تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران و یا خود شما از بیماری در رویا معمولا دربرگیرنده نشانه های خوبی مبنی بر پیروزی، سلامتی و خبرهای خوب است. اما سایر شرایط خواب می تواند این تفسیر و تعبیر را تغییر دهد. بنابراین همراه ما باشید تا جزئیات این رویا را بررسی کنیم.

کلیات تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران شاید خواب خوبی باشد اما هرگز و تحت هیچ شرایطی بیماری انسان در خواب نمی تواند نشانه مثبتی باشد. درمان و شفا یافتن می تواند به شکل های مختلف در رویاهای ما دیده شوند. شما ممکن است خود را در حال معالجه ببینید و یا یک پزشک روند درمان را پیش بگیرد. اما در هر حال سعی کرده ایم همه جوانب این رویا را بررسی کرده و تفسیرهای مناسبی برای تعبیر خواب شفا یافتن توسط دیگران ارائه دهیم.

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران در بیداری

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران با اینکه خوشایند است اما اگر خود یا دیگران را بیمار ببینید، نشانه سردرگمی، بی تفاوتی، بروز مشکل و بیماری در دنیای بیداری است. به احتمال زیاد تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران منعکس کننده رویدادهای بیداری است. اگر در رویا خود را بیمار ببینید و یا هر فرد دیگری را در این شرایط ببینید و برای درمان و مداوا قدمی بردارید، نشان دهنده نتایج خوبی برای است که برای اقدامات اخیر خود دریافت خواهید کرد. امیدواری و انگیزه اصلی ترین موضوعی است که برای تعبیر خواب شفا یافتن می توان عنوان کرد.

تعبیر خواب شفا گرفتن مریضی دیگران

البته این رویا گاهی اوقات بازتابی از بیماری است که ممکن است بیننده رویا آن را در واقعیت تجربه کند. در صورتی که شما در رویا همه راه های ممکن را برای درمان امتحان کنید و این تلاش شما را خسته و آزرده کرده است، بدین معناست که نگرش درونی شما در برابر بیماری و مشکلات جسمانی، پرخاشگری و عصبانیت است. اگر این شرایط ادامه داشته باشد و شما نتوانید نگرش و باورهای خود را در برابر مشکلات و بیماری تغییر دهید، شانس بهبودی سریع را از دست خواهید داد. در نتیجه بهتر است تغییری در برخورد خود با مشکلات و بیماری ها داشته باشید تا بتوانید از شانس بهبودی سریع تر برخوردار شوید.

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران در برخی شرایط به مشکلات دیرینه ای اشاره دارد که ما با آن فرد ممکن است داشته باشیم. اگر در خواب شخصی را ببینید که وی در بیداری از بیماری و مشکلات جسمی زیادی رنج می برد اما در رویای شما بهبودی کامل یافته و از بیماری خلاص شده است، نشانه دو چیز ممکن است باشد؛ او به زودی در دنیای بیداری نیز شفا می یابد و یا اینکه از این دنیا می رود. غالبا مشاهده می شود که روند درمان در رویا توسط خود فرد رخ می دهد. در واقع او خود به خود و بدون مداخله دیگران بهبود می یابد. در این حالت تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران نشان می دهد که حل شدن مشکلات و یا داشتن زندگی آسوده و عاری از مشکل کاملا به خود فرد و تلاش و توانایی های او بستگی دارد.

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران توسط شما

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران توسط شما به نیازهای آنان اشاره دارد. اگر در رویا خود را در حال درمان شخص دیگری ببینید، نشان می دهد که این فرد به زودی به کمک فوری شما نیاز خواهد داشت. این کمک می تواند پزشکی، معنوی و یا اغلب اوقات مادی باشد. بنابراین بهتر است پس از بیدار شدن از خواب هرچه سریع تر با این فرد تماس گرفته و از او سوال کنید که چه کاری می توانید برای وی انجام دهید. مطمئنا او نیز از این تماس شما شگفت زده خواهد شد و شما می توانید توضیح دهید که این نتیجه تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران توسط شما می باشد.

