تعبیر خواب فلاسک چای پر و خالی

تعبیر خواب فلاسک چای به شرایط زیادی از رویا بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به محتویات داخل فلاسک، پر و خالی بودن آن، یا حتی شکسته و نو بودن آن اشاره کرد. . اگر شما در رویا تعداد زیادی از فلاسک ها را در کنار هم ببینید، متاسفانه نشان دهنده درگیری های خانوادگی با خویشاوندان و بستگان است.

تعبیر خواب فلاسک چای پر و خالی

تعبیر خواب فلاسک چای به پر یا خالی بودن آن نیز بستگی دارد. اگر شما در رویا یک فلاسک خالی را ببینید، چنین خوابی به نیازها و موانع موجود در راه رسیدن به آن نیازها مربوط می شود. این در حالیست که تعبیر خواب فلاسک چای پر از قهوه یا هر نوشیدنی گرم دیگر، نماد رفاه و موفقیت در کسب و کار است. اگر در رویا خود را در حال بستن درب یک فلاسک ببینید، در این حالت تعبیر خواب فلاسک چای پر نشانه ای از زندگی آسان و شاد خواهد بود که خوش شانسی در آن رقم می زد.

تعبیر خواب فلاسک چای و محتویات داخل آن

تعبیر خواب فلاسک چایی که شما در رویا آن را پر از قهوه می کنید، به این معناست که در زندگی واقعی و رابطه عاشقانه خود روزهای کسل کننده ای را سپری می کنید و نیاز دارید تا برخی خاطرات جدید بسازید. اما متاسفانه قسمت هایی از این رویا نشان می دهد که تلاش های شما برای برقراری رابطه خوب موفقیت آمیز نخواهد بود و برای نتیجه گرفتن از این رابطه نیازمند زمان بیشتر هستید. در واقع تعبیر خواب فلاسک چایی که آن را از قهوه دم کشیده پر می کنید، نوید داشتن روزهای خوب در رابطه را می دهد که فقط برای رسیدن به آن بایستی زمان بیشتری صبور باشید. تعبیر خواب فلاسک چای که از آن مایعات داغی را به داخل فنجان خالی می کنید، نشان دهنده مشکلات جدی برای خانواده شما است که وضعیتی دشوار و ناامید کننده را برای شما رقم می زند.

تعبیر خواب فلاسک چای شکسته

تعبیر خواب فلاسک چای که در رویا ناگهان از دستان شما رها شده و با برخورد به زمین می شکند، بدان معناست که شما صبر و شکیبایی خود را از دست خواهید داد و این موضوع باعث به وجود آمدن احساساتی می گردد که عواقب جدی به همراه دارد. در صورت دیدن چنین رویایی شما بایستی احساسات خود را کنترل کنید تا از انجام کارهای ناگوار دور بمانید. در واقع تعبیر خواب فلاسک چای به تنهایی اغلب نشانه های مثبتی به همراه دارد، به جز مواردی که شما شاهد شکسته شدن آن در رویا باشید.

تعبیر خواب فلاسک چای در منابع گوناگون

تعبیر خواب فلاسک چای در برخی از فرهنگ های مختلف جهان، ممکن است نشانه ای از توطئه در دنیای بیداری علیه بیننده خواب باشد. اما چنین معبرینی معتقد هستند که تفسیر منفی مانند این فقط زمانی صادق است که شما یک فلاسک خالی در رویا ببینید. تعبیر خواب فلاسک چایی که شما در رویا سعی دارید داخل آن را با مایعات سر پر کنید، نشان می دهد که احتمالا در بیداری با برخی تهدیدات و مشکلات جزئی مواجه خواهید شد که البته قابل حل می باشند. از دیدگاه معبرین شرقی اگر داخل فلاسک چای پر از محتویات داغ و در عین حال شیرین باشد، نشانه شرم و خجالت شما از نزدیک شدن به برخی افراد است که علاقه زیادی به آن ها دارید اما احساس شرم مانع از این نزدیکی و رابطه می گردد.

