مهرنوش در سریال همه چیز آنجاست +تصاویر

مهرنوش در سریال همه چیز آنجاست

┘◄ برای مشاهده ی ادامه ی متن و تصاویر به ادامه ی مطلب بروید| ▼▼ |

توپ تاپ:

در حال حاضر سریال «همه چیز آنجاست» با بازی شما در حال پخش است. از شخصیت «مهرنوش» برایمان بگویید.
–    وقتی بازی در این سریال به من پیشنهاد شد و فیلمنامه را خواندم، از شخصیت مهرنوش خیلی خوشم آمد و آن را دوست داشتم چون هم خیلی متفاوت بود و هم خیلی شبیه جوان های امروزی. به هر حال از کل کار، نقش و گروه خوشم آمد و همه چیز دست به دست هم داد تا بازی در این سریال را بپذیرم.

مهرنوش را از نظر ویژگی های شخصیتی چطور دیدید؟
–    مهرنوش دختر بلندپروازی است و آرزوهای زیادی در سر می پروراند. او بیش از حد اهل خطرکردن است و مهم ترین تفاوت این نقش با سایر نقش هایم، همین بی پروایی مهرنوش بود.

حدیث میرامینی اوقات بیکاری اش را چگونه می گذارند؟
–    مانند همه آدم ها کارهای روزمره ام را انجام می دهم؛ ورزش می کنم، سفر می روم، با دوستانم تفریح می کنم، فیلم می بینم و سینما و تئاتر می روم.

وقتی خیلی ناراحت هستید، چگونه با خودتان کنار می آیید؟
–    به شرایطم بستگی دارد؛ گاهی می خوابم و گاهی با بیرون رفتن از خانه سعی می کنم ناراحتی ام را فراموش کنم.

تا به حال برایتان اتفاق افتاده نقشی را بازی کنید و بعد پشیمان شوید؟
–    بله، اما نمی توانم نام ببرم چون گفتنش کار درستی نیست، اما پیش آمده نقشی را مانند همه کارهایی که فیلمنامه ندارند، پذیرفته ام و بعد متوجه شده ام شرایط کار آن گونه نیست که تصورش را می کردم. بعد هم به شدت پشیمان شده ام اما در نهایت برایم تجربه خوبی شده تا در انتخاب کارهای بعدی ام بیشتر دقت کنم

چقدر به سلامت خودتان اهمیت می دهید؛ چه از نظر روانی و چه از نظر جسمی؟
–    تا جایی که بتوانم سعی می کنم به فکر سلامتم باشم. من به عنوان یک بازیگر گاهی مجبورم 16-15 ساعت کار کنم و عملا وقتی سر کار هستم، همه کارهای روزمره زندگی ام را تعطیل می کنم. به همین دلیل است که می گویند بزرگ ترین مشکل بازیگران بی نظمی در زندگی است. به هر حال گاهی فشار بالای کار هم از نظر جسمی و هم از نظر روانی آدم را خسته می کند.

مهرنوش در سریال همه چیز آنجاست

مهرنوش در سریال همه چیز آنجاست

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...