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران توسط خودم

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران توسط داروها

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران توسط داروها نیز نشان دهنده این است که فردی نیاز به کمک دارد. درواقع اگر شما شخصی را در رویا ببینید که توسط داروی خاصی درمان شده است بدین معناست که او در بیداری نیز احتمالا به مصرف داروهایی خاص و نایاب نیاز دارد. همچنین تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران توسط داروها می تواند با رویایی مبنی بر جراحی اندامی خاص در ارتباط باشد. اگر شما خود یا فرد دیگری را بر روی تخت اتاق عمل و در حین جراحی عضوی خاص ببینید، این سیگنال در بیداری منتشر می شود که شما یا آن فرد با اندام خاصی در بدن خود به مشکل برخواهد خود. یا اینکه بیماری در بدن شما در حال رشد است که از وجود آن خبر ندارید. به همین دلیل در چنین شرایطی تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران و یا خود شما توسط دارو و جراحی و یا هر مداخله پزشکی دیگری به شما هشدار می دهد که بهتر است سریع تر به پزشکی مراجعه کرده و آزمایش های لازم را انجام دهید.

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران توسط دندانپزشک

تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران توسط دندانپزشک و یا درمانی که دندانپزشک در رویا برای مشکلات دهان و دندان شما انجام می دهد، علامت بسیار خوبی است. این رویا پیشگویی قوی مبنی بر محو شدن مشکلات زندگی شما در کوتاه مدت می باشد. روزهای سخت رو به زوال است. تعبیر خواب شفا یافتن بیماری دیگران در شرایط عادی نمی تواند بد و یا نگران کننده باشد مگر اینکه سایر شرایط خواب دربرگیرنده پیام دیگری باشد. اگر فردی که مدت ها است از داشتن بیماری در زندگی رنج می برد، چنین خوابی ببیند می توان به بهبودی سریع او از بیماری مزمن قدیمی امیدوار بود. پر کردن دندان در خواب نیز نشانه مثبتی است که به شما خبر می دهد قادر خواهید بود کلیه امور تجاری خود را سروسامان دهید. اما در صورتی که یک دندانپزشک با تجهیزات پزشکی خود در رویا بالای سر شما ایستاده و یکی یکی دندان های سالم شما را از دهان بیرون بکشد، متاسفانه نشانه مرگ، ورشکستگی و یا از دست دادن عزیزان می باشد.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

17 نظر

 1. فاطیمافاطیماsays:

  سلام من دو سه بار خواب دیدم یکی از فامیلهای ما که ام اس داره و در راه رفتنش مشکل داره بهتر شده و میتونه خوب راه بره. تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است اخبار خوشایندی ب شما برسد

 2. آینازآینازsays:

  سلان یکی از دوستان من سرطان گرفته و الان تو بیمارستانه و حالش زیاد خوب نیس. دیشب خواب دیدم حالش بهتر شده و من بهش میگم خداروشکر خیلی رنگ و روت بهتر شده. لباس تنش نبود و بهش میگفتم ببین حتی چاق تر از قبل هم شدی. تعبیزش چی میتونه باشه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است سلامتی خود را چک کنید

 3. زهرازهراsays:

  سلام.خواب یه خانمی رو دیدم که چشماش رو نمیتونست کامل بالا و پایین کنه.گفتیم چرا نمیتونی گفت اخه من کور بودم و شفا گرفتم . و از این موضوع خوشحال بود.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه سلامتی و خبرهای خوب است

 4. صدف میعادصدف میعادsays:

  سلام خواب دیدم بیماری که نابینا هست و الزایمر داره و حال وخیمی داره که الان در بیمارستان هست خوب شده و در خانه خودشان نزدیک در نشسته من تعجب کردم که آمدند انجا نشستند چون امکان حرکت ندارند ولی خوب شده بودند تعبیرش چیه؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است اخباری خوشایند به شما برسد

 5. صدف میعادصدف میعادsays:

  سلام.ممنون از پاسخگویی تون. من امشب هم خواب همون بیمارمون رو دیدم این بار خیلی سرحال و جوان تر شده بودند و داشتند دنبال لباس خوب میگشتن میخواستن برن بیرون یا جایی گویا، و توی خواب هم باز برام تعجب بود که ایشون چقدر خوب شده و سرحال و بدون بیماری و بینا هستند.ممنون میشم تعبیرش رو بگید.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بهتر است از اهل فامیل و خانواده دلجویی کنید

