شکنجه وحشتناک کودک 5ساله توسط نامادری (آلبوم تصاویر)

شکنجه کودک 5 ساله توسط نامادری اش

 

زنی اهل تگزاس فرزندخوانده پنج‌ساله خود را در کمد زیر پله پنهان کرد؛ آنقدر که وزن آن پسر به 13 کیلوگرم رسید. این زن به دلیل ارتکاب این جرم، متهم شناخته شده است.

 

زنی اهل تگزاس فرزندخوانده پنج‌ساله خود را در کمد زیر پله پنهان کرد؛ آنقدر که وزن آن پسر به 13 کیلوگرم رسید. این زن به دلیل ارتکاب این جرم، متهم شناخته شده است

 

آزار کودک 5 ساله

شکنجه کودک

سال گذشته، تامی بلِیمر 34 ساله، «جردن» را زیر پله حبس کرده بود و به همین دلیل متهم شد. این کودک زمانی دوباره هوای تازه را تنفس کرد که نابرادری‌اش این اتفاق را به پلیس گزارش داد.

جردن در ماه مارس 2014، عملاً تبدیل به پوست و استخوان شده بود! به شکلی که استخوان‌هایش از روی پوست کاملاً معلوم بود. بنا به گفته پلیس، جای کبودی نیز بر روی بدن او مشاهده شد. برای بهبود، جردن تحت مراقب ویژه مرکز کودکان قرار گرفت. او اکنون یک سال بزرگتر شده است و اکنون به مهدکودک می‌رود

 

شکنجه کودک 5 ساله

 

 

شکنجه کودک

یک تشک کثیف همراه با یک قفل در زیر خانه آن‌ها پیدا شده است. خانم بلِیمر اما این اتهام را رد کرده است. او می‌گوید که آن تشک مربوط به پسر بیولوژیکی‌ِ 16 سال خودش است. خانم بلِیمر به تازگی با مردی 24 ساله ازواج کرده و پسر 16 ساله او به علت اختلاف سن کم، با او مشکل دارد. البته این مرد 24 ساله همان پدر جردن است. شوهر او، بردلی بلیمر، نیز همین اتهام را در پرونده خود دارد.

 

شکنجه کودک 5 ساله

 

 

 

شکنجه کودک

مادر جردن در این‌باره می‌گوید: «روزانه فقط چند لیوان آب و یک تکه نان خیلی کوچک به او می‌دادند. هر وقت هم که مهمان می‌آمد، به او دارو خورانده می‌شد تا ساکت بماند.»

خانم بلیمر با قرار وثیقه 30 هزار دلاری از زندان بیرون آمد، اما شوهرش به یک وثیقه 159 هزار دلاری نیاز دارد. تاکنون هزاران دلار برای بهبود جردن جمع‌آوری شده و از او به برنامه مشهور دکتر فیل نیز دعوت به عمل آمده است. دادگاه جدید به زودی برگزار می‌شود و جرائم درجه یک را می‌توان با حبس ابد محاکمه کرد.

منبع:

ایسنا

 

 

 

1 نظر

  1. سوگندsays:

    واییییییییییی خدایا هیچ بچه ای را تنها وبدون مادر نذار هیچ گلی رو بدون مراقب تنها نذار قدر مادراتونو بدونین