دام خواستگار از خانواده دختر

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی خبر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

پسر جوان در پی قطع ارتباط با دختر مورد علاقه‌اش با تهدید به پخش عکس او در اینترنت از خانواده او اخاذی می کرد.

در تحقیق ماموران از شاکی معلوم شد، در پی تهدیدهای مرد غریبه مبنی بر پخش تصاویر در اینترنت، ۶۰۰ هزار تومان پول درخواستی او را به یک حساب بانکی واریز کرده‌اند، اما او با تهدید دوباره پول بیشتری طلب کرده است. با اطلاعات به دست آمده، ماموران حساب بانکی مرد اخاذ را مورد بررسی قرار دادند و معلوم شد، صاحب حساب یک مرد میانسال است.

به این ترتیب وی احضار شد و در بازجویی به پلیس گفت: چندی پیش هنگام دریافت پول از حسابم از طریق سیستم‌ ای.تی.ام مرد جوانی به من مراجعه کرد و با ادعای این که دوستش قرار است پولی را به حسابش واریز کند اما کارت اعتباری بانکی را با خود همراه ندارد، از من خواست اجازه دهم پول به حساب من واریز شود تا آن را به او تحویل دهم. در این زمینه با او همکاری کردم، بدون این که از نیت او با خبر باشم.

 

در پی اظهارات این مرد، جستجوها برای دستگیری مرد اخاذ ادامه پیدا کرد تا این‌که ماموران با چهره‌نگاری به دست آمده از مشتری فراری بانک و نشان دادن تصویر به شاکی و خانواده‌اش دریافتند، او مدتی با دختر خانواده ارتباط دوستی داشته و با پایان این ارتباط ناپدید شده است.

با ظنین شدن ماموران به این مرد وی تحت تعقیب قرار گرفت تا این‌که چند روز پیش خانه‌اش در شهرستان رباط کریم از توابع استان تهران شناسایی و متهم پیش از بیرون آمدن از خانه دستگیر شد.

 

در بازرسی از منزل متهم، عکس‌های خصوصی و خانوادگی دختر جوان و شاکی پرونده که در رایانه شخصی‌اش ثبت شده و آماده ارسال به فضای مجازی بود، کشف و ضبط شد.

 

سرهنگ کاکوان، رئیس پلیس فتای پلیس آگاهی استان البرز در این زمینه گفت: در بازجویی از متهم وی ادعا کرده هنگامی که ارتباط وی با شاکی قطع شد، با عکس‌های خصوصی و خانوادگی دختر جوان که پیش از این از گوشی تلفن همراهش سرقت کرده بود، تصمیم به پخش آنها در اینترنت گرفت.

بنابر این گزارش، متهم با قرار قانونی زندانی شده است و تحقیقات از او ادامه دارد

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...