تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق، پشیمانی است.

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق بیشتر به این بستگی دارد که چنین اتفاقی در رویا برای خودتان رخ داده و یا برای دیگران مانند دوست و یا والدین. حتی کسانی که هرگز ازدواج نکرده اند نیز ممکن است به تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق نیاز پیدا کنند چرا که چنین رویایی معمولا برای هر شخصی اتفاق می افتد.

 بنابراین اگر تاکنون هرگز ازدواج نکرده اید اما در رویا جدایی با معشوق و یا طلاق را تجربه می کنید، در این حالت تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق برای شما می تواند به ترسی ناخودآگاه اما جدی از ازدواج مربوط باشد. اما بایستی این نکته را مد نظر داشته باشید که این ترس برای تمام افراد مجرد تجربه می شود و نمی توان گفت که شما تنها هستید.

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق برای کسی که قبلا تجربه کرده است:

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق برای کسی که قبلا چنین تجربه ای داشته و یا زندگی مشترک او به طلاق منجر شده است، نشان دهنده روند بهبودی است. این پروسه باید سپری شود. در اصل ذهن ناخودآگاه شما این خاطره را هرچند وقت یکبار به شما یادآوری می کند اما چنین رخدادی طبیعی است و شما روند بهبودی پس از طلاق و جدایی را پشت سر می گذارید. سعی کنید در این بازه زمانی از ورود به رابطه ای جدید خودداری کنید و تا زمانی که دردهای شما از این اتفاق کاملا التیام نیافته باشد به فکر معشوق جدید نباشید.

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق برای فرد متاهل

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق برای فردی که هم اکنون متاهل بوده و یا در یک رابطه عاشقانه قرار دارد، هشداری جدی است برای مشکلاتی که هر دو طرف با آن درگیر هستند. اگر متاهل هستید، تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق برای شما متاسفانه خبرهای خوبی ندارد. این خواب نشات گرفته از مشکلات جدی رابطه شماست که احتمالا باعث طلاق در آینده می گردد. البته در واقعیت شما سعی دارید مشکلات رابطه و زندگی مشترک خود را نادیده بگیرید اما خبر بد این است که با نادیده گرفتن صورت مساله نمی توان آن را حل کرد. 

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق به شما یادآور می شود که بهتر است بیشتر در مورد پیام این رویا بیندیشید و مشکلات زندگی خود را مورد بازبینی قرار دهید. اگر این ترک شدن به دلیل مرگ معشوق باشد، بدین معناست که شما به دلیل بدی هایی که نسبت به همسر یا معشوق خود انجام داده اید، احساس پشیمانی خواهید کرد. در اصل این خواب هشداری است برای شما تا بتوانید رفتار خود را زیر ذره بین قرار داده و تجدید نظر کنید.

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق و جدایی

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق و جدایی می تواند به معنای متفاوت بودن رابطه شما با روابط سایر افراد باشد. بنابراین بهتر است براساس ظاهر خود افراد و یا روابط آن ها قضاوت نکنید. در اصل بایستی یاد بگیرید که تفاوت های دیگران با خودتان را درک کرده و به آن ها احترام قائل شوید. به عنوان مثال اگر شما در رویای خود جدایی با معشوق را تجربه کنید در این حالت تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق و جدایی نشان می دهد که شاید معشوق شما علایق متفاوتی داشته باشد و اگر شما قادر نباشید به این سلیقه و علایق احترام قائل شوید، فرد مورد علاقه خود را از دست خواهید داد. شاید تطبیق دادن خودتان با این تفاوت ها همراه با اضطراب و تنش باشد. 

اما بهرحال بایستی اولویت های خود را مشخص کنید و برای تجربه عشق از خودگذشتگی نشان دهید. جدایی در خواب اگر به دلیل وجود نفر سوم در رابطه باشد هشداری است برای بیننده خواب مبنی بر اینکه بایستی با آغوش باز به سمت تغییرات برود. اگر در برابر این تغییرات مقاومت کنید احتمال از دست دادن رابطه زیاد است. البته گاهی اوقات نیز دیدن جدایی در رویا و تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق می تواند نشانه استقلال در زندگی بیداری باشد. شما یا استقلال جدیدی پیدا کرده اید و یا نیاز دارید که به این استقلال دست یابید. این استقلال ممکن است در روابط کاری و یا عشاقانه شما نمود پیدا کند.

