آماده‌ترین چهره استقلال

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی خبر و تصاویر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

 
توپ تاپ:
فوتبال ایران > لیگ برتر - استقلال دیروز با 20 دقیقه تأخیر تمرین را شروع کرد. با توجه به حاشیه‌های اخیر و حضور ملی‌پوشان، تعداد زیادی خبرنگار در کمپ حجازی حاضر شده بودند، به همین خاطر سرمربی تیم مشغول مصاحبه با آنها شد و دستیارانش هم همین کار را کردند. بعد از اتمام مصاحبه‌ها، کار ساعت 15:50 استارت زده شد.

دور از هم
با وجودی که ملی‌پوشان بعد از بالغ بر 40 روز سر تمرین حاضر شده بودند، رابطه سرمربی با امیرحسین صادقی بسیار سرد بود و طرفین در طول کار ترجیح می‌دادند دور از هم باشند و کاری به کار هم نداشته باشند.

کار تاکتیکی
بعد از گرم کردن و بازی آقاوسط، حرکات تاکتیکی در قالب 3 گروه در دستور کار قرار گرفت. آبی‌ها در 3 گروه سبز، فسفری و نارنجی کار تاکتیکی انجام می‌دادند.

آماده‌ترین
به جرأت می‌توان گفت آماده‌ترین چهره تمرین دیروز استقلال، سرمربی این تیم بود. او در خلال بازی آقاوسط بسیار خوب عمل می‌کرد و در کارهای تاکتیکی هم بهتر از همه هافبک‌ها پاس می‌داد. جالب اینکه در یک صحنه، وقتی سجاد شهباززاده و خسرو حیدری مشغول پاسکاری بودند، سرمربی استقلال خطاب به آنها گفت: یادتان باشد که فقط من از این پاس‌ها می‌دادم.

جلسه بدون امیدها
سرمربی استقلال در ابتدای تمرین هنگامی که می‌خواست برای بازیکنان حرف بزند، به نفرات تیم امید که سر تمرین بودند، دستور داد از جمع سایرین جدا شوند و در جلسه حاضر نباشند.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...