تعبیر خواب حرم حضرت معصومه

تعبیر خواب حرم حضرت معصومه در وقت معین و زمان های خاص می تواند چند معنی مختلف داشته باشد. به عنوان مثال اگر بیننده خواب قبلا هرگز به زیارت حضرت معصومه نرفته باشد، در این حالت تعبیر خواب حرم حضرت معصومه نشان می دهد که به زودی افتخاری بزرگ به او اعطا می گردد. 

همچنین در صورتی که فرد بیننده بیمار باشد احتمال بهبودی پس از دیدن این خواب بسیار است. اما شاید به طور کلی بتوان چنین رویایی را مثبت تلقی کرده و تعابیر بسیار خوبی را برای آن انتظار داشت. اگر فرد بدهکاری در رویا خود را در حال زیارت حضرت معصومه ببیند، می توان پیش بینی کرد که به زودی بدهی های او تسویه خواهد شد. احتمالا در آینده ای نه چندان دور به تقاضای وام بانکی او پاسخ مثبت می دهند و یا پولی به وی می رسد که انتظارش را نداشت. 

اگر فرد در خواب خود را در حال نشستن در حیاط حرم ببیند، در این حالت تعبیر خواب حرم حضرت معصومه به مسافری اشاره دارد که به زودی از سفر دور و دراز خود بازخواهد گشت. اگر مادری چنین خوابی ببیند، فرزند سربازش از راه دور به خانه بر می گردد. اگر زنی در خواب این رویا را ببیند همسرش که در ماموریت بوده باز می گردد و یا هر فردی که چشم انتظار او هستید که به آغوش شما باز خواهد گشت. در نتیجه می توان اینگونه استنباط کرد که تعبیر خواب حرم حضرت معصومه خبرهای خوبی برای بیننده رویا دارد.

تعبیر خواب حرم حضرت معصومه بر اساس نظر معبران

تعبیر خواب حرم حضرت معصومه از منظر معبرین اسلامی

تعبیر خواب حرم حضرت معصومه از دیدگاه معبرین اسلامی بسیار خوب و پسندیده است. اگر یک تاجر این رویا را تجربه کند می توان انتظار داشت که تجارت او بسیار سودآور خواهد بود. او به زودی در سرمایه گذاری اخیر او موفق خواهد شد. اگر برای استخدام در یک شرکت تقاضا داده اید، در این حالت تعبیر خواب حرم حضرت معصومه به منزله استخدام شما است. اگر بیماری دارید که نیاز به درمان و مداوا دارد ولی در زندگی بیداری از درمان او ناامید شده اید، با دیدن زیارت حرم حضرت معصومه می توان این نوید را به شما داد که بیمار شما به زودی مداوا می گردد و سلامتی خود را باز می یابد.

تعبیر خواب حرم حضرت معصومه به شرایطی اشاره دارد که شما توانایی های خاصی را بدست می آورید، بدهی های خود را تسویه می کنید، اگر بیمار هستید درمان می یابید. در نتیجه از دیدگاه اسلام و معبرین اسلامی تعبیر خواب حرم حضرت معصومه بیانگر روزهای خوبی است که می توانید در همین روزهای آتی تجربه کنید. اگر در خواب هزینه ای برای سفر زیارتی پرداخت کنید، احتمال می رود که در روزهای آتی به افراد فقیر کمک کنید و یا بدهی های فرد دیگری را پرداخت می کنید و با این کار دلی را شاید خواهید کرد.

تعبیر خواب حرم حضرت معصومه و نکات منفی آن

تعبیر خواب حرم حضرت معصومه گاهی نیز ممکن است دربرگیرنده مسائلی باشد که شاید خیلی خوشایند نیست. به عنوان مثال اگر در رویا ببینید که بلیط سفر به حرم حضرت معصومه را از دست داده و یا در مسیر حرکت به آن مقصد به هر دلیلی متوقف شده اید، نشانه های خوبی در بر ندارد. اگر رئیس یک مجموعه در رویا برای سفر به حرم حضرت معصومه ناکام بماند، احتمال اینکه مقام و موقعیت کاری خود را از دست بدهد زیاد است، اگر تجارتی شروع کرده باشد، احتمالا فرد در تجارت خود شکست می خورد. اگر بیننده رویا مسافری در راه دارد و چنین خوابی می بیند، بایستی به مسافر خود تاکید کند که احتیاط بیشتری به خرج دهد چرا که ممکن است اتفاقات بدی در مسیر برای او بیفتد.

