کسب درآمد اینترنتی آسان (مرجع کسب درامد از سایت وبلاگ و وبسایت)

 

10 راه خلاقانه برای کسب درآمد در خانه

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی متن به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

 

ایده کسب و کار خونگی برای خیلی ها هیجان انگیزه , وقتی دردسر استخدام کارمند , ساعات ورود و خروج و حتی زود بیدار شدن و آماده شدن صبح ها باعث میشه خیلی ها دنبال کارهای بگردند که تو خونه باشند و البته درآمدم داشته باشند. اما وقتی صحبت از کسب و کار خونگی به میان میاد خیلی های ذهنیت بدی به این موضوع دارند که نکند کلاهبرداری یا الکی باشد! اما واقعیت امر این است , خیر , نه همه ی کسب و کارهای خونگی , بعضی ها هستند که مردم درآمد های آنچنانی از آن دارند که به شما معرفی خواهیم کرد.

10 راه خلاقانه برای کسب درآمد در خانه :

1 – تایپ فری لنسینگ
:

 

فری لنسینگ چیست؟ تعریف عام آن میشود سایت هایی که کارمن و کارفرما را بهم  ارتباط میدهد به صورت آنلاین. مانند: eLance
اگر علاقه به نوشتن دارید ؛یا احساس میکنید میتونید از عهده کار های نوشتنی برآیید میتونید خودتون را به عنوان یک نویسنده در سایت های فری لنسینگ معرفی کنید.
البته این تمام ماجرا نیست , شما حتی میتونید پا فراتر بزارید و سایت خودتون رو بزنید و برای خودتون بنویسید و کسب درآمد کنید از طریق تبلیغاتی که به شما میشه.

2-یک مربی ورزشی آنلاین شوید :

مگه میشه؟ البته! خیلی وقت است که حتی در کشور خودمون ایران اکثر چیز ها مانند مربی ورزشی اینترنتی هم شده.
آیا احساس میکنید چیزی از فیتنس و بادی بیلدینگ بلدید؟ عالی است! امروزی همه دنبال توصیه ها و مشاوره هایی برای اندام خود هستند در دنیای اینترنت. شما هم با وسایل ارتباطات عامی مانند Skype E-Mail و یا حتی شبکه های اجتماعی میتونید کارتان را شروع کنید.
برای تبلیغات میتوانید از Twitter, Facebook,Pinterest ,LinkedIn , Google+ و البته وبسایت یا وبلاگ خودتون استفاده کنید. اگر پیغام درست و روشنی دارید میخواهید انتشار دهید حتما مردم خواهند آمد و از وبسایت شما بازدید خواهند کرد.
این ایده برای مربی هایی که نمی خواهند تو ترافیک تهران ازین باشگاه به آن باشگاه بروند و ساعاتی طولانی را در باشگاه سپری کنند بهترین ایده است.

3-از خونه کارهای هنریتان بفروشید :

این ایده برای اون دسته از آدماست که شمع هنری دارند. شما میتوانید ایده خودتون را در سایت های بازاریابی و فروش محصولات آنلاین بفروشید البته باید درصدی به صاحب سایت بپردازید.
یک راه دیگر هم داشتن یک صفحه فیس بوک و تبلیغ آثار هنریتان است! خیلی ها دارند ازین طریق به خوبی کسب درآمد میکنند.

4-خرده فروشی آنلاین خودتون را دایر کنید

 

امروزی مردم بیشتر از قبل به صورت آنلاین خرید میکنند , از اعتبار 1000-ای برای تلفن همراه گرفته تا گوشی موبایل و مبلمان. شما لازم نیست ساعات طولانی را اطراف شهر بگردید تا مردم از محصولات شما خریداری کنند ,شما براحتی میتوانید به صورت آنلاین بلیط سینما و تآتر هم بفروشید و ازین طریق درصدی پورسانت کسب کنید.

5-یک تست کننده وسایل تازه به بازار آمده باشید :

این ایده در ایران فعلا جا نیافتاده اما در کشور های اروپایی سایت هایی مانند houseparty.com , crowdtap.com هستند که به افراد داوطلب پول میدهند تا محصولات جدید کارخانه های بزرگ را تست کنند!!

6-سوییت یا اتاق اضافی خانه تان را اجاره دهید:

این ایده نیز در ایران کمتر شاهدش هستیم اما اگر میتوانید اتاق اضافی یا سوییتی دارید اجاره دهید , تو خونه خودتون نشسته و درآمد کسب خواهید کرد.

7-بازاریابی تلفنی کنید, از خونه خودتون:

اکثر شرکت های در روزنامه های نیازمندی ها بدنبال بازاریاب های تلفنی هستند , اگر بتوانید متقاعدشان کنید که این کار را به خانه ببرید ! عالی میشود , تو خونه خودتون میشینید و فقط زنگ میزنید و تلفنی محصولات شرکت را میفروشید.

8-از خانه, معلم سرخونه باشید:

اگر در هر حوزه کاری متخصص هستید مانند موسیقی , درس , آشپزی و … میتوانید علم خودتان را به دیگران بفروشید. شما میتوانید یک سایت برای خود دایر کنید , یا در شبکه های اجتماعی صفحه ای برای خود درست کنید و بعد از جذب مشتری به صورت تلفنی , آنلاین(وب کم) و روش های دیگر به دیگران درس بدهید.

9-به صورت آنلاین عضو هییت منصفه باشید در دادگاه:

این ایده نیز در ایران کاربرد ندارد , اما برای آشنایی بیشتر در کشور های خارجه در دادگاه های عمومی هییت منصفه ای از مردم عادی و بیطرف وجود دارد و به همین ترتیب شما هم میتوانید جزوش باشید و پولی دریافت کنید! حتی آنلاین.

10-خیاطی کنید! :

همه ی مردم لباس میپوشند , و به تعداد افراد کره زمین سلیقه وجود دارد , شما میتوانید از تو خونه لباس هایی طراحی کنید , بدوزید و بفروشید ! یا حتی کیف , چمدان و … روش کار بدین صورت است ابتدا مشتری جذب کنید , سپس لباسی را که سفارش داده است بدوزید و به او تحویل دهید, همین!

آیا این روش ها به نظر شما معقول هستند؟ شما چه روشی پیشنهاد میکنید؟ برای ما در قسمت کامت ها بنویسید.

 

 

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...