رکوردهای توپ توپ ترین رکوردها شکست رکورد روپایی با توپ

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی متن و تصاویر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

حمید مرادی ظهر امروز در آمل رکورد روپایی سرعتی جهان با توپ تنیس که متعلق به خودش بود را به ۱۹۰ ضربه روپایی در ۶۰ ثانیه ارتقا داد.

این ورزشکار ۲۱ ساله که از روستای سیف‌الدین شهرستان خمین پا به عرصه حرفه‌ای گذاشت پیش از این رکود روپایی دنیا به تعداد ۱۸۱ عدد را طی یک دقیقه به نام خودش ثبت کرده بود که امروز در آمل دست به رکوردشکنی زد.

مرادی در آیین آغاز به کار فعالیت‌های تابستانه باشگاه فوتبال آراد بهمن مازندران در جمع مسئولان، مردم و خانواده‌های ورزش‌دوست توانست در مرحله نخست با ۱۸۲ ضربه روپایی در ۶۰ ثانیه رکورد قبلی خود را به میزان افزایش یک روپایی ارتقا دهد ولی در مرحله دوم با جابه‌جایی جایگاه ثبت رکورد با توجه به اینکه وزیدن باد مکان چمن مصنوعی کانون فرهنگی ورزشی سپاه او را اذیت می‌کرد توانست طی ۶۰ ثانیه ۱۹۰ روپایی را در دنیا به نام خود ثبت کند و دست به خلق رکورد جدیدی بزند.

برای ثبت رکورد جهانی در زدن روپایی هر ورزشکار می‌تواند در سه مرحله شانس خود را امتحان کند که مرادی در آمل نگذاشت کار ثبت رکوردش به گام سوم برسد.

مرادی همچنین در انجام حرکات نمایشی خود روپایی با طالبی، پیاز، توپ بیس‌بال، توپ تنیس، توپ گلف، ساچمه جعبه فرمان ماشین‌های سنگین که حدود ۴۰۰ گرم وزن دارد، توپ فوتبال، توپ بسکتبال، توپ هاکی و توپ بیلیارد را اجرا کرد و با استقبال پرشور مردم و مسئولان همراه شد.

این ورزشکار اراکی رکورددار جهانی زدن روپایی با توپ‌های مختلف و میوه‌های متنوع است که به مناسبت روز ملی فناوری هسته‌ای و گرامیداشت یاد و خاطره شهید دکتر حمید شهریاری ۲۰ فروردین ماه ۹۳ نیز در بوستان غدیر بندرعباس در کنار آب‌های نیلگون خلیج فارس با زدن ۱۸۳ ضربه

روپایی در زمان ۶۰ ثانیه با توپ هاکی رکورد جدیدی به نام خود به ثبت رساند.

 

توپ ترین رکوردها

رکورد با توپ

رکورد روپایی باتوپ

رکورد زدن با توپ تنیس

رکوردهایی که با توپ به ثبت رسیده

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...