تعبیر خواب زیارت حرم حضرت معصومه ، تعبیر خواب رفتن به حرم حضرت معصومه

تعبیر خواب حرم حضرت معصومه و زائر

تعبیر خواب حرم حضرت معصومه می تواند جز بیننده رویا شخص دیگری را نیز تحت تاثیر قرار دهد. اگر شما فرد دیگری را به عنوان زائر حرم حضرت معصومه ببینید اما آن فرد از این سفر رضایت نداشته و یا حتی به مقدسات آن توهین کند، نشان می دهد که چنین فردی ناسپاس و نادان است. این ناسپاسی فقط معطوف به مسائل معنوی نیست. بلکه ممکن است چنین فردی در سایر موارد زندگی و در برخورد با بیشتر افراد ناسپاس باشد. برخی از معبرین بر این باور هستند اگر فردی مادر خود را در حال زیارت حرم حضرت معصومه ببیند، بدین معناست که این فرد بایستی احترام و عزت زیادی نسبت به والدین خود نشان دهد. البته گاهی نیز والدین در رویا نماد استاد، معلم و یا هر فرد دانا و بزرگتری در زندگی ما است که بایستی احترام خاصی به او قائل شویم.

اگر خودتان زائر باشید اما به خاطر نیاورید که به زیارت کدام یک از معصومین رفته بودید، نشانه اعتقاد شما به مقدسات، باور یک فرد خاص مانند روحانی، دستیابی به دانش، ارضای نیازهای شخصی، بهبودی از یک بیماری، توبه از یک گناه و یا پیوستن به گروهی پرهیزکاری از مردم است که شما را در نزد خدای خود عزیزتر می سازد. اگر کسی در خواب برای زیارت حرم حضرت معصومه با وسیله نقلیه سفر کند، در این حالت تعبیر خواب حرم حضرت معصومه به معنای کمکی است که از سوی خداوند متعال دریافت می کنید. اما اگر با پای پیاده و یا شتر به سفری زیارتی می روید نشان می دهد که کاری که به دنبال انجامش هستید به کمک یک زن به اتمام خواهید رساند. اگر خود را سوار بر یک فیل در حال سفر به سمت حرم حضرت معصومه ببینید، در این حالت تعبیر خواب حرم حضرت معصومه برای شما نشانگر داشتن و یا بدست آوردن مقامی بلند و دولتی است.

خلاصه ی مطلب :

تعبیر خواب حرم حضرت معصومه اغلب نشان دهنده بهبودی، سلامتی، مال و ثروت، موفقیت و پیروزی است. اما اگر در راه این سفر و زیارت خود از ادامه راه منصرف شده و یا به هر دلیلی قادر به زیارت نباشید، متاسفانه برعکس این خبرهای خوب برای شما رخ می دهد.   

گردآورنده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

7 نظر

 1. نادیا شریفینادیا شریفیsays:

  سلام،من امروز صبح بعد از نماز خواب دیدم که با پسر کوچیکم رفتم حرم حضرت معصومه و وقتی میخاستیم بیایم بیرون جلو پامومون سفره نذری پهن کردن،سبزی خوردن،آش رشته،عدس پلو،شله زرد جلو من و پسرم گذاشتن و ما خوردیم،وقتی از سر سفره بلند شدیم یکی از فامیلا رو دیدم که گفت به اندازه 30نفر تقبل هزینه سفره نذری رو کردن،خیلی دوست دارم تعبیرشو بدونم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   بزودی در کارهایتان گشایش ایجاد میشود و مشکلاتتان کم

 2. علیعلیsays:

