زشت ترین زن جهان

 بازگشت زشت ترین زن جهان به زادگاه خودش!

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی متن و تصاویر به ادامه ی مطلب بروید | ▼▼ |

بازگشت زشت ترین زن جهان به زادگاه خودش!

این زن که عنوان زشت ترین زن دنیا را داشته است در اثر یک بیماری نادر تمام بدنش از مو پوشیده شده بود اکنون بعد از گذشت 153 سال از مرگش جنازه او برای دفن به محل زادگاهش در مکزیکو فرستاده شد. جولیا پاسترانا که زشت ترین زن دنیا نامیده شده بود توسط یک گروه نمایشی مورد سوء استفاده قرار گرفته برای نمایش به خارج از کشورش برده شد.

او در سال 1860 در اثر عوارض ناشی از زایمان درگذشت اما جسد او همچنان برای نمایش به سراسر دنیا برده میشود.بعد از اینکه جنازه او در یک انبار در موسسه تحقیقات اسلو یافته شد تصمیم گرفته شد که به زادگاهش در مکزیک انتقال داده شود تا در آنجا دفن گردد.  او در سال 1834 در مکزیکو متولد شد و به صورت مادرزادی از بیماری رنج میبرد که در اثر آن تمام صورت و بدنش از موهای ضخیم پوشیده شده بود.

این مدیر بعدها برای اینکه بتواند درآمد این زن بیچاره را تحت کنترل داشته باشد با او ازدواج کرد.نام وی در کتابهای قرن نوزدهم وجود دارد و گفته میشود او در زمینه آواز، موسیقی و رقص و زبان بسیار با استعداد بوده است و فرد سخاوتمندی بوده که به موسسات خیریه زیادی کمک کرده است.او در سن 26 سالگی و بعد از تولد پسرش که او هم ساعاتی بعد از تولد مرد درگذشت.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...