تعبیر خواب شورت یعنی آزادی جنسی

برای تعبیر خواب شورت شاید بهترین گزینه روابط جنسی و نیازهای جنسی باشد که در هر جنس به شکل متفاوتی بروز می کند. بنابراین بهتر است در شرایط مذکور، حتما به بازنگری نیازهای جنسی خود پرداخته و شرایط روابط را نیز در نظر بگیرید.

کلیات تعبیر خواب شورت

تعبیر خواب شورت در فرهنگ های مختلف وجود دارد اما هریک با دیگری متفاوت است. اما به طور کلی به نظر می رسد تعبیر خواب شورت و پوشیدن آن در رویا نشان می دهد که برای بروز دادن احساسات و باز کردن درگاه ورود به شخصیت درونی آماده تر از قبل شده اید. در دیدگاه غربی تعبیر خواب شورت بیشتر به نوجوانان شما و رفتارهای نمایشی آنان اشاره دارد. همچنین این رویا ممکن است استعاره ای از این موضوع باشد که شما خود را بسیار ارزان فروخته و به بیان ساده تر بی ارزش نشان می دهید. گاهی اوقات به دلایل مختلفی راضی می شویم تا توانایی های خود را به ارزش پایین تر ارائه دهیم و این کار شاید در ابتدا بتواند موجبات رضایت لحظه ای ما را فراهم آورد، اما در دراز مدت مشکلات بسیاری را به وجود می آورد و می تواند تا حد زیادی شخصیت واقعی و ارزشمند ما را خدشه دار کند.

تعبیر خواب شورت از دیدگاه روانشناسی

تعبیر خواب شورت و لباس زیر در دیدگاه این دسته از معبرین، از آمادگی برای استراحت و یا تفریح و لذت خبر می دهد. احتمالا مدت زیادی را تحت فشار بوده اید اما اکنون نیاز دارید تا زمان بیشتری را به استراحت و آرامش بگذرانید. همچنین این رویا می تواند به معنای احساس راحتی شما با دنیا و کائنات آن باشد. احتمالا فردی خوشبین هستید که سریع می تواند ارتباطات خوبی برقرار کند و طبیعتا این ارتباطات در آینده و رسیدن به موفقیت بی تاثیر نخواهد بود.

تعبیر خواب شورت مردانه

تعبیر خواب شورت مردانه

تعبیر خواب شورت مردانه برای آقایان در حالی که پاهای لخت خود را در خواب مشاهده کنند، نشان دهنده فصل تابستان، گرما، تعطیلات، شادی، دور بودن از قوانین دست و پا گیر و در کل گذراندن زمانی خوب و سرگرم کننده است. تعبیر خواب شورت مردانه گاهی می تواند به احساسات جنسی و غرایز مردانه نیز اشاره داشته باشد. اگر شما به عنوان یک مرد از پوشیدن شورت مردانه در رویا امتناع ورزید، احتمالا نیازهای جنسی پاسخ داده نشده ای در شما وجود دارد که می تواند از نظر روانی مشکل ساز باشد. همچنین نپوشیدن شورت برای مردان در رویا به آزادی جنسی نیز مربوط می شود. چنین مردی احتمالا طرفدار روابط جنسی بی حد و مرز است.

تعبیر خواب شورت زنانه

تعبیر خواب شورت زنانه گاهی اوقات نشان دهنده احساسات زنانه و ظرافت او است. اگر زنی در رویا شورت زنانه خود را در دستان خود گرفته و با نگه داشتن آن احساس بدی داشته باشد، احتمالا در بیداری به ظرافت و لطافت احساسات زنانه او پرداخته نمی شود. تعبیر خواب شورت زنانه برای آقایان نیز دربرگیرنده مسائلی است که مربوط به همسر یا خواهر او می گردد. زنانی در اطراف وی وجود دارند که از داشتن چنین مردی در کنار خود احساس شرم می کنند.

تعبیر خواب شورت زنانه

تعبیر خواب شورت خریدن

تعبیر خواب شورت خریدن اغلب با احساسات جنسی در ارتباط است. این ممکن است احساسات پیش پا افتاده و یا عمیق یک فرد درباره موضوعات جنسی باشد. تعبیر خواب شورت خریدن همچنین نشان دهنده احساسات جنسی آشکار یا پنهان ما نسبت به افراد دیگر است. به همین دلیل پس از دیدن چنین رویایی حتما باید زندگی جنسی و فانتزی های ذهنی خود را بازنگری کرده و تصمیمات مطمئن تری نسبت به قبل داشته باشیم. بهتر است مسیر خود را تعیین کنیم و این احساسات را به طور واقع بینانه تر در نظر بگیریم.

جزئیات بیشتر درخصوص تعبیر خواب شورت

تعبیر خواب شورت در برخی از منابع نیز به جنسیت فرد بیننده خواب و سایر شرایط خواب بستگی دارد. اگر شما در رویا شورت نو و تمیزی بر تن داشته باشید، احتمالا در زندگی زناشویی و یا روابط عاشقانه خود سعی می کنید به جزئیات توجه کرده و کنترل همه چیز را در دست بگیرید. بیشتر اوقات افراد حساس چنین رویایی را تجربه می کنند. اما اگر شورتی که شما بر تن دارید کثیف و یا کهنه بود، نشان دهنده بی خیالی و بی مسئولیتی شما در روابط عاطفی است. چنین رویایی نشان می دهد که شما توجه زیادی به جزئیات تاثیرگذار رابطه نداشته و بود و نبود طرف مقابل تفاوت زیادی برای شما ندارد.

اگر شما در رویا شورتی بر تن دارید که می دانید مال خود شما نیست و متعلق به فرد دیگری است، به این معناست که در یک رابطه عاشقانه از داشتن رقیب احساس خطر می کنید. رابطه شما برایتان خیلی اهمیت دارد و همیشه ترس از دست دادن آن کار را برای شما دشوار می سازد. همچنین این رویا ممکن است از احساس حسادت شما به روابط عاشقانه یا جنسی اشخاص دیگر اشاره می کند. بازی با احساسات فرد مقابل در زندگی زناشویی و یا رابطه عاشقانه نیز از دیگر معانی برای تعبیر خواب شورت می باشد که البته تشخیص چنین تفسیری بستگی به خود شما و شرایط رابطه در بیداری دارد. بنابراین قبل از مراجعه به هر تعبیر خوابی بهتر است شرایط زندگی و روانی خود در واقعیت را نیز مرور کرده و در نظر بگیرید.

تهیه کننده : توپ تاپ

مطالب مرتبط...

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...