 6. ناشناسناشناسsays:

  سلام مادرمن به خاطر عمل کمر نمیتونه از روی تخت راحت بلند شه و دکتر گفته حتی اگر خوب بشه نمیتونه روی زمین بشینه یا بخوابه ولی من خواب دیدم راحت روی زمین میخوابه و میشینه و بلند میشه که حتی تو خواب ذوق کردم و گفتم مامان حواست نیست داری میشینی رو زمین و بلند میشی خوب شدی انگار تعبیرش چیه ممنون میشم بفرمایید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام بیانگر شرایط و موقعیتی است که در ان قرار دارید

 7. امیامیsays:

  با سلام و احترام، ببخشید چند شب پیش خواب عجیبی دیدم و مات و مبهوت موندم که تعبیرش چیه، ممنون میشم تعبیرش رو واسم بگید🌹 خواب دیدم شبیه حضرت عیسی ع و ائمه قدرت شفای بیماران و نابینایان رو پیدا کرده بودم و در یک سرزمین مقدس بیماران زیادی توی صف بودن و من با کمک دستم اونهارو شفا میدادم و در کنار من هم انگار یکی از حضرات ائمه اینکارو میکردن، تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام میتواند نشانه سردرگمی و بی تفاوتی شما در برخی از مسائل زندگی باشد

 8. محدثهمحدثهsays:

  سلام من خواب دیدم پدر بزرگم که سرطان گرفته داره راه میره و حالش بهتر شده بود و بعد به من گفت ک تا عروسیتو نبینم برات کادو نخرم نمیرم از دنیا و منهم خیلی تو خواب گریه میکردمو بغض داشتم تعبیرش چی میتونه باشه؟ مرسی

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام میتواند نشانه مثبتی در زندگی شما باشد

 9. بهاربهارsays:

  سلام من خواب دیدم که توی خوابم به یه نفر زنگ زدم اما نمیدونستم کی بود و اصلا نفهمیدم که چرا بهش زنگ زدم وقتی هم که گوشی رو برداشت هنوز نشناخته بودنش اون به من گفت که خیلی وقت بود منتظر تماس گرفتن من بود منم که اونو نمی شناختم ازش پرسیدم که اون کیه و وقتی فهمیدم که کیه اصلا باورم نشد به خاطر این که صداش کاملا عوض شده بود و امکان نداشت که اگه صدای خودش بود من اونو نشناسم . بهم گفت که خیلی وقت بوده که منتظر زنگ زدن من بوده و می خواسته یه چیزی بهم بگه . من وقتی که فهمیدم در حقیقت اون کیه خیلی جا خوردم چون با خودم قرار گذاشته بودم که دیگه باهاش تماس نگیرم و حتی الانم بعد از خوابم هیچ میلی به زنگ زدن بهش ندارم خلاصه اون گفت که شفا گرفتم منم تعجب کردم و ازش پرسیدم مگه تو مریض بودی و بعد از خواب بیدار شدم من این خواب و قبل از اذان دیدم و حدود ده دقیقه بعد از اون اذان دادن میشه بگید تعبیر خواب این چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه دور شدن از رنج و بلا و مصیبت است

 10. نازنیننازنینsays:

  سلام روزتون بخیر درود به شما در بیداری کسی بیمار و در کما باشد و دائم خواب ببینیم به خانه امده و بهتر شده تعبیرش چیست؟؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   نشان از وضعیت فعلی ایشان دارد

 11. پریساپریساsays:

  سلام.‌خواب دیدم یه دختر خیلی زشت و میگن باخودت ببر شفا بگیر. رفتم بسختی از یه سربالایی بالا که اونطرفش کربلا بود تا رسیدم کربلا دختر زیبا شد. تعبیرش چیه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه همدلی با دیگران است

 12. الهامالهامsays:

  با سلام ممنون از جوابگویی سریعتون من در واقعیت چندین ساله که بیمار هستم، دو سه باری در طی این چندماه خواب دیدم شفا پیدا کردم اما نه از طریق قرص و دارو

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان میتواند نشانه برطرف شدن برخی مشکلات باشد

 13. سعیدسعیدsays:

