قاتل بی رحم در بوشهر دستگیر شد

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی خبر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

به گزارش ایرنا سردار حیدر عباس زاده روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: اواسط هفته گذشته پلیس در جریان پیدا شدن جسد زن میانسالی در یک واحد آپارتمانی قرار گرفت که با حضور کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی ، بررسی علمی و فنی این حادثه آغاز شد.

وی یادآورشد: باتوجه به اینکه قاتل پس از ارتکاب جنایت هیچ ردی از خود به جای نگذاشته بود فرضیه های متعددی در دستور کار، کارآگاهان پلیس قرار گرفت و بیش از 15 نفر از کسانی که به نوعی با مقتوله آمد و شد داشتند بازداشت و مورد تحقیق قرار گرفتند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اضافه کرد: مسیر های منتهی به این پرونده به یکی از مظنونان که هویت افغانی داشت ختم شد که نامبرده تحت تحقیقات علمی و پلیسی قرار گرفت و پس از چند روز به جرم خود اعتراف کرد.

عباس زاده گفت: قاتل در اعترافات خود بیان کرد که بیش از یکسال با مقتوله آشنایی داشته و برای انجام کارهای منزلش به خانه وی رفت و آمد داشته است.

وی اظهارداشت: قاتل مدعی شد که مقتوله مبلغ 20 میلیون ریال از وی قرضی دریافت کرده بود اما حاضر به پرداخت آن نمی شد و حتی منکر بدهیش نیز می شد.

عباس زاده گفت: قاتل اعتراف کرد که در روز حادثه پس از بحت و به نتیجه نرسیدن گفت وگو برای باز پرداخت بدهی توسط مقتوله ، او را با سیم سیار برق خفه و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: هم اینک پرونده قاتل برای انجام تشریفات قانونی در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفته است.ک/2

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...