مرگ زنی به دست برادرشوهرانش در خانه ویلایی

IMG13560282

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی متن و تصاویر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

پس از ۴ ماه فعالیت های اطلاعاتی و پلیسی، راز جسد سوخته یک زن جوان در حالی فاش شد که تنها جمجمه و چند دندان ترمیمی از وی باقی مانده بود.

 

به گزارش توپ تاپ به نقل از خراسان، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی روز گذشته با تشریح جزئیات این پرونده جنایی به خراسان گفت: بیست و دوم شهریور امسال، مردی با مراجعه به پلیس آگاهی گفت: سر کار بودم که همسرم در منزل را به روی پسر خردسالم قفل کرده و رفته و هنوز به خانه بازنگشته است.

سرهنگ کارآگاه حسین بیدمشکی افزود: در حالی که تحقیقات کارآگاهان دایره فقدانی برای به دست آوردن سرنخی از زن گمشده ادامه داشت، بعدازظهر چهاردهم مهر، جسد سوخته ای که تنها یک جمجمه و چند دندان ترمیم شده از وی باقی مانده بود، زیر پلی در جاده گوارشک مشهد کشف شد و بدین ترتیب بررسی های پلیسی با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی «علی موحدی راد» (قاضی ویژه قتل عمد در زمان حادثه) برای شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این جنایت هولناک ادامه یافت.

این مقام ارشد انتظامی اضافه کرد: گروه زبده ای از کارآگاهان به فرماندهی سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی)، عملیات اطلاعاتی خود را روی پرونده های دندانپزشکی متمرکز کردند و بدین ترتیب با شناسایی هویت مقتول، این پرونده جنایی وارد مرحله جدیدی شد و پی گیری آن در دایره قتل ادامه یافت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان با انجام یکسری فعالیت های میدانی و بازجویی از نزدیکان مقتول دریافتند که مدتی قبل از گم شدن زن ۳۵ ساله، وی چکی به مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان به خاطر ارثیه همسرش دریافت کرده است؛ بنابراین تحقیقات با پی گیری این سرنخ ادامه یافت تا این که مشخص شد زن جوان در تاریخی که گم شده، با برادر همسرش قرار ملاقات داشته است و بدین ترتیب برادر همسر مقتول با صدور دستوری از سوی قاضی موحدی راد دستگیر شد و مورد بازجویی قرار گرفت اما او ارتکاب هر گونه جنایتی را انکار کرد و مدعی شد که در تاریخ مذکور در یکی از شهرهای خراسان شمالی حضور داشته است.

سرهنگ بیدمشکی گفت: در همین حال کارآگاهان با استفاده از شگردهای فنی دریافتند که او صبح همان روز در مشهد بوده و سپس به بجنورد عزیمت کرده است به همین دلیل بازجویی ها از متهم مذکور به شیوه پلیسی ادامه یافت تا این که وی به ناچار لب به اعتراف گشود و راز این جنایت را فاش کرد. «ص – ق» در اعترافات خود گفت: می دانستم که چک مذکور نزد همسر برادرم است. آن چک را به خاطر ارثیه پدری به او داده بودیم و قصد داشتم به طریقی آن را از چنگ وی خارج کنم. به این منظور با او قرار گذاشتم و به همراه برادران دوقلویم و با خودروی دوو سر قرار رفتیم.

سپس همسر برادرم را به این امید که چک نزد اوست، سوار خودرو کردیم و به طرف منزلمان در شهر جدید گلبهار به راه افتادیم. از قبل مادر و دیگر نزدیکانم را به مشهد فرستاده بودم و کسی در منزل ویلایی حضور نداشت اما وقتی وارد منزل شدیم او به پدر مرحومم توهین کرد که یکی از برادران دوقلویم به نام «ح» عصبانی شد و با یک روسری او را خفه کرد. پس از آن هم جسد او را در صندوق عقب خودروی من گذاشتیم و به طرف آرامگاه فردوسی به راه افتادیم.

سپس برای آن که آثاری از جنایت باقی نماند، جسد او را با گالن ۴ لیتری بنزین که داخل خودرو بود آتش زدیم و از محل گریختیم. سرهنگ کارآگاه حسین بیدمشکی افزود: در پی اعترافات متهم، بلافاصله گروهی از کارآگاهان به سرپرستی سروان رمضانپور (افسر پرونده) موفق شدند ۲ برادر دوقلوی وی را نیز دستگیر کنند و بدین ترتیب راز این جنایت هولناک با راهنمایی و نظارت مستقیم قاضی ویژه قتل عمد، فاش شد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...