  سلام پدر بزرگم مدتی است که فلج شده و افتاده تو رختخواب و حرف هم نمیزنه الآنم بیمارستانه چند وقت پیش خواب دیدم مرخص شده حالشم خوب شده اومده خونه با ماهم داره حرف میزنه

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان بیانگر سلامتی خانواده تان است

 14. هداهداsays:

  سلام من داییم بیمار شده و رگای قلبش بسته شده و بیمارستان بستریه دیشب خواب دیدم ک حالش خوب شده و اوردنش خونه باهاش هم صحبت کردم و قول داد ک خوب میشه و سیگار کشیدنو میزاره کنار، میشع بدونم تعبیرش چیه.مچکرم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلامتی نصیب خانواده تان میشود

 15. پوریاپوریاsays:

  سلام من و خالم و دخترخالم طی چندهفته یک خواب مشترک دیدیم و اون هم این بود که یکی از نزدیکانمون ک طی تصادف فلج شده میتونه راه بره و دوباره سلامتیشو ب دست اورده و از شدت شوق گریه میکنیم میشه تعبیرشو بگین؟

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام وقت بخیر ، در مورد این رویا صدقه پرداخت کنید و سه آیه ی اخر سوره حشر را بخوانید. امید است که خیر باشد.

 16. خانم زارعخانم زارعsays:

  باسلام خسته نباشید خواب دیدم تویِ خیابونی میدویدم وچندتا حیوان دنبالم میکردن ومن به درخونه ای رسیدم که درواقعیت اون خونه قبلا وقتی بچه بودم توش مستاجر بودیم وحالاتوی خواب من رفتم دم دراون خونه بعدش گفتم نه نمیرم توی این خونه ودویدم رفتم دم در خونه ای سفید وقشنگ که درش باز بود وحیاطش باغچه وگل داشت خیلی قشنگ بود واردخونه شدم وازترس اینکه اون حیوانهای وحشی بیان دنبالم درحیاط خونه روقفل کردم وقفلش کلیدی داشت که برداشتمش وداخل حیاط خونه چندتا خانم بودن که نگاهم میکردن وبهشون سلام کردم وجواب سلامم رودادن ولبخند زدن بهم ونشستم اونجا برام یه پسربچه ای اوردن که معلول شده بود اون پسربچه روگرفتم وسرش روگذاشت روی پاهام وروسری خودمو کشیدم روی خودش وخودم ودعا کردم براش وازخدا خواهش کردم شفاش بده که پسربچه زیر دستم شفا یافت وگرمی ازسرش به پاهام رسید واحساس کردم وبهشون گفتم این پسرتون شفایافت وخوب شد

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام وقت بخیر ، اشاره به نیات و اهداف پاک و سالم شما در زندگی بیداری و در مورد برخی از موضوعات شخصی و خانوادگی دارد.

 17. سانازسانازsays:

  خواب دیدم که دختر خاله م که خیلی برام عزیزه و سرطان داره و بخاطر شیمی درمانی موهاش ریخته ، توی خوابم موهاش دراومده بود کم پشت ولی بلند بود و مش کرده بود ولی اصلا قشنگ نبود و مثل قبل از بیماریش نشده بود . من خیلی تعجب کردم که موهاش در اومده و خیلی امیدوارانه بهش دلداری دادم که ببین موهات دراومده و داری خوب میشی ولی ته دلم ناراحت و نگران بودم و امید نداشتم و سعی میکردم این حسم رو مخفی کنم تا اون نفهمه از طرفی همون شب یه خواب دیگه هم دیدم که فکر میکنم درست قبل این بود اینطوری که پیش یکی از اقواممون که آرایشگره رفته بودم و برام یه سری لاک آورد که من هرکدوم رو زدم یا با یه دست کشیدن از روی ناخنهام پوست پوست میشد و کنده میشد با بعضی هاشون مثلا اولش قرمز خیلی خوشرنگ بود و چند دقیقه بعد رنگش بنفش خیلی بدرنگ می شد و اون فامیلمون ناراحت بود به خاطر جنس لاکها و میگفت خیلی گرون خریده بودشون و سرش کلاه رفته

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   سلام وقت بخیر ، این رویا شما را دعوت به امید و صبر بیشتر میکند ، همچنین نمادی از برخی از اتفاقات مثبت و خوشایندی است که شخص خودتان آن ها را تجربه خواهید کرد.