تعبیر خواب شورت یعنی آزادی جنسی

برای تعبیر خواب شورت شاید بهترین گزینه روابط جنسی و نیازهای جنسی باشد که در هر جنس به شکل متفاوتی بروز می کند. بنابراین بهتر است در شرایط مذکور، حتما به بازنگری نیازهای جنسی خود پرداخته و شرایط روابط را نیز در نظر بگیرید.

کلیات تعبیر خواب شورت

تعبیر خواب شورت در فرهنگ های مختلف وجود دارد اما هریک با دیگری متفاوت است. اما به طور کلی به نظر می رسد تعبیر خواب شورت و پوشیدن آن در رویا نشان می دهد که برای بروز دادن احساسات و باز کردن درگاه ورود به شخصیت درونی آماده تر از قبل شده اید. در دیدگاه غربی تعبیر خواب شورت بیشتر به نوجوانان شما و رفتارهای نمایشی آنان اشاره دارد. همچنین این رویا ممکن است استعاره ای از این موضوع باشد که شما خود را بسیار ارزان فروخته و به بیان ساده تر بی ارزش نشان می دهید. گاهی اوقات به دلایل مختلفی راضی می شویم تا توانایی های خود را به ارزش پایین تر ارائه دهیم و این کار شاید در ابتدا بتواند موجبات رضایت لحظه ای ما را فراهم آورد، اما در دراز مدت مشکلات بسیاری را به وجود می آورد و می تواند تا حد زیادی شخصیت واقعی و ارزشمند ما را خدشه دار کند.

تعبیر خواب شورت از دیدگاه روانشناسی

تعبیر خواب شورت و لباس زیر در دیدگاه این دسته از معبرین، از آمادگی برای استراحت و یا تفریح و لذت خبر می دهد. احتمالا مدت زیادی را تحت فشار بوده اید اما اکنون نیاز دارید تا زمان بیشتری را به استراحت و آرامش بگذرانید. همچنین این رویا می تواند به معنای احساس راحتی شما با دنیا و کائنات آن باشد. احتمالا فردی خوشبین هستید که سریع می تواند ارتباطات خوبی برقرار کند و طبیعتا این ارتباطات در آینده و رسیدن به موفقیت بی تاثیر نخواهد بود.

تعبیر خواب شورت مردانه

تعبیر خواب شورت مردانه

تعبیر خواب شورت مردانه برای آقایان در حالی که پاهای لخت خود را در خواب مشاهده کنند، نشان دهنده فصل تابستان، گرما، تعطیلات، شادی، دور بودن از قوانین دست و پا گیر و در کل گذراندن زمانی خوب و سرگرم کننده است. تعبیر خواب شورت مردانه گاهی می تواند به احساسات جنسی و غرایز مردانه نیز اشاره داشته باشد. اگر شما به عنوان یک مرد از پوشیدن شورت مردانه در رویا امتناع ورزید، احتمالا نیازهای جنسی پاسخ داده نشده ای در شما وجود دارد که می تواند از نظر روانی مشکل ساز باشد. همچنین نپوشیدن شورت برای مردان در رویا به آزادی جنسی نیز مربوط می شود. چنین مردی احتمالا طرفدار روابط جنسی بی حد و مرز است.

تعبیر خواب شورت زنانه

تعبیر خواب شورت زنانه گاهی اوقات نشان دهنده احساسات زنانه و ظرافت او است. اگر زنی در رویا شورت زنانه خود را در دستان خود گرفته و با نگه داشتن آن احساس بدی داشته باشد، احتمالا در بیداری به ظرافت و لطافت احساسات زنانه او پرداخته نمی شود. تعبیر خواب شورت زنانه برای آقایان نیز دربرگیرنده مسائلی است که مربوط به همسر یا خواهر او می گردد. زنانی در اطراف وی وجود دارند که از داشتن چنین مردی در کنار خود احساس شرم می کنند.

تعبیر خواب شورت زنانه

تعبیر خواب شورت خریدن

تعبیر خواب شورت خریدن اغلب با احساسات جنسی در ارتباط است. این ممکن است احساسات پیش پا افتاده و یا عمیق یک فرد درباره موضوعات جنسی باشد. تعبیر خواب شورت خریدن همچنین نشان دهنده احساسات جنسی آشکار یا پنهان ما نسبت به افراد دیگر است. به همین دلیل پس از دیدن چنین رویایی حتما باید زندگی جنسی و فانتزی های ذهنی خود را بازنگری کرده و تصمیمات مطمئن تری نسبت به قبل داشته باشیم. بهتر است مسیر خود را تعیین کنیم و این احساسات را به طور واقع بینانه تر در نظر بگیریم.