  سلام علیکم من چند روز بیش خواب دیدم به زیارت یکی از ائمه رفتم و چسبیده بودم به ضریح و خیلی هم گریه میکردم و دستمو چسبونده بودم به ضریح و گریه میکردم و به نوشته های روی قبر داخل ضریح که طبیعتا تمام نوشته ها هم عربی بود نگاه میکردم . ولی توی خواب احساس میکردم که این ضریح ، ضریح و حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها) هستش . ولی خودم با این که اهل قم هستم و بارها به زیارت حرم حضرت معصومه(سلام الله علیها) رفتم ، قبر مطهر حضرت معصومه ارتفاعش بلند هستش یه مقدار ولی این قبری که من از داخل ضریح نگاهش میکردم ، حدود نیم متر ارتفاع داشت . حالا شک من این هستش که این ضریح ، ضریح حرم فاطمه معصومه هستش یا نه ؟! با تشکر

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان اشاره به سعادت در دنیا و گشایش در کارها و امورات زندگیتان دارد

 3. زیبازیباsays:

  سلام با تشکر از سایت خوبتون چرا بعضی وقتا خواب رو پاک میکنید ؟ من خواب هامو تو سایت شما تعبیر میکنم ، ولی بعضی اوقات کامنتمو پاک میکنید ، خواب دیدم رفتم قم حرم حضرت معصومه خیلیم با حجاب شده بودم و نزدیک ضریح بودم که یه خادم اومد و با لحن خشن گفت خانم یه تار موهات بیرون بپوشون و من گفتم باش ولی چرا اینقد خشن و خادم گفت ببخشید من با خواهر شوهرم دعوام شده حوصله ندارم و گفت بفرمایید زیارت کنید منم درو باز کردم و رفتم داخل و نزدیک ضریح یادم اومد عادت ماهیانم و نباید به ضریح نزدیک بشم همونجا نشستم و زیارتم و خوندم و بعد هم اومدم سمت حیاط که دیدم همون خادم اونجا داره بستنی میفروشه و بچه ها دور یخچالن و منم دوتا بستنی برداشتم و اومدم بیرون و با مامانم با اتوبوس برگشتیم راننده اتوبوس یه جوون بود و خواست به من شماره تلفن بده من قبول نکردم و گفتم گناهه ممنون میشم تعبیر کنید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   در زندگی افتخاراتی نسیب شپا میشود و با اتفاقات مثبتی روبرو میشوید

 4. امیرحسین علیمرادیامیرحسین علیمرادیsays:

  سلام خسته نباشید من خواب دیدم رفتم حرم حضرت معصومه در صحن ها و رواق های ایشون هم بودم ولی وقتی میخواستم برم زیارت ضریح مبارک اذان شد و در ورودی ضریح رو بسته بودند

 5. مبینامبیناsays:

  سلام دیشب خواب میدیم تو حرم حضرت معصومه نشستم و فقط به جا خیره بودم.تعبیرچیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام. وقت بخیر. افتخاری در واقعیت نصیب شما می شود و موجبات شادی و خوشنودی را فراهم می سازد.

 6. آشیانهآشیانهsays:

  سلام من خواب دیدم خیلی با حجاب شدم و رفتم حرم حضرت معصومه و جلوی در ورودی خادم بهم گفت پاشنه کفشات خیلی بلنده و نمیشه بری تو و من دیدم خودش هم کفش پاشنه دار پوشیده ولی یکم از مال من کوتاه تر بود بهش گفتم مال شما هم پاشنه داره و قانع شد و گذاشت برم داخل و من رفتم نشستم نزدیک ضریح و تلویزیون اونجا بود و داشت اغتشاشات آخیر رو نشون میداد و من یکم دلهره گرفتم ولی یهو برگشتم به ضریح خیره شدم و یه حس ارامش خاصی بهم داد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام. وقت بخیر. رویای شما در برگیرنده نشانه های خوب از جمله سعادتمندی است.

 7. رویارویاsays:

  با سلام من دیشب برای حاجتی به حضرت معصومه س توسل کردم..قبل از اذان صبح در خواب گنبد و گلدسته های ایشان را از دور دیدم..ممنونم از تعبیرتان