متن ادبی تبریک ازدواج به همکار

متن ادبی تبریک ازدواج به همکار مثل تمامی متن های ادبی تبریک ازدواج می تواند بهترین و زیباترین شادباش برای یک زوج باشد که پس از ازدواج شان از طرف همکاران، دوستان و آشنایان دریافت می کنند و هرقدر این متن ها زیباتر باشند بیش تر به دل نشسته، تأثیرگذارتر خواهند بود.

ازدواج در تمامی دنیا زیباترین ارتباط بین هر زن و مردی است که به دنبال رسیدن به مفهوم دلنشین دوست داشتن واقعی و دوست داشته شدن در بهترین و پاک ترین شکل آن می باشند، و زمانی که این پیوند دوست داشتنی و محبوب برای همکارمان صورت می گیرد، حتما شور و شعف خاص تری نسبت به این پیوند زیبا و مبارک خواهیم داشت و صد البته که شادباش گفتن به این پیوند زیبا نیز باید به زیبایی خود این پیوند باشد؛ پس زیباترین های متن ادبی تبریک ازدواج به همکار، تقدیم تان می گردد.

- وقتی عقل و دل آدمی به یکدیگر می رسند، پیوند زیبایی شکل می گیرد، مثل پیوند زیبای شما دو یار همیشگی دوست داشتنی. سالیان سال پیوند زیبای تان محکم و پابرجا باد.

*************************************

- گاهی دل حکم می کند و عقل از اعماق وجودش عاشقانه به پیروی از آن تن می دهد؛ ازدواج تان پیوند عمیق وجودتان در بستری پاک و بی همتاست. بسیار از این پیوند مبارک خوشحالیم و بهترین ها را برای هر دوی شما آرزو می کنیم.

متن ادبی تبریک ازدواج همکار

- عشقی زلال مانند یک رود پاک و جاری با نیرویی عظیم، هر مانعی در سر راهش را به کناری می زند و به راه خویش با زیبایی و وقار ادامه خواهد داد. با جاری شدن زلال عشق در زندگی تان، لحظه لحظه های تان همواره پاک و زلال در جریانی مدام و باطراوت، عاری از هر نوع مانع باشد.

*************************************

- دوتا خاص ترین بودید که با یک انتخاب به جا و به موقع یکی شدید؛ یکی شدنی خاص و زیبا. یک به یک تمام لحظات زندگی تان سرشار از بهترین انتخاب ها برای داشتن بهترین لحظه های در کنار هم بودن باد.

*************************************

- سفر عشق، هم سفری همراه و همدل می خواهد، که هم کنارت باشد و هم به دلت راه بیاید و هم با تمامی بالا و پایین های زندگی پا به پایت. درست همان کسی که امروز در کنار خود داری و با بودن او به زیبایی و با آرامش بسیار، خوش، سفر می کنی. سفر عاشقانه تان پر از همراهی و همدلی باد.

*************************************

وقتی که زندگی انسان ها را به چندین مرحله تقسیم می کنیم، به جرأت زیباترین مرحله ی آن ازدواج می باشد؛ که اگر با چشمانی باز در مرحله ی تصمیم گیری پیش برود و با چشمانی نیمه باز در تمامی مراحل زندگی متأهلی همراهی مان کند، عیب های هر کدام از همسران در نظر دیگری کوچک تر شده، با عشق کنار هم زندگی خواهیم کرد. اگر این پیوند مقدس برای همکارمان اتفاق بیفتد، حواسمان باشد که تبریک گفتن برای این عشق دوست داشتنی بسیار باید زیبا انجام شود، آن هم با زیباترین های متن ادبی تبریک ازدواج به همکار، که تقدیم نگاه زیبا پسندتان می گردد.

متن تبریک عروسی همکار

- وقتی از صمیم قلب پاکت می دانی که دوستت دارد و او هم با ندای قلب خویش دریافته است که دوستش داری، یعنی هر دوی شما گرامیان بسیار خوشبختید. خوشبختی تان مبارک تان باد.

