سرقت‌های زن شیک پوش از طلافروشی‌های تهران

سرقت‌های زن شیک پوش از طلافروشی‌های تهران

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی خبر و تصاویر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

پلیس تهران توانست 2 روز گذشته زن شیادی را که با ترفند خاصی اقدام به سرقت از طلافروشی های شهر تهران می کرد، شناسایی و دستگیر کند.

 

سرقت‌های زن شیک پوش از طلافروشی‌های تهران

شگرد این زن تبهکار این بود که ابتدا طلافروشی مورد نظر را شناسایی کرده و از رفت و آمدها و تعداد افراد داخل طلافروشی در ساعت های مختلف اطلاعات کسب می کرد و سپس روز بعد با ظاهری آراسته به مغازه طلافروشی مراجعه و حین بازدید از سرویس های گران قیمت، خود را مریض جلوه داده و درخواست یک لیوان آب قند از فروشنده مغازه می کند. بر اساس این گزارش، این زن شیاد از عدم حضور فروشنده طلافروشی که برای آوردن آب قند رفته بود، سوء استفاده کرده و تا حد امکان به طلا و جواهرات دستبرد زده و سپس متواری می شده است.

 این زن شیاد 2 روز پیش جهت دستبرد به همین روش به یکی از طلافروشی های خیابان نامجو مراجعه می کند که فروشنده زیرک پس از شنیدن درخواست آب قند از سوی زن جوان به موضوع شک کرده و قبل از خروج از مغازه بر می گردد که متوجه نیت سرقت زن جوان می شود اما متاسفانه این تبهکار حرفه ای با اسپری اشک آور به سمت فروشنده حمله ور شده و با ضربه یک بطری آب به سر فروشنده طلافروشی قصد فرار داشت که توسط همسایگان و رهگزان دستگیر می شود.

سرهنگ ابوالقاسنم باقری شاد سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت درباره این خبر گفت: پس از اطلاع این موضوع از طریق مردم به سامانه 110، اکیپی از ماموران کلانتری 106 نامجو به محل مراجعه و این زن تبهکار را که تاکنون به چندین فقره سرقت به همین شیوه اعترف کرده است را به مقر پلیس انتقال می دهند. گفتنی است، متهم به همراه پرونده جهت بررسی بیشتر و کشف سایر جرایم به پایگاه سوم پلیس آگاهی انتقال داده شد.

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...