تعبیر خواب فلاسک چای به عنوان مخفیگاه

تعبیر خواب فلاسک چای که در رویا از آن برای پنهان کردن طلا و جواهرات خود استفاده می کنید، نشانه ای از ماهیت اقتصادی شرایط زندگی شما است. احتمالا ناخودآگاه ذهن شما از این طریق به شما یادآوری می کند که روزهای سختی پیش رو دارید و برای روبرو شدن با چنین شرایط سختی حتما پشتوانه مالی خوبی ذخیره کنید. از نظر موقعیت مالی ممکن است روزهای دشواری داشته باشید و تنها چیزی که می تواند در این شرایط کمک حال شما باشد، منابع مالی ذخیره شده است. در نتیجه بهتر است در روزهای آتی تا حد امکان پس انداز داشته و صرفه جویی کنید. اگر در رویا شی ناشناخته ای را از درون فلاسک چای بیرون آوردید که متعلق به شما نبود در این حالت می توان تعبیر واب فلاسک چای را به عنوان ماجراجویی در شما عنوان کرد. شما در آینده وارد یک داستان ماجراجویانه خواهید شد اما بایستی نهایت دقت خود را به کار گیرید تا در این مسیر درگیر توطئه های شوم دیگران نشوید. تعبیر خواب فلاسک چای بدون محتویات خاص، به معنای تغییراتی در زندگی واقعی آتی است که هم می تواند خوب و هم می تواند بد باشد.

تعبیر خواب فلاسک چای از دیدگاه روانشناسی

تعبیر خواب فلاسک چای از دیدگاه معبرین این رشته به معنای داشتن مشکلاتی در آینده است که تنها راه حل برای آن ها صرف زمان و شکیبایی است. اگر شما در رویا تعداد زیادی از فلاسک ها را در کنار هم ببینید، متاسفانه نشان دهنده درگیری های خانوادگی با خویشوندان و بستگان است. سعی کنید در چنین شرایطی احساسات خود را کنترل کنید تا از گفتن جملاتی که بعدها پشیمانی به بار می آورد مایوس و ناراحت نشوید. تعبیر خواب فلاسک چای پر از آب، به این معناست که فردی وارد زندگی شما می گردد که می تواند در رسیدن به آرزوها و اهداف دیرینه به شما کمک کند. مطمئنا رویاهایی دارید که مدت ها است آن ها را به فراموشی سپرده اید اما این رویا نوید بازگشت دوباره امید را به شما می دهد.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

4 نظر

 1. سوگلسوگلsays:

  با سلام مادرم خواب دیده که فلاسک خونه ما قطعه قطعه جدا بوده و شوهرم داشته قطعه قطعه سرجاش میزاشته و درستش میکرده

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام است دچار درگیری های خانوادگی شوید

 2. بهارهبهارهsays:

  سلام وقت بخیر لطفا خواب منم تعبیر کنید خواب دیدم بهمراه خواهرم یه فلاسک پر از چایی داریم انگار تو حیاط مدرسه بودیم یا چیزی شبیه به اون. بعد فلاسک و مقداری میوه (موز) رو یه گوشه گزاشتیم خواستیم اگه کسی هوس کرد بخوره. یه آقایی از فلاسک ما چایی خورده بود و فلاسک رو داخل چاله ای در زیر خاک مخفی کرده بود فکر میکرد صاحب نداره من و خواهرم دنبالش گشتیم اون مرده بعد اینکه فهمید فلاسک ماست خاک ها رو کنار زد فلاسک رو به ما تحویل داد ولی سه چهار تا از موزها گندیده شده بودن که مجبور شدیم پرتشون بزنیم.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   شخصی حرف غیر منطقی به شما م زند که باعث رنجشتون میشه

 3. نازنیننازنینsays:

  سلام من خواب دیدم فلاسک جدید ونو داریم وانگار اون رو خریده بودیم،تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است درگیر های خانوادگی و فامیلی برایتان رخ دهد

 4. وحید جهانوحید جهانsays:

  سلام,وقت بخیر خواب دیدم کنار یه خانوم هستم بعد دو تا فلاکس چای جلوم هستش که دارم سرشون رو میبندم بعد متوجه میشم که سره اونا رو جابجا بستم و جاشون رو با هم عوض میکنم لطفا این خواب رو برام تعبیر کنید.