تهران و مردی که همسرش را در ملا عام کشت+ تصاویر

حوادث داغ تهران

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی متن وتصاویر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

 

به گفته سرهنگ کارآگاه "آریا حاجی‌زاده"مرد میانسالی حوالی ظهر روز ۲۴ مرداد ماه جاری با ضربات چاقو همسر خود را مجروح کرد و بعد از آن نیز دست به خودزنی زد.
همچنین "آریا حاجی‌زاده" افزود: با حضور عوامل اورژانس در محل حادثه و انتقال هر دو مجروح به بیمارستان مریم، همسر این مرد با وجود تلاشها و اقدامات تیم پزشکی در اثر خونریزی شدید جان خود را از دست داد.
با اعلام خبر قتل "مریم" توسط شوهرش قاسم، پلیس آگاهی تهران و قاضی کشیک ویژه قتل دادسرای جنایی ، عوامل اداره دهم پلیس آگاهی و قاضی رسولی بازپرس شعبه پنجم ویژه قتل دادسرای امورجنایی تهران در محل حادثه حضور یافتند و پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم آگاهی جهت تحقیقات تخصصی قرار گرفت. طی گزارش های به دست آمده از این حادثه:: تمامی شاهدان این پرونده با بیان اظهاراتی مشابه عنوان کردند که  ناگهان صدای جیغ زنی را در روز حادثه شنیدند و به محض حضور در محل با بدن خون‌آلود زنی که روی زمین افتاده بود و مرد میانسالی که در کنار این زن چاقویی در دست داشت و از ناحیه شکم دچار خونریزی شده بود روبرو شدند.
همچنین شاهدان عینی اظهار داشتند: در حالی که این مرد نقش بر زمین شده بود دائما فریاد می کشید که همسرش مریم را کشته است.
براساس اطلاعات به دست آمده از شاهدان صحنه جنایت و قطعی شدن ارتکاب جنایت از سوی قاسم که همسرش مریم را به قتل رسانده است قرار بازداشت موقت این مرد از سوی مقام قضایی صادر شد.و با تکمیل شدن اقدامات درمانی ، متهم جهت انجام تحقیقات درباره انگیزه ارتکاب جنایت به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل خواهد شد.

 

3 نظر

 1. najmenajmesays:

  این دوتا تصویر یکی نیست کاملا مشخصه هر کدوم مربوط به دو حادثه متفاوته

 2. مجیدیمجیدیsays:

  تصویر اول طبیعی به نظر نمیاد و با تصویر دوم هم خونی نداره این خبر هم هیچ جایی نیست حتی در حوادث روزنامات تهران

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام میتوانید از سایت های خبری بزرگ صحت این مطلب را جستجو کنید

 3. شقایقشقایقsays:

  این دو عکس یکی نیست.و عکس دوم کاملا مشخصه که برای چندین سال پیشه