در سایت توپ تاپ

زن جانی و قاتل بعد از کشتن زن حامله ، نوزاد را از شکم مادر بیرون کشید

قتل وحشیانه زن باردار برای تصاحب نوزادش

قاتل بعد از به قتل رساندن مادر ، نوزاد را از شکم او بیرون کشید و قصد بردن نوزاد دختر را داشت که در همان هنگام نامزد زن جوان قاتل وارد آپارتمان شد و با صحنه ی وحشتناک قتل زن بیگناه روبرو شد. 

با تماس مرد جوان ، نیروهای پلیس به محل جنایت آمده و قاتل را دستگیر کردند. پزشک تیم اعزامی نیروهای پلیس نوزاد را معاینه کرد و از انجایی که نوزاد یک هفته زودتر به دنیا امده بود او را برای مراقبت به بیمارستان منتقل کردند.

مادر و نزواد هر دو به بیمارستان Montefiore متقل شدند . نوزاد نجات یافت اما متاسفانه مادر او جان باخت.

نیروهای پلیس با وارد شدن به داخل آپارتمان قاتل ، با آثار جرم مواجه شدند. 

 

جزئیات بیشتر و علت حادثه قتل و کشتن زن باردار به خاطر نوزاد داخل شکمش

چاقویی که برای کشتن زن باردار استفاده شدن بود در کنار راهرو مقابل دستشویی کشف شد و جای دستهای خون آلود زن مقتول روی دیوار دستشویی  به چشم می خورد.

"اشلی وید" قاتل بیرحم در حقیقت برای به دست آوردن نوزاد مقتول او را به قتل رساند چرا که او به دوستان و همسایه هایش گفته بود که باردار است و به زودی صاحب نوزادی می شود اما از انجایی که بارداری او حقیقت نداشت ، سعی کرد با قربانی کردن زن باردار بیگناه به خواسته اش برسد.

 هنوز مشخص نیست که قاتل و مقتول چگونه با هم آشنا شده بودند و قاتل با چه بهانه ای زن باردار (مقتول) را به خانه اش برده بود اما از انجایی که همسایه ها هیچ صدایی از آنها نشنیده بودند می توان حدس زد که قاتل بی رحم به بهانه ای و با فریب مقتول را به خانه اش برده بود.

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...