*************************************

- زمانی که کسی پیدا شده است که با وجود او هیچ مشکلی به نظرت مشکل نیست و با بودن او خود را قوی تر و محکم تر احساس می کنی، یعنی بینهایت نیرو در عشق پاک و زلال هر دوی شما نهفته است که وجود آن عشق نیرومند در تمامی لحظات زندگی، هر دوی شما را قدرتمند می کند. لحظه لحظه های زندگی تان با عشقی قوی و نیرومند لبریز از سلامتی و سربلندی باد.

*************************************

- عشق بارگاهی است مجلّل که فقط عاشقان مُسلّم و راستین به آن بار خواهند یافت و مقیم بارگاه عشق می شوند. مقیم بارگاه عشق شدن مبارک تان باد و اقامت تان در این بارگاه عشق، دائمی و سرشار از شادمانی های مکرر.

*************************************

- تابش آفتاب عشق زلال تان، تمامی لحظات زندگی تان را لبریز از گرمایی زندگی بخش کرده است، زندگی تان همواره گلستانی گرم و باطراوت باد.

*************************************

همیشه وقتی خبر ازدواج همکاری به گوشمان می رسد، بعد از کلی خوشحالی کردن، ارسال یک متن ادبی تبریک ازدواج به همکار مهم ترین کاری است که به آن فکر می کنیم و سریع به دنبالش می گردیم تا با ارسال آن متن ادبی تبریک ازدواج، شادی مان را به همکارمان نیز نشان بدهیم. مجموعه ای از زیباترین های متن ادبی تبریک ازدواج به همکار، تقدیم نگاه زیبایی دوست تان.

پیام تبریک ازدواج به همکار

- ازدواج یک تجارت پر سود است! عشق معامله می شود، عشق مطالبه می گردد، عشق هر کدام در قلب دیگری مصادره می شود و در این معامله بین هر دو تاجرِ این مبادله همیشه بدون هیچ فاصله، فقط دوست داشتن حرف اول و آخر را می زند. تاجران عاشق، تجارت عاشقانه تان بادوام و همواره مثل خودتان رو به جمال و کمال باد.

*************************************

- زندگی سفری است بی انتها و لبریز از بالا و پایین های مختلف و همیشگی، و فقط زمانی این سفر می تواند زیبایی ای بی انتها پیدا کند که همسفری مهربان و دوست داشتنی در کنارت داشته باشی. از صمیم قلب خوشحالم که سفر زندگی تان زیبایی ای بی انتها خواهد داشت. پیوندتان مبارک باد.

*************************************

- قطار زندگی هو هو چی چی کنان بر روی ریل های بلند و طولانی خود، ایستگاه به ایستگاه زندگی مان را آرام آرام پشت سر هم می گذراند و به پیش می رود، و ازدواج ایستگاهی است که امیدوارم زیباترین ایستگاه تمام ایستگاه های زیبای زندگی تان باشد. پیوندتان مبارک باد.

*************************************

- پس از ازدواج، اگر بخواهید زندگی تان لحظه به لحظه لبالب از عشق باشد، و وجود هردوی شما از مهربانی و عشقی زلال لبریز شود، باید لحظه به لحظه و بارها و بارها عاشق شوید! زندگی تان لحظه به لحظه لبریز از عشق باد با عشق ورزیدن ها و عاشق شدن های لحظه به لحظه ی خالص و صادقانه به همسرتان.

*************************************

امکان دارد زمانی برای همگی ما این مسأله پیش بیاید که دو نفر از همکارهای محل کارمان که سال ها در کنار هم کار کرده ایم، یک دفعه جشن ازدواج شان را به ما خبر بدهند و هم بسیار باعث شگفتی مان شوند و هم حسابی وسیله ی خوشحالی و شادی ما را فراهم کنند، واقعا در چنین موقعیتی حیف است که با یک متن ادبی تبریک ازدواج به همکار شگفت زده شان نکنیم و پیوندشان را تبریک نگوییم.