تعبیر خواب اگر معشوقت ترکت کنه ، تعبیر ترک شدن توسط کسی که دوستش داری

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق و طلاق

تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق و طلاق از بعد روانشناسی اغلب نشان دهنده تمایل شما برای طلاق و جدایی از همسرتان است. در اصل رویاهایی با محتوای مشابه می تواند نشانه نارضایتی از رابطه و زندگی مشترک باشد. البته اگر شما متاهل نیستید اما چنین رویایی را تجربه کرده اید، در این حالت نیز تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق و طلاق عدم رضایت شما و یا شریک عاطفی تان از رابطه را بازگو می سازد. بنابراین ممکن است نتیجه نهایی این خواب تنهایی باشد.

اما از سوی دیگر تعبیر خواب ترک شدن توسط معشوق و طلاق ممکن است ترس ناخودآگاه شما برای از دست دادن همسر یا معشوقتان باشد. احتمالا وی را بسیار زیاد دوست دارید و این ترس همواره با شماست که ممکن است روزی او را از دست داده و یا شما را ترک کند. یا اینکه نگرانی شما از اتفاقاتی است که می تواند سعادت و عاقبت بخیری رابطه شما را خراب کند. اما اگر چنین احساسی دارید بایستی حتما به فکر چاره اندیشی باشید تا مبادا ترس و نگرانی امروز، احساس لذت از رابطه را از شما و معشوقتان بگیرد. اما اگر خواب شما محتوای جدایی نداشت و در رویا با همسر یا پارتنر خود مشغول غذا خوردن بودید، به معنای سفری کوتاه و غیرمنتظره با او می باشد. اگر در خواب با همسر یا معشوق خود رابطه جنسی داشته باشید، نشانگر این است که رابطه شما هیجان انگیزتر از قبل خواهد شد و مردم به خوشبختی شما حسادت خواهند کرد.

مطالب پیشنهادی :

تعبیر خواب ناراحت بودن معشوق

تعبیر خواب برگشتن معشوق

5 نظر

 1. حسینحسینsays:

  سلام خواب دیدم دوست دخترم که خیلی دوستش دارم یه پیام برام نوشت من دیگه نمیخوامت برو منم کات کردم بی دلیل رفت الانم خیلی رابطه مون خوبه تعبیرش چیه ؟

 2. هستیهستیsays:

  سلام خواب دیدم ک در ماشین کسی ک در زندگی واقعی دوسش دارم و الان با یکی دیگه رفته نشسته ام اما من عقب نشسته بودم و نمیدونم کی جلو نشسته بود ولی خودمو قایم کرده بودم در صندلی پشت بعد فکر کنم کسی ک دوسش دارم منو دید و گفت اینجا چیکار میکنی چی کار داری منم گفتم چرا رفتی چرا نموندی چرا ترکم کردی ولی فکر کنم جوابی نداد و از ماشین پیاده شدورفت منم پشت سرش راه افتادم فکر کنم وارد ی خیابون شد منم مدام میگفتم چرا رفتی چرا ترکم کردی ولی اصلا جواب نمیداد بعد از ی کوچه ای پیچید و رفت منم فقط ب او نگاه کردم تروخدا تعبیرش کنید

 3. مینامیناsays:

  سلام و خسته نباشید...دوست من خواب دید که کیس احساسی اش که از هم دور هستند و از احساسش نسبت به خودش خبر ندارد به او پیام می دهد و با همدیگر حرف می زنند و سپس او را بلاک می کند تعبیر این خواب چیست؟!

 4. فاطیمافاطیماsays:

  سلام.خواب دیدم که پسری رو که دوسش دارم ولی اون نمیدونه ...سوار ماشین هستش و درکنار مادرش نشسته و مادرش پشت فرمون نشسته و از جلوی ماشین ما رد شدن و رفتن و میدیدم که به عمد به من توجهی میکرد و سرشو اونطرف گرفته بود که من رو نبینه...خیلی حالم بد بود...گریه هم میکردم... ممنون میشم تعبیرکنید

 5. پری احمدیپری احمدیsays:

  سلام من مجرد هستم مادرم خواب دیده بود که من با یه پسر خوشکل نامزد کردم باهام رابطه ی جنسی برقرار کرده بود بعد ترکم کرده بود لطفا بهم بگید تعبیرش چی میشه