عکس فرزندان رهبری +معرفی فرزندان رهبر معظم انقلاب

عکس فرزندان رهبری

با سلام قبلا عکس های زیبایی از رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای در یکی از آلبوم های توپ تاپ قرار داده شده بود که در این مطلب نیز عکس های از فرزندان رهبری را را همراه با معرفی و زندگی نامه هرکدام از آن ها شاهد هستید

تصاویر و معرفی فرزندان رهبرمعظم انقلاب حضرت امام خامنه ای


رهبر معظم له اکنون دارای ۶ فرزند هستند. نام خانوادگی همسر ایشان«خجسته» است.
نام دخترانشان بشری و هدی، و نام فرندان پسرشان سید مصطفی، سیدمجتبی، سیدمسعود و سیدمیثم است. دو تن از فرزندان پسر ایشان ۸ سال در جبهه‌های جنگ ایران و عراق حضور داشتند.

یکی از دختران ایشان همسر فرزند آیت الله محمدی گلپایگانی رئیس دفتر رهبری است که ضمن آراستگی به لباس شریف روحانیت و علم دین در دانشگاههای کشور نیز به تدریس متون حقوقی به زبان فرانسه اشتغال دارند و دختر دیگر ایشان همسر فرزند آیت الله باقری کنی از علمای تهران است.

سید مصطفی فرزند بزرگ ایشان با دختر آیت‌الله خوشوقت ازدواج کرده ‌است.
سید مجتبی داماد دکتر غلامعلی حداد عادل است.

سید مسعود نیز با فرزند آیت‌الله خرازی و خواهر صادق خرازی ازدواج کرده ‌است.

سید میثم کوچکترین فرزند ایشان نیز به ازدواج دختر آقای لولاچیان از بازاریان متدین در آمده است.

مقام معظم رهبری همچون امام راحل فرزندان خود را از فعالیت های سیاسی و اقتصادی مبرا داشته و به ایشان توصیه کرده اند که در کارهای اقتصادی وارد نشوند.

حجت‌الاسلام و المسلمین احمد مروی “دامت برکاته” در این رابطه چنین بیان داشتند:

ایشان چهار فرزند پسر دارند که هر چهار نفر، طلبه‌ و معمم هستند و حقیقتاً هم درس می‌خوانند. خوب هم درس می‌خوانند. من با اینها مأنوسم،این توفیق را دارم. اُنسی دارم، نشست داریم، صحبت می‌کنیم. یک بار ندیده‌ام که اینها راجع به پولی، امکاناتی و چیزهای از این قبیل صحبت بکنند. گویی افرادی معمولی هستند و پدرشان هم یک فرد معمولی است.

فرزندانشان بیشتر همین مسائل درس و بحث برایشان مطرح است و نگرانی‌هایی که نسبت به مردم و نسبت به زندگی طلاب و نسبت به قضایای دیگر دارند، همان دغدغه‌هایی است که خود آقا دارند این خیلی ارزش دارد که امکانات باشد و موقعیت فراهم باشد وهیچ اقبالی به آن نشان داده نشود.
این خیلی ارزشمند است.

برای خود حضرت آقا، همه رقم امکانات هست ولی هیچ اقبالی ما نمی‌بینیم. نه خودشان، نه خانواده‌شان!

قطعاً خود حضرت آقا دوست ندارند که بستگانشان و مخصوصاً آقازاده‌ها‌یشان در کارهای اقتصادی باشند، قطعاً این را آقا نمی‌پسندند.
خود اینها هم، هیچ رغبتی و هیچ اقبالی ندارند.
حالا به هر صورت این جور تربیت شده‌اند که هیچ اقبالی به این چیزها ندارند.

هر چهار پسر حضرت اقا مستأجر هستند.


متاسفاته برخی از رادیوهای بیگانه اقدام به پخش شایعات میکنند جهت تضعیف انقلاب و بد بین کردن مردم نسبت به رهبرشان دوستان لطفا در این خصوص هوشیار باشید که دشمن در حال عملیات روانی و بی اعتماد سازی شماست .
باید قدر رهبر حکیم و فرزانه خودمان را بدانیم و خدا میداند که ایشان چه زندگی ساده زیستی دارند .
باشد که ان شاء الله خداوند ایشان را محفوظ بدارند

حتما از لینک پایین دیدن بفرمایید

معرفی و عکس فرزندان رهبر

متن شعر سید علی خامنه ای همراه عکس

 

 

 

 

 

 

 

فرزندان رهبری
فرزندان رهبر انقلاب
فرزندان رهبر معظم انقلاب
فرزندان رهبری
فرزندان رهبر خامنه ای
فرزندان رهبرایران
فرزندان رهبر انقلاب خامنه ای

 

1 نظر

  1. عشق فقط سید علی خامنه ایعشق فقط سید علی خامنه ایsays:

    خیلی از شما سپاس گذارم به خاطر عکس های زیباتون . رهبرم یاور و دلدار تو ام صادق و بی رنگ و ریا عاشق دیدار توام ای گل خوشبوی خدا رهبر و مولای منی سرور و آقای منی ای گل من. وقتی صدا تو میشنوم دلم چراغونی میشه چشمام بهونه میگیره دوباره بارونی میشه تو هر نفس که می کشی راز و نیازهست میدونم توی سکوتت آقا جون یه دنیا رازهست. میدونم . الهم عجل لولیک فرج خسته نباشید . التماس دعا . یا علی