عاقبت تلخ عکس سلفی برای این دختر +عکس

عاقبت تلخ عکس سلفی برای این دختر

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی خبر و تصاویر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

 

این یکی از داستان‌های غم‌انگیزی است که باید گفته شود، حتی اگر بخاطر عبرت آن باشد. عبرت برای اینکه گرفتن یک عکس سلفی ارزش از دست رفتن یک زندگی را ندارد!

این خبر درباره یک دانشجوی 23 ساله پزشکی به نام سیلویا ریچل است که در رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی پوستادا تحصیل می‌کرد و برای استراحت و تعطیلات به اسپانیا رفته بود.

عاقبت تلخ عکس سلفی برای این دختر

اما او در این سفر تفریحی تصمیم می‌گیرد که برای گرفتن یک سلفی منحصر به فرد، روی لبه پل “پونت دی ترینا”، که یکی از محل های مشهور برای گرفتن عکس‌های زیبا در این منطقه است، بایستد اما همین تصمیم باعث می‌شود تا او تعادل خود را از دست داده و از ارتفاعی حدود 15 متری بر روی پایه های بتنی مقاوم پل سقوط کند. بعد از سقوط، ریچل ایست قلبی کرد. و پزشکان و ماموران اورژانس نتوانستند کاری برای نجات این زن جوان انجام دهند.

پس بیایید به یاد داشته باشیم دیدن ترسناک‌ترین تصاویر سلفی در جهان نباید باعث شود تا شما هم به فکر انداختن یکی از آنها باشی و از این پس برای گفتن عکس‌های سلفی منحصر به فرد و خاص، امنیت و احتیاط را همیشه اول در نظر بگیریم.

شاید دوستان شما با دیدن یک عکس سلفی از شما با پس زمینه‌ای خیره کننده برای آنها تحسین برانگیز باشد، اما شما باید همیشه مواظب اطراف و شرایط اطرافتان باشید. هیچوقت به سمتی خم یا آویزان نشوید، چون در این شرایط لیز خوردن و عدم تعادل به معنای آسیب یا مرگ است. هیچکس دوست ندارد آخرین سلفی که شما در عمرتان گرفته‌اید را ببیند.

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...