جملات رسمی و زیبا برای تبریک ازدواج همکار


- جشن ازدواج شما همکاران گرامی مان را که با هم به زیبایی پیوند خورده، قصد ساختن گلستانی از مهر و صفا را دارید شادباش عرض می نماییم. صفای زندگی تان مثل صفای وجود هر دوی شما همیشگی باد.

*************************************

- همیشه و در همه حال در محیط کارتان یکتا هستید و پرشور. پیوند مبارک ازدواج تان بی همتا باشد و لحظه لحظه های زندگی تان پر از شور و شادی.

*************************************

- خاص در کار ظاهر شدید و خاص ازدواج کردید و خاص ترین شدید برای یکدیگر. تمام لحظه های زندگی تان خاص ترین و بهترین با کلی اتفاقات خاص قشنگ. پیوندتان مبارک باد.

*************************************

- خاصیت همکاری تان این بود که خاص ترین فرد زندگی تان را برای خاص ترین اتفاق زندگی تان در خاص ترین زمان پیدا کنید. زندگی تان پر از خاصیت برای سلامت وجود باارزش تان. برای همه خاص باشید و برای خودتان پر از خاصیت و از خواص. پیوندتان مبارک باد.

*************************************

- از هم کار بودن به همسر بودن رسیدید، با شناختی که از شما بزرگواران دارم مطمئن هستم که از همسر بودن به هم راه بودن و هم زبان بودن و هم دل شدن خواهید رسید. همیشه و در همه حال، در تمام لحظه لحظه های زندگی تان حال و احوال جسم و روح تان خوش باشد و هم نشین خوشبختی و موفقیت باشید. پیوندتان همیشگی و پر از عشق.

*************************************

- یکی بودید و لحظه به لحظه در راه تعالی قدم برمی داشتید، اکنون که پس از ازدواج با در کنار هم بودن یگانه شده اید و کامل، لحظه به لحظه به سمت کمال پیش می روید و حتما دوش به دوش هم پیوسته در این مسیر خواهید ماند. پیوندتان همیشه در مسیر کمال و زندگی تان لحظه به لحظه اش متعالی و عالی.

متن برای تبریک ازدواج همکار

زیبایی یک عشق پاک در روابط یک زن و مرد، در ازدواج تجلی پیدا می کند و این تجلی زیبا، هم دل آن زوج پر شور را لبریز از شادمانی می کند و هم اطرافیان را به وجد می آورد، و فقط یک تبریک زیبا می تواند منتقل کننده ی این احساس شادی ما به قلب پر از هیجان یک زوج خوشبخت باشد. برای  همگی شما خوبان مجموعه ای از زیباترین های متن ادبی تبریک ازدواج به همکار، که تقدیم نگاه پاک و مهربان تان می شود.

*************************************

- خوش بوترین گل های این سرزمین با رایحه ی دل انگیز زندگی پر از پاکی و صفای شما توان مقابله ندارند و خوش صداترین پرنده ها نیز در برابر ترانه های زیبای پیوند مبارک شما بی صدا در حیرت می مانند؛ ولی در همین حد بضاعت مان خوش بوترین گل های این سرزمین و آواز خوش صداترین پرنده های آن را تقدیم به شما گرامیان می کنیم. پیوند قشنگ تان پر از طراوت و صداهایی خوش و آرامش بخش باد.

*************************************

- تک به تک هر روز را زندگی کردید برای خودتان و عزیزانتان؛ با برقراری پیوند زیبای ازدواجتان از امروز به بعد را ما باشید برای مادام خوشحال بودن و به کام بودن زندگی برای خودتان و عزیزانتان. لحظه به لحظه ی زندگی تان مملو از سلامتی و شادمانی مدام و بادوام.

شاداب و سلامت باشید

نویسنده : محبوبه عباسی


شاید علاقمند باشید :

زیباترین متن های تبریک ازدواج خواهر

متن های زیبا برای خداحافظی از جمع همکاران

متن رسمی تبریک سال نو برای همکاران


هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...