ما باید جای کره با استرالیا در فینال بازی می‌کردیم

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی خبر و تصاویر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

فوتبال ایران > تیم ملی - با بازگشت کاروان تیم‌ملی از استرالیا عصر دیروز بازیکنان ملی‌پوش استقلال در تمرین این تیم حاضر شدند جز هاشم بیک‌‌زاده تا خود را برای بازی حساس برابر سپاهان آماده کنند.

غیبت هاشم که گفته می‌شود به دلیل آسیب‌دیدگی دست راست حضورش در بازی روز جمعه در هاله‌ای از ابهام است باعث شد تا این شائبه تقویت شود گرچه خودش خستگی را دلیل عدم حضور در تمرین دانست. هاشم بیک‌‌زاده در همین ارتباط گفت: «واقعاً سفر خسته‌کننده‌ای داشتیم و من از لحظه‌ای که رسیدم تنها خوابیدم و استراحت کردم ضمن اینکه واقعاً اختلاف زمانی ایران با استرالیا زیاد است و برای پیدا کردن شب و روزمان نیاز به دو، سه روز زمان داریم تا مجدداً به ریتم اصلی زندگی برگردیم».

او ادامه داد: «اگر خدا بخواهد از امروز در تمرینات استقلال حاضر می‌شوم تا تمریناتم را شروع کنم اما بعید می‌دانم بتوانم در بازی با سپاهان تیمم را همراهی کنم چون هم آسیب‌دیدگی دستم خوب نشده هم اینکه از نظر بدنی باید به شرایط مطلوب برگردم». مدافع ملی‌پوش استقلال در تشریح آخرین وضعیت دست راست خود تصریح کرد: «این دومین هفته از طول درمان آسیب‌دیدگی‌ام است.

با وجود اینکه گچ دستم را باز کرده‌ام اما هنوز در باز و بسته کردن انگشتان و تکان دادن مچ دستم احساس درد می‌کنم و به تجویز پزشک باید یک هفته دیگر با آن مدارا کنم تا هفته سوم هم سپری شود. فکر می‌کردم می‌توانم با آتل برای استقلال بازی کنم اما بعید می‌دانم با این شدت درد این تصمیم، شدنی باشد از همین‌رو امروز تنها برای دویدن و کنار تیم بودن به تمرین استقلال می‌روم». بیک‌‌زاده در پایان اشاره‌ای هم به استقبال طرفداران از تیم‌ملی در فرودگاه داشت و گفت: «مثل همیشه طرفداران، تیم‌ملی را سورپرایز کردند.

نمی‌دانم چه حکمتی بود اما انصافاً اگر داور استرالیایی آن تصمیم اشتباه را جلوی عراق نمی‌گرفت الان ایران برای قهرمانی می‌جنگید و به جای کره‌جنوبی خودش را برای مصاف با استرالیا در فینال آماده می‌کرد اما صد افسوس که اجازه ندادند. با این حال جا دارد از طرفداران یک تشکر ویژه داشته باشم چه آنها که در استرالیا ما را تنها نگذاشتند و چه مردم خوب کشورم که به فرودگاه آمدند و باعث ایجاد انگیزه دوچندان برای ملی‌پوشان شدند تا در آینده به موفقیت‌های بیشتری برسد»

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...