جزئیات بیشتر درخصوص تعبیر خواب شورت

تعبیر خواب شورت در برخی از منابع نیز به جنسیت فرد بیننده خواب و سایر شرایط خواب بستگی دارد. اگر شما در رویا شورت نو و تمیزی بر تن داشته باشید، احتمالا در زندگی زناشویی و یا روابط عاشقانه خود سعی می کنید به جزئیات توجه کرده و کنترل همه چیز را در دست بگیرید. بیشتر اوقات افراد حساس چنین رویایی را تجربه می کنند. اما اگر شورتی که شما بر تن دارید کثیف و یا کهنه بود، نشان دهنده بی خیالی و بی مسئولیتی شما در روابط عاطفی است. چنین رویایی نشان می دهد که شما توجه زیادی به جزئیات تاثیرگذار رابطه نداشته و بود و نبود طرف مقابل تفاوت زیادی برای شما ندارد.

اگر شما در رویا شورتی بر تن دارید که می دانید مال خود شما نیست و متعلق به فرد دیگری است، به این معناست که در یک رابطه عاشقانه از داشتن رقیب احساس خطر می کنید. رابطه شما برایتان خیلی اهمیت دارد و همیشه ترس از دست دادن آن کار را برای شما دشوار می سازد. همچنین این رویا ممکن است از احساس حسادت شما به روابط عاشقانه یا جنسی اشخاص دیگر اشاره می کند. بازی با احساسات فرد مقابل در زندگی زناشویی و یا رابطه عاشقانه نیز از دیگر معانی برای تعبیر خواب شورت می باشد که البته تشخیص چنین تفسیری بستگی به خود شما و شرایط رابطه در بیداری دارد. بنابراین قبل از مراجعه به هر تعبیر خوابی بهتر است شرایط زندگی و روانی خود در واقعیت را نیز مرور کرده و در نظر بگیرید.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

14 نظر

 1. ماریناماریناsays:

  سلام شب قبل از خواستگاری دختری از اقوام در خواب دیدم که این دخترچهار تا شورت دارد که انگار بزرگ بود وقرمز وداشت نشانش میداد وگفت شورت های قبلیم را به مادرم می دهم ممنون تعبیرش کنید ایا به خواستگارش ربط دارد

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام شما ب زودی شاد میشوید

 2. الهامالهامsays:

  سلام خسته نباشید ، من در واقعیت یک پسر دارم و خواب دیدم دختری به من داده بودند که همسن پسرم بود و جشن پایان مهد کودکش بود و من لباسهای پسرم را داشتم تنش میکردم و لباسها براش بزرگ بودن ولی سعی داشتم همونا رو تنش کنم و بچه خودم نبود ، بعد صبح روز جشن خیلی عجله داشتم به سرکارم برم و دیدم جوراب دخترونه سفید ندارم و تمام لباسها را گشتم فقط جورابهای نوزاد داشتم بعد در یک.چمدونی که مادرم بهم قبلن هدیه داده بود باز کردم و یک بسته جوراب بچه گانه بود که خوشحال شدم و به تعداد خیلی زیادی شورت و نیم تنه برای خودم که اینقدر رنگهاشون زیبا بود که حد نداشتن و خیلی خوشحال شدم که این چمدان را باز کردم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان نشانه خیر و برکت است

 3. BaharBaharsays:

  با سلام،من خواب دیدم که دو تا از شورت های خودم را شسته ام و انها را روی طناب انداخته ام،بعد با خواهرم میرم که انها رو بردارم،وقتی اولی رو بر میدارم دومیش از روی طناب میوفته داخل یه خرابه بین خانه و اون خرابه یه دیوار کوتاه وجود داشت،توی خوابم ناراحت شدم بعد خواهرم از نردبانی ک همون نزدیک بود بالا رفت و شورتمو برام اورد،ممنون میشم تعبیرشو بگید

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   خوابتان میتواند نشانه رفع غم و اندوه و ناراحتی از زندگیتان باشد

 4. مینامیناsays:

  سلام من امشب خواب دیدم که خاله ام ازم شورت میخاد منم شورت میخام بدم همشون کثیف هستن هرچقد گشتم شورت تمیز پیدانکردم بدم

  • مدیر سایتمدیر  (toptoop) :

   نیاز دارید تا زمان بیشتری را به استراحت و آرامش بگذرانید.

 5. فریبافریباsays:

  سلام...من در خوابم دیدم که خاله ام گفتش گرسنه اس بعدش رفت و گوشت برداشت از اشپزخانه و شروع کرد به خوردن، بعد من درون حین حس کردم داخل شورتی که تنمه کار خرابی کردم، اما وقتی به دستشویی رفتم که عوضش کنم دیدم یه کباب تمیز و اماده داخل لباس زیرمه، خواستم بدمش بع گربه هایی که اونجا بودند بعدش خواهرم گفت به سگ ها بده. بعدش انداختم کبابو جلو سگها.... خیلی تعجب کردم ازین خواب...تعبیرش چی هست؟!

