دستگیری مسافر زن نمای تاکسی بانوان

دستگیری مسافر زن نمای تاکسی بانوان | www.Alamto.Com

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی خبر و تصاویر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

با تلفن کارتی از باجه‌های تلفن عمومی به آ‍‍ژانس‌های تاکسی سرویس بانوان زنگ می‌زدم و با تقلید صدای زنانه تقاضای اتومبیل می‌کردم.پس از رسیدن تاکسی آن‌را را به کوچه‌ای خلوت هدایت کرده و در آنجا راننده را بیهوش کرده و پول و طلاجاتش را سرقت می‌کردم.
تهران امروز: چند روز پیش زنی به دادسرای نجف‌آباد آمده و به بازپرس این دادسرا گفت: من راننده تاکسی سرویس بانوان هستم. امروز برای سوار کردن یکی از مشتریان به نزدیکی پارک…رفتم. زنی چادری را که کنار یک کیوسک مطبوعاتی منتظر من ایستاده بود را سوار کرده و به سوی مقصدی که وی گفت حرکت کردم.
 
چند دقیقه بعد یک دفعه زن مسافر دستمالی مرطوب با بویی تند را جلوی بینی من گرفته و بعد از آن هم هیچ چیز نفهمیدم. فقط وقتی به هوش آمدم خود را داخل اتومبیلم در محله‌ای خلوت دیدم در حالی که با بررسی داشبورد و کیف پولم متوجه سرقت پول‌ها و طلاهایم شدم.
 
با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پرونده‌ای تشکیل و در تحقیقات ابتدایی مشخص شد مسافر مذکور یک مرد بوده که با پوشیدن چادر و تقلید صدای خانم‌ها این زن مسافرکش را بیهوش و اموال وی را با خود برده است.
 
ادامه کاوش‌ها هم حاکی از این بود که این مسافر زن‌نما شاکیان دیگری هم دارد که به همین ترتیب اموال آنها را به یغما برده است. با تلاش ماموران سرانجام این مسافر در دامی که توسط پلیس برای او گذاشته شده بود گرفتار آمده و در بازرسی از ماشین وی یک شیشه ماده بیهوش کننده به‌همراه مقداری پنبه کشف شد.

متهم پس از انتقال به اداره آگاهی وی پس از روبه‌رو شدن با شاکیان به جرم خود اقرار کرده و گفت: با تلفن کارتی از باجه‌های تلفن عمومی به آ‍‍ژانس‌های تاکسی سرویس بانوان زنگ می‌زدم و با تقلید صدای زنانه تقاضای اتومبیل می‌کردم.پس از رسیدن تاکسی آن‌را را به کوچه‌ای خلوت هدایت کرده و در آنجا راننده را بیهوش کرده و پول و طلاجاتش را سرقت می‌کردم.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...