آموزش افزایش ورودی گوگل

آموزش افزایش ورودی گوگل

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی متن به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

در این پست قصد داریم روش های بهبود رتبه و الکسای سایت و همچنین راه های افزایش ورودی گوگل را شرح بدهیم با ما همراه باشید

به نکات زیر دقت کنید:

1. ظاهری زیبا و ساده برای سایتتان نتظیم کنید : قالب و ظاهر سایت خود را طوری بچینید که کاربر خیلی سریع بتواند به پاسخ برسد. منظورم حد میانه است. نه مثل بعضی از سئو کار ها که توجهی به نوع فونت سایت ندارند و نه مثل بعضی وبمستر های تازه واد که وارد سایت ابزار دهی می شوند و تمام کد هایی که می دهد از قبیل عشق سنج، جداول فوتبال، جملات تصادفی و …

2.به هیچ وجه محتوا کپی نکنید : این را همیشه همه راند توصیه می کنند ولی با این حال هیچکی به این ها گوش نمیده برای همین این مبحث رو دوباره باز کردم. گوگل همیشه کسانی که مطالب جذاب تری تحویل کاربرانش می دهد را بیشتر حمایت می کند (در صورتی که کپی باشه مطلب اصل رو نمایش داده و مطلب کپی را در زیر نمایش می دهد) و خیلی کم پیش می اید که محتوای کپی را بالاتر از محتوای اصلی نمایش داده شود و اون هم به دلیل رتبه نداشتن سایت اصلی بوده که هنوز توسط موتور جستجو شناخته نشده است به غیر این صورت سایت اصلی بالا تر است.

3. بیشتر به آموزش بپردازید تا به تبلیغ : سعی کنید فضای سایت خود را بیشتر با مطالبی جدید پر کنید نه با تبلیغ زیرا کاربرانتان برای دیدن تبلیغ به آن صفحه از سایت شما نرفتند بلکه برای خواندن مطالب جدید به آن صفحه رفته اند.

4. از ابزار های جامعه مجازی استفاده کنید : الگوریتم جدید گوگل به طور چشم گیری به جامعه مجازی (فیس بوک ، گوگل پلاس ، توییتر و …) حساس می باشد و لینک های وارد شده در آن را بر اهمیت می داند.

5. برای سایت خود یک وبلاگ بزنید : در صورتی که تفاوت سایت و وبلاگ را بدانید در سایت کاربران نمی توانند در آن فعالیت خواص و عمومی کنند و همان طور مدیر اصلی نمی تواند روزانه آن را آپدیت کند (مانند سایت های طراحی که کاربران فقط در آن می توانند سفارش طراحی دهند و نمونه طراحی را ببینند و لیست قیمت و از این قبیل کار). برای همین در صورتی که سایت دارید برای سایت خود یک وبلاگ تنظیم کنید تا جدید ترین اخبار را در آن قرار دهید و کاربرانتان بتوانند آن ها را بخوانند و همچنین بتوانند در آن نظر دهند

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...