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام رویای پریشان است

 6. a-ta-tsays:

  سلام.من متاهلم خواب دیدم دوباره میخوام عروس بشم وجلوروی من چندتاجعبه کادوبودومن یکی وبازکردم دیدم کلی شورت نوتواین جعبه کادوهست نمیدونم چندتابودولی زیادبودوبعددرش وبستم چون میدونستم عروسیمه این کادوهابرای منه تعبیرش چیه؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است تفریح برایتان ایجادشود

 7. الالsays:

  سلام بعد از نماز صبح خواب دیدم توی راهرو یه محیط آموزشی بودیم ، یه آقای میانسالی روی صندلی نشسته بود ، باهم حرف زدیم گفت من از خارج اومدم و شغلم شورت فروشیه و شورت ما یه برند معروفه. بعدش خودمو در حالی که قدم بلندتر شده بود و یه تیشرت سفید و یه گردن بند خیلی پهن و پر از نگین نقره ای رنگ توی حیاط خونمون دیدم و داشتم حرکتای جدیدی از رقص ورزشی انجام می دادم به همراه دو سه تا دختر. نه دست زدنی بود و نه آهنگ. بعد یکی از دخترا حرفه ای تر بود و اون در ادامه تمرین یاد می داد. یجوری مثل زومبا بود. ممنون.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است روابط عاشقانه ای را در زندگیتان تجربه کنید

 8. میترامیتراsays:

  سلام،من با یکی از همکارام تو ارتباط هستم ولی چون شرایط ایشون معلوم نیست،کسی رو در جریان نذاشتیم،قراره که تو آینده نزدیک‌ مشخص شه و در حال حاضر باهم ارتباط و صحبتی نداریم. من خواب دیدم یه شورت تمیز از ایشون دستمه و با افتخار و آرامش به همه میگم ما با هم هستیم

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   تعبیر خوابتان نشانه احساس آرامش و آزادی شما به مسائل زندگی است

 9. مریممریمsays:

  سلام،من خواب دیدم شورت پدرم پاره شده و همینطور که به تن پدرم بود شورت پدرمو دوختم این نشانه چیست؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام نیاز دارید تا زمان بیشتری را به استراحت و آرامش بگذرانید

 10. ففsays:

  سلام ببخشید من خواب دیدم برای دوستم شورت هدیه میدم بعد نگا کردم دیدم سه تا از شورت های خودم هم تو باکسی بود که میخواستم بهش بدم(همشون نو بودن)و اونایی که واسه خودم بودنو برداشتم تعبیرش چیه؟؟

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است از شما خیر و خوبی به کسی برسد

 11. محمدمحمدsays:

  خواب دیدم با معشوقه ام وارد اتاقی شدیم.او ناراحت بود.بااینکه لباس به تن داشت اما دیدم قصد لباس پوشیدن داره.با لباس زیر شروع کرد.شرت زرد رنگ و نو پوشید.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است کسالت و یا بیماری را تجربه کنید

 12. سیامک یاریسیامک یاریsays:

  باسلام. در استخر آب نوه دائی ام (مدتهاست با خانواده دائی ام که فوت شده قطع رابطه شده) را در حالت کودکی با یک مایو آبی در حال شنا در استخر می بینم و سعی می کنند که من رو نبینند.

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   به انجام کارهای سرگرم کننده مشغول خواهید شد

 13. S.javadiS.javadisays:

  سلام،من چند روزه پشت سرهم یک خواب رو میبینم میشه تعبیرش کنین.خواب میبینم همه فامیل برای رفع اختلاف و کدورت خونه ی ما جمع هستند و بحث میکنن هربارم وقتی میام تو حیاط شورت های شسته شده خودم رو مینیم،من چند بار هم شورت هام که شسته شده و پهن شدن هربار تو یه جایی دیدم،یه بار روی لباسشویی،یه بار روی میز

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   سلام ممکن است دورهمی خانوادگی برایتان ایجاد شودکه مطلوبتان قرارخواهد گرفت

 14. زهرازهراsays:

  سلام خواب دیدم با دوستم تو بازار بودیم و اون برای من چند تا شورت نو خرید خودم واسم عادی بود ولی خواهرم در خواب از من پرسید چه دلیلی داره این آقا واست شورت میخوره و من خیلی راحت می گفتم نمیدونم نیتش را

  • مدیر سایتمدیر(modiriyat) :

   ممکن است چیزهای جدیدی بدست بیاورید و رضایت داشته باشید از بدست آوردن آنها